New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis ma teljes értékű edzést végzett, míg Keller és Thomas nem edzett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
66 total snapből a defense tagjai mennyit voltak fenn:

DEFENSIVE LINE

Muhammad Wilkerson -- 52
Mike DeVito -- 40
Sione Po'uha -- 36
Kenrick Ellis -- 20
Marcus Dixon -- 19
Quinton Coples -- 16

LINEBACKER

David Harris -- 66
Calvin Pace -- 62
Bart Scott -- 56
Garrett McIntyre -- 52
Aaron Maybin -- 13
Josh Mauga -- 6
Demario Davis -- 4

SECONDARY

Yeremiah Bell -- 66
LaRon Landry -- 66
Antonio Cromartie -- 64
Kyle Wilson -- 61
Ellis Lankster -- 20
Eric Smith -- 7
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem nyertünk simán, de legalább simán kaptunk ki...
Bell neve mellett a szerelések nagy száma megtévesztő, ez nem azt jelenti rögtön, hogy húdefaszán játszott.
Ha a CB és a safetyk sokat szereltek, az azt jelenti, hogy a WR-eket már az elkapott labdával együtt vitték le, tehát a yard szerzés megtörtént... Illetve a safetyknél, az LB soron már átjutott RB-t kell szerelni, ami szintén a "damage control" kategória.
Ha Rothlisbergert a sok kísérletből (majdnem sackből) csak kétszer sikerült volna elkapni, azok a meghiúsult 3rd down konverziók már sokat jelentettek volna.
Persze ezután nem a passzal kellett volna elbasznunk a lehetőségeket, a YPC a passz és a futásnál közel azonos, pedig általában kétszeres szokott lenni a passz javára...
Ha látjuk, hogy a futás megyeget, akkor 1st - futás 3-4-5 yard, 2nd - elbaszott vagy sikeres rövidpassz - 3rd futás, és legfeljebb 4&1-ra nekimenni. Átlag 4.1 yard/futás teljesítménnyel a 4&1 és 4&2 helyzeteknek simán menni kell... Ráadásul látszott, hogy draw futásnál, meg Tebow 2 playénél a trükközés átlag feletti yardokat hozott.
A második félidőben a Steelers védők már röhögtek a tessék-lássék bemutatott play action passzokon...
A támadó és védő falunk is jó, és végre előfordult olyan, ami 2002 óta nem: 3&20, run up the middle 😊 (mondjuk nem sikerült, félidő vége lett...)

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jövő héten Miami jön, nyerni kell.Beki
Nem láttam a meccset,mert csúnyán bealudtam. Coples játszott nálatok?Pap'pers
Játszott, hogy hány snapnél volt fenn azt nem tudom, de 1 assist tackle van a neve mellett, eddig nem az igazi.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jövő héten Miami jön, nyerni kell.Beki
Üdv! Nem láttam a meccset,mert csúnyán bealudtam. Coples játszott nálatok?

A miami elleni ütközetet szerintem hozzátok majd,feltéve ha megtudjátok fogni Busht és ha menni fog a pass rush. Tannehillt szerintem könnyen zavarba fogjátok hozni. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nehéz mit írni a tegnapi meccsről.
Az első drive után azt hinné az ember, hogy folytattuk volna a Bills elleni remeklést. Aztán, mintha elvágtak volna vmit...

Offense:
Sanchez 138y, 1 TD 10 jó passz 27ből, gyenge, ennél több kell.
OL futásblokkolásban és pass protectionben is elfogadható volt, 2 sacket engedtek, ami nem vészes, de rendszeresen siettették Sanchez passzait.
Futójáték legszebb momentuma Tebow 22yardos nyargalása volt. Greene 22 yard, Powell 33 yard gyenge.

Elkapóknál Kerley + és - hős is lett, hiszen 67 elkapott yard, de a punt utáni fumble a legrosszabbkor jött. Holmes 28 yard, 1 TD-ért és a Bills meccs hőse, Hill egy labdát sem kapott el.

