New York Jets

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annyi jó WR-nek jár le a szerződése plusz az idei class se kutya, nehéz lenne elsózni Holmes-t, inkább rá kéne uszítani Harrist meg D'Brickashawt h térítse észhez.empty taxi
Való igaz, de egyszerűbb lesz Santoniot észhez téríteni. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hidd el nekem sem áll össze a trade, de lehet, hogy van egy olyan csapat, amely szívesen belemenne ebbe a trade-be és talán Holmes sem balhézna az új csapatában, de sztem marad és összeszedi magát, de mindezt csak akkor, ha új OC lesz. Pass rush valóban nincs ezért is érdeklődtem, hogy várhatóan mi lesz az első körös draftunk. LT nem marad nálunk, emiatt több helyen is olvastam első körös RB draftot nálunk, de őt is pótolni kell, de az idei kegyetlen gyenge teljesítményénél bárki jobbat tud nyújtani. Ryan pedig képes lesz összeszedni a csapatot, de ami jobban aggaszt, hogy Leonhard is free agent lesz. Szétesés pedig nem lesz. 😉hellan
a másik topicban a gondolatmenet tűnt fel, szerintem az az, ami hibás. eszerint van a jövő évi cap alatt mondjuk 10 milla hely, ÉS könnyen lehet, hogy elegy pár játékos. őket ugye pótolni kéne (Scotté ráadásul nem egyszerű, valószínűleg nem is olcsó). ráadásul Leonhard is FA, akit megtartani szintén nem 2 fillér lesz. Ha Santonio megy, kell egy n1 WR, ami megint csak nem olcsó, meg Holes se. szóval ez a 10 milla space egyáltalán nem sokSzobi22
Scott fizuja elvileg 4 misi, de még nem tudni mi lesz vele. Thomas (ILB) szintén FA lesz, de sztem őt megtartjuk. Leonhard esetében meg a jelenlegi fizujánál többet nem szabad, hogy kapjon. Ugyan nem sok, de csodákra lehet képes. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Annyi jó WR-nek jár le a szerződése plusz az idei class se kutya, nehéz lenne elsózni Holmes-t, inkább rá kéne uszítani Harrist meg D'Brickashawt h térítse észhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
de elméletileg mindenkinek ennyi cap space kell, hogy legyen, mert kötelező a 90%ot elkölteni, (vagy többet?)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hidd el nekem sem áll össze a trade, de lehet, hogy van egy olyan csapat, amely szívesen belemenne ebbe a trade-be és talán Holmes sem balhézna az új csapatában, de sztem marad és összeszedi magát, de mindezt csak akkor, ha új OC lesz. Pass rush valóban nincs ezért is érdeklődtem, hogy várhatóan mi lesz az első körös draftunk. LT nem marad nálunk, emiatt több helyen is olvastam első körös RB draftot nálunk, de őt is pótolni kell, de az idei kegyetlen gyenge teljesítményénél bárki jobbat tud nyújtani. Ryan pedig képes lesz összeszedni a csapatot, de ami jobban aggaszt, hogy Leonhard is free agent lesz. Szétesés pedig nem lesz. 😉hellan
a másik topicban a gondolatmenet tűnt fel, szerintem az az, ami hibás. eszerint van a jövő évi cap alatt mondjuk 10 milla hely, ÉS könnyen lehet, hogy elegy pár játékos. őket ugye pótolni kéne (Scotté ráadásul nem egyszerű, valószínűleg nem is olcsó). ráadásul Leonhard is FA, akit megtartani szintén nem 2 fillér lesz. Ha Santonio megy, kell egy n1 WR, ami megint csak nem olcsó, meg Holes se. szóval ez a 10 milla space egyáltalán nem sok

