New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
hol lehet megnézni a meccseket utólag ?
több mint 12 éve
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.Front7 iszonyat nagyott játszott, pár nagy playt beszoptak, azon kívül shutdown. Geno inkonzisztens, de javul. Az O-line erőn felül jászott, 0 sack, és ment a futójáték is. Sok volt az egyéni hiba. Kyle Wilson egy pöcs. Így röviden. Szívesen 😊
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀Beki
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Éppen az a bibi, hogy tuti nem lesz időm. 😛6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.Szerintem ha van időd nézd meg a meccset. Én izgultam na 😀Stylee
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀Beki
több mint 12 éve
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.Szerintem ha van időd nézd meg a meccset. Én izgultam na 😀
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀Beki
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀
több mint 12 éve
Szerintem ezt ne JETS-es fórumon hirdesd, nagyobb rá az esély hogy mondjuk egy patriots fan lecsap rá.
több mint 12 éve
Sziasztok. Van egy eladó Rebook, New York Jets, Mark Sanchez #6 mezem. Érdeklődni itt lehet: bogos.csabi@gmail.comcsekaReebok....helyesbítek.... 😀
több mint 12 éve
Sziasztok. Van egy eladó Rebook, New York Jets, Mark Sanchez #6 mezem. Érdeklődni itt lehet: bogos.csabi@gmail.com
több mint 12 éve
Elnézést, éppen a Puskásban mondtam meg, hogy a Fradi simán nyer a Dózsa ellen 😊De így is összejött, csak kevés rossz teljesítménnyel:
Rex Ryan, a sok szabálytalanság miatt (magára is vette a sajtótájékoztatón, Kyle Wilsont le kellett volna hozni abban a drive-ban, amikor sorozatosan elcseszte)
Kyle Wilson - hamar rájött a Bills, hogy bénázik, és kihasználták
Calvin Pace - inkább legyen kevesebb tackle-je, de azok pontosak. Meg lehet nézni a Seahawks védelmet, lehet, hogy vesztenek pár yardot, de a szerelés az tökéletes és megállít mindenkit.
Go Jets!
több mint 12 éve
Rekord bünti, 2 vesztett, 0 szerzett labda, nagyon inkonzisztens támadójáték. Az igazán jó csapatok szar játékkal is nyernek 😊
több mint 12 éve
már én is hiányoltam 😀Simán nyerünk!Mert csak. Meg mert ez nem mardhat ki 😀toam
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Simán nyerünk!Mert csak. Meg mert ez nem mardhat ki 😀
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
több mint 12 éve
JetsProbable: G Willie Colon (knee), DE Quinton Coples (ankle), CB Antonio Cromartie (hip), DT Kenrick Ellis (back), WR Clyde Gates (knee), WR Stephen Hill (knee), WR Santonio Holmes (foot), T Austin Howard (ribs), WR Jeremy Kerley (concussion), LB Garrett McIntyre (knee), RB Bilal Powell (illness, shoulder), DT Sheldon Richardson (shoulder), QB Geno Smith (ankle), DE Muhammad Wilkerson (ankle), TE Kellen Winslow (knee).
Out: OL Oday Aboushi (knee).
Bills
Questionable: S Jairus Byrd (foot), G Doug Legursky (knee)
Out: CB Ron Brooks (foot), CB Stephon Gilmore (wrist), WR Marquise Goodwin (hand), K Dustin Hopkins (right groin).
Rexy azt mondta Coplesnak limitált szerepet szán most még, de azért meglepő, milyen hamar játékra jelentkezett a műtéte után. Kerley elvileg teljesen rendben van.
több mint 12 éve
Azóta már összes Jets-közeli forrás cáfol mindent, szóval nem kell minden lófasz tweetet komolyan venni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
No igen, milyen meglepő lenne a helyzet, ha QB ügyben a Jets esetében nyugodtan ülhetnénk le meccsek előtt, hogy igen XY franchise QB-ja a csapatnak.The New York Jets don't have to worry about any quarterback controversy following injured former starter Mark Sanchez declaring he won the quarterback competition with rookie Geno Smith.empty taxiMost a Jetsről beszélünk:
Adam Schefter ✔ @AdamSchefterDoM
Within Jets organization, QB Matt Simms has some real support to play. Should Geno Smith struggle, worth watching.
