NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Jeff Reed twitteren jelezte, hogy valóban kész visszatérni. #höriajövőbelátó
Dodó
Vele csak az volt a baj, hogy itt ott balhezott a palyan kivul. Pl keztorlo nincs a mosdoban esete stb. Es ezert is "rugtak" ki, mert el szaladt vele a lo.

De gondolom most mindent megbocsajtanak neki. Es tart karokkal varnak mint a messiast.

Vicc: Nalunk minden rugot le kell tesztelni ezek utan, hogy itt pitben kepesek e extra pontot berugni, vagy egyatalan fgt ervenyesiteni. Tok mindegy hany eve jatszik a ligaban. lol.
gabistar
Valószínűleg nem a tesztekkel van gond, ott berúgják az ilyeneket. De emlékszem Meskó esetére is...kivágták NE-ből majd nálunk nagyon szar volt...nem szabad nekünk ilyeneket elhozni...érdemes lenne draftolni egyet, de az odébb van még
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Jeff Reed twitteren jelezte, hogy valóban kész visszatérni. #höriajövőbelátó
Dodó
Vele csak az volt a baj, hogy itt ott balhezott a palyan kivul. Pl keztorlo nincs a mosdoban esete stb. Es ezert is "rugtak" ki, mert el szaladt vele a lo.

De gondolom most mindent megbocsajtanak neki. Es tart karokkal varnak mint a messiast.

Vicc: Nalunk minden rugot le kell tesztelni ezek utan, hogy itt pitben kepesek e extra pontot berugni, vagy egyatalan fgt ervenyesiteni. Tok mindegy hany eve jatszik a ligaban. lol.
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Jeff Reed twitteren jelezte, hogy valóban kész visszatérni. #höriajövőbelátó
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igy is ugyanez lett. Ha az ot ben megprobaljuk, es sikerul nyerunk. Ott megprobaltuk, es ravense lett a labda. Szoval nem lett eredmenybeli kulonbseg. Bar igen ertem, hogy arra gondolsz, hogy a szazalekos esely nagyobb a ket yard megtetelere, mint a fg ra. Foleg az elozmenyek utan. De meg lehetett volna probalni, hamar tenyleg ahogy mondod agresszivak voltunk. Mert ha bemegy vege, ha nem ugyanaz lett az eredmeny ravensz labda.

Ha a masikra gondolsz, amikor nekimentunk negyediknek a vege elott, a punt helyett, az is hibas dontes lehetett, mert nem jott be. Nem lett meg a 1st down. Es ha puntulunk akkor tobbet kell megtenniuk. Itt kinnt mind a ket esetben azt mondtak, hogy eloszor is en nekimennek az otben az fgnek ha mar tenyleg nyerni akarok es a 4. probalkozasok nagy reszet igy sem sikerult 1st re valtani. A masiknal, meg szimplan csak puntolt volna mind a ket szakerto.

Ertem en hogy tomlin agressziv volt. De mind a ket esetben benezte sajnos. Es itt a szajarol a meccs vegen azt olvastak le hogy it was on me. Ezt mondta amikor a ravens fgje jo lett.

Persze ez csak teoria. Meg okoskodas. De joparszor beszivtuk mar ezt az agressziv playhivast. Es sokszor nem is jon be, szoval neha szerintem tulvallalja magat. Ramsnal is, kihagytuk a masodik td utani 2 pontost ha jol tudom, es majdnem az lett a vesztunk. Ha ott a masodiknal is csak berugjuk a sima fgt akkor a tdvel is csak egyenlithettek volna, nem pedig nyertek volna a ramsesek. Szoval az elso td utan jott a 2 pontos ok. Sikerult ok. De a masodiknal mar en nem mentem volna neki ramsnal.
gabistar
Nem ugyanaz lett, mert ha kimarad az FG, még 10 yardot adsz az ellenfélnek. Ezért kellett nekimenni. Egy döntést pedig nem az minősít, hogy bejön, vagy sem. Erre mindig a póker a legjobb példa, ha bevállalsz egy 80-20-as partit, akkor jól döntöttél attól függetlenül, hogy esetleg épp a 20% jött be és vesztettél.

2 kihagyott 40-es FG után én sem vállaltam volna a +50-est, főleg, hogy ha nem jön be, akkor plusz 10 yardot adok a Ravens-nek. A punt szóba jöhet, de nem győzelemre játszani egy csopderbin, az butaság, főleg egy olyan O-val, amivel mi rendelkezünk.

A rossz döntés tehát sztem nem az volt, hogy mindkétszer nekimentünk, hanem az, hogy rossz playeket hívtunk, például egyszer sem adtuk Bellnek a labdát.
Soldados
A puntot en a meccs nem ot reszeben irtam amikor meg vezettunk, es akkor ugyanigy tudva hogy 4. es probalkozasok nem jottek addig be, mas eddzo siman lehet elrugta volna. Mert akkor keves idejuk volt a holloknak, es csak tobbet kellett volna jonniuk mint igy. Es igy is elvesztettuk ott a labdat. Szoval igy is csak 40 mpjuk volt egyenliteni, ha mi korabban puntolunk lehet az a par jatek donto lett volna. Persze ez csak okoskodas. De itt a tv kommentatorok puntoltak volna. Nem is ertettek miert megyunk neki. Ugyanigy nem ertettek, hogy miert nem megyunk neki az fgnek a vegen. Scobbenek volt 59 yardos fgje. De tudom nem itt. Meg tudom nem iden. De hatha. De ez csak felesleges agyalas reszemrol. lol. Ezert is mondtam esetleg rugjon berry vagy mas. Elvileg mas is tud fgt rugni nem? Ha mar scobee nek ennyire nem megy.
gabistar
Igy is ugyanez lett. Ha az ot ben megprobaljuk, es sikerul nyerunk. Ott megprobaltuk, es ravense lett a labda. Szoval nem lett eredmenybeli kulonbseg. Bar igen ertem, hogy arra gondolsz, hogy a szazalekos esely nagyobb a ket yard megtetelere, mint a fg ra. Foleg az elozmenyek utan. De meg lehetett volna probalni, hamar tenyleg ahogy mondod agresszivak voltunk. Mert ha bemegy vege, ha nem ugyanaz lett az eredmeny ravensz labda.