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hellan,
a másik topic-ban felmerült témára visszatérve. Szerintem nagyon rossz helyzetben vagytok cap szempontjából (is). Holmes ha marad, ha megy, jövőre 7-8 milla cap-et köt le. Ha marad, akkor a csapat lesz rosszabb állapotban. A Raiders legalább tudatosan választott utat. Eddig Ti is, de most sodródtok. Eszméletlen sok erőfeszítésre lesz szükség mindenkitől, hogy jövőre PO esélyesek legyetek szvsz.tomi-tomi
Végülis nézhetjük úgyis, ahogy te írod. Amerikai Jets szurkolók szerint van 10 misi üres helyünk a capben, ami azért bizonyos szempontból jó. Ha Holmes megy, akkor is lehet őt pótolni, de nem engedik el, sztem egy trade keretén belül távolítják el őt, ha elakarják. Egyedül LT és esetleg Plax pótlása jelenthet nagyobb kihívást a jövőben. Ha Pouhát nem igazoljuk újra, akkor is ott van a helyén Ellis.
Itt ami eddig problémát jelent a jelenlegi szétesés, de ez elmúlik addigra.
Szóval nem olyan vészes a helyzet. 😉 Szerintem. 😊hellan
Mostanában olvasgattam én is Jets cikkeket.
Az a Holmes-trade nekem nem áll össze (még). Ki a túró adna érte draft cetlit? Éppen balhés, csapatromboló, primadonna szakaszát éli.Mi a túróért menne bele bármilyen szerződés átstruktúrálásba? Ha jövő évet végig malmozza otthon, akkor is megkapja a 7-8 millát. Csapatban tartani (Jets-ben) életveszély.
Nincs pass rush-otok, Maybin csak fellángolás szintre képes, Ellis-t elengedtétek.
Állítólag Scott sem biztos, hogy marad. Az RT-tek katasztrófa, nincs értékelhető OL depth (Mangold néhány meccses kiesése vs. a Pats 4. string C-rel is rendben volt.)
LT szerintem már a múlt, tőle impact teljesítmény reálisan már nem várható.
Sanchez-t különösen nem szidnám, szerintem ő ennyire képes nagy átlagban. A baj az, hogy lassan elfogy körülötte a levegő.
S a legfőbb vész, hogy Ryan kezéből kicsúszott az irányítás, nem kontrollálja a csapatot.
Szóval, elképzelhető, hogy a cap-et képesek lesztek menedzselni, de most a szétesés és a minőség hiánya a nagy veszély. A szétesés meg nem az a dolog, ame csak úgy elmúlik, mint a nátha. 😉tomi-tomi
Hidd el nekem sem áll össze a trade, de lehet, hogy van egy olyan csapat, amely szívesen belemenne ebbe a trade-be és talán Holmes sem balhézna az új csapatában, de sztem marad és összeszedi magát, de mindezt csak akkor, ha új OC lesz. Pass rush valóban nincs ezért is érdeklődtem, hogy várhatóan mi lesz az első körös draftunk. LT nem marad nálunk, emiatt több helyen is olvastam első körös RB draftot nálunk, de őt is pótolni kell, de az idei kegyetlen gyenge teljesítményénél bárki jobbat tud nyújtani. Ryan pedig képes lesz összeszedni a csapatot, de ami jobban aggaszt, hogy Leonhard is free agent lesz. Szétesés pedig nem lesz. 😉
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Faszság lenne Sanchezt elküldeni még, nézzük meg Eli mit csinált az első 5 évében, vagy Alex Smith... És nem ők lettek jobbak, a rendszer körülöttük.JayB
Nezzuk!

