New York Jets

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Henry Ellard, eddigi elkapó edző nem tér vissza 2012-ben, fő ok, hogy Mason project becsődölt, illetve Holmes karakterér sem tudta kezelni. Meg gondolom a kevesebb, mint 1800 elkapott yard elkapóktól sem éppen vonzó.
Illetve elvilg a DLine edző, Jeff Weeks sem lesz itt 2012-ben már.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://twitter.com/#!/Revis24/status/154979587607101440/photo/1

Ámen.Berez
elég hamis mosolynak tűnikbriareos
Van benne valami,ettől függetlenül szerintem egyszerűen csak jobb kedvre akarta deríteni az embereket.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
http://twitter.com/#!/Revis24/status/154979587607101440/photo/1

Ámen.Berez
elég hamis mosolynak tűnik

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://twitter.com/#!/Revis24/status/154979587607101440/photo/1

Ámen.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 213 — Jó ötletnek tűnt!
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊hellan
Ebbe az aktivitásba ne menjünk bele! 😊tomi-tomi
Én szoktam lenni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
Majd ha lesz ellenfél. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rendben. 😀
Én személy szerint összesen 3 alapszakasz meccsünkről maradtam, le 2 utazás miatt, 1 pedig net hiba miatt volt.

Bár rám igaz, hogy meccsek alatt nem írtam az eredménykövető topicba. 😛
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊hellan
Ebbe az aktivitásba ne menjünk bele! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
A Jets feljavításában azért van kihívás! 😉
Megtisztelsz, de az én magyarázatomtól jottányit sem fog javulni a Pats győzelmi esélye, még a PO-ban sem. Különben is ezzel az ótvar szar D-vel és a tudjuk milyen TB-vel szemernyi esélyünk sincs! 😂
Majd ha meglesz az ellenfél, akkor elmélkedünk.
Személy szerint én nagyon örülök, hogy végre élő, rendszeresen jelentkező, válaszoló Jets-fan keveredett elő, s a topic feltámadni látszik a tetszhalott állapotából. Hátha még többen jönnek és egy idő után külső "segítség" nélkül is pörögni fog a topic. Egy dolog a Jets és egy teljesen másik az itteni Jets-topic.tomi-tomi
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
A Jets feljavításában azért van kihívás! 😉
Megtisztelsz, de az én magyarázatomtól jottányit sem fog javulni a Pats győzelmi esélye, még a PO-ban sem. Különben is ezzel az ótvar szar D-vel és a tudjuk milyen TB-vel szemernyi esélyünk sincs! 😂
Majd ha meglesz az ellenfél, akkor elmélkedünk.
Személy szerint én nagyon örülök, hogy végre élő, rendszeresen jelentkező, válaszoló Jets-fan keveredett elő, s a topic feltámadni látszik a tetszhalott állapotából. Hátha még többen jönnek és egy idő után külső "segítség" nélkül is pörögni fog a topic. Egy dolog a Jets és egy teljesen másik az itteni Jets-topic.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
Nem álmodozunk elég, ha a mexikói összeszedi magát új OC-val és remek offense-zel és ti is retteghettek. 😉
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szomorú bár ennek hátterében abszolút feltudom fedezni Ryan kibaszott nagy pofáját. Egy McCarthy vagy Belichick tipusú "zsémbes" edzőnél ilyen biztos hogy nem fordulhatna elő. Ezt nem azért mondom mert most éppen jól állnak a csapataik, valahogy nekem az az edzői mentalitás tűnik a legsikerrevezetőbbnek. Van ezeknek a srácoknak elég nagy mellénye alapból is (kb tinédzser koruk óta), ha egy még nagyobb arcú ember irányítja őket ott jó nem sülhet ki.JayB
Bizony! Ryan amennyit hozzátett az első két évében a stílusával, annyi kárt is okozott, csak ezt eddig fedte az elért eredmény. Erősen alapozott erre a nagy mellényre, mondván ő majd kezeli az ebből adódó konfliktusokat. Aztán amikor ténylegesen konfliktus volt belőle, akkor a nagypofájú Ryan a nyilvánosság előtt nem vállalta fel ezeket. (Legutóbbi példa: ő nem is tudott arról, hogy Holmes kispadra lett ültetve az utolsó drive-ban. De nagyon hasonlóan mentegette magát az erőnléti edző afférjánál is. Jé, az is egy Miami meccs volt. 😊 )
Minden esetre érdekes lesz, amikor a csapatától alázatot, tiszteletet stb. fog kérni. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊hellan
Persze, ezt nem is vitatom 😊 de erre az esetre nehéz lesz még neki is magyarázatt találnigravedigger
Meglátjuk. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊hellan
Persze, ezt nem is vitatom 😊 de erre az esetre nehéz lesz még neki is magyarázatt találni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Szomorú bár ennek hátterében abszolút feltudom fedezni Ryan kibaszott nagy pofáját. Egy McCarthy vagy Belichick tipusú "zsémbes" edzőnél ilyen biztos hogy nem fordulhatna elő. Ezt nem azért mondom mert most éppen jól állnak a csapataik, valahogy nekem az az edzői mentalitás tűnik a legsikerrevezetőbbnek. Van ezeknek a srácoknak elég nagy mellénye alapból is (kb tinédzser koruk óta), ha egy még nagyobb arcú ember irányítja őket ott jó nem sülhet ki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.tomi-tomi
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.DoM
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.tomi-tomi
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.DoM
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.tomi-tomi
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.DoM
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Among WR/QB duos where the quarterback targeted the receiver at least 100 times, Mark Sanchez's 50.5 completion percentage to Santonio Holmes was the lowest in the league.DoM
Érdekes statisztika, de ez kinek a hibája??