Ha a masikra gondolsz, amikor nekimentunk negyediknek a vege elott, a punt helyett, az is hibas dontes lehetett, mert nem jott be. Nem lett meg a 1st down. Es ha puntulunk akkor tobbet kell megtenniuk. Itt kinnt mind a ket esetben azt mondtak, hogy eloszor is en nekimennek az otben az fgnek ha mar tenyleg nyerni akarok es a 4. probalkozasok nagy reszet igy sem sikerult 1st re valtani. A masiknal, meg szimplan csak puntolt volna mind a ket szakerto.

Ertem en hogy tomlin agressziv volt. De mind a ket esetben benezte sajnos. Es itt a szajarol a meccs vegen azt olvastak le hogy it was on me. Ezt mondta amikor a ravens fgje jo lett.

Persze ez csak teoria. Meg okoskodas. De joparszor beszivtuk mar ezt az agressziv playhivast. Es sokszor nem is jon be, szoval neha szerintem tulvallalja magat. Ramsnal is, kihagytuk a masodik td utani 2 pontost ha jol tudom, es majdnem az lett a vesztunk. Ha ott a masodiknal is csak berugjuk a sima fgt akkor a tdvel is csak egyenlithettek volna, nem pedig nyertek volna a ramsesek. Szoval az elso td utan jott a 2 pontos ok. Sikerult ok. De a masodiknal mar en nem mentem volna neki ramsnal.
gabistar
Nem ugyanaz lett, mert ha kimarad az FG, még 10 yardot adsz az ellenfélnek. Ezért kellett nekimenni. Egy döntést pedig nem az minősít, hogy bejön, vagy sem. Erre mindig a póker a legjobb példa, ha bevállalsz egy 80-20-as partit, akkor jól döntöttél attól függetlenül, hogy esetleg épp a 20% jött be és vesztettél.

2 kihagyott 40-es FG után én sem vállaltam volna a +50-est, főleg, hogy ha nem jön be, akkor plusz 10 yardot adok a Ravens-nek. A punt szóba jöhet, de nem győzelemre játszani egy csopderbin, az butaság, főleg egy olyan O-val, amivel mi rendelkezünk.

A rossz döntés tehát sztem nem az volt, hogy mindkétszer nekimentünk, hanem az, hogy rossz playeket hívtunk, például egyszer sem adtuk Bellnek a labdát.
Soldados
A puntot en a meccs nem ot reszeben irtam amikor meg vezettunk, es akkor ugyanigy tudva hogy 4. es probalkozasok nem jottek addig be, mas eddzo siman lehet elrugta volna. Mert akkor keves idejuk volt a holloknak, es csak tobbet kellett volna jonniuk mint igy. Es igy is elvesztettuk ott a labdat. Szoval igy is csak 40 mpjuk volt egyenliteni, ha mi korabban puntolunk lehet az a par jatek donto lett volna. Persze ez csak okoskodas. De itt a tv kommentatorok puntoltak volna. Nem is ertettek miert megyunk neki. Ugyanigy nem ertettek, hogy miert nem megyunk neki az fgnek a vegen. Scobbenek volt 59 yardos fgje. De tudom nem itt. Meg tudom nem iden. De hatha. De ez csak felesleges agyalas reszemrol. lol. Ezert is mondtam esetleg rugjon berry vagy mas. Elvileg mas is tud fgt rugni nem? Ha mar scobee nek ennyire nem megy.
gabistar
Itt keversz dolgokat... A negyedik negyedben nem mentünk neki negyediknek, ott 2 FG-t hagytunk ki. Aki pedig 41 yardos FG-t nem vállal, amivel TD-re kényszeríted a riválist az FG-s egyenlítés helyett 1 perccel a vége előtt, az debil, főleg, hogy egyáltalán nem volt benne a TD a Ravens játékában.

Az OT-ben mentünk neki kétszer negyediknek és aki 59 yardos FG-t rugatott volna Scobee-val az totál hülye. Az tuti bukó a Heinzen és ezzel a plusz 10 yarddal félpályát adsz a Ravensnek, miközben a 4. és 2, majd a 4. és 1 megoldható, amikor a csapatodban van Bell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi
Borbinho
meg ahhoz nincs hozzászokva, hogy hideg van, este van.
a Jax a délutáni napsütésben focizgat már évek óta, idegen neki ez a milliö.
Höri
Pont hasonlo jutott az eszembe. Meg tegnap este. Hogy lehet megfejtettem a gyenge teljesitmenyenek az okat.

Ez persze vicc, de: Lehet Scobee nem is akart idejonni. Mert tradeltuk ha jol tudom. Csaladja lehet ott maradt. O meg hianyolja oket, meg az otthonat. Koltozni sohasem egyszeru. Foleg igy.

Es ugyebar floridabol, napsutes, ocean, meleg... Idejonni a pittsburghbe, nem egy feludules. Ja es nem mellesleg kezd hideg lenni itt. Es nem akarja a telet itt kivarni. Meg csak osz van, de mar most 58 F mikozben floridaban siman 90 F nemugyanaz.

