NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shazier állítólag megint kötésben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
LOL 😀
 www.youtube.com/watch?t=11&v=o0S3TMWJZt0

Szerkesztette: zzz888
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez pedig Pittsburghbol valo felszallas, ahol lathato a polgari repter mellett a katonai repter reszlet is...

 youtu.be/zbLoZKEI3M0
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Minden kedves szurkolo tarsamnak ajanlom ezt, szeretettel Pittsburghrol.

PS: Altalam nemreg csinalt videok, amelyben atelheted virtualisan a Pittsburghbe erkezes oromet es kesobb elhagyasat.

Remelem tetszik majd nektek. Van kepem is boven. De gondoltam ez atrepulve pit felett, meg a belvaros felett tobbet ad vissza mint par kep. A videoban 1:26 korul latszik a stadion. 2:11 nel bal oldalon a tavolban kozepen a ket folyo talalkozasat, downtownt stb.... Erdemes 6:10 nel is megnezni. Mert van ott egy kellemes extra.

 youtu.be/NBG8laRJuRc

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
malkav
Jó, de a Rams-nek sem jöhet ki minden óriás ellen a lépés, mi meg még nem tartunk ott, hogy egymás után két gyengébb csapatot verjünk. 😉
kittli
hát a D az órjásöéő, Ha Levélnek jó napja van nyernek, bár mosmá lezs futásuk, úgyhogy a Halászember a PO-ba megyen, de ezugye nekik kötelező program ennyi redskins pikkel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
malkav
Jó, de a Rams-nek sem jöhet ki minden óriás ellen a lépés, mi meg még nem tartunk ott, hogy egymás után két gyengébb csapatot verjünk. 😉
kittli
Ki tudja hol tartanánk egy egészséges Bennel. Mondjuk a Rams ellen éppen nem játszott jól, mondjuk azon a meccsen azt gondoltam, hogy mi vagyunk az óriások, akiket a Rams megverhet.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
malkav
Jó, de a Rams-nek sem jöhet ki minden óriás ellen a lépés, mi meg még nem tartunk ott, hogy egymás után két gyengébb csapatot verjünk. 😉
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 776 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na végre, hogy ilyen jó hírek érkeznek! Ideje volt már 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Egyesek szerint (La Canfora) Ben már a Chiefs ellen visszatérhet okt. 25-én, azaz már csak 2 meccset kell kihagynia (Chargers, Cardinals).

Hát nem bánnám, ha így lenne.
Soldados
biztató is volt hogy csütörtökön nem láttam nála mankót és nem sántikált

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyesek szerint (La Canfora) Ben már a Chiefs ellen visszatérhet okt. 25-én, azaz már csak 2 meccset kell kihagynia (Chargers, Cardinals).

Hát nem bánnám, ha így lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shazier és McCullers is edzett hétfőn.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 392
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
meg sokan mások is...nem a rúgók éve ez eddig...sajnos nekünk ezen a problémán 1,5 meccsünk már elment...Szusi hiányzol!!! 😀
Klaci79
Zsuzsi hiányzol!!!!
(így sokkal romantikusabb 😀)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
meg sokan mások is...nem a rúgók éve ez eddig...sajnos nekünk ezen a problémán 1,5 meccsünk már elment...Szusi hiányzol!!! 😀
Klaci79
Tampának is 2. Még ha a Carolina ellen a pontok nem is azt mutatják, de lélektanilag rengeteg múlott rajta.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
meg sokan mások is...nem a rúgók éve ez eddig...sajnos nekünk ezen a problémán 1,5 meccsünk már elment...Szusi hiányzol!!! 😀
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez a Jags rugok hete. Myers is kihagyott kettot (52,48) amivel behuzhatta volna a Colts meccset.
Roth
Meg az a faszkalap Brindza is kihagyott vagy 3321303et tegnap!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Ez a Jags rugok hete. Myers is kihagyott kettot (52,48) amivel behuzhatta volna a Colts meccset.

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De gondolom ugy valoszinuleg nem kapta volna meg a 2.5 millat, ha szol hogy nem szeretnek elmenni floridabol. Es lehet kivagtak volna es penz nincs semmi.

Igy lehet gyorsan sok penzt keresni. Es legalisan. Majd utana kirugatni magad. Zsenialis amit csinalt. 4 het alatt 2.5 milla, majd utana meg csak dolgoznod sem kell. Kar hogy nem engem igazoltak le rugonak. Ennyi penzert par hetig en is beugrottam volna. Meg akar vizes nyolcasnak is (adam sandler).
gabistar
Az NFL-ben a fordulók után van fizetés, ha jól tudom, azaz a 2,5 millás éves bérének így "csak" negyedét kapta meg.
Soldados
Ok igy valamivel jobb, mert azt olvastam itt, hogy 2.5 volt a garantalt fizetese alairasnal. De hat akkor nem jol olvastam vagy ertelmeztem. Koszi az infot.

Ha jol szamolom az 625.000 usd. Nem tudom, talan annyiert is dolgoznek 4 hetet. Lehet, hogy most faradt volna a labam. plussz meg jegelnem is kellene. De talan megerne elvalalni ezt a melot. Persze csak akkor, ha nagyon szepen kernenek. Lol.

Ezek utan amugy szerintetek lesz, aki alkalmazza majd? Mert lehet, mar o eltervezte elore, hogy jol jon az a penz a nyugdij alapjaba, amikor idejott. Meg nem nagyon eroltette meg magat. Valamint ami meg ennel is gazabb, hogy nem is erdekelte, nem nyilatkozta, hogy majd tobbet edz, vagy valtoztat valamin. Stb....

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ennyi


tenorx
Hát, Dion Lewis egyelőre nem került be az elitbe XD

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De gondolom ugy valoszinuleg nem kapta volna meg a 2.5 millat, ha szol hogy nem szeretnek elmenni floridabol. Es lehet kivagtak volna es penz nincs semmi.

Igy lehet gyorsan sok penzt keresni. Es legalisan. Majd utana kirugatni magad. Zsenialis amit csinalt. 4 het alatt 2.5 milla, majd utana meg csak dolgoznod sem kell. Kar hogy nem engem igazoltak le rugonak. Ennyi penzert par hetig en is beugrottam volna. Meg akar vizes nyolcasnak is (adam sandler).
gabistar
Az NFL-ben a fordulók után van fizetés, ha jól tudom, azaz a 2,5 millás éves bérének így "csak" negyedét kapta meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ennyi

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De gondolom ugy valoszinuleg nem kapta volna meg a 2.5 millat, ha szol hogy nem szeretnek elmenni floridabol. Es lehet kivagtak volna es penz nincs semmi.

Igy lehet gyorsan sok penzt keresni. Es legalisan. Majd utana kirugatni magad. Zsenialis amit csinalt. 4 het alatt 2.5 milla, majd utana meg csak dolgoznod sem kell. Kar hogy nem engem igazoltak le rugonak. Ennyi penzert par hetig en is beugrottam volna. Meg akar vizes nyolcasnak is (adam sandler).

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Chris Boswell lett az új szerzemény.
Razi
Akkor most scobee orulhet es mehet haza, Mennyit buktunk akkor igy most rajta pontosan? Kiraly. Mondhatta volna hogy nem akar idejonni es akkor nem buktunk volna, penzt es meccset miatta. Vagy valami. Koszike.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 538 — kheanton@gmail.com
Chris Boswell lett az új szerzemény.