Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Na azt kappki
Duguláselhárítás, kinn vannak a szakik szíjják a zsírt, tolják a trutyit. Aszongya anyósom nincs semmi gixer csak egy régi törölközőt kellet nekik adni. Ó bazmeg gyanúsvagyterigó. Kicsámpázok a kukáig, ott figyel a terrible talpig takonyba. Kibasott belicsekmama, most míg nem vesz újat belicseknek hívom...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar olyan szinten vagy elvakult, hogy az már nekem fáj.

És annyira értelmetlen bármit is írni neked, elkönyvelted, hogy csaltunk megint, add ki magadból ami még benned maradt és kattanj le a témáról, mert szerintem a többi szurkolótársad is unja már azt az ámokfutást amit rendezel ma.
ervinator
Nem megint! Általában! Régi videozási balhé, Brady balhé, eltiltás viszavonása, meg ez a tegnapi is. Egy igazi ellenszenves csapat vagytok! Hogy én minek tartalak benneteket azt meg inkább itt nem irom le. Szerintem Ravens fanként a vasasnak szóritani mindent elmond! Egy igazi b... brigád vagytok!
Cheter guys...
Ravens
Nem akarok indulatokat kelteni vagy hasonlo, csak neked irom ide a vicc kedveert.
Errefele, meg orszagszerte is a semleges szurkolok nagy resze Belichick et, Szimplan Belicheatnek hivjak. No komment.

De ha mar polot is arulnak ilyenrol ( bar minden mas orultsegrol is) , akkor az mar meg viccesebb.



Ez csak vicc. Szoval keretik nem komolyan venni. Koszonom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Tomlin (is) túlreagálta, innen volt érezhető, hogy nincs rendben a coaching staff. Move on, jövő héten Heinz Field nézzük meg ma az ellenfelet. Go Steelers!
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
gabistar olyan szinten vagy elvakult, hogy az már nekem fáj.

És annyira értelmetlen bármit is írni neked, elkönyvelted, hogy csaltunk megint, add ki magadból ami még benned maradt és kattanj le a témáról, mert szerintem a többi szurkolótársad is unja már azt az ámokfutást amit rendezel ma.
ervinator
Nem megint! Általában! Régi videozási balhé, Brady balhé, eltiltás viszavonása, meg ez a tegnapi is. Egy igazi ellenszenves csapat vagytok! Hogy én minek tartalak benneteket azt meg inkább itt nem irom le. Szerintem Ravens fanként a vasasnak szóritani mindent elmond! Egy igazi b... brigád vagytok!
Cheter guys...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Gabi....szerintem nem az a baj, hogy elmondod a véleményedet, hanem hogy sokszor mondod el ugyanazt...függetlenül attól, hogy igazad van e vagy sem, bőven elég lett volna ezt 4-5 hozzászólásba sűríteni és akkor senki nem szól egy rossz szót se...
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar...külön nyilatkozatban nincs, mert a játékosok ezzel nem foglalkoznak/foglalkoztak lényegében és helyesen. Bent kérdezik a riporterek arról (is), hogy volt-e kommunikációs probléma? Erre ő röviden elmondja, hogy persze volt valami, de semmi lényeges és említendő...persze nem szó szerint, de ennyi.
Klemó
Ok, koszi. En tomlin nyilatkozatat lattam ahol o azt allitotta, hogy nem volt coach to coach kommunikacio egy felideig, meg hogy itt NE-ben mindig van ilyen gondja. De gondolom ti is lattatok azt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
gabistar...külön nyilatkozatban nincs, mert a játékosok ezzel nem foglalkoznak/foglalkoztak lényegében és helyesen. Bent kérdezik a riporterek arról (is), hogy volt-e kommunikációs probléma? Erre ő röviden elmondja, hogy persze volt valami, de semmi lényeges és említendő...persze nem szó szerint, de ennyi.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tök jó, hogy nem voltam eddig....Ben nyilatkozatát érdemes lenne meghallgatni gabistarnak az ügyben és menni tovább, ahogy kell.

Így többet aludva a meccsre azt mondom,hogy tulajdonképpen jó, hogy itt jönnek/jöttek ki a problémák. Egy feltüzelt Pats volt az ellenfelünk, akiket egy nagyon jó és koncentrált játékkal sem biztos, hogy megverünk és az L ugyanúgy L a pontkülönbség irreleváns.
Klemó
Ok, merre talaltad es melyiket, mert akkor megneznem amire gondolsz es igen menni kell elore.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Tök jó, hogy nem voltam eddig....Ben nyilatkozatát érdemes lenne meghallgatni gabistarnak az ügyben és menni tovább, ahogy kell.