Lehet arra jatszik, hogy mar ugy is nyugdijba megyek, szabotalom a tredemet. Sokan nem orulnek, hogy nem oda mehetnek ahova szeretnenek. Azt is gondolhatta, hogy onnan mehet nyugdijba.

Vagy arra jatszik hogy, jo lenne ha a tel bekoszonte elott elcserelnenek vissza a melegbe, vagy csak szimplan visszakoltozhetnek floridaba stb. Egesz eleteben jagsben jatszott, meleg helyen. Ki akarna elkoltozni onnan es jonni az itteni egyre kegyetlenebbul hidegebb telbe a tropusi eghajlat utan?

Gondolta, na jo ezt egy ket meccs alatt elintezem, hogy ne kelljen. A fizetest nem tudom hogy kapjak. Hogy megkapta e mar, vagy jatekonkent van stb. De azert florida innen 19 ora ut kocsival. Repcsivel is kb 1.5 ora.
Szoval messze van, es belulrol egetheti is a honvagy. Es lehet ezek utan elment a kedve a jatektol. Lol.
gabistar
Jajaja meg a bébipapi is más ízű....de vazze aki leszakít 2,5 millát dollárban az ne szüttyögjün, hanem menjen ki a sárba is és rugosson kapu felé amíg meg nem szokja.....
Klemó
igazad van, de lehet sziven utotte az hogy el lett cserelve. Es most mar nem nagyon motivalt. De ez persze csak vicc. De lehet benne tuske stb.
gabistar
Tudom naivitás, de ilyen nincs. Profi, ott játszik, ahova megy, ahol kell. Ahogy a négy nap is sokak számára felmentést adó tényező, szerintem nem. Profik. Ez a dolguk. Ha négy napod van valamit fejlődni,kitalálni, átvariálni akkor négy, ha egy, akkor egy. Az a dolguk, hogy megtegyék. Amennyiben ezt nem így kezelik vereség a vége. Nincs vége a világnak, de így kell hozzáállni. Ráadásul Scobee nem hiszem, hogy barátságtalan környezetbe csöppent volna bele. Gondolom tisztában volt azzal is, hogy új környezet és hideg és szeles idő várja. De ezek csak mondvacsinált kifogások. Egyszerűen szar volt.
fcancellara
De mitol lett ennyire gaz? Ezt nem ertem, mi van vele? Valaki ezt mondja el.... Elvileg azert hoztuk ide mert jagsben ketto jo k volt. Hahahah..

Hartely jo volt azt lehetett lattni, de ez a kicker historia mar az ev elejen parodia jellegu volt. 3. kicker az alapszakasz elott. Most meg kinez a negyedik. Lol.

Elfelejtett rugni scobee vagy mi a fene van vele? Valaki jo lenne ha felebresztene csipkerozsika almabol. Vagy megtanitana ujra rugni. Vagy a fene tudja mi kell neki.

Vegyenek neki egy floridas, oceanpartos posztert a szobajaba. Ami a szauna legyen. Es jatszak ala az ocean relaxacios zenet. Es akkor hatha elmulna a home sick dolga, es lehet megint otthon erezne magat. Vagy lenne benne eletkedv. Ez persze csak vicc....

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi
Borbinho
meg ahhoz nincs hozzászokva, hogy hideg van, este van.
a Jax a délutáni napsütésben focizgat már évek óta, idegen neki ez a milliö.
Höri
Pont hasonlo jutott az eszembe. Meg tegnap este. Hogy lehet megfejtettem a gyenge teljesitmenyenek az okat.

Ez persze vicc, de: Lehet Scobee nem is akart idejonni. Mert tradeltuk ha jol tudom. Csaladja lehet ott maradt. O meg hianyolja oket, meg az otthonat. Koltozni sohasem egyszeru. Foleg igy.

Es ugyebar floridabol, napsutes, ocean, meleg... Idejonni a pittsburghbe, nem egy feludules. Ja es nem mellesleg kezd hideg lenni itt. Es nem akarja a telet itt kivarni. Meg csak osz van, de mar most 58 F mikozben floridaban siman 90 F nemugyanaz.

Lehet arra jatszik, hogy mar ugy is nyugdijba megyek, szabotalom a tredemet. Sokan nem orulnek, hogy nem oda mehetnek ahova szeretnenek. Azt is gondolhatta, hogy onnan mehet nyugdijba.

Vagy arra jatszik hogy, jo lenne ha a tel bekoszonte elott elcserelnenek vissza a melegbe, vagy csak szimplan visszakoltozhetnek floridaba stb. Egesz eleteben jagsben jatszott, meleg helyen. Ki akarna elkoltozni onnan es jonni az itteni egyre kegyetlenebbul hidegebb telbe a tropusi eghajlat utan?

