Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Igazából mindenki javult.

Pat Rob pl szinte senkinek nem kellett ahol játszott szídták mint a bokrot....

Szóval fejlődtünk és nem a gigászi igazolások miatt
Janek
Attól még idén simán a liga legjobbjai között van nickelben.
Ha jól emlékszem Jenkinst is szinte minden Szent szidta (szar védelem legszarabbja), aztán nálunk meg elit.

De igen, jót tett ez a plusz egy év mindekinek. Úgy tűnik, hogy nagyon egyben van a csapat.
Bébé
Pat Rob is nàlunk kezdte első körösként 😁😁😁

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Igazából mindenki javult.

Pat Rob pl szinte senkinek nem kellett ahol játszott szídták mint a bokrot....

Szóval fejlődtünk és nem a gigászi igazolások miatt
Janek
Attól még idén simán a liga legjobbjai között van nickelben.
Ha jól emlékszem Jenkinst is szinte minden Szent szidta (szar védelem legszarabbja), aztán nálunk meg elit.

De igen, jót tett ez a plusz egy év mindekinek. Úgy tűnik, hogy nagyon egyben van a csapat.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
hatalmas lehetőség ez az idény nektek!(hasonlóan a Steelerhez az AfC-ből)
jelenleg kevés olyan csapatot látok innen az NFC-ből akik igazán veszélyesek lehetnek! tavaly hasonlót tolt a Boys de ott nem volt igazán rendes védelem viszont volt egy ritka domináns Falcons + egy Packers akik kiemelkedtek a mezőnyből!
most ti vagytok a Boys és kb ennyi... a Hawks láthatóan nem az igazi a Saintsnek Vikesnak én valmiért nem hiszek, talán a Panthers állhat össze még illetve a Rams + Boys de náluk is jobbnak (komplettebbnek)tűntök azért!
a Boys meccs igazi csemege és vízválasztó lesz ...eaglesmcnabbnek nagyon igaza van
a PO az már más kávéház az biztos és ott nincs semmi rutin ez az egy ami bezavarhat
de ez nagyon 😊

de a potenciál ott a csapatban bármire már idén is!
az én tippem egy | vesztes SB |
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igazából mindenki javult.

Pat Rob pl szinte senkinek nem kellett ahol játszott szídták mint a bokrot....

Szóval fejlődtünk és nem a gigászi igazolások miatt

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mitől is lett jobb a csapat az elmúlt évhez képest?
Javult a WR állomány (volt honnan) Matyi helyett lett egy Blount... látszólag ennyi mert ugye Darby alig játszott plusz még elvesztettük Sprolest....

Ennyit jelent egy év rutin és gyakorlás az Olineban....
Janek
Azért volt pár jelentősebb igazolás D# oldalon:
Jernigan, Long, PatRob jöttek.
Logan, Braman, Carroll mentek.

Hickset talán tudjuk pótolni a PatRob+ (feljavult) Kendricks kettőssel.
Bébé
Ne felejtsük el, hogy Mills is javult, Rasul Douglas igen jól játszik, és Robinson messze jobb mint tavaly Carroll.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mitől is lett jobb a csapat az elmúlt évhez képest?
Javult a WR állomány (volt honnan) Matyi helyett lett egy Blount... látszólag ennyi mert ugye Darby alig játszott plusz még elvesztettük Sprolest....

Ennyit jelent egy év rutin és gyakorlás az Olineban....
Janek
Azért volt pár jelentősebb igazolás D# oldalon:
Jernigan, Long, PatRob jöttek.
Logan, Braman, Carroll mentek.

Hickset talán tudjuk pótolni a PatRob+ (feljavult) Kendricks kettőssel.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mitől is lett jobb a csapat az elmúlt évhez képest?
Javult a WR állomány (volt honnan) Matyi helyett lett egy Blount... látszólag ennyi mert ugye Darby alig játszott plusz még elvesztettük Sprolest....

Ennyit jelent egy év rutin és gyakorlás az Olineban....

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az szerintem kiderült, hogy nem vagyunk lufik, így 51 pont után elfeljtik az emberek, hogy a liga legjobb D-je ellen sikerült ezt produkálni. Azért játszottunk jó csapatok ellen és ez az NFL, nincs könnyű meccs.

A Dallas meccs jelen állás szerint 3-at fog érni, mivel ha az megvan, akkor mienk garantáltan a division tiebreaker is. Még ha onnantól kezdve nyernek is 6-ot zsinórban (ami nem egyszerű), illetve a Falcons ellenit is hozzák, akkor is megállnak 12 winnél, nekünk pedig 9 lesz 6 meccsel a vége előtt (közte a Bearst és a Giantset még fél B csapattal is hozni kéne), és a maradék 4-ből 1-et kellene nyerni a garantált csoportgyőzelemért és a közel garantált no1 seedért.