(...)

Sanchezen én nem tudok kiigazodni, néha nagyon jó néha meg nagyon bizonytalan, lehet hogy ez az OC hibája én nem értek annyira hozzá, mondjuk az tisztán látszik hogy egy dobásra épülő csapathoz Sanchez nem való(vagy talán a Jetshez nem passzol ez a fajta játék). Idén valahogy a futások sem sikerültek ugy, ha a védelem jó volt akkor a támadók szerepeltek rosszul vagy éppen forditva, egyszóval sok sok apró vagy nem apró probléma vezetett idáig. Inter101
Sanchez statjain az látszik, hogy újonc évéhez képest egyedül a TD/INT arányt sikerült feljavítani elfogadott szintre, ami arra elég volt, hogy passer rating alapján 18. legjobb passzjátékkal rendelkezzen a Jets (yard/passzkísérlet szerint viszont ez csak 25). Ehhez jön a tartósan 60 százalék alatti pontosság. Mindez nem azt mutatja, hogy itt egy jól működő passzjátékra épülő szisztémát fent lehetne tartani és teljesen elhibázott volt az idei koncepció, hogy majd micsoda passzfiesta lesz minden egyes meccs (akár Ryan akár Schotty találta ki).

További hiba volt a támadófal nem megerősítése. Nyilván nehéz lehet beismerni, hogy a második körös Ducasse semmire sem jó, de nem volt titok, hogy Woody visszavonulása után nem lett minőségi kezdő RT, és nem maradt normális csere sem. Ez különösen azért érthetetlen, mert éppen annak a futójátéknak az alapján gyengítették meg, amire annyira támaszkodott az elmúlt két évben a támadójáték (akár HC akár GM felelőssége).

Egy új OC-val és legalább képletes versenyhelyzettel (ne egy nyugdíjas legyen a cseréje) még kell adni neki egy esélyt. Jericho Cotchery meg nagyon hiányzott egész évben, mint Sanchez go to guy-ja, tartalékopciója első két idényében.

Ryan által felépített cirkuszt meg jól jellemez, hogy főműsoridőben hülyézi le kezdő irányítóját egy időkérés miatt.

Jets offseason teendők fontossági sorrendben, ahogy én látom:

1. Kirúgni Schottenheimert
2. A GM határottan szóljon rá Ryanre, hogy fogja vissza a médiaszerepléseit, és tartson RENDET a csapatnál, vagy pakoljon
3. A támadófalat rendbe kell tenni (Ducasse-t megpróbálni RG-nek kinevelni Moore, de nem számolni vele kezdőként; minőségi RT-t hozni draft/FA útján, aki ősszel már kezdő tud lenni)
4. Leonhard újraigazolását nagyon meggondolni az elmúlt két év sérülései miatt, de használható cseréről gondoskodni kell
5. Elkapó kérdés: (1) Holmes témában az új OC-vel talán sikerülhet rendezni a helyzetet, amit elsődlegesen Ryannek kell kezelni, megoldani, ha már év közben erre nem volt képes. Ha nem tudja orvosolni az offseasonban, akkor az sokat elmond vezetői képességéről; (2) Burresst felesleges újraigazolni, kell egy hiteles második opció Holmes mellé.
6. A védelemmel most részletesen nem foglalkoznék, OLB posztra nyilván kell frissítés (Vinny Curry fog sztem itt kikötni), de Scott elengedése miatt nem nagyon fájna a fejem. Harris mellett kis túlzással akárkinek meg kell tudni oldani az ütköző szerepet futó downok során.DoM
Schotti kirúgása tényleg alapvető fontosságú lenne, de ha nem kap sehol másik csapatnál állást, félek maradni fog.
OL: FA-n nem tudom lesz-e minőségi RT, de drafton sztem csak 2. vagy 3. körben lehetne erre a posztra draftolni, persze kérdés, hogy mennyire minőségi lenne a játékos.
Leonhard: valóban meg kell gondolni, de lássuk be vkit igazolni kell a helyére a kezdőbe, mert a Pool-Smith kettős nem elég ütős secondary.
WR-ek: Holmes maradni fog, ha új OC érkezik sztem, de Plax pótlását az FAról kötelező megoldani, bár a draft 2. körében is lesznek használható WR-ek, ha jól gondolom.
Védelem: OLB poszton valóban kell a frissítés, de kérdés, hogy ez a draft 1. körében fog-e megtörténni?!
Továbbá, LT pótlása is okozhat fejtörést, ha úgy alakul, mert McKnight és Powell sem hinném, hogy meg tudná oldani a minőségi pótlást, itt is felmerül Trent Richardson esetleges draftolása 1. körben.