Eli

Pontossag Yard Atlag TD INT Sack
60.3 3,238 6.8 21 10 27 2008 ( 2 1000 yardos futos - Jacobs/Ward - szezon)
56.1 3,336 6.3 23 20 27 2007
57.7 3,244 6.2 24 18 25 2006
52.8 3,762 6.8 24 17 28 2005
48.2 1,043 5.3 6 9 13 2004 (9 meccsen, 7 kezdo)

Sanchez

56.7 3,474 6.4 26 18 39 2011
54.8 3,291 6.5 17 13 27 2010
53.8 2,444 6.7 12 20 26 2009

A. Smith

60.5 2,350 6.3 18 12 22 2009
-- -- -- -- -- -- 2008 IR
48.7 914 4.7 2 4 17 2007
58.1 2,890 6.5 16 16 35 2006
50.9 875 5.3 1 11 29 2005

Smith elso 5 evenel azert jobb mutatokkal bir, de Eli-nal szerintem gyengebb (Elerheti az o szamait, nem ketseges). Viszont sem Smithnek, sem Eli-nak nem kellett szinkodos csillagszoros playbook, hogy felfogjak, milyen helyzetben melyik playeket celszeru hivni, valamint Sanchez fejet nem akarja letepni Keller amikor nem neki passzol.
Sancho nem az uj Favre, legalabbis jelenleg nem ugy nez ki. Mindezek ellenere 3 ev utan azert meg nem kell teljesen temetni. Utolag lehet azt mondni, hogy hiba volt erte felmenni stb. de egy popec futas mellett alkalmas lehet arra, hogy PO-ba vigye a csapatot. (Mint ahogy azt mar meg is tette.) Persze, most lehet azzal jonni, hogy neki kellene a hatan vinni mindent, ha nem megy a futs, de arra ugy nez ki nem alkalmas (Nem protoipus franchise QB), viszont ha a 49-ers tudott 7 evet varni arra, hogy az 1/1 vegre jol jatszon, akkor a Jets sem hal bele egy ujabba.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hellan,
a másik topic-ban felmerült témára visszatérve. Szerintem nagyon rossz helyzetben vagytok cap szempontjából (is). Holmes ha marad, ha megy, jövőre 7-8 milla cap-et köt le. Ha marad, akkor a csapat lesz rosszabb állapotban. A Raiders legalább tudatosan választott utat. Eddig Ti is, de most sodródtok. Eszméletlen sok erőfeszítésre lesz szükség mindenkitől, hogy jövőre PO esélyesek legyetek szvsz.tomi-tomi
Végülis nézhetjük úgyis, ahogy te írod. Amerikai Jets szurkolók szerint van 10 misi üres helyünk a capben, ami azért bizonyos szempontból jó. Ha Holmes megy, akkor is lehet őt pótolni, de nem engedik el, sztem egy trade keretén belül távolítják el őt, ha elakarják. Egyedül LT és esetleg Plax pótlása jelenthet nagyobb kihívást a jövőben. Ha Pouhát nem igazoljuk újra, akkor is ott van a helyén Ellis.
Itt ami eddig problémát jelent a jelenlegi szétesés, de ez elmúlik addigra.
Szóval nem olyan vészes a helyzet. 😉 Szerintem. 😊hellan
Mostanában olvasgattam én is Jets cikkeket.
Az a Holmes-trade nekem nem áll össze (még). Ki a túró adna érte draft cetlit? Éppen balhés, csapatromboló, primadonna szakaszát éli.Mi a túróért menne bele bármilyen szerződés átstruktúrálásba? Ha jövő évet végig malmozza otthon, akkor is megkapja a 7-8 millát. Csapatban tartani (Jets-ben) életveszély.
Nincs pass rush-otok, Maybin csak fellángolás szintre képes, Ellis-t elengedtétek.
Állítólag Scott sem biztos, hogy marad. Az RT-tek katasztrófa, nincs értékelhető OL depth (Mangold néhány meccses kiesése vs. a Pats 4. string C-rel is rendben volt.)
LT szerintem már a múlt, tőle impact teljesítmény reálisan már nem várható.
Sanchez-t különösen nem szidnám, szerintem ő ennyire képes nagy átlagban. A baj az, hogy lassan elfogy körülötte a levegő.
S a legfőbb vész, hogy Ryan kezéből kicsúszott az irányítás, nem kontrollálja a csapatot.
Szóval, elképzelhető, hogy a cap-et képesek lesztek menedzselni, de most a szétesés és a minőség hiánya a nagy veszély. A szétesés meg nem az a dolog, ame csak úgy elmúlik, mint a nátha. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hellan,
a másik topic-ban felmerült témára visszatérve. Szerintem nagyon rossz helyzetben vagytok cap szempontjából (is). Holmes ha marad, ha megy, jövőre 7-8 milla cap-et köt le. Ha marad, akkor a csapat lesz rosszabb állapotban. A Raiders legalább tudatosan választott utat. Eddig Ti is, de most sodródtok. Eszméletlen sok erőfeszítésre lesz szükség mindenkitől, hogy jövőre PO esélyesek legyetek szvsz.tomi-tomi
Végülis nézhetjük úgyis, ahogy te írod. Amerikai Jets szurkolók szerint van 10 misi üres helyünk a capben, ami azért bizonyos szempontból jó. Ha Holmes megy, akkor is lehet őt pótolni, de nem engedik el, sztem egy trade keretén belül távolítják el őt, ha elakarják. Egyedül LT és esetleg Plax pótlása jelenthet nagyobb kihívást a jövőben. Ha Pouhát nem igazoljuk újra, akkor is ott van a helyén Ellis.
Itt ami eddig problémát jelent a jelenlegi szétesés, de ez elmúlik addigra.
Szóval nem olyan vészes a helyzet. 😉 Szerintem. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyáltalán vertünk meg olyan csapatot amelyik pozitiv mérleggel zárt?Inter101
Nem.empty taxi
Köszi a választ, bár sejtettem. Azért ez elég nagy gáz!Inter101
Annyira nem. Idén a két "idegen" csoportból csak a Giants ilyen csapat, a sajátból csak a Pats, plusz a két konferencia csapat. A lehetséges 13 csapatból csak négy zárt pozitív mérleggel. Ha már, akkor inkább a Miami volt a "gáz", ha győztök, akkor most rólatok mondanák, hogy akit le lehetett győzni, azokat legyőzték és PO-ban vannak. Így most a Bengals játssza ezt a szerepet.