Én fázok a Cowboystól, sztem ők is jó csapat, de az nettó baromság, hogy lenéznek minket. Wentz és Dak is fantasztikus és valszeg sok évig nézzük majd a párbajukat néha örülve, néha szomorkodva. Vereséget várok, de csak mert az NFL ilyen és túl szép lenne ilyen hamar bezsákolni a playoffot. Cserében Phillyben megcsapjuk majd mi is őket, a védelmük sebezhető, sokkal inkább, mint a mienk.

Arról eddig kevés szó esett, hogy a no1 rush D pont a Cowboys ellen érheti a legtöbbet akár lesz Zeke, akár nem. Dak meg lesz izzasztva rendesen végre, most bizonyíthat majd ő is a hatereknek. Nálunk ellenben inkább az a kérdés, hogy sikerül-e tartani a labdát továbbra is, mert ha lekapnak 1-2-t otthon, akkor onnan nehéz lesz visszakapni a momenumot.

Most lehet pihenni, jön vissza Darby, aki szintén sokat jelenthet a playoffra, ha 2 hét múlva még nem is.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
“Eagles in all black for the Broncos’ funeral”

Költői 😊

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna azt a dallas meccset nem tudom nezni

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Belenéztem a sokásos másnapi cover müsorokba.
Most komolyan, legyaluljuk a liga legjobb védelmét, és még mindig tele van olyanokkal akik szerint ez csak lufi, beszarás.
Eazzy
Egyelőre én is így vagyok ezzel. 😀

Majd a Dallas, Bears, Seahawks, Rams meccsek megmutatják, hogy mire vagyunk/lehetünk képesek.

Ennek a 4 csapatnak 19 győzelme van összesen.
A 8 csapatnak akikkel eddig játszottunk: 27
Bébé
nálam a dallas meccs lesz a vízválasztó. ha őket is legyaluljuk, akkor tényleg nincs megállás

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Belenéztem a sokásos másnapi cover müsorokba.
Most komolyan, legyaluljuk a liga legjobb védelmét, és még mindig tele van olyanokkal akik szerint ez csak lufi, beszarás.
Eazzy
Egyelőre én is így vagyok ezzel. 😀

Majd a Dallas, Bears, Seahawks, Rams meccsek megmutatják, hogy mire vagyunk/lehetünk képesek.

Ennek a 4 csapatnak 19 győzelme van összesen.
A 8 csapatnak akikkel eddig játszottunk: 27
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Belenéztem a sokásos másnapi cover müsorokba.
Most komolyan, legyaluljuk a liga legjobb védelmét, és még mindig tele van olyanokkal akik szerint ez csak lufi, beszarás.

Jönnek a Shawn Lee sérülget, meg ez a baj meg az a baj amiert nem más 8-1 rekordos. Pff, csak Darby, Sproles, Peters, Hicks és Sidney Jones hiányzik a kezdöböl végülis, és Cox is hagyott ki meccset. De persze, csak mák...pont a statement win után. Beszarás.
Eazzy
Anno a Panthersel is ezt csinálták a legpocsékabb veretlen ever. Ilyen ez a popszakma 😊
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 www.bleedinggreennation.com/2017/11/5/16611192/eagles-super-bowl-bound-minnesota-philadelphia-trend-2004-team-stats-championship-hype-broncos-8-1

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Belenéztem a sokásos másnapi cover müsorokba.
Most komolyan, legyaluljuk a liga legjobb védelmét, és még mindig tele van olyanokkal akik szerint ez csak lufi, beszarás.

Jönnek a Shawn Lee sérülget, meg ez a baj meg az a baj amiert nem más 8-1 rekordos. Pff, csak Darby, Sproles, Peters, Hicks és Sidney Jones hiányzik a kezdöböl végülis, és Cox is hagyott ki meccset. De persze, csak mák...pont a statement win után. Beszarás.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
amilyen szarok vagyunk, ti meg amennyira jók, ez a meccs nem mérvadó, hanem kötelező W volt nektek 😉
Heisman Trophy
Tudjuk, idén eddig egyik meccsünk sem volt mérvadó, kivéve a kansasi 😉 😛
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
amilyen szarok vagyunk, ti meg amennyira jók, ez a meccs nem mérvadó, hanem kötelező W volt nektek 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nagyon jók vagytok 😊
A 15-ös Panthersre hasonlítotok számomra, nekem az egyedüli kérdőjelet a PO tapasztalat hiánya szolgáltatja, meglátjuk mire lesz képes a brigád januárban - innen már megelőlegezem a rájátszást 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Mostanában nem nagyon érzek ingert, hogy írjak ide. Biztos azért, mert úgy általában rendben mennek a dolgok de most jön az örömáradat😊

Amikor Pedersont szerződtettük nem ismertem és nem néztem ki belőle semmit. Annyi tetszett az egészben, hogy nem kapkodtunk és egy playoff csapattól igazoltunk. A KC OC-ja volt, amely csapat arról volt híres, hogy egy teljes szezonon keresztül nem volt WR által elkapott TD, éveken át a védelem vitte a csapatot és az offense eldöcögött. De azt végképp nem néztem ki belőle, hogy vannak tökei, hogy képes egy kreatív ütőképes O-t összerakni.
Biztos vagyok benne, hogy Rosemantől és a szervezettől minden segítséget megkap de látszik a csapaton, hogy a háttérmunka, készülés, stratégia nagyon magas szinten van.

