Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
S hogy még gerjesszük: Eagles could be heading to London in 2018 😊
dande
Jövőre lesz Jaguars - Eagles. Just sayin'
iktriad
akkor tuti megyek

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
S hogy még gerjesszük: Eagles could be heading to London in 2018 😊
dande
Jövőre lesz Jaguars - Eagles. Just sayin'
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
S hogy még gerjesszük: Eagles could be heading to London in 2018 😊
dande
Ezt tavaly is írták. Hiszem ha látom, és fogom ha úgy lesz, elhiheted! 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hogy még gerjesszük: Eagles could be heading to London in 2018 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
"Calvin Johnson spotted on a plane to Philadelphia" o.O

Csak hogy gerjesszem xD

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam én is hírt de már a cáfolatát is 😊 Továbbra is azt mondom, inkább Shadyre lenne szükség deő úgyse jön v vmi hasonló futóra v hogy CC szárnyra kél. Blountban ennyi van s erre is kell, nem többre.
dande
Majd beindul Pumpi is őt biztos a PO-ra tartogatjuk mint a végső csapást....
Janek
IR-ről nehezen indul.
Shawn84
Onnan lesz az igazi szörprájz

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Láttam én is hírt de már a cáfolatát is 😊 Továbbra is azt mondom, inkább Shadyre lenne szükség deő úgyse jön v vmi hasonló futóra v hogy CC szárnyra kél. Blountban ennyi van s erre is kell, nem többre.
dande
Majd beindul Pumpi is őt biztos a PO-ra tartogatjuk mint a végső csapást....
Janek
IR-ről nehezen indul.
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Lane Johnsont nem kellene atmozgatni Peters helyere? Amugy is ez volt a terv vele nem?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam én is hírt de már a cáfolatát is 😊 Továbbra is azt mondom, inkább Shadyre lenne szükség deő úgyse jön v vmi hasonló futóra v hogy CC szárnyra kél. Blountban ennyi van s erre is kell, nem többre.
dande
Majd beindul Pumpi is őt biztos a PO-ra tartogatjuk mint a végső csapást....

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Láttam én is hírt de már a cáfolatát is 😊 Továbbra is azt mondom, inkább Shadyre lenne szükség deő úgyse jön v vmi hasonló futóra v hogy CC szárnyra kél. Blountban ennyi van s erre is kell, nem többre.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Johnson túl intelligens ahhoz, hogy visszatérjen. Ha esetleg mégis megtenné, a seggemet a földhöz verném örömömben...Végre lenne egy olyan játékos a csapatban, akinek igazán drukkolhatok, menne egyből is a rendelés egy Johnson mezre.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Chris Mortensen szerint ti és mi tapogatózunk a Lionsnál Megatron játékjogáért.
iktriad
nekünk nincs rá pénzünk, Jacksonville-be meg szerintem nem teszi be a lábát, amíg Bortles a QB (figyelembe véve, hogy miért hagyta ott Detroit-ot)
viszont örülni fogok, bármelyikünkhöz is kerül adott esetben 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Lane Johnson azt mondja, nem örül a győzelemnek, mert szarul játszott az offense. A hozzáállás és az tisztánlátás tetszik, reméljük a Denver - sokkal ütősebb defense - ellen feljavul az offense.

