NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 863
inaktívok nálunk:
Big Ben, CAllen, Shazier,McCullers, Chickillo, James!! TE és Spaeth...úgyhogy nem sok TE-vel állunk fel, de most páran megkapják a lehetőséget, akik eddig nem
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Még annyit tennék hozzá,hogy AB-nak van special team értéke is,nem is kicsi.szerintem Brown jobb de az is igaz,hogy belőle többet látok minden évben.klasszis mindkettő egyébként.

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Még 5 óra, délutáni alvással alapoztam
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
egyáltalán nem akarom elvitatni, hogy milyen fantasztikus Brown. de sztem pusztán a számok nem mondják meg egyikről vagy másikról, hogy jobb-e. mert sokismeretlenes az egyenlet. pl Big Ben is nyilvánvaló faktor Brown jó teljesítményében.

de amúgy sem gondolom, hogy ki lehet jelenteni, hogy ez vagy az (akár WR, QB, RB vagy OG) a liga legjobbja. mindenkinek más értékei vannak, a játék (értem ezalatt WR játék) ebben vagy abban az aspektusában jobb a másiknál.

gabtsi
Mintha én válaszoltam volna. 😊 annyival kiegészítve, hogy természetesen elismerem, hogy brown (is) egy másik dimenzióban játsza ezt a játékot de szvsz akármilyen briliáns stattal is bír, az egy szubjektív kérdést nálam nem tud eldönteni. Ahogy gabtsi is írta túl sok a változó a képletben, pl. sérülések, játszik de járni nem tud szinte, mike smith stb... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintem is AB a legjobb Most! Főleg ha azt nézzük h 6. kör 195 pick-e hol tart, te jó isten!
JJ simán 2., ezzel se lehet vitatkozni! De ha Calvin Johnson nem lenne folyamatosan sérült vagy szar qb-ja lenne, akkor sztem ő lenne a Nr. 1!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyébként nekem is Marvin Harrison jut vele kapcsolatban eszembe, bár kicsit más a stílus.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
egyik sem egy Roddy White.
gabtsi
Egyik sem az. De összességében több alternatívát jelentenek AB mellett, mint a Falcons egész O-arzenálja JJ mellett. Mert ugyebár arra próbáltál célozni, hogy Roddy elvesz JJ-től. Nálunk csak Bellnek 83 elkapása volt tavaly, Roddynak 80 volt...
Soldados
Roddy két meccsel kevesebbet játszott.

de azért az csak jelent vmit, hogy ezzel a 83-mal Bell a második legtöbb elkapást bemutató playa. gondolom ő azért nem Browntól vesz el elkapásokat, mert nem ugyanaz a kávéház Roddy és JJ inkább egy pályán fociznak.

egyáltalán nem akarom elvitatni, hogy milyen fantasztikus Brown. de sztem pusztán a számok nem mondják meg egyikről vagy másikról, hogy jobb-e. mert sokismeretlenes az egyenlet. pl Big Ben is nyilvánvaló faktor Brown jó teljesítményében.

de amúgy sem gondolom, hogy ki lehet jelenteni, hogy ez vagy az (akár WR, QB, RB vagy OG) a liga legjobbja. mindenkinek más értékei vannak, a játék (értem ezalatt WR játék) ebben vagy abban az aspektusában jobb a másiknál.

btw, jó ez a statisztika meg minden, de ha Brownnak csak 50-70 elkapott yardja van egy meccsen, akkor mindenki azt mondja, hogy gyenge napja volt. ez is jelzi, hogy micsoda elképesztő játékos.
gabtsi
Abszolút értem, amit írsz és nagyrészt egyet is értek. Az, hogy ki a legjobb teljesen szubjektív, ahogy írod is, mert túl komplex. Nyilván számít, hogy JJ oldalán Roddy van, de ugyanúgy számít az is, hogy a Falconsnak nem volt futójátéka tavaly, tehát folyton passzolniuk kellett, ezzel szemben nekünk volt futójátékunk.

Számomra biztos nincs jobb elkapó AB-nél. Mert olyan kiegyensúlyozottan magas teljesítményt még soha senki nem nyújtott az NFL történetében WR-ként, mint ő. És nem egy-két meccsel jobb, mint a korábbi rekorder, hanem nagyon sokkal.

