New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Úgy látom még a tegnapi győzelmet nem nagyon pihente ki senki 😊😊Kicsit belustult a Jets fórum 😀
több mint 12 éve
Analyzing the Jets' playing time in Sunday's win over the Bucs:OFFENSE (Based on 75 snaps)
Quarterback: Geno Smith 75.
Running back: Bilal Powell 47; Tommy Bohanon 34; Chris Ivory 24.
Wide receiver: Stephen Hill 71; Santonio Holmes 44; Jeremy Kerley 39; Clyde Gates 29, Ryan Spadola 6.
Tight end: Kellen Winslow 47; Jeff Cumberland 28; Konrad Reuland 6.
Offensive line: D'Brickashaw Ferguson 75, Vladimir Ducasse 75, Nick Mangold 73, Willie Colon 75, Austin Howard 75, Caleb Schlauderaff 2.
Analysis/offense: Holmes played more than expected on his surgically repaired foot. ... Is there any doubt that Powell is the No. 1 running back? ... Mangold, Cumberland and Kerley were impacted by injuries. ... The Jets used a two-back set on 45 percent of the snaps (see Bohanon's total), but they still couldn't run the ball effectively.
DEFENSE (Based on 61 snaps)
Line: Muhammad Wilkerson 59; Sheldon Richardson 58, Damon Harrison 27, Kenrick Ellis 12; Leger Douzable 8.
Linebacker: DeMario Davis 61, David Harris 61, Calvin Pace 52, Garrett McIntyre 34, Antwan Barnes 27, Ricky Sapp 5.
Secondary: Dawan Landry 61, Antonio Cromartie 61, Dee Milliner 61, Antonio Allen 45, Kyle Wilson 20, Jaiquawn Jarrett 9, Isaiah Trufant 7, Josh Bush 3.
Defense/analysis: Allen, who started at safety, came off the field for 16 plays, as the Jets mixed and matched personnel in the secondary. ... Wilson played in only 33 percent of the snaps, low for a nickelback, but the Jets played base personnel more than usual. ... Davis' coverage ability has made him an every-down linebacker. ... There was a nose tackle in the game only 64 percent of the time. Part of the reason is because they used more 4-3 fronts than usual.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért azt én is hozzátenném, hogy tavaly igen csak hátul végeztünk futásban és azóta az OL 2 helyen cserélődött ki, de Ducasse-t ismerjük, hogy 3 év kellett neki h kezdő legyen, míg Colon sem akkor impact player. 😊Egy élmény volt Geno arcát nézni az utolsó negyedben, szinte semmit nem lehetett leolvasni az arcáról annyira koncentrált. 😊Azt azért jegyezzük meg hogy a tampai run D tavaly 1. volt a ligábanWester
A TB FG előtt defense playhívások nem tetszettek, állandóan ment a heavy-blitz csomag Joshra, de oda nem ért senki Vincent Jackson meg holt üresen álldogál.
Az OL munkája rohadtul nem tetszett, ahogy láttam futásblokkolás alig ment és középen úgy rohant át néha az LB érintetlenül, h csoda h Genonak állandóan futnia kellett passz előtt?! :/Beki
több mint 12 éve
Végre meg tudtam nézni a meccset. Genoban hatalmas potenciál van. Nyomás alatt higgadt marad, a zsebben vagy azon kívülre menekülve is képes hasznosítható dobásokra. Ez komoly dolog, sok ifjonc itt bukik el. A dobásai halálosak, gyorsak mint a szél, de pontosak. Emellett küzd, koncentrál, láthatóan nagyon akar. Sok dolgot kell még fejleszteni nála technikában, illetve taktikai szinten. De nekem ő volt az egyik legmeggyőzőbb a sok ifjonc és idén beugró QB közt.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Egy élmény volt Geno arcát nézni az utolsó negyedben, szinte semmit nem lehetett leolvasni az arcáról annyira koncentrált. 😊Azt azért jegyezzük meg hogy a tampai run D tavaly 1. volt a ligában
A TB FG előtt defense playhívások nem tetszettek, állandóan ment a heavy-blitz csomag Joshra, de oda nem ért senki Vincent Jackson meg holt üresen álldogál.
Az OL munkája rohadtul nem tetszett, ahogy láttam futásblokkolás alig ment és középen úgy rohant át néha az LB érintetlenül, h csoda h Genonak állandóan futnia kellett passz előtt?! :/Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy élmény volt Geno arcát nézni az utolsó negyedben, szinte semmit nem lehetett leolvasni az arcáról annyira koncentrált. 😊A TB FG előtt defense playhívások nem tetszettek, állandóan ment a heavy-blitz csomag Joshra, de oda nem ért senki Vincent Jackson meg holt üresen álldogál.