Gondolta, na jo ezt egy ket meccs alatt elintezem, hogy ne kelljen. A fizetest nem tudom hogy kapjak. Hogy megkapta e mar, vagy jatekonkent van stb. De azert florida innen 19 ora ut kocsival. Repcsivel is kb 1.5 ora.
Szoval messze van, es belulrol egetheti is a honvagy. Es lehet ezek utan elment a kedve a jatektol. Lol.
gabistar
Jajaja meg a bébipapi is más ízű....de vazze aki leszakít 2,5 millát dollárban az ne szüttyögjün, hanem menjen ki a sárba is és rugosson kapu felé amíg meg nem szokja.....
Klemó
igazad van, de lehet sziven utotte az hogy el lett cserelve. Es most mar nem nagyon motivalt. De ez persze csak vicc. De lehet benne tuske stb.
gabistar
Tudom naivitás, de ilyen nincs. Profi, ott játszik, ahova megy, ahol kell. Ahogy a négy nap is sokak számára felmentést adó tényező, szerintem nem. Profik. Ez a dolguk. Ha négy napod van valamit fejlődni,kitalálni, átvariálni akkor négy, ha egy, akkor egy. Az a dolguk, hogy megtegyék. Amennyiben ezt nem így kezelik vereség a vége. Nincs vége a világnak, de így kell hozzáállni. Ráadásul Scobee nem hiszem, hogy barátságtalan környezetbe csöppent volna bele. Gondolom tisztában volt azzal is, hogy új környezet és hideg és szeles idő várja. De ezek csak mondvacsinált kifogások. Egyszerűen szar volt.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Igy is ugyanez lett. Ha az ot ben megprobaljuk, es sikerul nyerunk. Ott megprobaltuk, es ravense lett a labda. Szoval nem lett eredmenybeli kulonbseg. Bar igen ertem, hogy arra gondolsz, hogy a szazalekos esely nagyobb a ket yard megtetelere, mint a fg ra. Foleg az elozmenyek utan. De meg lehetett volna probalni, hamar tenyleg ahogy mondod agresszivak voltunk. Mert ha bemegy vege, ha nem ugyanaz lett az eredmeny ravensz labda.

Ha a masikra gondolsz, amikor nekimentunk negyediknek a vege elott, a punt helyett, az is hibas dontes lehetett, mert nem jott be. Nem lett meg a 1st down. Es ha puntulunk akkor tobbet kell megtenniuk. Itt kinnt mind a ket esetben azt mondtak, hogy eloszor is en nekimennek az otben az fgnek ha mar tenyleg nyerni akarok es a 4. probalkozasok nagy reszet igy sem sikerult 1st re valtani. A masiknal, meg szimplan csak puntolt volna mind a ket szakerto.

Ertem en hogy tomlin agressziv volt. De mind a ket esetben benezte sajnos. Es itt a szajarol a meccs vegen azt olvastak le hogy it was on me. Ezt mondta amikor a ravens fgje jo lett.

Persze ez csak teoria. Meg okoskodas. De joparszor beszivtuk mar ezt az agressziv playhivast. Es sokszor nem is jon be, szoval neha szerintem tulvallalja magat. Ramsnal is, kihagytuk a masodik td utani 2 pontost ha jol tudom, es majdnem az lett a vesztunk. Ha ott a masodiknal is csak berugjuk a sima fgt akkor a tdvel is csak egyenlithettek volna, nem pedig nyertek volna a ramsesek. Szoval az elso td utan jott a 2 pontos ok. Sikerult ok. De a masodiknal mar en nem mentem volna neki ramsnal.
gabistar
Nem ugyanaz lett, mert ha kimarad az FG, még 10 yardot adsz az ellenfélnek. Ezért kellett nekimenni. Egy döntést pedig nem az minősít, hogy bejön, vagy sem. Erre mindig a póker a legjobb példa, ha bevállalsz egy 80-20-as partit, akkor jól döntöttél attól függetlenül, hogy esetleg épp a 20% jött be és vesztettél.

2 kihagyott 40-es FG után én sem vállaltam volna a +50-est, főleg, hogy ha nem jön be, akkor plusz 10 yardot adok a Ravens-nek. A punt szóba jöhet, de nem győzelemre játszani egy csopderbin, az butaság, főleg egy olyan O-val, amivel mi rendelkezünk.

A rossz döntés tehát sztem nem az volt, hogy mindkétszer nekimentünk, hanem az, hogy rossz playeket hívtunk, például egyszer sem adtuk Bellnek a labdát.
Soldados
A puntot en a meccs nem ot reszeben irtam amikor meg vezettunk, es akkor ugyanigy tudva hogy 4. es probalkozasok nem jottek addig be, mas eddzo siman lehet elrugta volna. Mert akkor keves idejuk volt a holloknak, es csak tobbet kellett volna jonniuk mint igy. Es igy is elvesztettuk ott a labdat. Szoval igy is csak 40 mpjuk volt egyenliteni, ha mi korabban puntolunk lehet az a par jatek donto lett volna. Persze ez csak okoskodas. De itt a tv kommentatorok puntoltak volna. Nem is ertettek miert megyunk neki (a fgnek, amikor scobee addigra mar minden volt csak jo nem). Ugyanigy nem ertettek, hogy miert nem megyunk neki az fgnek a vegen. Scobbenek volt 59 yardos fgje. De tudom nem itt. Meg tudom nem iden. De hatha. De ez csak felesleges agyalas reszemrol. lol. Ezert is mondtam esetleg rugjon berry vagy mas. Elvileg mas is tud fgt rugni nem? Ha mar scobee nek ennyire nem megy.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Shazier tud játszani? Nagyon kellene a mostani meccsekre, ha már az O limitálva lesz, legalább a D "zúzzon". Igen, én is ezt írtam pár napja, hogy BB-vel ezt a Ravenst idegenben is meg lehet ütni, sőt. Szerintem a wild card meglesz. Egyszerűen tavalyhoz képest érzem a D-ben a potenciált. O meg BB nélkül szódával elmegy. Vele meg, kiegészülve Bryanttel és Bellel (együtt nem töltöttek sok időt a pályán) ütős lesz. Scobee-t meg el kell küldeni Csernushoz vagy a csapattól😊
fcancellara
A Chargers ellen elvileg már Shazier is játszhat.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi
Borbinho
meg ahhoz nincs hozzászokva, hogy hideg van, este van.
a Jax a délutáni napsütésben focizgat már évek óta, idegen neki ez a milliö.
Höri
Pont hasonlo jutott az eszembe. Meg tegnap este. Hogy lehet megfejtettem a gyenge teljesitmenyenek az okat.

