Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brown kicsit drágább volt a hawksnak. 2. kör, nem rossz CB és 5. kör
Ajayi lényegesen olcsóbb volt, nem mellesleg a fizetése(!) is szotyi.

Kezd lassan unfair lenni ez a csapat, de mivel mi idén úgy se vagyunk contenderek, én AR kidőlése óta már megváltottam a bérletem a 1. osztályra. Remélem nem lesz lufi durranás és igy mentek tovább, legyen meg a pihenőét és hazai pálya.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ajayi nekem a kovetkezo Jamaal Charles volt mar egyetemen is, hihetetlen kepessegu jatekos. Kikeruli vagy atuti a nem pontos szerelesi kiserleteket, jol lat a palyan, mindig harcra kesz. Ha birja az egeszsege, akkor egy jo tamadosor ekkove lehet. Marpedig ez jo lesz. Birom az Eaglest, eztan meginkabb. Ugyhogy mindenkepen Yeeeah!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Nálunk finomabb az uborkalé.

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Oké! Ez így nem rossz. Mondjuk a falba vkinek jobban örültem vna, de ha már Brown a Hoxnál landolt akkor ez a húzás is jó lesz. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a haja. a haja miatt már megérte a 4. kört

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Egyben biztosan jó:
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Reméljük nem lesz belőle Ajjaj....😊 annyira én még nem örülök de biztos ő volt elérhető.
dande
idén Pumphrey volt a negyedik körös RB pick, jövőre Ajayi, így már jobban hangzik? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Én nagy fanje vagyok J-Trainnek egy ideje, itt nem rossz az OL, ha van helye felgyorsulni irgalmatlan nehéz megállítani nem mellesleg ha passing downon kell pályára kerülnie, akkor sincs szarban a haza.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
2 évig még szotyi a fizetése. Tetszik.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük nem lesz belőle Ajjaj....😊 annyira én még nem örülök de biztos ő volt elérhető.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Aztabüdöskurvaélet


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ajayi 4.körért. steal, cahmpionship. minden.
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 twitter.com/AdamSchefter/status/925351866279649282

Ajayi a fedélzeten.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
A Mester kicsit össze van esve 😀
Bébé
csalóka a kép!

megszületett a gyerkőc, gondolom csak a tejfakasztó miatt :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 675 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amilyen az offense, ti fogtok nyerni. hiába tesz meg mindent Vonék

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
S hogy még gerjesszük: Eagles could be heading to London in 2018 😊
dande
Jövőre lesz Jaguars - Eagles. Just sayin'
iktriad
Februárra gondolsz? 😊
dande
Felőlem. 😊
De inkább a jövő évi alapszakaszra.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na Brown ment Seahawskhoz, Lane 2018as 5. és 2019es 2. körért.Hàt ez nekünk draga lett volna..
Kozben felmerült h erdeklodunk Gore irant, mint passprot RB
Tegnap workouton volt nalunk Danell Ellerbe LB is, volt Ravens es Saints jatekos, Hicks helyére elferne , ha egeszseges lenne
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A Mester kicsit össze van esve 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kendricks
 www.phillyvoice.com/eagles-lb-mychal-kendricks-good-again-gifs-and-stuff/
Még az missed-tackleök is hasznosokat voltak. Nem tud(ott) hibázni. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Árpi kolléga féltávhoz érve rittyentett az eaglesről egy apróságot:  www.first-down.hu/szubjektiv/wentz-wentz-wentz-ennyi-kellene-a-sikerhez/
Shawn84
Eddig csak 2 db pozitív mérlegű csapattal találkoztunk és ellenük a mérlegünk 1-1.

Kicsit félek, hogy lufik vagyunk.
Bár tény, hogy a kötelezőket nagyjából simán hozzuk.
Szinte már hiányzik amikor sikerült kiszopni JaMarcus Russell vezette Raiderstől és a Joe Webb irányította Vikingstől. 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
The Eagles are saddened to learn of Daniel Te’o-Nesheim’s passing. Our thoughts are with his family and friends.
Bébé
Ó basszameg. 😕 Nyugodjon békében.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
The Eagles are saddened to learn of Daniel Te’o-Nesheim’s passing. Our thoughts are with his family and friends.
Bébé
Ó Istenem, mi történt vele...R.I.P
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
The Eagles are saddened to learn of Daniel Te’o-Nesheim’s passing. Our thoughts are with his family and friends.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Árpi kolléga féltávhoz érve rittyentett az eaglesről egy apróságot:  www.first-down.hu/szubjektiv/wentz-wentz-wentz-ennyi-kellene-a-sikerhez/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hogy még gerjesszük: Eagles could be heading to London in 2018 😊
dande
Jövőre lesz Jaguars - Eagles. Just sayin'
iktriad
Februárra gondolsz? 😊