Defense:
65 engedett futott yard, tűrhető.
275 benyelt passzolt yard, sok.
Bell és Wilson tackle-ok szempontjából kiemelkedőt nyújtottak.
3 sack, de a Steelers QB-n nem volt nagy nyomás általában.

Jövő héten Miami jön, nyerni kell.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Előző meccsről lemaradtam, most már mehet minden, JETSJETSJETS!!!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az mondjuk nem hátrány, hogy Polamalu és Harrison nem játszik ellenünk! leeon83
Még van rá esély, hogy játszhatnak, bár valóban elég csekély a valószínűsége.vassadi
Imádom Polamalu játékát, de most eltekintenék tőle 😊
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Az mondjuk nem hátrány, hogy Polamalu és Harrison nem játszik ellenünk! leeon83
Még van rá esély, hogy játszhatnak, bár valóban elég csekély a valószínűsége.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az mondjuk nem hátrány, hogy Polamalu és Harrison nem játszik ellenünk!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/k5rhsjxlyq7ia8sj0ng0
Joe McKnight of Jets reportedly could play cornerback
The New York Jets are not a team that shies away from the unconventional. But could a depleted defensive back field really lead to Joe McKnight taking snaps at cornerback Sunday?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Keller és Thomas kiesése még nem lenne akkora érvágás, de Revis hiányzásán sajnos akár a meccs is elmehet 😕
Brownt és Wallacet megfogni lehetetlen küldetésnek tűnik, nem marad más hátra... Tebownak kell CB-t játszania 😀leeon83
Óriási 😀 Ott is elit lenne

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Keller és Thomas kiesése még nem lenne akkora érvágás, de Revis hiányzásán sajnos akár a meccs is elmehet 😕
Brownt és Wallacet megfogni lehetetlen küldetésnek tűnik, nem marad más hátra... Tebownak kell CB-t játszania 😀leeon83
Hmm...Keller kiesése talán nem akkora gond, Cumberland egész jól játszott a Bills ellen, talán megfelelő lesz No. 1 TE-ként.
Thomas helyett játszik majd Maybin, de akár Coples is kaphat néhány snapet ebben a szerepkörben.

Revis a legnagyobb gond, most bizonyíthat Kylie Wilson külső WR-ek ellen is, nem slotban, bár Wallace és Brown, mint ellenfelek...😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Keller és Thomas kiesése még nem lenne akkora érvágás, de Revis hiányzásán sajnos akár a meccs is elmehet 😕
Brownt és Wallacet megfogni lehetetlen küldetésnek tűnik, nem marad más hátra... Tebownak kell CB-t játszania 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ryan épp most jelentette be, hogy Revis, Keller, és Bryan Thomas sem játszik vasárnap.vassadi
Az úgy szép lesz :/

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Ryan épp most jelentette be, hogy Revis, Keller, és Bryan Thomas sem játszik vasárnap.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Keller ma nem edzett és leigazoltuk Epps-et (TE) active rosterre, ami előrevetítheti talán h Keller nem játszik a Steelers ellen.
Revis ma végre non-contact drilles gyakorlatoknál legalább a pályán volt, de Ryan mai sajtótájékoztatóján kiderül h játszik-e vasárnap.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Namath: Tebow couldn't be Jets' No. 1Gogo
True story.Beki
eretnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Namath: Tebow couldn't be Jets' No. 1Gogo
True story.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Namath: Tebow couldn't be Jets' No. 1

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Revis kihagyhatja a Steelers elleni meccset.Beki
Nfl.comon azt irják játszani fog.Wester
ja, lenyilatkozta, hogy hiába verték fejbe, nincs memóriazavara és memóriazavara sincsen.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnézve a meccset, simán lerendeztétek a Billst. Pontosabban a Bills lerendezte önmagát. 😊

Viszont abból, amire igazán kíváncsi voltam - a Sparano féle "mit kezdjünk Tebow"-al dolog -, abból lényegében semmit nem láttam. Szóval valószínűleg a következő meccset is meg fogom nézni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Surprising move: #Jets waive WR Patrick Turner.

Nah erre nem számítottam. :/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
#JetsStats: On Sunday, Jeremy Kerley became the 1st player in Jets history with a punt return TD & a receiving TD in the same game.