Ez persze vicc, de: Lehet Scobee nem is akart idejonni. Mert tradeltuk ha jol tudom. Csaladja lehet ott maradt. O meg hianyolja oket, meg az otthonat. Koltozni sohasem egyszeru. Foleg igy.

Es ugyebar floridabol, napsutes, ocean, meleg... Idejonni a pittsburghbe, nem egy feludules. Ja es nem mellesleg kezd hideg lenni itt. Es nem akarja a telet itt kivarni. Meg csak osz van, de mar most 58 F mikozben floridaban siman 90 F nemugyanaz.

Lehet arra jatszik, hogy mar ugy is nyugdijba megyek, szabotalom a tredemet. Sokan nem orulnek, hogy nem oda mehetnek ahova szeretnenek. Azt is gondolhatta, hogy onnan mehet nyugdijba.

Vagy arra jatszik hogy, jo lenne ha a tel bekoszonte elott elcserelnenek vissza a melegbe, vagy csak szimplan visszakoltozhetnek floridaba stb. Egesz eleteben jagsben jatszott, meleg helyen. Ki akarna elkoltozni onnan es jonni az itteni egyre kegyetlenebbul hidegebb telbe a tropusi eghajlat utan?

Gondolta, na jo ezt egy ket meccs alatt elintezem, hogy ne kelljen. A fizetest nem tudom hogy kapjak. Hogy megkapta e mar, vagy jatekonkent van stb. De azert florida innen 19 ora ut kocsival. Repcsivel is kb 1.5 ora.
Szoval messze van, es belulrol egetheti is a honvagy. Es lehet ezek utan elment a kedve a jatektol. Lol.
gabistar
Jajaja meg a bébipapi is más ízű....de vazze aki leszakít 2,5 millát dollárban az ne szüttyögjün, hanem menjen ki a sárba is és rugosson kapu felé amíg meg nem szokja.....
Klemó
igazad van, de lehet sziven utotte az hogy el lett cserelve. Es most mar nem nagyon motivalt. De ez persze csak vicc. De lehet benne tuske stb.
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Shazier tud játszani? Nagyon kellene a mostani meccsekre, ha már az O limitálva lesz, legalább a D "zúzzon". Igen, én is ezt írtam pár napja, hogy BB-vel ezt a Ravenst idegenben is meg lehet ütni, sőt. Szerintem a wild card meglesz. Egyszerűen tavalyhoz képest érzem a D-ben a potenciált. O meg BB nélkül szódával elmegy. Vele meg, kiegészülve Bryanttel és Bellel (együtt nem töltöttek sok időt a pályán) ütős lesz. Scobee-t meg el kell küldeni Csernushoz vagy a csapattól😊
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igy is ugyanez lett. Ha az ot ben megprobaljuk, es sikerul nyerunk. Ott megprobaltuk, es ravense lett a labda. Szoval nem lett eredmenybeli kulonbseg. Bar igen ertem, hogy arra gondolsz, hogy a szazalekos esely nagyobb a ket yard megtetelere, mint a fg ra. Foleg az elozmenyek utan. De meg lehetett volna probalni, hamar tenyleg ahogy mondod agresszivak voltunk. Mert ha bemegy vege, ha nem ugyanaz lett az eredmeny ravensz labda.

Ha a masikra gondolsz, amikor nekimentunk negyediknek a vege elott, a punt helyett, az is hibas dontes lehetett, mert nem jott be. Nem lett meg a 1st down. Es ha puntulunk akkor tobbet kell megtenniuk. Itt kinnt mind a ket esetben azt mondtak, hogy eloszor is en nekimennek az otben az fgnek ha mar tenyleg nyerni akarok es a 4. probalkozasok nagy reszet igy sem sikerult 1st re valtani. A masiknal, meg szimplan csak puntolt volna mind a ket szakerto.

Ertem en hogy tomlin agressziv volt. De mind a ket esetben benezte sajnos. Es itt a szajarol a meccs vegen azt olvastak le hogy it was on me. Ezt mondta amikor a ravens fgje jo lett.

Persze ez csak teoria. Meg okoskodas. De joparszor beszivtuk mar ezt az agressziv playhivast. Es sokszor nem is jon be, szoval neha szerintem tulvallalja magat. Ramsnal is, kihagytuk a masodik td utani 2 pontost ha jol tudom, es majdnem az lett a vesztunk. Ha ott a masodiknal is csak berugjuk a sima fgt akkor a tdvel is csak egyenlithettek volna, nem pedig nyertek volna a ramsesek. Szoval az elso td utan jott a 2 pontos ok. Sikerult ok. De a masodiknal mar en nem mentem volna neki ramsnal.
gabistar
Nem ugyanaz lett, mert ha kimarad az FG, még 10 yardot adsz az ellenfélnek. Ezért kellett nekimenni. Egy döntést pedig nem az minősít, hogy bejön, vagy sem. Erre mindig a póker a legjobb példa, ha bevállalsz egy 80-20-as partit, akkor jól döntöttél attól függetlenül, hogy esetleg épp a 20% jött be és vesztettél.

2 kihagyott 40-es FG után én sem vállaltam volna a +50-est, főleg, hogy ha nem jön be, akkor plusz 10 yardot adok a Ravens-nek. A punt szóba jöhet, de nem győzelemre játszani egy csopderbin, az butaság, főleg egy olyan O-val, amivel mi rendelkezünk.