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Chris Mortensen szerint ti és mi tapogatózunk a Lionsnál Megatron játékjogáért.
iktriad
Erről olvastam én is, de ezek olyan komolytalan cikkeknek tűnnek. Most sokkal jobban örülnék ha az O lineba érkezne vki használható játékos.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nem hinnem hogy elmeszelik Zeke-t.
A PO meg messze van.
Most csak elvezzük a 7-1et.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Mortensen szerint ti és mi tapogatózunk a Lionsnál Megatron játékjogáért.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sziasztok !
Néhány adat a vitához.
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Bolt/Dallas-Cowboys-QB-Dak-Prescott-is-an-MVP-candidate-in-2017-just--109441775
Egyébként az idei évben Wentz számok szintjén is kicsit előbbre tart meg "szemre" is jobban játszik szerintem.
100yard
Eléggé részrehajló cikk, és az mvp-t amúgy sem csak statok alapján osztják. Imo Prescott jól játszik, de semmi különleges nincs az idei szezonjában, bár a handoffokat kétség kívűl jól osztotta tegnap. 😀 Meg is néztem mégegyszer a tegnap Prescott highlightsokat, és semmi high nem volt benne. 😀 Wentznek meg sokat segít, hogy ilyen jól megy a csapatnak, és a hype elég ragadós.
balintbaba
Meg tökmind1 mert úgy is Brady kapja majd. 😊
Greengo
neeem az Manning volt. 😊
Prescott-ot majd Zeke nélkül kell megnézni, Wentzet pedig a PO-ban.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sziasztok !
Néhány adat a vitához.
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Bolt/Dallas-Cowboys-QB-Dak-Prescott-is-an-MVP-candidate-in-2017-just--109441775
Egyébként az idei évben Wentz számok szintjén is kicsit előbbre tart meg "szemre" is jobban játszik szerintem.
100yard
Eléggé részrehajló cikk, és az mvp-t amúgy sem csak statok alapján osztják. Imo Prescott jól játszik, de semmi különleges nincs az idei szezonjában, bár a handoffokat kétség kívűl jól osztotta tegnap. 😀 Meg is néztem mégegyszer a tegnap Prescott highlightsokat, és semmi high nem volt benne. 😀 Wentznek meg sokat segít, hogy ilyen jól megy a csapatnak, és a hype elég ragadós.
balintbaba
Meg tökmind1 mert úgy is Brady kapja majd. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Sziasztok !
Néhány adat a vitához.
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Bolt/Dallas-Cowboys-QB-Dak-Prescott-is-an-MVP-candidate-in-2017-just--109441775
Egyébként az idei évben Wentz számok szintjén is kicsit előbbre tart meg "szemre" is jobban játszik szerintem.
100yard
Eléggé részrehajló cikk, és az mvp-t amúgy sem csak statok alapján osztják. Imo Prescott jól játszik, de semmi különleges nincs az idei szezonjában, bár a handoffokat kétség kívűl jól osztotta tegnap. 😀 Meg is néztem mégegyszer a tegnap Prescott highlightsokat, és semmi high nem volt benne. 😀 Wentznek meg sokat segít, hogy ilyen jól megy a csapatnak, és a hype elég ragadós.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz egy kicsit legalább leszállt az MVP hype vonatról, most úgy tűnik Dak száll fel rá.
dande
Nem hiszem hogy ettol a 140 yardos 0-as meccstöl Dak szallna fel az MVP vonatra. Bar nem lattam a meccset, de pusztán a számok alapján ez a rossz Wentz is jobb volt.
Eazzy
Bevallom, ezt akkor írtam, mikor még csak eredmény követőzni tudtam, és kb 9/9 volt a passz aránya az első negyed közepén vagy hol és már 100 yard környékén járt. Aztán az más kérdés, hogy utána mi lett belőle. Én ezen egyébként nem kívánok vitatkozni. De pl ha m,ár itt tartunk, ahogy olvasgatom RW is nagyokat játszik, aki valószínű ellenünk majd megint lubickolni fog, ahogy szokott. De ahogy írtam is, legyen jó a végén is Wentz annyira, hogy nyerjünk, a cím nem számít.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Sziasztok !
Néhány adat a vitához.
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Bolt/Dallas-Cowboys-QB-Dak-Prescott-is-an-MVP-candidate-in-2017-just--109441775
Egyébként az idei évben Wentz számok szintjén is kicsit előbbre tart meg "szemre" is jobban játszik szerintem.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Wentz egy kicsit legalább leszállt az MVP hype vonatról, most úgy tűnik Dak száll fel rá.
dande
Nem hiszem hogy ettol a 140 yardos 0-as meccstöl Dak szallna fel az MVP vonatra. Bar nem lattam a meccset, de pusztán a számok alapján ez a rossz Wentz is jobb volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tévés meccs a Denver elleni, nincs egy szavam se, micsoda kényeztetés 😊. Bár ezt előzetesen Lnek kalkuláltam, de nem lenne rossz nyerni, pláne a hátralévő meccseket nézve. Azért ott jóval keményebb védelem van, a futó játék is beindulhat, s DTt is eltalálhatja néhányszor Siemian. Reméljük Wentz is picit koncentráltabb lesz, tudva h keményebb az ellenfél.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
13-3ra lehozzátok mondjuk a szezont, úgy Wentz nem esik vissza, és más nem varázsol, akkor MVP
Heisman Trophy
Az MVP címhez nem ragaszkodom a SB MVP talán elmegy 😊 na jó hess innen buja gondolatok 😛