Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Sziasztok !
Néhány adat a vitához.
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Bolt/Dallas-Cowboys-QB-Dak-Prescott-is-an-MVP-candidate-in-2017-just--109441775
Egyébként az idei évben Wentz számok szintjén is kicsit előbbre tart meg "szemre" is jobban játszik szerintem.
100yard
Eléggé részrehajló cikk, és az mvp-t amúgy sem csak statok alapján osztják. Imo Prescott jól játszik, de semmi különleges nincs az idei szezonjában, bár a handoffokat kétség kívűl jól osztotta tegnap. 😀 Meg is néztem mégegyszer a tegnap Prescott highlightsokat, és semmi high nem volt benne. 😀 Wentznek meg sokat segít, hogy ilyen jól megy a csapatnak, és a hype elég ragadós.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz egy kicsit legalább leszállt az MVP hype vonatról, most úgy tűnik Dak száll fel rá.
dande
Nem hiszem hogy ettol a 140 yardos 0-as meccstöl Dak szallna fel az MVP vonatra. Bar nem lattam a meccset, de pusztán a számok alapján ez a rossz Wentz is jobb volt.
Eazzy
Bevallom, ezt akkor írtam, mikor még csak eredmény követőzni tudtam, és kb 9/9 volt a passz aránya az első negyed közepén vagy hol és már 100 yard környékén járt. Aztán az más kérdés, hogy utána mi lett belőle. Én ezen egyébként nem kívánok vitatkozni. De pl ha m,ár itt tartunk, ahogy olvasgatom RW is nagyokat játszik, aki valószínű ellenünk majd megint lubickolni fog, ahogy szokott. De ahogy írtam is, legyen jó a végén is Wentz annyira, hogy nyerjünk, a cím nem számít.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Sziasztok !
Néhány adat a vitához.
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Bolt/Dallas-Cowboys-QB-Dak-Prescott-is-an-MVP-candidate-in-2017-just--109441775
Egyébként az idei évben Wentz számok szintjén is kicsit előbbre tart meg "szemre" is jobban játszik szerintem.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Wentz egy kicsit legalább leszállt az MVP hype vonatról, most úgy tűnik Dak száll fel rá.
dande
Nem hiszem hogy ettol a 140 yardos 0-as meccstöl Dak szallna fel az MVP vonatra. Bar nem lattam a meccset, de pusztán a számok alapján ez a rossz Wentz is jobb volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tévés meccs a Denver elleni, nincs egy szavam se, micsoda kényeztetés 😊. Bár ezt előzetesen Lnek kalkuláltam, de nem lenne rossz nyerni, pláne a hátralévő meccseket nézve. Azért ott jóval keményebb védelem van, a futó játék is beindulhat, s DTt is eltalálhatja néhányszor Siemian. Reméljük Wentz is picit koncentráltabb lesz, tudva h keményebb az ellenfél.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
13-3ra lehozzátok mondjuk a szezont, úgy Wentz nem esik vissza, és más nem varázsol, akkor MVP
Heisman Trophy
Az MVP címhez nem ragaszkodom a SB MVP talán elmegy 😊 na jó hess innen buja gondolatok 😛
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
13-3ra lehozzátok mondjuk a szezont, úgy Wentz nem esik vissza, és más nem varázsol, akkor MVP

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz egy kicsit legalább leszállt az MVP hype vonatról, most úgy tűnik Dak száll fel rá.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Igen tompa támadójátékkal is sima győzelem. Robinson agyrázkódás, de reméljük nem komoly. Más nagyobb sérülés szerencsére ma nem volt.
A támadófalban azért az elején páran csak a mezüket vitték ki, elég sokat ütötték Carsont az első félidőben. A futásblokkolás sem volt rendben. Remélem azért Peters kiesése nem szarta el ennyire mindenki játékát. Aztán később lábra kapott az OL, ahogy kezdett fáradni a Niners védőfal is, és a második félidőben már futójáték is volt. Vaitai hozta, ami várható volt, az elfogadható játékot egy-egy hibával. Sajnos idén már nem lesz olyan luxus Carsonnak, mint eddig, hogy bal oldalról 0 a nyomás.