A rossz döntés tehát sztem nem az volt, hogy mindkétszer nekimentünk, hanem az, hogy rossz playeket hívtunk, például egyszer sem adtuk Bellnek a labdát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Ezen a mérkőzésen "csak" Wheaton sérült meg...ez legalább egy pozitív hír.
A következő mérkőzésen már Bryant is lesz, ez még inkább...Vick első passza is felé ment...
Nyerni kell SD-ben és akkor ez a tegnapi botlás, (ha nem is megy feledésbe, de a Ravens-et azért még Baltimore-ban is lehet ütni) egy kicsit kevésbé fájna
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
In week 8, Scobee tied his career record with a 53-yard field goal against Cleveland.

In Week 4 of the 2010 season, Scobee made a 59-yard game-winning field goal on the final play of the game to beat the Indianapolis Colts 31-28, breaking his previous record of 53 yards. It also set a new franchise record. For his performance he earned the AFC Special Teams Player of the Week award.[3]

On October 24, 2011, Scobee kicked four field goals to lead Jacksonville to a 12-7 victory over the Baltimore Ravens on Monday Night Football.[1] Three of Scobee's field goals were over 50 yards in length, including two field goals of 54 yards each. Scobee's three 50+ yard field goals tied an NFL record for most 50+ yard field goals in a single game with five other kickers including Neil Rackers, Morten Anderson, and Sebastian Janikowski.[1]

Ez pedig a keseru igazsag. Vagy ironia.... Lol.

Ja es kuldenem scobeenak ezt a zenet.  www.youtube.com/watch?v=7AZ9Pa5iV3k

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na most jon tomlin es a rugo nyilatkozata. Lol. Biztos kitalalnak valami okosat. Amugy ertem h bennel tobbnyire nekimegyunk a 4 es rovidnek. De vickel ezzel meg a rugoval besultek. Eloszor punt helyett nekimentunk nem jott be. Aztan amikor nyerhettunk volna akkor meg nem. Nem jokor eroskodtunk.
gabistar
Nyilván lehet rajta vitatkozni, de én Tomlint nem hibáztatnám, én is mindkétszer nekimentem volna a 4.-nek a hosszabbításban. 70 ezer néző előtt a nagy rivális ellen győzelemre kell játszani, nem a vereség elkerülésére - legalábbis sztem. Csak Haleynek nem ilyen gyökér playeket kellett volna hívnia, hanem sima, egyszerű Bell futást - középre, oldalra, vagy ahova akarja. Nem hiszem el, hogy a kettőből legalább egyet nem oldott volna meg... És onnantól mindkét esetben kb pár yard kellett volna, hogy scobee-nak adjunk még egy esélyt.
Soldados
Pont ezaz hogy egyszer nekiment. De otben a gyozelemert fgt kellett volna probalni akar berryvel. Nagy szamok alapjan egyszer valaki csak kepes berugni. De igy van. Olyan volt minden mint egy hullamvasut. Megnyertuk . Nem. De. Megis megnyertuk. Nem. Ok csak egy jatek kell. Es nekunk nem jott ossze. Igy volt eza holloknal is. De meg is erdemeljuk ha igy is ki tudunk kapni. Ok meg legalabb amikor kellett hoztak amit kell. Hosszabbitas elott ket fg kihagyva. Mondom innen lesz szep nyerni, amikor az egesz masodi felidoben nem tudom h haladtunk e 100 yardot. A fg re meg nem jatszhattunk.
gabistar
Nem, +50-es FG-t én se vállaltam volna és nekimegyek negyediknek. Már csak azért is, mert a kimaradt FG után brutálisan jó mezőnypozíciót kapott volna a Ravens.
Soldados
Igy is ugyanez lett. Ha az ot ben megprobaljuk, es sikerul nyerunk. Ott megprobaltuk, es ravense lett a labda. Szoval nem lett eredmenybeli kulonbseg. Bar igen ertem, hogy arra gondolsz, hogy a szazalekos esely nagyobb a ket yard megtetelere, mint a fg ra. Foleg az elozmenyek utan. De meg lehetett volna probalni, hamar tenyleg ahogy mondod agresszivak voltunk. Mert ha bemegy vege, ha nem ugyanaz lett az eredmeny ravensz labda.

Ha a masikra gondolsz, amikor nekimentunk negyediknek a vege elott, a punt helyett, az is hibas dontes lehetett, mert nem jott be. Nem lett meg a 1st down. Es ha puntulunk akkor tobbet kell megtenniuk. Itt kinnt mind a ket esetben azt mondtak, hogy eloszor is en nekimennek az otben az fgnek ha mar tenyleg nyerni akarok es a 4. probalkozasok nagy reszet igy sem sikerult 1st re valtani. A masiknal, meg szimplan csak puntolt volna mind a ket szakerto.

Ertem en hogy tomlin agressziv volt. De mind a ket esetben benezte sajnos. Es itt a szajarol a meccs vegen azt olvastak le hogy it was on me. Ezt mondta amikor a ravens fgje jo lett.

Persze ez csak teoria. Meg okoskodas. De joparszor beszivtuk mar ezt az agressziv playhivast. Es sokszor nem is jon be, szoval neha szerintem tulvallalja magat. Ramsnal is, kihagytuk a masodik td utani 2 pontost ha jol tudom, es majdnem az lett a vesztunk. Ha ott a masodiknal is csak berugjuk a sima fgt akkor a tdvel is csak egyenlithettek volna, nem pedig nyertek volna a ramsesek. Szoval az elso td utan jott a 2 pontos ok. Sikerult ok. De a masodiknal mar en nem mentem volna neki ramsnal.

