Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ivorynak ~190 yard kéne az 1000-hez... Ha csinál 1 TD-t, nem sértődök meg, ha nem sikerül az 1000 yard.
Geno a múlt heti formáját hozhatná.
Bízok egy jó szezonzárásban, a draft pozíció annyira nem érdekel. A halakat mindíg jó érzés legyőzni, pláne a 3-23 után...civilmanu
én is úgy vagyok vele, szarok a draftra (még) csak a phins ne menjen PO-ba 😀
Ivory sérülten kezdte a szezont , és az ő 814 yardja mellett powell is futott 621-et. Futójátékra nem lehet panaszunk, a ligában a 6. vagyunk ezen a téren, úgyhogy visszavonom a korábbi átlagos jelzőmet 😊

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ivorynak ~190 yard kéne az 1000-hez... Ha csinál 1 TD-t, nem sértődök meg, ha nem sikerül az 1000 yard.
Geno a múlt heti formáját hozhatná.
Bízok egy jó szezonzárásban, a draft pozíció annyira nem érdekel. A halakat mindíg jó érzés legyőzni, pláne a 3-23 után...

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ez a délinyúzos Metha-cikk ölég propaganda bűzös, remélem valaki odadörzsöli az asztalra a .5-ös örökmérleget, azt lehet menni a PI életébe, mer az ofenzről nem ő tehet, mer Szancsítát nem ő hozta, vaze, vaze, vaze.sutianap
Vihar sem tudja, hogy Mehta csak úgy hasra ütés elven megírta-e a cikket, vagy vmi fix forrása van, de újabbat nem írt, mint Schefter tette azt korábban.
Az offenseről meg éppen ugyanúgy tehet sztem, mint Sanchez idehozataláról. Beleszerettek Tanny-val a mexikóiba pech, viszont ezen a szerelmen túl kell lépnie jövő évi offseasonban.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ejj de jó, hogy a fél stáb jövőre free agent lesz.
OL, DL, LB, WR, RB, DC és spec team coordinator sem lesz a csapatnak. Mesés. 😀Beki
Ha Ryan mégis marad HC, akkor valószínűleg a stáb is marad vele együtt, mert az kicsit furcsa GM lépés lenne, hogy hé Rex! maradéktalanul bízok benned, de itt egy lista, ahonnan választhatsz magadnak edzőket, mert a te embereiddel én nem fogok hosszabbítani... Erre jöhet a jogos kérdés Ryantől, hogy egy béna kacsa HC-val akarsz magadnak időt nyerni?

Ha meg Ryant elküldik, akkor úgyis teljesen kicserélődik az edzői kar is - van szerződése/nincs szerződése függetlenül.DoM
Igen, ez valószínűleg így lesz, persze kivéve az LB coach posztot oda valakit keresni kell ez már tutinak néz ki. 😊
Igazából ahogy korábban írtam nem feltétlenül lenne szükségünk DC-re, hiszen a szezon során megfigyelhető volt, hogy Ryan kezében volt a def playekkel kapcsolatos papír a meccsek alatt és Thurman-nek odabökte a hívást, aki közölte azt a pályán levő def játékosokkal.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát ez a délinyúzos Metha-cikk ölég propaganda bűzös, remélem valaki odadörzsöli az asztalra a .5-ös örökmérleget, azt lehet menni a PI életébe, mer az ofenzről nem ő tehet, mer Szancsítát nem ő hozta, vaze, vaze, vaze.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Ejj de jó, hogy a fél stáb jövőre free agent lesz.
OL, DL, LB, WR, RB, DC és spec team coordinator sem lesz a csapatnak. Mesés. 😀Beki
Ha Ryan mégis marad HC, akkor valószínűleg a stáb is marad vele együtt, mert az kicsit furcsa GM lépés lenne, hogy hé Rex! maradéktalanul bízok benned, de itt egy lista, ahonnan választhatsz magadnak edzőket, mert a te embereiddel én nem fogok hosszabbítani... Erre jöhet a jogos kérdés Ryantől, hogy egy béna kacsa HC-val akarsz magadnak időt nyerni?