Kell aki végre tudja hajtani, de a felrajzolt playek zseniálisak. (Jeffery 1. TD-je tegnap a Broncos ellen OMG) A game plan, játékhívás nagyon megy, belejött és élvezi, látszik rajta.

A BGN cikkéből idézek:

He went for it on 4th and 1 up 31-9 and then again up 44-23. He ran up the score in the 3rd quarter. The third quarter. This is what Chip Kelly was supposed to do.
Kényelmes helyzetben vagyunk mind a mérleg, mind a depth szempontjából így nincs az a kényszer, hogy nem 100%-osan játszassunk valakit. Darby visszatérését sem erőltetjük, Ertz is kihagyta a tegnapit minden gond nélkül és Johnsont is lecseréltük a garbage time-ban (okosan Wentz is jött le vele), meg is lett az eredménye a Seumalo - Von Miller matchup megmutatta, hogy egy gyengébb fal esetén mire lehet számítani.

Összefoglalva azt látom, hogy Roseman a zsenialitása mellé némi rutint is összeszedett az évek során, fontos szempont volt a HC casting során, hogy kreatív legyen és együtt tudjanak működni. Ez sikerült és amíg nem förmed meg egyik a másikra addig működni is fog a dolog.

Egy kulcsszereplőről nem szóltam, az Jim Schwartz. Osztom a közhelyes nézetet, hogy a védelem nyeri a bajnokságot. Nélküle nem lennénk itt. Annak ellenére, hogy HC-ként már bukott kapkodni fognak érte. De azt tudjuk, hogy a staff egyben tartására a legjobb mód a playoff menetelés 😊

Wentzről csak ennyit:


A jövő: egyre biztosabban látszik, hogy ha Wentz nem törik ketté, nem jön valamiféle átok akkor hosszú távon megoldás, főnyeremény. Szívem szerint minden évben első körben OL-be húznék, a többit úgyis megoldja a Rózsaember, de a falat folyamatosan, örökké magas szinten kell tartani.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene a Chiefsebe abba......
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Vaitai szerintem meggyőző, és később csak javulni fog, ahogy egyre több rutint szerez és beilleszkedik a pozíciójába.
mustaine
Ha Peters idény végén visszavonulna, szerintem Vaitai megállná a helyét akár kezdőnek is.

S még S Jones pályára sem lépett....
dande
ha PatRob így nyomja, és lesz Darby is, lehet hogy nem is nagyon fog :d Elég jónak tűnik a DB depth, pedig PatRobra se adtam volna egy lyukas garast sem, hogy lesz belőle valami.

Howie-ra nincsenek szavak, bárhogy is ér véget a szezon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A néhány héttel ezelőttihez képest én erre mondanám hogy statement win volt. Minden aspektusban domináltuk az ellenfelet, a támadó- és a védőfal elintézte a munka nagyját. Vaitai szerintem meggyőző, és később csak javulni fog, ahogy egyre több rutint szerez és beilleszkedik a pozíciójába. Ajayi új szintre emeli a futójátékunkat, szerintem tartjuk majd a rotációt, de a bye után talán több snapet kap.

Baromi mély a keret, az első számú célpont, az allpro kezdő LT, a kezdő MLB, az egyik kezdő CB hiányzik, és nem látszik a játékon. Ezen kívül ha kiesne a védőfalból, a futók közül, az elkapók közül bárki, állítom, hogy nem jelentene jelentős különbséget. Üdv Rosemannek, nagy munkát végzett.

Pederson az NFL Dárdai Palija, nagyon jó látni, hogy a játékosok csapattársként kezelik | (hello 12 éves pályafutás a ligában) | , így sokkal közvetlenebb a viszony, ami jó hatással van a teljesítményre.

Elliott a kihagyott extra pontokat lassan elfelejthetné, a következő meccseken sokkal szorosabb lehet, sok múlhat rajta. Ami még aggaszt, hogy Vaitai után már tényleg para van, az OT depth charton, Seumalo passprotban nem volt jó, és Johnsonnak túl gyakran kell lejönnie valami sérülés miatt.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
S még S Jones pályára sem lépett....
dande
szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ő lekerül-e ebben az évben az IR listáról...
zsojti
Csak a pikantériáját akartam érzékeltetni h egyenlőre nem is hiányzik. Persze depthbe nem ártana hosszabb távon, ha rendelkezésre áll.
több mint 6 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nem szaporítanám tovább a szót... de idén megb@szunk mindenkit, az NFC East-et 2x is! 😊

Még mielőtt kérdeznétek: A Chiefs-t majd PO-ban verjük meg, a 2. héten magunkat b@asztunk meg, hogy meglegyen a mindenki!
Na további szép estét...

(Azért még reménykedem, hogy nem kúrjuk el úgy igazi sas módjára a szezont)
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
S még S Jones pályára sem lépett....
dande
szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ő lekerül-e ebben az évben az IR listáról...