Most komolyan, az mi, hogy 21 meccse nem volt 70 yard alatti meccse? (PO-val együtt már 22) És erre írtam, hogy JJ-nek 6 ilyen volt tavaly, az a szezon harmada, amiben kevesebbet ért el, mint AB a legrosszabb napján. És tényleg komplex kérdés, de az biztos nem magyarázat rá, hogy JJ kevesebbet játszott sérülések miatt. De az is felfoghatatlan szám, hogy 35 meccse (PO-val 36) megvan az 5 elkapás 50 yard. Nekem ezek olyan mutatók, amivel nem lehet versenyezni. Szóval az én szememben lehetnek nála, magasabbak, erősebbek, jobb RZ-targetek, de jobb nincs nála.
Soldados
Marv 2002.
Ez meg mindig etalon, a legjobb WR-szezon a szememben.

Utana mar lehet vitazni, hogy Hutson, Rice, Moss, Megatron valamelyik eve vagy a tavalyi AB produkcioja.
Az, hogy ezekrol az uriemberekrol beszelgetunk, mindent elmond AB-rol.. ha igy folytatja meg nehany evig, HOF.

De mielott meg egyszer leirod, hanyszor 50/70 yard, es hogy a fenti neveknek bezzeg nem volt ilyen streakje, azert vedd figyelembe azt is, mennyivel passzhappybb lett a liga.
Ma 70 yard ugyanaz mint kb 10-15 evvel ezelott 50 volt. Szoval, ez a stat azert igenis csaloka, attol fuggetlenul hogy Brown mennyire kivalo WR.

PS: annyit cikkeztunk rola, hogy Vick miatt valszeg tuti megszakad ma ejjel 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Julio Jones mellett valóban van/volt más elit elkapó ami ugyan úgy előny, mint hátrány, ebben a ki a jobb kérdésben.
Hátrány, mert nem csak neki dobnak, és előny, mert nem elég egy elkapóra ráraknod a legjobb CB-t egész meccsen, és duplázni is akár végig.

Egyébként valóban totál összehasonlíthatatlanok már ezen a szinten a játékosok. Egyiknek ez az erőssége, másiknak az, összességében egyiket sem ember szülte.

Ami nekem a legbeszédesebb AB teljesítményében, hogy sosem láttam hogy egy elkapó ennyire domináljon gyakorlatilag minden meccsén, úgy hogy abszolút alacsony játékosnak számít, ami egy szélső elkapónál hátrány.
Mindig, mindenki ellen üresre játsza magát, és rendre elkapja a lehetetleneket is.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
20-szal passzolt többet a falcons tavaly az alapszakaszban (megnéztem 😊), és héttel több a complete. nem releváns.

de nem kell győzködni engem, osztom a véleményed, hogy jelenleg AB nyújtja a legjobb és legkiegyensúlyozottabb teljesítményt a ligában. plusz a big play ability sem hiányzik. szal nem egy wes welker módon "jó".

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyik sem egy Roddy White.
gabtsi
Egyik sem az. De összességében több alternatívát jelentenek AB mellett, mint a Falcons egész O-arzenálja JJ mellett. Mert ugyebár arra próbáltál célozni, hogy Roddy elvesz JJ-től. Nálunk csak Bellnek 83 elkapása volt tavaly, Roddynak 80 volt...
Soldados
Roddy két meccsel kevesebbet játszott.

de azért az csak jelent vmit, hogy ezzel a 83-mal Bell a második legtöbb elkapást bemutató playa. gondolom ő azért nem Browntól vesz el elkapásokat, mert nem ugyanaz a kávéház Roddy és JJ inkább egy pályán fociznak.

egyáltalán nem akarom elvitatni, hogy milyen fantasztikus Brown. de sztem pusztán a számok nem mondják meg egyikről vagy másikról, hogy jobb-e. mert sokismeretlenes az egyenlet. pl Big Ben is nyilvánvaló faktor Brown jó teljesítményében.

de amúgy sem gondolom, hogy ki lehet jelenteni, hogy ez vagy az (akár WR, QB, RB vagy OG) a liga legjobbja. mindenkinek más értékei vannak, a játék (értem ezalatt WR játék) ebben vagy abban az aspektusában jobb a másiknál.