Szoval nem azt probalom kihozni hogy nem jol dont tobbnyire, de a neha tul agresszivoskodas miatt kell izgulnunk utana, vagy futnunk az eredmeny utan. Persze ha az ellenkezoje lenne akkor meg lehet azt mondanank hogy tul konzervativ. De hat meccs utan mar konnyu.

Mas Scobee nal miert van az, hogy minden egyes fg, extra pontnal ennyire kicenticve rugja melle vagy ritkabb esetben be? Ennyi ev utan? Tucker meg siman kozepre rugva magabiztosan varta be oket. Ok ertem hogy o jobb. De a kozeli probalkozasnal xtra pont siman kapufat rugott. Ugy nez ki, mintha nem tudna hol van a fg pozna kozepe. Es nem tudja kozepre tenni. Csak vagy az egyik vagy a masik oldal szelere. Es imadkozni hogy befele csavarodjon. Latta mas is igy?

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 392
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi
Borbinho
meg ahhoz nincs hozzászokva, hogy hideg van, este van.
a Jax a délutáni napsütésben focizgat már évek óta, idegen neki ez a milliö.
Höri
Pont hasonlo jutott az eszembe. Meg tegnap este. Hogy lehet megfejtettem a gyenge teljesitmenyenek az okat.

Ez persze vicc, de: Lehet Scobee nem is akart idejonni. Mert tradeltuk ha jol tudom. Csaladja lehet ott maradt. O meg hianyolja oket, meg az otthonat. Koltozni sohasem egyszeru. Foleg igy.

Es ugyebar floridabol, napsutes, ocean, meleg... Idejonni a pittsburghbe, nem egy feludules. Ja es nem mellesleg kezd hideg lenni itt. Es nem akarja a telet itt kivarni. Meg csak osz van, de mar most 58 F mikozben floridaban siman 90 F nemugyanaz.

Lehet arra jatszik, hogy mar ugy is nyugdijba megyek, szabotalom a tredemet. Sokan nem orulnek, hogy nem oda mehetnek ahova szeretnenek. Azt is gondolhatta, hogy onnan mehet nyugdijba.

Vagy arra jatszik hogy, jo lenne ha a tel bekoszonte elott elcserelnenek vissza a melegbe, vagy csak szimplan visszakoltozhetnek floridaba stb. Egesz eleteben jagsben jatszott, meleg helyen. Ki akarna elkoltozni onnan es jonni az itteni egyre kegyetlenebbul hidegebb telbe a tropusi eghajlat utan?

Gondolta, na jo ezt egy ket meccs alatt elintezem, hogy ne kelljen. A fizetest nem tudom hogy kapjak. Hogy megkapta e mar, vagy jatekonkent van stb. De azert florida innen 19 ora ut kocsival. Repcsivel is kb 1.5 ora.
Szoval messze van, es belulrol egetheti is a honvagy. Es lehet ezek utan elment a kedve a jatektol. Lol.
gabistar
Jajaja meg a bébipapi is más ízű....de vazze aki leszakít 2,5 millát dollárban az ne szüttyögjün, hanem menjen ki a sárba is és rugosson kapu felé amíg meg nem szokja.....
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi
Borbinho
meg ahhoz nincs hozzászokva, hogy hideg van, este van.
a Jax a délutáni napsütésben focizgat már évek óta, idegen neki ez a milliö.
Höri
Pont hasonlo jutott az eszembe. Meg tegnap este. Hogy lehet megfejtettem a gyenge teljesitmenyenek az okat.

Ez persze vicc, de: Lehet Scobee nem is akart idejonni. Mert tradeltuk ha jol tudom. Csaladja lehet ott maradt. O meg hianyolja oket, meg az otthonat. Koltozni sohasem egyszeru. Foleg igy.

Es ugyebar floridabol, napsutes, ocean, meleg... Idejonni a pittsburghbe, nem egy feludules. Ja es nem mellesleg kezd hideg lenni itt. Es nem akarja a telet itt kivarni. Meg csak osz van, de mar most 58 F mikozben floridaban siman 90 F nemugyanaz.

Lehet arra jatszik, hogy mar ugy is nyugdijba megyek, szabotalom a tredemet. Sokan nem orulnek, hogy nem oda mehetnek ahova szeretnenek. Azt is gondolhatta, hogy onnan mehet nyugdijba.

Vagy arra jatszik hogy, jo lenne ha a tel bekoszonte elott elcserelnenek vissza a melegbe, vagy csak szimplan visszakoltozhetnek floridaba stb. Egesz eleteben jagsben jatszott, meleg helyen. Ki akarna elkoltozni onnan es jonni az itteni egyre kegyetlenebbul hidegebb telbe a tropusi eghajlat utan?

Gondolta, na jo ezt egy ket meccs alatt elintezem, hogy ne kelljen. A fizetest nem tudom hogy kapjak. Hogy megkapta e mar, vagy jatekonkent van stb. De azert florida innen 19 ora ut kocsival. Repcsivel is kb 1.5 ora.
Szoval messze van, es belulrol egetheti is a honvagy. Es lehet ezek utan elment a kedve a jatektol. Lol.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 392
Még egyszer. A D-ben gond az van ez nem kérdés, nem elid D-ről beszélünk de az, hogy Tuitt jobb, mint reméltük és maga a DL képes nyomásra és sackekre ez már bíztató, amellett, hogy Saci láttuk mekkora playmaker és akkor még Timmons képességeiről nem beszéltünk. Emellett pedig a sokat szidott secondary is azért áll a lábán összehasonlítva a teljesen homály preaseason teljesítményével. No és a leglényegesebb, mind-mind fiatal titánok már, vagyis egy új gerinc alaul/alakult, amit régóta vártunk/várunk. Összességében nekem ez a D markánsabb, mint a tavalyi...van szaga hja és persze bűze, tud nyomást generálni és ebben benne vannak a zsákok és labdaszerzések, de persze a könnyen engedett playek és ez nekem elfogadható kategória már.

Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/ProFootballDoc/status/649950829835739136


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi
Borbinho
meg ahhoz nincs hozzászokva, hogy hideg van, este van.
a Jax a délutáni napsütésben focizgat már évek óta, idegen neki ez a milliö.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
szegény Scobee Jax-es ként nem nagyon volt hozzászokva, hogy múlik is rajta bármi (leszámítva, hogy 3at v 4et nyernek 1 évben), nem hogy egy AFC North rangadó...Jobbat sztem úgy sem találtok nála (Henery? xD), kell baszatni egy olyan szezont ahol csak a kickoffnál kell rúgó. nincs mezőnygól, nincs extra pont 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Kicsit sarkos volt, és nem az O viszonylatában jegyeztem meg - és valóban, Heywardék elég jót toltak, de összességében a sackek, nyomás ide-vagy oda, a többi D teljesítmény, hát, hogy mondjam: ha van is pár jó, kiemelkedő play, azt egy rossz helyezkedéssel, játékolvasással el lehet rontani. Ha meg így nyeljük a TD-.t, vagy a yardokat, akkor összességében mégis keserű lesz a szájízem -
kishaszi
Nézd a Pats mennyire rommá alázta a Bills és a JAX védelmét (+40, +50), aztán féken tartottuk a 49ers, a Rams és a Ravens O-t is. Hogy vannak-e hibák? Persze. De hogy ez az egység jobb, mint vártuk és nagyon is pozitív jeleket ad fontos pillanatokban, az biztos.
Soldados
Azert ez 3 siman atlagon aluli O (es nem kozepes/atlagos) gyenge falakkal, es meglepoen keves hasznalhato skill playerrel.. sot lehet mind bottom 8 lesz ev vegere. 😕

Es jo dolog a sack+pressure (bar a az idei OL-unk ellen megint nem meglepo), de azert a futojatek ellen eleg nagy baj volt, megha esetleg kicsit elfaradtak a vegere, akkor is. Akkor meg depth nincs DL-ben..
(Az megint klasszikus Ravens-taktika hogy mi egy felidot alszunk.. neha kettot is.)

Szerintem egy erosebb/elit O-t meg kene varni. Mert a Bengals ezt a meccset mindket csapat ellen, egy average Daltonnal, kb 2 TD-vel nyerte volna..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, igen, egyetértek Soldi, csak én kicsit kritikusabban láttam a dolgokat, ennyi😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsit sarkos volt, és nem az O viszonylatában jegyeztem meg - és valóban, Heywardék elég jót toltak, de összességében a sackek, nyomás ide-vagy oda, a többi D teljesítmény, hát, hogy mondjam: ha van is pár jó, kiemelkedő play, azt egy rossz helyezkedéssel, játékolvasással el lehet rontani. Ha meg így nyeljük a TD-.t, vagy a yardokat, akkor összességében mégis keserű lesz a szájízem -
kishaszi
Nézd a Pats mennyire rommá alázta a Bills és a JAX védelmét (+40, +50), aztán féken tartottuk a 49ers, a Rams és a Ravens O-t is. Hogy vannak-e hibák? Persze. De hogy ez az egység jobb, mint vártuk és nagyon is pozitív jeleket ad fontos pillanatokban, az biztos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kicsit sarkos volt, és nem az O viszonylatában jegyeztem meg - és valóban, Heywardék elég jót toltak, de összességében a sackek, nyomás ide-vagy oda, a többi D teljesítmény, hát, hogy mondjam: ha van is pár jó, kiemelkedő play, azt egy rossz helyezkedéssel, játékolvasással el lehet rontani. Ha meg így nyeljük a TD-.t, vagy a yardokat, akkor összességében mégis keserű lesz a szájízem -

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami pedig nem hagy depresszióban. Van egy VÉDELMÜNK és jó érzés, hogy erre igenis lehet építeni. Voltak könnyen engedett futások, de ezen felül full respect for them. Igen, persze újra depresszióba eshetnénk, hogy így Bennel vissza mi lenne az esély, de ne sírjunk, nézzünk előre. Nehéz a sorsolásunk? Leszarom...ha SB runt akarnánk mindenkit ütni kéne úgy is.

Go Steelers!
Klemó
ÖÖÖ. szvsz - nem bántásból - de ez a Tollas hátú O brigád gyenge, egydimenziós, egy elkapós. Ehhez képest szoptunk mindent rendesen. Nincs itt nagyon mire optimistának lenni D szinten.
kishaszi
Pedig van. Ez a D sokkal jobb, mint azt bárki várta. Közepes Offense-eket háromból háromszor féken tartott és ami fontosabb, tud meccseket nyerni. Ezt a magam részéről nem gondoltam volna, de az elmúlt 2 meccsen bebizonyította az egység, hogy bizony tud. Megnyerték a Rams-meccset és a maguk részéről ezt is. Van nyomás, vannak negatív yardos playek, vannak turnoverek. És ez különösen szép annak fényében, hogy csak a 2 DE és a 2 ILB kiemelkedő játékos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!