Így többet aludva a meccsre azt mondom,hogy tulajdonképpen jó, hogy itt jönnek/jöttek ki a problémák. Egy feltüzelt Pats volt az ellenfelünk, akiket egy nagyon jó és koncentrált játékkal sem biztos, hogy megverünk és az L ugyanúgy L a pontkülönbség irreleváns.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Valaki árulja el, hogy lehet letiltani valakit, hogy ne lássam az írásait?!
Rémes ami itt megy...
laby
Hahaha nekem is ez volt ma reggel az elso gondolatom 😀
10 hozzaszolasbol 7 gabistar
Dodó
Valoszinuleg azert mert hat oraval elorebb vagytok, es en este valaszoltam tulnyomo tobbsegben az embereknek, akik nekemestek a velemenyem elmondasaert. Ami azt jelenti, hogy amikor en irtam nekik, akkor ti mar aludtatok es ezert lett az en hozzaszolasom egymas utan ennyi.

Elnezest ha ez kellemetlenseget okozott barkinek is, nem allt szandekomban.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Valaki árulja el, hogy lehet letiltani valakit, hogy ne lássam az írásait?!
Rémes ami itt megy...
laby
Hahaha nekem is ez volt ma reggel az elso gondolatom 😀
10 hozzaszolasbol 7 gabistar
Dodó
A némítás funkció sajnos még nem működik, így egyelőre kénytelenek vagytok - hozzám hasonlóan - simán csak ignorálni őt.
vassadi
Koszonom szepen, de mivel nem fogok tobbet irni egy pats fannak sem igy nem lesz gond hogy nincs nemito gomb.
De azert koszonom, hogy amikor mas csapat idejon kritizalni engem, meg tomlint, meg a csapatot, baj ha visszairok nekik. 😕
Ha visszaolvassatok kb 7x irtam, hogy en nem akarok vitazni, reszemrol ennyi. De hat sajna csak kaptam a dolgokat, szoval igazatok van, kar volt irni vissza ennyiszer.

Bocsi erte.

PS: itt ahol elek a superbowl ota (7 honapja egyfojtaban) a csapbol is ez fojt, tv, radio, net hogy igy csalok, ugy csalok. Nem csalok artatlanok. Ki kellene zarni stb. Aztan csak megy brady a birosagra vagy nem. Es mar nagyon unalmas volt. Szuletett egy ketes dontes. De legyen. Nem baj.

Erre ok azt nyilatkozzak tiszta lap akarnak indulni, meg uj ev felejtsuk el a dolgokat, volt e csalas vagy nem.
Es akkor jot ez a veletlen. Ezen akadtam ki. De az angol kommentatorok is.

De mint mondtam elnezest. Ha barkit is zavart ez.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Valaki árulja el, hogy lehet letiltani valakit, hogy ne lássam az írásait?!
Rémes ami itt megy...
laby
Hahaha nekem is ez volt ma reggel az elso gondolatom 😀
10 hozzaszolasbol 7 gabistar
Dodó
A némítás funkció sajnos még nem működik, így egyelőre kénytelenek vagytok - hozzám hasonlóan - simán csak ignorálni őt.
vassadi
Legalább ha 1 napig nem olvasol akkor is gyorsan a végére érsz 😀 Minden rosszban van valami jó.
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
A TE edző James Daniel ügyében Art Ronney II biztosította bizalmáról, így nem lesz kivágva a csapattól.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Valaki árulja el, hogy lehet letiltani valakit, hogy ne lássam az írásait?!
Rémes ami itt megy...
laby
Hahaha nekem is ez volt ma reggel az elso gondolatom 😀
10 hozzaszolasbol 7 gabistar
Dodó
A némítás funkció sajnos még nem működik, így egyelőre kénytelenek vagytok - hozzám hasonlóan - simán csak ignorálni őt.
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Valaki árulja el, hogy lehet letiltani valakit, hogy ne lássam az írásait?!
Rémes ami itt megy...
laby
Hahaha nekem is ez volt ma reggel az elso gondolatom 😀
10 hozzaszolasbol 7 gabistar
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Valaki árulja el, hogy lehet letiltani valakit, hogy ne lássam az írásait?!
Rémes ami itt megy...