hellan,
a másik topic-ban felmerült témára visszatérve. Szerintem nagyon rossz helyzetben vagytok cap szempontjából (is). Holmes ha marad, ha megy, jövőre 7-8 milla cap-et köt le. Ha marad, akkor a csapat lesz rosszabb állapotban. A Raiders legalább tudatosan választott utat. Eddig Ti is, de most sodródtok. Eszméletlen sok erőfeszítésre lesz szükség mindenkitől, hogy jövőre PO esélyesek legyetek szvsz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyáltalán vertünk meg olyan csapatot amelyik pozitiv mérleggel zárt?Inter101
Nem.empty taxi
Köszi a választ, bár sejtettem. Azért ez elég nagy gáz!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Egyáltalán vertünk meg olyan csapatot amelyik pozitiv mérleggel zárt?Inter101
Nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Among WR/QB duos where the quarterback targeted the receiver at least 100 times, Mark Sanchez's 50.5 completion percentage to Santonio Holmes was the lowest in the league.DoM
Érdekes statisztika, de ez kinek a hibája??
Véleményem szerint idén nagy bajok voltak a támadokkal és tegyük hozzá hogy a védelem sem volt az a kategoria amit elvárhattunk volna tőlük.
Ryan meg remélem idén nem nyögi be hogy éppen mit fogunk megnyerni!
Sanchezen én nem tudok kiigazodni, néha nagyon jó néha meg nagyon bizonytalan, lehet hogy ez az OC hibája én nem értek annyira hozzá, mondjuk az tisztán látszik hogy egy dobásra épülő csapathoz Sanchez nem való(vagy talán a Jetshez nem passzol ez a fajta játék). Idén valahogy a futások sem sikerültek ugy, ha a védelem jó volt akkor a támadók szerepeltek rosszul vagy éppen forditva, egyszóval sok sok apró vagy nem apró probléma vezetett idáig. Kiváncsi vagyok milyen következménye lesz az idei szezonnak. Egyáltalán vertünk meg olyan csapatot amelyik pozitiv mérleggel zárt?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Among WR/QB duos where the quarterback targeted the receiver at least 100 times, Mark Sanchez's 50.5 completion percentage to Santonio Holmes was the lowest in the league.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Köszi az infót. Akkor tényleg szarban a haza,kíváncsi vagyok a további fejleményekre!