Az OL munkája rohadtul nem tetszett, ahogy láttam futásblokkolás alig ment és középen úgy rohant át néha az LB érintetlenül, h csoda h Genonak állandóan futnia kellett passz előtt?! :/
több mint 12 éve
Wow... Azért örülök, hogy Folk bevarrta. 😊
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
Atyaúristen mekkora meccs volt. Nagyon megérdemeltük, Geno reméljük meghozta a kezdők szerencséjét 😊 Összegzés majd, most sörre fel!
több mint 12 éve
Nagyon magabiztosak vagytok, de végül is, onnan lehet nagyot koppanni 😀

több mint 12 éve
Pedig már egészen elfelejtettem, és a sok fikázás mellett kicsit úgy voltam vele, hogy toljatok egy 6-8 győzelmes szezont.FUUU!!! 😀 Csütörtökön lemeccseljük, addigra már Genonak is lesz egy kis önbizalma a mai után...
De kössz, ez segített észhez térni 😀Wyatt
PAINT'EM GREEN!!!
több mint 12 éve
Pedig már egészen elfelejtettem, és a sok fikázás mellett kicsit úgy voltam vele, hogy toljatok egy 6-8 győzelmes szezont.De kössz, ez segített észhez térni 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Medve anyám, ezt a gradinget, piros, mint a sültkacsa. Pár helyen mondjuk tényleg lol a színezés, de közben meg elgondolkodtató, hogy ennek a WR corpnak vajon nem tök mindegy-e, hogy ki passzol? Akkor meg már inkább Geno...peterk2005Nem írnám le a WR corpot igazából, mert bárhogy elsülhet a dolog. Holmes limitáltan kap lehetőséget holnap, de ha összekaparja magát 800-1000 yardos szezonra is képes, tud ő playmaker is lenni, Kerley Sanchezzel tavaly 800 yardig jutott, Hill sokat fejlődött mondjuk lutri továbbra is. Gates és Spadola villámgyorsak, jó route futók ők csak kellemes meglepetést okozhatnak.
Írtam korábban, hogy ha az offense becsődöl, akkor top5-ös pick laza ügy, de az előzetes várakozások után ahol 1/1 és 1/3-ra tesznek minket csak felfele vezethet az út. 😉
több mint 12 éve
Medve anyám, ezt a gradinget, piros, mint a sültkacsa. Pár helyen mondjuk tényleg lol a színezés, de közben meg elgondolkodtató, hogy ennek a WR corpnak vajon nem tök mindegy-e, hogy ki passzol? Akkor meg már inkább Geno...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
The Jets have released QB Brady Quinn and have signed LB Danny Lansanah from the practice squad. Lansanah will wear uniform No. 51.Várható volt a garantáltja miatt, és állítólag vissza akarjuk hozni majd
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
A csapat a PFF szerint:Harris narancssárgája rofl, Sheldon még talán nem ennyire jó, Genoval kapcsolatban viszont sajnos igazuk van, még nem alkalmas arra, hogy az NFL-ben irányítson. Aztán persze ilyenkor cáfoljon rám holnap 😊
Wester
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanchez, Coples out, mig Holmes es Ellis questionable a Tampa ellen.
több mint 12 éve
Geno Smith úgy gondolja, h nem szükséges felvételek alapján elemeznie Revis játékát.A csuda vigye el pedig én azt tippeltem, hogy nem lesz Revisnek Int... sokkal jössz te nekem majd Geno 😛dande
www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-insider-revis-tale-tape-article-1.1445135#ixzz2e1Vbyw7t
...sok sikert neki...Black_Adder
Fordítok. Geci mindegy, úgyse nézek még az oldalára se 😀Wyatt
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Geno Smith úgy gondolja, h nem szükséges felvételek alapján elemeznie Revis játékát.A csuda vigye el pedig én azt tippeltem, hogy nem lesz Revisnek Int... sokkal jössz te nekem majd Geno 😛
www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-insider-revis-tale-tape-article-1.1445135#ixzz2e1Vbyw7t
...sok sikert neki...Black_Adder
több mint 12 éve
Geno Smith úgy gondolja, h nem szükséges felvételek alapján elemeznie Revis játékát.www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-insider-revis-tale-tape-article-1.1445135#ixzz2e1Vbyw7t
...sok sikert neki...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanchez ma sem edz, csak igy tovabb Mark 8 millas backupok ritkak az NFLben ugyis. 😀
több mint 12 éve
Leon Washington ma nálunk járt
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Mike Goodson renegotiates contract: $1M base reduced to $715k. In '14 and '15, $650k and $850k of base salaries converted to roster bonus.As expected, QB Brady Quinn signed one-year contract for $715k, per NFLPA records
Lesz ez még így se!
Wester