New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryan bejelentette, hogy Revis kiesett erre a szezonra. Műtét vár rá.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát ilyen kínszenvedéssel teli győzelmet is régen láttam, de hozzátenném sztem nem megérdemelt győzelem volt ez, hiszen a Miaminak Carpenter simán megnyerhette volna a tegnapi meccset.

Sanchez 306 yarddal zárt, ami nagyon nagy meglepetés, főleg ha látta vki a meccs elejét. Motiválatlannak és pontatlannak tűnt a meccsen egy ideig. Sok driveban 3-ból 3 incomplete pass. Hozzátenném, hogy sokszor az elkapók sem segítették, hiszen Hill az end zoneban droppolt egy passzt. Keller hiánya érződik, hiszen kedvenc célpontja régóta nem áll rendelkezésére.

Holmes és Kerley nagyon odarakták magukat a meccsre. Holmes 147 yard, Kerley slotból 73 yard+1 TD. Ha ők nincsenek semmi esélyünk nem lett volna.
A mérkőzés előtt a Miami D# 2. volt pass defenseben, így az OL-t dicsérhetjük, hogy csak 1 sacket engedtek, de futás blokkolásban nem volt jó napjuk.

Futójáték: az offensünk központja, erre építenénk, de Greene nem tud felnőni a feladathoz, igaz az OL sem segíti a dolgát néha. Belerongyol a falba, lesz ami lesz alapon, de legalább a végére előkerült Powell, aki pozitívum volt számomra a meccsen.

Defense: 185 engedett futott yard, kegyetlen sok, nagyon gyenge mutatvány...
Harris szokásos vezér volt a védelemben, de a DL-ből Wilkerson is odatette magát 6 tackle-el+3 assziszttal.
Landry picksix-e és Ellis FF-je is szót érdemel még.
További negatívum lehet, hogy Revis akár az egész szezonra kidőlhet, Landry is a meccs végére pályaszélre került.

Kiemelném még, hogy Hill ugyan a 2. félidőben sérülés miatt nem játszott, de 2 labdát is droppolt, egyet az end zoneban.

Offense statok:
Pass 20th
Rushing 17th

Defense statok:
Pass ellen 10th
Futás ellen 28!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!leeon83
Teljesen jogos kérdés, úgy tűnik, hogy szarba se veszik a valódi képességeit, és csak "alázzák", bohóckodnak vele.
De eddig 3 forduló ment le.
Én úgy vélem, hogy nem azt csinálja egy csapat végig az alapszakaszban amit az első 3 meccsén.
A Denverben tavaly az első 5 meccsen ennyi szerephez se jutott.
Aztán amikor kellett pedig hozta a győzelmeket.
A PO-ban már Tebow fog irányítani.
Türelem.
Egy 400 oldalas könyvben se a 75. oldalon tudsz meg mindent.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát én örülök a győzelemnek meg minden, de ezt a meccset egy kínszenvedés volt nézni. A végéről már át is mentem az Falcons meccsére, annyira hiányzott már, hogy normális támadásokat lássak.
Revis pótolhatatlan lesz, ha igazak az ACL szakadásáról szóló hírek 😕
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!leeon83
Nem csípem Tebowt, ugyan de +1.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hát én örülök a győzelemnek meg minden, de ezt a meccset egy kínszenvedés volt nézni. A végéről már át is mentem az Falcons meccsére, annyira hiányzott már, hogy normális támadásokat lássak.
Revis pótolhatatlan lesz, ha igazak az ACL szakadásáról szóló hírek 😕
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex says Revis will have MRI tomorrow on knee. No update beyond that.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets offense 2012

jjncaa
csak a labda van útban.Amadeus91
Túl nagy volt Tebow feje, ez itt a gond. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Jets offense 2012

jjncaa
csak a labda van útban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sanchez 306 yarddal zárt a végére, nah ezt ki gondolta volna. Holmes 147 elkapott yard.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Landry sérülése komoly?Stez
Valszeg kövi meccsen tolhatja, Revisé komolyabb az első hírek szerint az egész szezont kihagyhatja.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Landry sérülése komoly?

több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
1. Öröm e bódottá van, kiszenvedtük valahogy.
2. Még mindig szétbasz az ideg néhány hibánk miatt, főleg, mert nem érdemeltünk győzelmet, és még egyszer ilyen faszmákunk nem lesz.

Revisnek (+ Bushnak) mihamarabbi jobbulást.

Bővebben majd ha kijöttem a sokkból 😀
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Idegenben jó az x.

Vagy a győzelem, whatevs. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Jets offense 2012



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets Jets!

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kellernek örülök, ha játszik, mert ugyan idén még szinte semmit sem mutatott, kellenek Sancheznek a rövidpasszos célpontok, mert a Miami pass rush azért okozhat itt problémát.toam
Nem játszik Keller sajnos, de a tweet másik felét nem másoltam be, ez az én hibám, bocsi. 😊
Keller és Conner is inactive.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Kellernek örülök, ha játszik, mert ugyan idén még szinte semmit sem mutatott, kellenek Sancheznek a rövidpasszos célpontok, mert a Miami pass rush azért okozhat itt problémát.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Itt is a hivatalos:
NYJ inactives: QB Greg McElroy, CB Donnie Fletcher, FB John Conner, DL Damon Harrison, G Caleb Schlauderaff, T Dennis Landolt...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egyelőre úgy néz ki, hogy Keller és Conner+Landolt inactive a mai meccs előtt.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jövő héten Miami jön, nyerni kell.Beki
Üdv! Nem láttam a meccset,mert csúnyán bealudtam. Coples játszott nálatok?

A miami elleni ütközetet szerintem hozzátok majd,feltéve ha megtudjátok fogni Busht és ha menni fog a pass rush. Tannehillt szerintem könnyen zavarba fogjátok hozni. 😊
Pap'pers
Az Oakland szurkolók is ezt mondták (ill. szerintem minden ellenünk játszó csapat ezt mondja), hogy "a Miami ellen nyerni kell". Az Oakland bele is szalad szépen, nehogy a többi csapat is így járjon.
Bush-t tuti nem tudjátok majd tartani, meglesz neki a 100 futott yard (ha rush-ban nem, akkor kombinálva biztos).
Kemény meccs lesz. Szerintem szoros lesz a végeredmény. Természetesen Miami győzelem 3 ponttal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Itt egy lehetséges magyarázat:

To create a roster spot, #Jets release LB Bryan Thomas. Salary is guaranteed and he likely will be re-signed. As expected, Keller ruled out.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kivágta a Jets Bryan Thomas OLB-t, aki a legrégebb óta a klubnál lévő playa volt.Höri
Na de ki lesz a helyén ?Wester
Kicsit meglepett, de McIntyre és Maybin is ott van.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
kivágta a Jets Bryan Thomas OLB-t, aki a legrégebb óta a klubnál lévő playa volt.Höri
Na de ki lesz a helyén ?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kivágta a Jets Bryan Thomas OLB-t, aki a legrégebb óta a klubnál lévő playa volt.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JETS

Out: T Dennis Landolt (knee).

Doubtful: RB John Conner (knee), LB Bryan Thomas (hamstring).

Questionable: TE Dustin Keller (hamstring), CB Ellis Lankster (back).