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Engem baromira nem érdekel a pályán kívüli felhajtás. Azt kell megverni aki pályára lép. Ha valamit akarunk idén akkor egyszer úgyis meg kell verni a Brady félek Pats-et is. Nem érdekel a rádió se, mert minden körülmény a játék része és ha egy csapat jó, akkor így is tud nyerni. Élesebb volt a Pecc és azért nyert, akármit mondhattak volna rádióban. Egy valami zavar és ez nem feltétlenül a Boston hibája. Amikor Ben-t megvádolták, a vád is elég volt a 4 meccses eltiltáshoz. És kész. Nem játszott, ennyi. Most meg ezt nem tudom hova tenni. De ez van, az én hibám, hogy nem értem hol volt akkor a játékosszakszervezet. Nyerni kell a 49ers ellen, aztán jön a csengettyű és rendberakjuk az évet.
Klaci79
Elkaptad a lenyeget. Mindenki kap buntetest. Es pl nalunk is csak feleztek a butnetes merteket fuvezesert 2 meccsre negyrol, de 120 oldalas vizsgalati anyag utan csalas vadjanal, 4 meccses eltitast, valoszinusitheto jogszerutlen elonyszerzest meg nem. Mert osszetort veletlen a teloja, nem mukodott egyutt senkivel a vizsgalat soran. Meg stb. Es ha mar azt is megusztak, akkor most johet egy ujjabb nem bizonyithato veletlen incidens. Ami ellen senki sem tett semmit. Sem birok, sem pats szerelok, sem nfl. Csak lepjetek tul rajta. Van aki megteheti es mindent megusz. Van aki nem.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar olyan szinten vagy elvakult, hogy az már nekem fáj.

És annyira értelmetlen bármit is írni neked, elkönyvelted, hogy csaltunk megint, add ki magadból ami még benned maradt és kattanj le a témáról, mert szerintem a többi szurkolótársad is unja már azt az ámokfutást amit rendezel ma.
ervinator
ha valami nem tetszik nem kell idejárni olvasni

gabistar:
amúgy kár a gópecc elleni meccsen már rágódni, elmúlt, vége van, megváltoztatni nem lehet, le kell szűrni amit le lehet, megpróblni kijavítani, mást nem lehet csinálni... visszafele nézni csak akkor szabad, ha tanulni akarunk belőle, különben csak jelen, meg jövő...
zzz888
Igazad van egyet ertek. Csak az a gondom, hogy nem csak velunk lesz ilyen vagy mas veletlen, incidens.
Es a pecc mindent megtehet. Ez a zavaro, nem az hogy nem nyertunk. 😕 Barmi volt is unfair volt.
Es nem tett sem az nfl, sem a birok, sem senki azellen, hogy ne igy legyen. Meccs megalitasa, vagy barmi.

Ez a legzavarobb. Ugy voltak vele, oldjatok meg ez van. Gondolom igy ment az egesz. Persze viccesen elmondva.

Tomlin: mondja nem tudok kommunikalni az eddzokkel es nem jo a headset.

Biro: Nem jo mit ert ez alatt hogy nem jo, kerdez vissza ?

Tomlin: Hat az hogy a pats adasa megy alatta es amire kellene pl csapat iranyitasa, strategia es stb arra meg nem tudom hasznalni.

Biro: aham szoval mukodik vagy sem?

Tomlin: hat a headset mukodik, de csak zenehallgatasra, kommunikaciora nem.

Biro: Aha, szoval mukodik vagy sem?

Tomlin: Mukodik, de nem jol.

Biro: Szoval mukodik. Ok fojtassak a jatekot, mert ha mukodik akkor nem ertem mi a baj.
De majd szolunk a pats szereloknek, meg a pats broadcastaloknek hogy szuntessek meg a hibat.

Tomlin: De nem lehetne esetleg hogy ezt most megtegyuk, mert nem jol mukodik?

Biro: Megteszem, amit tehetek, de mint mondtad mukodik, szoval mit csinaljak, nem vagyok radioamator?
De biztositom rola a pats fair lesz es azonnal kijavitja a hibat.

Tomlin: Ja persze.

Es el is tartott ez egy felideig. 😀

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/izFxcH5KkLM

Lehet a gronkot jelzo radarunk felmondta a szolgalatot. Ezert nem lattuk. PS: nekuk az biztos minden elment, headset, meg a bizalom, meg az a felkeszules, ami alapjan esetleg tudtak volna kinek mi a feladata, vagy ki kit fedez.

