Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
hol lehet megnézni a meccseket utólag ?
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀Beki
Front7 iszonyat nagyott játszott, pár nagy playt beszoptak, azon kívül shutdown. Geno inkonzisztens, de javul. Az O-line erőn felül jászott, 0 sack, és ment a futójáték is. Sok volt az egyéni hiba. Kyle Wilson egy pöcs. Így röviden. Szívesen 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀Beki
Szerintem ha van időd nézd meg a meccset. Én izgultam na 😀Stylee
Éppen az a bibi, hogy tuti nem lesz időm. 😛
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀Beki
Szerintem ha van időd nézd meg a meccset. Én izgultam na 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
6 nap után végre megtudtam, hogy mit játszottunk a Bills ellen.
Vki dobna vmi összefoglalót a meccsről? Geno? 8 sacket h hozott össze a D#? 😀
több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem ezt ne JETS-es fórumon hirdesd, nagyobb rá az esély hogy mondjuk egy patriots fan lecsap rá.
több mint 12 éve
cseka New York Jets 19
Sziasztok. Van egy eladó Rebook, New York Jets, Mark Sanchez #6 mezem. Érdeklődni itt lehet: bogos.csabi@gmail.comcseka
Reebok....helyesbítek.... 😀
több mint 12 éve
cseka New York Jets 19
Sziasztok. Van egy eladó Rebook, New York Jets, Mark Sanchez #6 mezem. Érdeklődni itt lehet: bogos.csabi@gmail.com
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Elnézést, éppen a Puskásban mondtam meg, hogy a Fradi simán nyer a Dózsa ellen 😊
De így is összejött, csak kevés rossz teljesítménnyel:
Rex Ryan, a sok szabálytalanság miatt (magára is vette a sajtótájékoztatón, Kyle Wilsont le kellett volna hozni abban a drive-ban, amikor sorozatosan elcseszte)
Kyle Wilson - hamar rájött a Bills, hogy bénázik, és kihasználták
Calvin Pace - inkább legyen kevesebb tackle-je, de azok pontosak. Meg lehet nézni a Seahawks védelmet, lehet, hogy vesztenek pár yardot, de a szerelés az tökéletes és megállít mindenkit.

Go Jets!
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Rekord bünti, 2 vesztett, 0 szerzett labda, nagyon inkonzisztens támadójáték. Az igazán jó csapatok szar játékkal is nyernek 😊
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Mert csak. Meg mert ez nem mardhat ki 😀toam
már én is hiányoltam 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Mert csak. Meg mert ez nem mardhat ki 😀
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Jets

Probable: G Willie Colon (knee), DE Quinton Coples (ankle), CB Antonio Cromartie (hip), DT Kenrick Ellis (back), WR Clyde Gates (knee), WR Stephen Hill (knee), WR Santonio Holmes (foot), T Austin Howard (ribs), WR Jeremy Kerley (concussion), LB Garrett McIntyre (knee), RB Bilal Powell (illness, shoulder), DT Sheldon Richardson (shoulder), QB Geno Smith (ankle), DE Muhammad Wilkerson (ankle), TE Kellen Winslow (knee).

Out: OL Oday Aboushi (knee).

Bills

Questionable: S Jairus Byrd (foot), G Doug Legursky (knee)

Out: CB Ron Brooks (foot), CB Stephon Gilmore (wrist), WR Marquise Goodwin (hand), K Dustin Hopkins (right groin).

Rexy azt mondta Coplesnak limitált szerepet szán most még, de azért meglepő, milyen hamar játékra jelentkezett a műtéte után. Kerley elvileg teljesen rendben van.
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Azóta már összes Jets-közeli forrás cáfol mindent, szóval nem kell minden lófasz tweetet komolyan venni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The New York Jets don't have to worry about any quarterback controversy following injured former starter Mark Sanchez declaring he won the quarterback competition with rookie Geno Smith.empty taxi
Most a Jetsről beszélünk:

Adam Schefter ✔ @AdamSchefter

Within Jets organization, QB Matt Simms has some real support to play. Should Geno Smith struggle, worth watching.
DoM
No igen, milyen meglepő lenne a helyzet, ha QB ügyben a Jets esetében nyugodtan ülhetnénk le meccsek előtt, hogy igen XY franchise QB-ja a csapatnak.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
The New York Jets don't have to worry about any quarterback controversy following injured former starter Mark Sanchez declaring he won the quarterback competition with rookie Geno Smith.empty taxi
Most a Jetsről beszélünk:

Adam Schefter ✔ @AdamSchefter

Within Jets organization, QB Matt Simms has some real support to play. Should Geno Smith struggle, worth watching.
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
Na ha már puntereket cserélgettek és nem QB-t lehet látszik valami fény pontocska az alagút végén 😛dande
Várjunk még Sanchez idén még visszatér. 😀😀😀Beki
Remélem erre nem kerül sor. Ezért is drukkolok Genonak mint az állat 😀
Nekem nagyon tetszett amikor a kamera a pálya szélén mutatta Jets polóba.
Próbálta osztani az észt 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na ha már puntereket cserélgettek és nem QB-t lehet látszik valami fény pontocska az alagút végén 😛dande
Várjunk még Sanchez idén még visszatér. 😀😀😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha már puntereket cserélgettek és nem QB-t lehet látszik valami fény pontocska az alagút végén 😛
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Puntercsere történt:  www.nationalfootballpost.com/Jets-cut-Robert-Malone-sign-Ryan-Quigley.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Hát igen voltak érdekes dolgai a pats ellen

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Puntercsere történt:  www.nationalfootballpost.com/Jets-cut-Robert-Malone-sign-Ryan-Quigley.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
The New York Jets don't have to worry about any quarterback controversy following injured former starter Mark Sanchez declaring he won the quarterback competition with rookie Geno Smith.

They just placed Sanchez on the injured reserve-designated to return list, meaning he's out for at least eight weeks.

That means Smith won't have Sanchez looking over his shoulder.

Sanchez has a shoulder injury that doesn't require surgery immediately where he could potentially rehab the injury and return this season.

He got hurt playing at the end of a meaningless preseason game.

During the preseason, Sanchez completed 28 of 42 passes for 366 yards, two touchdowns, and two interceptions and had a 90.0 passer rating.

Sanchez isn't expected to return after this season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
"Ahol pedig HoF irányító van ott szinte mindig ő miatta fognak a legtöbben a csapatnak szurkolni.
(Ha reagálni akarsz valamit akkor a Pats topicba tedd, hogy ne offoljunk itt)"
Mint írtam, nem pats fanokat akartam piszkálni, a Jets fanokat akartam biztatni. És azt is leszögeztem hogy, ez az én véleményem -ami nem feltétlenül igaz- de én úgy látom hogy egy emberes a Pats. Ettől még jó "csapat" csak nekem ez nem szimpatikus. Ennyi.

Ezzel szemben a Jets csapatként sokkal jobban tetszik, és még nem tudhatjuk előre mi lesz Genyóból.
Mindent bele Jets.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ulpi: hasonlóan látom én is az offense helyzetét, nem vagyunk jobbak, mintha Sanchez irányítana, de hosszútávon jobb lehetőségünk nincs, mint megpróbálni Genoból kezdőjátékost nevelni. Erre gondoltál?
toam
Erre gondoltam. Egyszerűen Sancho zsákutca, kár még egy évet kidobni rá. Geno vagy tovább fejlődik, vagy nem, de legalább kiderül valami. Jó a kezdet, nem egy világszám, de sokkal értelmesebb mint volt. Sokat kell még fejlődnie.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ulpi: hasonlóan látom én is az offense helyzetét, nem vagyunk jobbak, mintha Sanchez irányítana, de hosszútávon jobb lehetőségünk nincs, mint megpróbálni Genoból kezdőjátékost nevelni. Erre gondoltál?
Robi: OC-ként Sparanonál jobbnak lenni nem nagy szám 😊 bár láttunk tegnap is faszságokat playcall szinten, de 2 éve először valahogy látom a fényt az alagút végén. A faltól a két guard távozása miatt visszaesést vártam, ehhez képest nem rosszak, főleg a Ducasse-Wilfork párharcon lepődtem meg.
Ja, és meccs előtt mindenki Amendoláról meg a TE-ekről beszélt, hogy mennyire fognak hiányozni, Kerley sztem majdnem ugyanaz volt nálunk. Aki a tavalyi borzalom alatt elkap 800 yardot, annak a hiányát tuti megérzi a csapata, főleg, hogy Holmes még mindig nem 100-as, Hill még mindig Hill 😊, Gates-et inkább hagyjuk.