Ha meg Ryant elküldik, akkor úgyis teljesen kicserélődik az edzői kar is - van szerződése/nincs szerződése függetlenül.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ejj de jó, hogy a fél stáb jövőre free agent lesz.
OL, DL, LB, WR, RB, DC és spec team coordinator sem lesz a csapatnak. Mesés. 😀Beki
Azért még nem tudjuk hányan igazolnak vissza, meg az is lehet hogy idzik mar tudja ki jon xy helyett. Ami biztos egyenlőre hogy lb coachunk mar nincsWester
Úgy gondolom, hogy DC poszt betöltése nem is annyira fontos, hiszen Ryan hívja a playeket.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ejj de jó, hogy a fél stáb jövőre free agent lesz.
OL, DL, LB, WR, RB, DC és spec team coordinator sem lesz a csapatnak. Mesés. 😀Beki
Azért még nem tudjuk hányan igazolnak vissza, meg az is lehet hogy idzik mar tudja ki jon xy helyett. Ami biztos egyenlőre hogy lb coachunk mar nincs

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ejj de jó, hogy a fél stáb jövőre free agent lesz.
OL, DL, LB, WR, RB, DC és spec team coordinator sem lesz a csapatnak. Mesés. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 perc
#Jets LB coach Brian VanGorder (and longtime college assistant) is heading to Notre Dame to be its defensive coordinator, per source.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 3 perc
FWIW: Rex Ryan and John Idzik met throughout the week, per source. Feeling around team is that no announcement would be made until after gm.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szintén:

 espn.go.com/new-york/nfl/story/_/id/10205338/signs-point-rex-ryan-return-new-york-jets-coach

Kövezzetek meg, de szerintem maximálisan ez a helyes döntés, és nagyon nagyon örülök, ha igaz, főleg, ha maradna az idei felállás (megosztottabb hatáskörök, több döntés a front officenak)toam
Hatáskörnek jövőre úgy kell kinéznie, hogy Idzik először Marty-t kérdezi meg FA-ról ki kellene neki offensebe, vele megdumálni h hogyan is állnak és ezután Ryan és a defense.
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Szintén:

 espn.go.com/new-york/nfl/story/_/id/10205338/signs-point-rex-ryan-return-new-york-jets-coach

Kövezzetek meg, de szerintem maximálisan ez a helyes döntés, és nagyon nagyon örülök, ha igaz, főleg, ha maradna az idei felállás (megosztottabb hatáskörök, több döntés a front officenak)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint már vasárnap bejelenthetik ryan maradásátWester
Igen, több forrásból is megerősítették a hírt, viszont a feltételek fontosak lesznek.
több mint 12 éve
david52 New York Jets 115
Egyetlen játékosunk sem került be a Pro Bowl keretbe.
Például cseszi a csőrömet, hogy Cameron Wake mivel jobb, mint Wilkerson h bekerült?Beki
Nevetséges az idei Pro Bowl keret pár része szerintem. Olyan játékosok kerültek be akiknek csak nevük volt idén, teljesítményük nem.. Aki meg esetleg most tett le sokat először az meg maradhat otthon.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Mehta szerint már vasárnap bejelenthetik ryan maradását

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Összességében pár érv szól Rex maradása mellett, de szvsz sokkal több a távozása mellett.
Felvállalom, hogy én elküldeném őt.Beki
Én sztem ezen az éven tett annyit hogy még 1 évre megtartsa az állását. Ha jövőre nem jutunk PO-ba akkor isten hírével mehet. (bár mondjuk tavaly is ezt mondtuk, de akkor senki se gondolt bele milyen gyenge keretünk van )
Am mennyivel jobb lett volna ha tavaly kirúgjuk 😀 akkor senki se siratta volna, valószínűleg lett volna egy top 5-ös pickünk és 40 milka cap space az offseasonra 😀Wester
Vagy rúgjuk ki most, vagy +1 év hosszabbítás, mert ha simán hagyjuk h uccsó contract évbe lépjen az a legrosszabb mindenki számára.
Igazából a cap space ugyanúgy meglenne, szóval azon nem múlt volna. 😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ha a pickünk előtt kimegy evans és watkins akkor szerintetek milyen posztra húznánk? Én nem tartom kizártnak ebben az esetben az első körös QB draftotWester
Ha QB-t húzunk akkor TV vagy laptopot kivágom az ablakon az fix. 😀
Inkább DE, mint QB 1. körben akkor már. 😀Beki
Sztem is az a legnagyobb needünk 😀Majd jövőre wilkerson megy olb-be