több mint 12 éve
The New York Jets don't have to worry about any quarterback controversy following injured former starter Mark Sanchez declaring he won the quarterback competition with rookie Geno Smith.empty taxiMost a Jetsről beszélünk:
Adam Schefter ✔ @AdamSchefter
Within Jets organization, QB Matt Simms has some real support to play. Should Geno Smith struggle, worth watching.
több mint 12 éve
Remélem erre nem kerül sor. Ezért is drukkolok Genonak mint az állat 😀Na ha már puntereket cserélgettek és nem QB-t lehet látszik valami fény pontocska az alagút végén 😛dandeVárjunk még Sanchez idén még visszatér. 😀😀😀Beki
Nekem nagyon tetszett amikor a kamera a pálya szélén mutatta Jets polóba.
Próbálta osztani az észt 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na ha már puntereket cserélgettek és nem QB-t lehet látszik valami fény pontocska az alagút végén 😛dandeVárjunk még Sanchez idén még visszatér. 😀😀😀
több mint 12 éve
Na ha már puntereket cserélgettek és nem QB-t lehet látszik valami fény pontocska az alagút végén 😛
több mint 12 éve
Puntercsere történt: www.nationalfootballpost.com/Jets-cut-Robert-Malone-sign-Ryan-Quigley.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxiHát igen voltak érdekes dolgai a pats ellen
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Puntercsere történt: www.nationalfootballpost.com/Jets-cut-Robert-Malone-sign-Ryan-Quigley.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
The New York Jets don't have to worry about any quarterback controversy following injured former starter Mark Sanchez declaring he won the quarterback competition with rookie Geno Smith.They just placed Sanchez on the injured reserve-designated to return list, meaning he's out for at least eight weeks.
That means Smith won't have Sanchez looking over his shoulder.
Sanchez has a shoulder injury that doesn't require surgery immediately where he could potentially rehab the injury and return this season.
He got hurt playing at the end of a meaningless preseason game.
During the preseason, Sanchez completed 28 of 42 passes for 366 yards, two touchdowns, and two interceptions and had a 90.0 passer rating.
Sanchez isn't expected to return after this season.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
"Ahol pedig HoF irányító van ott szinte mindig ő miatta fognak a legtöbben a csapatnak szurkolni.Mint írtam, nem pats fanokat akartam piszkálni, a Jets fanokat akartam biztatni. És azt is leszögeztem hogy, ez az én véleményem -ami nem feltétlenül igaz- de én úgy látom hogy egy emberes a Pats. Ettől még jó "csapat" csak nekem ez nem szimpatikus. Ennyi.
(Ha reagálni akarsz valamit akkor a Pats topicba tedd, hogy ne offoljunk itt)"
Ezzel szemben a Jets csapatként sokkal jobban tetszik, és még nem tudhatjuk előre mi lesz Genyóból.
Mindent bele Jets.
több mint 12 éve
Ulpi: hasonlóan látom én is az offense helyzetét, nem vagyunk jobbak, mintha Sanchez irányítana, de hosszútávon jobb lehetőségünk nincs, mint megpróbálni Genoból kezdőjátékost nevelni. Erre gondoltál?Erre gondoltam. Egyszerűen Sancho zsákutca, kár még egy évet kidobni rá. Geno vagy tovább fejlődik, vagy nem, de legalább kiderül valami. Jó a kezdet, nem egy világszám, de sokkal értelmesebb mint volt. Sokat kell még fejlődnie.
toam

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Ulpi: hasonlóan látom én is az offense helyzetét, nem vagyunk jobbak, mintha Sanchez irányítana, de hosszútávon jobb lehetőségünk nincs, mint megpróbálni Genoból kezdőjátékost nevelni. Erre gondoltál?Robi: OC-ként Sparanonál jobbnak lenni nem nagy szám 😊 bár láttunk tegnap is faszságokat playcall szinten, de 2 éve először valahogy látom a fényt az alagút végén. A faltól a két guard távozása miatt visszaesést vártam, ehhez képest nem rosszak, főleg a Ducasse-Wilfork párharcon lepődtem meg.
Ja, és meccs előtt mindenki Amendoláról meg a TE-ekről beszélt, hogy mennyire fognak hiányozni, Kerley sztem majdnem ugyanaz volt nálunk. Aki a tavalyi borzalom alatt elkap 800 yardot, annak a hiányát tuti megérzi a csapata, főleg, hogy Holmes még mindig nem 100-as, Hill még mindig Hill 😊, Gates-et inkább hagyjuk.