NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Uram atyám, nem találom a szavakat!!

Komolyan, mintha időutazás lett volna...A védelem folyamatosan meccsben tartotta a csapatot, a támadó sor rettenetesen tanácstalan volt egész meccsen, aztán jött a lehetőség egy game winning drive-ra, és megcsinálták!!

Az utolsó play, Te jó ég...Tökös húzás volt neki menni, hiszen egy lassú tömörülős futásnál lejárt volna az óra, de nagyon bíztam benne, hogy neki megyünk. Bell-től ez is mekkora play volt, ebben a sietésben képes ilyen türelmesen kivárni a nem létező lyukat, és átment, hihetetlen.

Vick-től sokkal többet vártam, nagyon reménytelen volt a játéka egy passzt leszámítva sajnos. Ez nálam Landry Jones szintű teljesítmény volt.

A védelem, fogalmam sincs hogyan állt össze ennyire (na nem mintha a liga legjobbja lenne, csak a várható teljesítményhez képest), ezek szerint nem csak egy meccses teljesítmény volt, és ha ezt tartani tudják, BigBen visszatérésével elég komoly kisülhet ebből.
Cockrell játéka kifejezetten tetszik, az előző meccs után, most is jó teljesítményt nyújtott, nem jönne rosszul a kivirágozna az Ő játéka.

Butler előtt egyelőre a nem létező kalapom emelgetem.

Fú mennyire kellett ez a győzelem, és megvan!!!


ui.: Alvás nélkül boldogan melóba menni, csak egy NFL rajongó képes! 😀
laby
És (talán) van egy Kickerünk .-)

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
nincs jelentősége csak érdekesség...2:56-nál kaptuk vissza a labdát egy TB-t rúgtak...majd amikor Vick elindította a gwd-t már csak 2:38 volt az órán, de senkinek nem tűnt fel...azért ez komoly hiba nálunk
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Sima liba...
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Uram atyám, nem találom a szavakat!!

Komolyan, mintha időutazás lett volna...A védelem folyamatosan meccsben tartotta a csapatot, a támadó sor rettenetesen tanácstalan volt egész meccsen, aztán jött a lehetőség egy game winning drive-ra, és megcsinálták!!

Az utolsó play, Te jó ég...Tökös húzás volt neki menni, hiszen egy lassú tömörülős futásnál lejárt volna az óra, de nagyon bíztam benne, hogy neki megyünk. Bell-től ez is mekkora play volt, ebben a sietésben képes ilyen türelmesen kivárni a nem létező lyukat, és átment, hihetetlen.

Vick-től sokkal többet vártam, nagyon reménytelen volt a játéka egy passzt leszámítva sajnos. Ez nálam Landry Jones szintű teljesítmény volt.

A védelem, fogalmam sincs hogyan állt össze ennyire (na nem mintha a liga legjobbja lenne, csak a várható teljesítményhez képest), ezek szerint nem csak egy meccses teljesítmény volt, és ha ezt tartani tudják, BigBen visszatérésével elég komoly kisülhet ebből.
Cockrell játéka kifejezetten tetszik, az előző meccs után, most is jó teljesítményt nyújtott, nem jönne rosszul a kivirágozna az Ő játéka.

Butler előtt egyelőre a nem létező kalapom emelgetem.

Fú mennyire kellett ez a győzelem, és megvan!!!


ui.: Alvás nélkül boldogan melóba menni, csak egy NFL rajongó képes! 😀

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Igeeen!@!!!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Be kell húzni valahogy!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Oh yeah!!!!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Majdnem rácsesztünk az időkérésre
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Vick helyett akár én is dobálhatnék. Ráadásul adtunk neki 30 yardot penaltyben. Nagyon kell ma a D.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
jöhet a safety húzás első körben...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo
Soldados
McCullers meglepő, C. Allen kimaradásában pedig csak az a meglepő, hogy mi a fenét keres még az 53-as rosteren...
Alter Egó
Bár a tulajok nem szívesen fizetnek milliókat a semmire, de beleférünk a capbe és hosszú még a szezon, Cortez jól jöhet, ha az amúgy is gyengus secondaryben lesznek sérülések. Jól teszik, hogy kivárásra játszunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo
Soldados
McCullers meglepő, C. Allen kimaradásában pedig csak az a meglepő, hogy mi a fenét keres még az 53-as rosteren...