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha a pickünk előtt kimegy evans és watkins akkor szerintetek milyen posztra húznánk? Én nem tartom kizártnak ebben az esetben az első körös QB draftotWester
Ha QB-t húzunk akkor TV vagy laptopot kivágom az ablakon az fix. 😀
Inkább DE, mint QB 1. körben akkor már. 😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Összességében pár érv szól Rex maradása mellett, de szvsz sokkal több a távozása mellett.
Felvállalom, hogy én elküldeném őt.Beki
Én sztem ezen az éven tett annyit hogy még 1 évre megtartsa az állását. Ha jövőre nem jutunk PO-ba akkor isten hírével mehet. (bár mondjuk tavaly is ezt mondtuk, de akkor senki se gondolt bele milyen gyenge keretünk van )
Am mennyivel jobb lett volna ha tavaly kirúgjuk 😀 akkor senki se siratta volna, valószínűleg lett volna egy top 5-ös pickünk és 40 milka cap space az offseasonra 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ha a pickünk előtt kimegy evans és watkins akkor szerintetek milyen posztra húznánk? Én nem tartom kizártnak ebben az esetben az első körös QB draftot

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Összességében pár érv szól Rex maradása mellett, de szvsz sokkal több a távozása mellett.
Felvállalom, hogy én elküldeném őt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
However, there has been no definitive word from ownership to Ryan on his future, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Saturday, according to sources with knowledge of the Jets' thinking. Coaches do not know whether they will be returning.

Rapoport did note that the vibes within the Jets' facility recently have turned positive, even with a string of ugly losses.

Nfl.com-ról. Csak tudnám, hogy mitől lett pozitív a dolgok megítélése. No mindegy, abszolút nem tuti Rex maradása ezek szerint, lehet h a holnapi meccs mégis belejátszik a dolgokba?Beki
Mondjuk már a média is azt nyomatja hogy ryan legjobb éve volt meg mindenWester
Azért a legjobb évtől messze volt, de az valóban mellette szól, hogy sokkal többet kihozott ebből a keretből, mint sokan azt várták.
Emlékezzünk csak, hogy szezon elején volt olyan mock ahol 1/1-re írtak minket, de általános vélemény volt h top3-as pickünk lesz.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
However, there has been no definitive word from ownership to Ryan on his future, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Saturday, according to sources with knowledge of the Jets' thinking. Coaches do not know whether they will be returning.

Rapoport did note that the vibes within the Jets' facility recently have turned positive, even with a string of ugly losses.

Nfl.com-ról. Csak tudnám, hogy mitől lett pozitív a dolgok megítélése. No mindegy, abszolút nem tuti Rex maradása ezek szerint, lehet h a holnapi meccs mégis belejátszik a dolgokba?Beki
Mondjuk már a média is azt nyomatja hogy ryan legjobb éve volt meg minden

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
However, there has been no definitive word from ownership to Ryan on his future, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Saturday, according to sources with knowledge of the Jets' thinking. Coaches do not know whether they will be returning.

Rapoport did note that the vibes within the Jets' facility recently have turned positive, even with a string of ugly losses.

Nfl.com-ról. Csak tudnám, hogy mitől lett pozitív a dolgok megítélése. No mindegy, abszolút nem tuti Rex maradása ezek szerint, lehet h a holnapi meccs mégis belejátszik a dolgokba?