Sok kérdés van, de a legfontosabb Schotti eltávolítása az egyértelműen látszik, de lássuk be izgalmas offseason állnak a Jets szurkolók. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Among WR/QB duos where the quarterback targeted the receiver at least 100 times, Mark Sanchez's 50.5 completion percentage to Santonio Holmes was the lowest in the league.DoM
Érdekes statisztika, de ez kinek a hibája??

(...)

Sanchezen én nem tudok kiigazodni, néha nagyon jó néha meg nagyon bizonytalan, lehet hogy ez az OC hibája én nem értek annyira hozzá, mondjuk az tisztán látszik hogy egy dobásra épülő csapathoz Sanchez nem való(vagy talán a Jetshez nem passzol ez a fajta játék). Idén valahogy a futások sem sikerültek ugy, ha a védelem jó volt akkor a támadók szerepeltek rosszul vagy éppen forditva, egyszóval sok sok apró vagy nem apró probléma vezetett idáig. Inter101
Sanchez statjain az látszik, hogy újonc évéhez képest egyedül a TD/INT arányt sikerült feljavítani elfogadott szintre, ami arra elég volt, hogy passer rating alapján 18. legjobb passzjátékkal rendelkezzen a Jets (yard/passzkísérlet szerint viszont ez csak 25). Ehhez jön a tartósan 60 százalék alatti pontosság. Mindez nem azt mutatja, hogy itt egy jól működő passzjátékra épülő szisztémát fent lehetne tartani és teljesen elhibázott volt az idei koncepció, hogy majd micsoda passzfiesta lesz minden egyes meccs (akár Ryan akár Schotty találta ki).

További hiba volt a támadófal nem megerősítése. Nyilván nehéz lehet beismerni, hogy a második körös Ducasse semmire sem jó, de nem volt titok, hogy Woody visszavonulása után nem lett minőségi kezdő RT, és nem maradt normális csere sem. Ez különösen azért érthetetlen, mert éppen annak a futójátéknak az alapján gyengítették meg, amire annyira támaszkodott az elmúlt két évben a támadójáték (akár HC akár GM felelőssége).

Egy új OC-val és legalább képletes versenyhelyzettel (ne egy nyugdíjas legyen a cseréje) még kell adni neki egy esélyt. Jericho Cotchery meg nagyon hiányzott egész évben, mint Sanchez go to guy-ja, tartalékopciója első két idényében.

Ryan által felépített cirkuszt meg jól jellemez, hogy főműsoridőben hülyézi le kezdő irányítóját egy időkérés miatt.

Jets offseason teendők fontossági sorrendben, ahogy én látom:

1. Kirúgni Schottenheimert
2. A GM határottan szóljon rá Ryanre, hogy fogja vissza a médiaszerepléseit, és tartson RENDET a csapatnál, vagy pakoljon
3. A támadófalat rendbe kell tenni (Ducasse-t megpróbálni RG-nek kinevelni Moore, de nem számolni vele kezdőként; minőségi RT-t hozni draft/FA útján, aki ősszel már kezdő tud lenni)
4. Leonhard újraigazolását nagyon meggondolni az elmúlt két év sérülései miatt, de használható cseréről gondoskodni kell
5. Elkapó kérdés: (1) Holmes témában az új OC-vel talán sikerülhet rendezni a helyzetet, amit elsődlegesen Ryannek kell kezelni, megoldani, ha már év közben erre nem volt képes. Ha nem tudja orvosolni az offseasonban, akkor az sokat elmond vezetői képességéről; (2) Burresst felesleges újraigazolni, kell egy hiteles második opció Holmes mellé.
6. A védelemmel most részletesen nem foglalkoznék, OLB posztra nyilván kell frissítés (Vinny Curry fog sztem itt kikötni), de Scott elengedése miatt nem nagyon fájna a fejem. Harris mellett kis túlzással akárkinek meg kell tudni oldani az ütköző szerepet futó downok során.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Scott 10 ropit fizet, mert összekeverte az ujjait😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."