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Ben már játszani akar jövő héten a Cards ellen, viszont Dulac szerint Bryant jövő héten sem lesz még bevethető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem is "must win", de mindenképpen kulcsfontosságú meccs következik. Ugyanis látva az első 5 forduló eredményeit és játékát, az AFC-ben a South-ból nem lesz WC-s csapat és nálunk is csak mi pályázhatunk erre, az Eastből a Bills és a Jets lesz versenyben velünk és éppen azért kell nyerni, hogy ne szakadjunk le róluk. A Westből épp a Chargers lehet veszélyes, és ha most nyerünk ellenük, akkor 2 meccs fórra teszünk szert, azaz tulajdonképpen a szezon harmadára 7 csapatosra szűkülne a mezsgye. Persze a hátralévő 12 körben még lenne javítási lehetősége a többi csapatnak és beszállhatnak a versenybe, de reálisan ez a 7 maradna igazán tűz közelben.

Szóval nyerni kell és a Chargers futás elleni védelméből kiindulva harangozni kell, méghozzá sokat. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Howard Jones alkot a Tampában...bemutatkozásként két sack...mondjuk ott 3-4-es DE-t játszik, de ugye nálunk nem került be az 53-as keretbe..
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 392
Szmöre már kettő futott TD-nél tart, küzdenek hajtanak, ha jól tudom különös sérülések elkerülték őket eddig. A Packers és a NE mellett a legjobb formában levő csapat kétségtelenül. Kérdés persze ez a lendület kitart-e és meddig.....
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
szerintem mi fogunk nyerni, mert mi vagyunk az esélytelenebbek...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
Klemó
Ez még nem is lenne baj de a Bungals is behúzta a Hawks ellen.
Razi
De még hogy...komoly hátrányból fordítottak...igaz a Sea offense emlékeztetett a miénkre, amikor 4 nap után Vick-el álltunk fel...pedig futójátékuk még a szörny hiányában is volt, de Wilson messze van korábbi önmagától
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
Klemó
Ez még nem is lenne baj de a Bungals is behúzta a Hawks ellen.
Razi
Bizony, bizony. Szóval meg kell csapkodni Folyók Fülöpöt rendesen hajnalban.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 538 — kheanton@gmail.com
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
Klemó
Ez még nem is lenne baj de a Bungals is behúzta a Hawks ellen.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 392
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Kedves Steelers szurkolók. Szeptemberben volt szerencsém Pittsburgh-be tévedni. Egy lepukkant vasgyáros települést vártam, mint mondjuk Ózd, vagy Salgótarján-külső, ezzel szemben egy egy bájos, hangulatos városkára találtam, jellegzetesen tornyos felhőkarcolókkal. A belváros egyik terecskéjén be is söröztünk, igazán jól éreztem magam. A stadion az Ohio születésénél áll a folyóparton, jól néz ki. További jó szurkolást!
Buffalo Bill
Szólhattunk volna erről előre már 😀
Lovely kis hely...imádom!!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kedves Steelers szurkolók. Szeptemberben volt szerencsém Pittsburgh-be tévedni. Egy lepukkant vasgyáros települést vártam, mint mondjuk Ózd, vagy Salgótarján-külső, ezzel szemben egy egy bájos, hangulatos városkára találtam, jellegzetesen tornyos felhőkarcolókkal. A belváros egyik terecskéjén be is söröztünk, igazán jól éreztem magam. A stadion az Ohio születésénél áll a folyóparton, jól néz ki. További jó szurkolást!
Buffalo Bill
Igen, hatalmasat valtozott a varos kepe az elmult evtizedekben. Es attertek a korabbi arculatbol, egy uj korszerubb varos kepere.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy az utolso kepsorozat, az itteni kedvenc helyeimrol es nekem kulonlegessegekrol. Remelem nem bantatok ezt a par off dolgot. Kellemes hetveget.

 goo.gl/photos/rk9iT946mdzKtNxG7