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hogyha igazak a kiszivárgott dolgok, akkor bizony az ő felelőssége, hogy a csapat diszfunkcionális...gsn
Erről lehet tudni valami pontosabb dolgot?KÍváncsi lennék rá.Joco
Van itt sok minden.
Holmes fekete bárány lett a csapat szemében (kihagyott megbeszélést, rákos daganat, úgy viselkedik, mint egy tíz éves gyerek - ezt egy csapattársa nyilatkozta róla, név nélkül). Cromartie szerint csak a labda egyik oldalán mennek rendben a dolgok a Jets-nél. Ryan sírva kérte a játékosokat a Miami meccs után, hogy csapatként működjenek (együtt) az új idényben majd. Valami nem stimmel Sanchez csapaton belüli megítélése körül sem, de erről nincs konkrétum. Az OC sorsa kétséges, Ryan 50%-ra teszi, hogy marad.
Megoldásként eddig annyi, hogy Ryan teljes bizalmát fejezte ki Sanchez iránt, illetve minden kapitányi tisztséget visszavontak. (Holmes ugyanis Off. kapitány volt idén.)
Szvsz nagy bajban vannak, mert az egész stratégiájukat abroncsként összetartó - s eddig két AFC döntőt elérő - Ryan (motivációs) módszer kifulladni látszik. Illetve a high risk-high reward "mi SB esélyesek vagyunk" megközelítés most a tessék fizetni oldalra küldte a csapatot. Kérdés, hogy a számlán mekkora összeg szerepel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 625
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/03/teammate-cant-see-holmes-returning-to-jets/


elvileg Holmes-t utálja mindenki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
hogyha igazak a kiszivárgott dolgok, akkor bizony az ő felelőssége, hogy a csapat diszfunkcionális...gsn
Erről lehet tudni valami pontosabb dolgot?KÍváncsi lennék rá.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindegy más nem marad, mint türelmesen várni márciusig az offseason kezdetéig.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Faszság lenne Sanchezt elküldeni még, nézzük meg Eli mit csinált az első 5 évében, vagy Alex Smith... És nem ők lettek jobbak, a rendszer körülöttük.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Remek lesz Sancsónak, hogy egy elkapója se lesz😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na mi lesz, Plax és Holmes is útilapút kap. Meg Száncsó is. Érdekes lenne, ileltve érdekes, hogy szinte a fél a csapatról az a hír járja, hogy adios-.kishaszi
Sancho pozícióját a GM és RR is megerősítette, így ő tuti marad. Holmes és Plax viszont lehet távozik.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na mi lesz, Plax és Holmes is útilapút kap. Meg Száncsó is. Érdekes lenne, ileltve érdekes, hogy szinte a fél a csapatról az a hír járja, hogy adios-.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Nah véget ért a sajtótájékoztató.
Röviden: Schotti maradására 50% esélyt lát RR, de szte távozik vhova, mint HC. 😀
Holmes-ot dicsőitették, de szinte végig múlt időben beszéltek róla.
RR elmondta, hogy az offense-t meg kell erősíteni.hellan
van olyan hülye csapat aki Schottenheimert akárcsak vízhordónak is alkalmazná? szerencsétlenek
Holmes meg szerintem nagyon jó elkapó nem rajta múlt hogy ennyire szar volt a passzjáték, remélem marad
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah véget ért a sajtótájékoztató.
Röviden: Schotti maradására 50% esélyt lát RR, de szte távozik vhova, mint HC. 😀
Holmes-ot dicsőitették, de szinte végig múlt időben beszéltek róla.
RR elmondta, hogy az offense-t meg kell erősíteni.