Ezt volt borzaszto latni, ekkora fejetlenseget meg nem lattam steelerstol egyszer sem. Ezert nem ertem hogy miert most kellett valtanunk semat amikor igeretes az o. Hogy igy jarjunk mint a pats ellen, vagy az egesz eloszezonban. Persze dhb elhibazott tdje nem segit, meg a kicker ket kihagyott fg ja. Az sem erdekel hogy kikaptunk, mert nyerhettunk volna, de ezt a szenvedest rossz volt nezni a d reszerol, meg a tanacstalansagot.. Ez pedig nem fog jovo hetre jobb lenni, ez ido kerdese, ha bejon, vagy nem.

De ha tudod hogy van egy jo offensed, pont akkor kell az egesz det osszekavarni, meg uj semara tanitani? Hat szerintem nem. Es ezz meg is latszott rajtuk. Kesobb nyilvan jobban osszeszoknak majd. mondjuk ev kozepe vege fele de akkor meg elpazaroltuk az evet ezzel a rizikoval. Miert nem lehet egy atlagos d vel jatszani mint tavaly? Es ha mar minden elment se o se d akkor ujrazavarni a defet mert ez eddig nem epitkezes volt az biztos...

Mas. Mig nekunk zene jott a headseten addig a patsnek meg minden elment, mint a radar. Haha.
gabistar
Ide sajat magam idezem most neked kedves pats fan aki kritizal, hogy lasd hogy en is leirtam ezt mar. Ezt meg az osszes hibat amit vetettunk leirtam ide is meg az eredmenykovetobe is. Szoval ha mar nem akarsz visszakeresni, legalabb olyat mondj, amiben en mast mondtam. Koszi. Egy oldalt kell visszalapozni. Az eredmenykovetoben meg tobbet.

Ps: akkor meg nem tudtam mi okozhatja a fejetlenseget. A nem helyesen mukodo radio pl nagyban hozzajarulhatott ehhez. De igen hibaztunk. Es le is irtam. De mostmar talan ertem, miert volt ennyi es meg nem latott mertekben hiba, hiba hatan stb. Fejetlenseg.

Tudom tomlin hibaja, hogy nem tud meccset menedzselni kommunikacio nelkul egy teljes felidon at. Stb. Ezeket ti irtatok. Meg hogy ahelyett hogy azon sirnank, hogy nincs radio mit kellene tennunk. Na ezek is nonszenszek. Es bocsi hogy el merem mondani, hogy hiszek tomlinnak.

Aki eg es vilag elott elmondta mi volt. Kodosites nelkul. De ti idejottok es megmondjatok a frankot. Ennyi. Nem erdekel mivel jottok. Mert nem kertelek meg titeket erre. Ahogy en sem mentem hozzatok panaszkodni, hogy ti milyen elvakultak vagytok. Stb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csereljenek akkor oldalt, savot, vagy ha igy a patsnek nem tetszene hogy suketen jatszanak egy felidot, akkor allitsak meg a jatekot amig nem megy a technika. Mert ez azert eleg nagy unfair elony volt nekik. Nem azert mert nem tudtak volna nyerni, hanem azert mert miert a vendeg csapat szivjon ott abban a stadionban sokadszor. Szivjon a pats..
Lehet akkor mar mashogy allna a leanyzo fekvese, meg ok nem jatszananak stb amig nincs a hiba kijavitva....
gabistar
Bocs, de akkor a Steelers miért nem szólt, hogy álljunk már le, amíg nem jó a technika? Szerintem jogos lett volna.

Na itt ne kelljen hallgatnunk hogy mennyire artatlanok vagytok. Mindenki tudta hogy nem mukodtek a headsetjeink. Szoval spygate, deflategate, radiogate aztan most jossz egy tipikus semmit sem tehetunk rola hogy nem mukodott es a steelers a rossz es csalo? Ezt inkabb ha lehet tartsatok meg a sajat topitokotokban. Koszi. Eleg mar ezekbol a halandzsakbol. Csak hogy ti ne legyetek megint megbuntetve. Miert nem csereltetek headseteket, vagy savot, vagy oldalt? Es egy felideig nem mukodik, es persze csak a mi headsetunk az teny. De eleg vicces. Hagyjuk mar ok. Koszi. gabistar
A példával csak azt akarta jelezni szerintem, hogy ilyen előfordul. Na persze, most mindenkinek eszébe jutott, hogy náluk is ez volt, és csak a Gilette-ben. Még ha vannak is ilyen stiklik a sok semmi közt is, akkor is fáj már hallgatni, hogy úgy csinál mindenki, mintha csak a Patriots háza táján lennének ilyenek (akár még a spygate is), a többi csapat meg ártatlan. Ha pl Foxboroban lett volna a nézők zajának felhangosÍtása, biztosra veszem, hogy még mindig lenne róla szó.. te emlékszel utánanézés nélkül melyik csapatnál volt, kevesebb, mint egy éve?