btw, jó ez a statisztika meg minden, de ha Brownnak csak 50-70 elkapott yardja van egy meccsen, akkor mindenki azt mondja, hogy gyenge napja volt. ez is jelzi, hogy micsoda elképesztő játékos.
gabtsi
Abszolút értem, amit írsz és nagyrészt egyet is értek. Az, hogy ki a legjobb teljesen szubjektív, ahogy írod is, mert túl komplex. Nyilván számít, hogy JJ oldalán Roddy van, de ugyanúgy számít az is, hogy a Falconsnak nem volt futójátéka tavaly, tehát folyton passzolniuk kellett, ezzel szemben nekünk volt futójátékunk.

Számomra biztos nincs jobb elkapó AB-nél. Mert olyan kiegyensúlyozottan magas teljesítményt még soha senki nem nyújtott az NFL történetében WR-ként, mint ő. És nem egy-két meccsel jobb, mint a korábbi rekorder, hanem nagyon sokkal.

Most komolyan, az mi, hogy 21 meccse nem volt 70 yard alatti meccse? (PO-val együtt már 22) És erre írtam, hogy JJ-nek 6 ilyen volt tavaly, az a szezon harmada, amiben kevesebbet ért el, mint AB a legrosszabb napján. És tényleg komplex kérdés, de az biztos nem magyarázat rá, hogy JJ kevesebbet játszott sérülések miatt. De az is felfoghatatlan szám, hogy 35 meccse (PO-val 36) megvan az 5 elkapás 50 yard. Nekem ezek olyan mutatók, amivel nem lehet versenyezni. Szóval az én szememben lehetnek nála, magasabbak, erősebbek, jobb RZ-targetek, de jobb nincs nála.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyik sem egy Roddy White.
gabtsi
Egyik sem az. De összességében több alternatívát jelentenek AB mellett, mint a Falcons egész O-arzenálja JJ mellett. Mert ugyebár arra próbáltál célozni, hogy Roddy elvesz JJ-től. Nálunk csak Bellnek 83 elkapása volt tavaly, Roddynak 80 volt...
Soldados
Roddy két meccsel kevesebbet játszott.

de azért az csak jelent vmit, hogy ezzel a 83-mal Bell a második legtöbb elkapást bemutató playa. gondolom ő azért nem Browntól vesz el elkapásokat, mert nem ugyanaz a kávéház Roddy és JJ inkább egy pályán fociznak.

egyáltalán nem akarom elvitatni, hogy milyen fantasztikus Brown. de sztem pusztán a számok nem mondják meg egyikről vagy másikról, hogy jobb-e. mert sokismeretlenes az egyenlet. pl Big Ben is nyilvánvaló faktor Brown jó teljesítményében.

de amúgy sem gondolom, hogy ki lehet jelenteni, hogy ez vagy az (akár WR, QB, RB vagy OG) a liga legjobbja. mindenkinek más értékei vannak, a játék (értem ezalatt WR játék) ebben vagy abban az aspektusában jobb a másiknál.