Wentznek az idei leggyengébb meccse volt, de ez belefér az elmúlt két fordulós szuper játék után, egy gyenge ellenfél ellen, esőben. 2 TD simán benne maradt, egy Jefferynek, egy Celeknek, és még voltak más pontatlan passzai is. Viszont végre megvolt Alshonnak az a TD, amilyet ő tud. Hollinsnak megvolt az első hibája, az int-nél megállt, és nem fejezte be a route-ot. Agholort nem tudom miért felejtettük el, pedig az elején jól megtalálta Wentz párszor.

A védelemnek ünnepnapja volt, ez az ő meccsük volt. Miután minden értelmezhető OT kiesett, az endeknek nem volt nehéz dolga. A védőfal végig dominált, és Kendricks is jól szállt vissza. McLeod és Mills is rászolgált már a labdaszerzésre, Mills visszahordása király volt. Barnett blokkolt mezőnygólja ami még fun play volt, ahogy félrerakta a rúgót a labdáért küzdve 😀.
A végén még Folesnak is intéztünk egy előszezon meccset.


több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A defense és a ST jó volt

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyertünk😊?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó szurkolást nektej srácok mára, második félidőre, végére tán ideérek. Reméljük nem most borul a papírforma.

Fly Eagles!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Kaptunk 20 milió cap bónuszt így fű alatt? Vagy nem értem, Amúgy jah, kéne mindenki. Mindenki is! Jöhet Brown, Forte, Martavis. És Maxwell kurvasokért.
Aztán jövőre mehet mindenki Clevelandbe.
határbíró
Chip Kelly kéne a legjobban.

Ja és amúgy ha minden kötél szakad a csapat leigazolhatja EDP445-t tackle-nek, bár az utóbbi időben kicsit befogyott:

 www.youtube.com/watch?v=M2tdkxuA2Zo&has_verified=1

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Kaptunk 20 milió cap bónuszt így fű alatt? Vagy nem értem, Amúgy jah, kéne mindenki. Mindenki is! Jöhet Brown, Forte, Martavis. És Maxwell kurvasokért.
Aztán jövőre mehet mindenki Clevelandbe.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Forte az egyik legjobb elkapo RB.
Nálunk meg olyan nem van...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Forte-t pletykálják hozzánk mint igen jó elkapó RB-t ami ugye most nincs....
Janek
CC nem győzte meg az illetékeseket? 😊
MrMiksa
Róla nem is beszélve 😊 Ahhoz képest h UDFA bőven jól teljesít. Használhatnánk bátrabban.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Forte-t pletykálják hozzánk mint igen jó elkapó RB-t ami ugye most nincs....
Janek
CC nem győzte meg az illetékeseket? 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Forte-t pletykálják hozzánk mint igen jó elkapó RB-t ami ugye most nincs....
Janek
Akkor már miért nem hozzuk vissza Shadyt, ha már mindenképp futót akarunk. Nem nagyon látnám másnak az értelmét....
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Forte-t pletykálják hozzánk mint igen jó elkapó RB-t ami ugye most nincs....

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Közben felmerült bennem egy kérdés, amit lehetséges, hogy a nálam hozzáértőbbek talán tisztábban látnak: Nem volna jó nekünk Duane Brown?
MirrMurr
Pont olyan sérülékeny mint Peters, sőt!
Shawn84
Szerintem Peters minden volt csak sérülékeny nem a karrierje során. Brownt én szívesen elnézném zöldben, de elvileg aktiválni fogja hétvégére a Houston.
Mondjuk nekem nem sok bajom van Vaitai-val sem mint kezdő LT, közepes szintet simán megüti.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Közben felmerült bennem egy kérdés, amit lehetséges, hogy a nálam hozzáértőbbek talán tisztábban látnak: Nem volna jó nekünk Duane Brown?
MirrMurr
Pont olyan sérülékeny mint Peters, sőt!
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Közben felmerült bennem egy kérdés, amit lehetséges, hogy a nálam hozzáértőbbek talán tisztábban látnak: Nem volna jó nekünk Duane Brown?
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A támadófal a következőképp állt fel az edzéseken: Vaitai - Wisniewski - Kelce - Brooks - Johnson.
Kelce a második legmagasabban értékelt center idén a pff-nél.
Kendricks teljes edzésmunkát végzett, Darby még limitált.
Jernigan nem sok snapet volt fent a Washington ellen, bokasérülése van.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Gerryt az előző meccs előtt hoztuk fel a psből Maragos helyére, aktív is volt a Redskins ellen. Szerintem ő maximum ST játékos iden, nem lesz pályán a D-ben.