-- Többiektől bocsi, a Steelersel természetesen semmi bajom, sőt. Én őket vártam befutónak előzetesen a durva offense és a mi gyenge defense-ünk miatt.
winston
Tomlin sajtotajekoztatojat nezd meg. O szolt a biroknak. Es mi lett semmi. Mar a meccs elott nem volt jo a headset lehetett latni, pl ben oldalvonalnal levo beszelgeteset, hogy nem jo a fules. Nezd vissza.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar olyan szinten vagy elvakult, hogy az már nekem fáj.

És annyira értelmetlen bármit is írni neked, elkönyvelted, hogy csaltunk megint, add ki magadból ami még benned maradt és kattanj le a témáról, mert szerintem a többi szurkolótársad is unja már azt az ámokfutást amit rendezel ma.
ervinator
Ezt pont egy olyan csapat szurkoloja irja, mint a pats. Vicces. Balhe balhe hatan, csalas, szabaly nem ertese, birosagi targyalas, nyomozoval nem egyuttmukodes, telefon osszetorese, szabalyok be nem tartasa stb. Csak azt tudjatok mondani hogy nincs kozunk hozza. Semmi mast. En azt mondom hogy ebbol eleg. Ideje lenne mar a fair play szerint jatszani. De nalatok meg az osszes balhe utan is mindig van egy uj incidens. Es raadasul az evadnyiton, amikor vegre tovabb lehetett volna lepni. Tiszta lappal indulni. Ti csapatotok nyilatkozta ezt. Aztan persze csak a szokasos dolog tortent.... Tomlin meg szerinted hazudik. Mindenki hazudik. Amikor mar ennyi ugyetek van folyamatosan. Persze.

Ideje lenne mar belatni, hogy nem vagytok artatlanok. Es bocsi itt elek az usaban, es mar mindenem ki volt ezzel az egesz patses hisztivel. Es vegre amikor tul lehetnenk rajta, megint kezditek. Persze veletlenul. Meg nem lehet bizonyitani meg stb... De akkor is ez volt teny, nincs radio mukodo egy felidore. Ezt ne cafold meg. OK.

Ja meg a pats broadcasthez sincs gondolom semmi kozotok ugye? Nem Ironikus, hogy szegeny steelerses embereknek pont a pats szurkoloknak keszult radiot kellett hallgatniuk fel meccsen at. Es ha ezt megemlitjuk ti jottok ide kotekedni. En mar reg lezartam.

De ti jottok ide. Mond meg nekem hanyszor irtam a ti oldalatokra barmit is? Sertot vagy valamit stb? Egyszer sem.

Szoval ezt varnank mi is itt el toletek, nem azt hogy mi vagyunk a hibasak, meg csalok mert 5 eve egyszer nem mukodott egy headset.

Szoval mint mar korabban megirtam, nem erdekel az eredmeny, az erdekel, hogy mar megint milyen veletlen "a mindig mindenben artatlan patriotsznal" tortenik ez az incidens.

Es mint irtam, az itteni eredeti kommentatorok is ezt vallottak. Szoval ok is steelers elvakult rajongok voltak. Hat nem. Kerlek irj nekik is. Ok. Koszi.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
A mezőnygólok is a rádiózavar miatt maradtak ki igaz ? 😀
Füszer
DHB meg nem hallotta, hogy a lába maradjon a pályán belül.

több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
gabistar olyan szinten vagy elvakult, hogy az már nekem fáj.

És annyira értelmetlen bármit is írni neked, elkönyvelted, hogy csaltunk megint, add ki magadból ami még benned maradt és kattanj le a témáról, mert szerintem a többi szurkolótársad is unja már azt az ámokfutást amit rendezel ma.
ervinator
ha valami nem tetszik nem kell idejárni olvasni

gabistar:
amúgy kár a gópecc elleni meccsen már rágódni, elmúlt, vége van, megváltoztatni nem lehet, le kell szűrni amit le lehet, megpróblni kijavítani, mást nem lehet csinálni... visszafele nézni csak akkor szabad, ha tanulni akarunk belőle, különben csak jelen, meg jövő...
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
gabistar olyan szinten vagy elvakult, hogy az már nekem fáj.
ervinator
Az meg nekem, hogy ezt te írod, de ez már off topic.
több mint 8 éve
Füszer New England Patriots 45
A mezőnygólok is a rádiózavar miatt maradtak ki igaz ? 😀