btw, jó ez a statisztika meg minden, de ha Brownnak csak 50-70 elkapott yardja van egy meccsen, akkor mindenki azt mondja, hogy gyenge napja volt. ez is jelzi, hogy micsoda elképesztő játékos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
AB egy űrlény.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyik sem egy Roddy White.
gabtsi
Egyik sem az. De összességében több alternatívát jelentenek AB mellett, mint a Falcons egész O-arzenálja JJ mellett. Mert ugyebár arra próbáltál célozni, hogy Roddy elvesz JJ-től. Nálunk csak Bellnek 83 elkapása volt tavaly, Roddynak 80 volt...
Soldados
Sőt, nálunk működő futójáték is van, ami elvesz ugyebár a passzjátékból. Mégis, mégis a számok azt mutatják, hogy AB-t nem lehet limitálni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyik sem egy Roddy White.
gabtsi
Egyik sem az. De összességében több alternatívát jelentenek AB mellett, mint a Falcons egész O-arzenálja JJ mellett. Mert ugyebár arra próbáltál célozni, hogy Roddy elvesz JJ-től. Nálunk csak Bellnek 83 elkapása volt tavaly, Roddynak 80 volt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyik sem egy Roddy White.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
Lehet itt antoni brownozni meg nézni az adottságokat, de brown egy dologban jobb julionál, hogy sokkal kevésbé sérülékeny 😉
peach
És amikor játszott Julio akkor van megközelítőleg ilyen sorozata? 😉 Meglepne. 😊
Soldados
neki van alternatívája a másik oldalon.
gabtsi
Alternatíva: Miller, Bell, Bryant, Wheaton. Nem éppen szar sor, alternatíva van nálunk is bőven. De Brown vagy szabad, mint általában, vagy cirkuszi mutatvánnyal is, de behúzza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
Lehet itt antoni brownozni meg nézni az adottságokat, de brown egy dologban jobb julionál, hogy sokkal kevésbé sérülékeny 😉
peach
És amikor játszott Julio akkor van megközelítőleg ilyen sorozata? 😉 Meglepne. 😊
Soldados
Nem játszott még folyamatosan ennyi meccset 😀 meg idén is sok snapet tölt az oldalvonal mellett. Mint ahogy eddig is.
peach
Direkt azért kérdeztem úgy, hogy amikor játszott, vajon van-e ilyen sorozata. De megnéztem neked a kedvedért:

Abban a 14 meccsben, amit legutóbb pályán töltött Julio Jones 6-szor nem teljesült a 7 elkapás 70 yard és 3-szor az 5 elkapás 50 yard (utóbbinál mindig az elkapásszám nem volt meg).

Az egész tavalyi szezonban 72 yard volt a legkevesebb AB-től. Julio Jones-nak hatszor van ennél kevesebb yardja, azaz a szezon harmadában rosszabbul teljesített, mint AB a legrosszabb napján...

Van akit néhány csapatnak sikerül limitálnia, és van egy ember, akit 2-3 éve senkinek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
Lehet itt antoni brownozni meg nézni az adottságokat, de brown egy dologban jobb julionál, hogy sokkal kevésbé sérülékeny 😉
peach
És amikor játszott Julio akkor van megközelítőleg ilyen sorozata? 😉 Meglepne. 😊
Soldados
neki van alternatívája a másik oldalon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az a liga legjobb elkapója aki ezt a pályán meg is tudja mutatni, nem az akiben a legnagyobb potenciál van.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
Lehet itt antoni brownozni meg nézni az adottságokat, de brown egy dologban jobb julionál, hogy sokkal kevésbé sérülékeny 😉
peach
És amikor játszott Julio akkor van megközelítőleg ilyen sorozata? 😉 Meglepne. 😊
Soldados
Nem játszott még folyamatosan ennyi meccset 😀 meg idén is sok snapet tölt az oldalvonal mellett. Mint ahogy eddig is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
Lehet itt antoni brownozni meg nézni az adottságokat, de brown egy dologban jobb julionál, hogy sokkal kevésbé sérülékeny 😉
peach
És amikor játszott Julio akkor van megközelítőleg ilyen sorozata? 😉 Meglepne. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
Lehet itt antoni brownozni meg nézni az adottságokat, de brown egy dologban jobb julionál, hogy sokkal kevésbé sérülékeny 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
És én még furcsálltam anno annak idején, hogy miért nem Wallace maradt itt, és nem ő. Meg lehet nézni, hogy Mike most hol tart.
Dodó
Erősen gondolkodom is rajta, hogy végre kihajítsam a fantasy csapatomból szegény Mike-ot😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Megint kezdodik a bal vagy tanc. Ezt mar nem hiszem el. Lol. Never endind story....  www.si.com/nfl/2015/09/29/tom-brady-patriots-deflategate-nfl-nflpa

Mas: egy kicsit nekem tul optimista iras Benrol, de jo lenne ha igaza lenne. Bar nem hiszem hogy igy lesz:
Anthony Becht: ‘Big Ben Could Return In Two Weeks’

 radio.cbssports.com/2015/09/29/anthony-becht-big-ben-could-return-in-two-weeks/

Szerkesztette: gabor25
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 863
megjegyzem közben egy érdekes(???) roster move...Chickillo ismét az 53-ban (azt hallottam nagyot dolgozott a PS-ben) Lyons DE-től köszöntünk el