NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Döntő lehet h Vick mennyire tud összeszokni Toncsival! Ha okés a dolog, jönni fognak a győzelmek!
több mint 9 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊
Soldados
És én még furcsálltam anno annak idején, hogy miért nem Wallace maradt itt, és nem ő. Meg lehet nézni, hogy Mike most hol tart.

Szerkesztette: Dodó
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az oké, hogy 35 meccsen át legalább 5 elkapás és 50 yard kb megdönthetetlen rekord, de az mi hogy 14 meccse legalább 7 elkapás és 70 yard...? 😀 Ezt eddig nem is láttam, brutális. Lehet itt Julio Jones-ozni, meg nézni az adottságokat, de a legjobb WR nálam az, akit senki nem tud lefogni és limitálni se nagyon lehet, ez pedig Antonio Brown. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben, Shazier, McCullers és Spaeth out. Utóbbi különösen fájó, hogy Ben kiválásával futással kéne dominálnunk. Jesse James így először kaphat sisakot, de sztem sok snapet nem lesz pályán.

Cortez Allen questionable - sztem megint inaktív lesz, elvégre Gronkon kívül nem égett meg a sec nélküle.

Harrison és Wallace probable.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ezt 1 hónapja írtam..
,Én Vick miatt szerettem meg az NFL-t és az h a kedvenc csapatomhoz került, az felbecsülhetetlen! Tényleg kár h nem 1 hónappal előbb jött, játszhatott volna a preseasonban! Így meg max egy Ravens ellen 30-3 áll be 😀'

Nem gondoltam volna h be is következik, csak épp kezdőként!
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nézve 3 hét után a két csapat sérültjeit a Kórház a város szélén jutott eszebe:
Itt: Ben, Shazier, Spaeth, McCullers nem edzett, C. Allen limitált
Ott: Canty, Gillmore, Perriman nem edzett, Monroe limitált

És jön az év legkeményebb meccse...
Klaci79
Hat igen. Eleg szomoru a helyzet 😕

Szoktak volt mondani, hogy innen szep nyerni. Amikor mar csoda szintu teljesitmeny kell. Lol.

De nem lehetetlen, de nem is konnyu nyerni. Foleg idegenben, foleg igy hogy a holloknak kell a w meg jobban. Es hat ha most nem nyernek meg a hollok ilyen helyzetben, akkor meg fusztraltabbak lennenek.

Igen ahogy mondtatok, kar hogy vicket nem korabban igazoltuk. De ez van, ez a par nap sajna edes keves lehet neki, meg masoknak is atszokni ra. Vagy hogy egyatalan megtalaljak a kozos ritmust. Plusz meg bal kezes is. Szepen ossze jottek a dolgok mostansag a fejunk felett.

A kicker dologgal kezdodott az egesz. 3. kicker a kezdo meccsre.
Aztan az o mizeriaja, hogy egy csomo fg kihagyott. Meg extra pontot.

Aztan a meccsunkon nem tudtuk a jatekhivasainkat lekomunikalni.

Majd jottek a serulesek. Kezdo c out. Majd jott meg egy nagy serules, tuitt ami be tett volna nekunk, de hala istennek neki nem lett komoly baja akkor.

Most Ben, vezeraldozat. C allen a varakozasoknak megint nem felel meg, mert serult , hogy 2. szamu cb legyen. Shamarkot meg mindig nem merik jatszatni s poszton. Amit megertek, de akkor meg minek draftoltuk, bar nem korai, de nem is kesei draft volt.

De ha jol tudom, ot gondoltuk pola utodjanak. Meg van ideje, de nem lattunk sokat tole. Mondjuk will allen tobbet bizonyitott tavaly is pola kihagyott meccsein es en is inkabb ot kezdetnem, de valamit ez mar mutat shamarkorol.

Ez van savanyu a leves.

Szerkesztette: gabor25
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez azert jo kis meccs lehet tomlin es BB kozott. Kivancsi vagyok szerintetek ki nyeri meg ezt a "csatat"?

Ott lehetek coach?
Nem mert igy szoktam eljarni, hogy nincs senki az oldalvonalnal jarokaval. Na legyszi, legyszi legyszi 😀

En arra tippelek, hogy ott lesz. Bar a jarokas tiltasnak mi lehet a tomlintol az oka (azon kivul hogy o mindig igy jar el)?

Nem akarja, hogy eroltesse magat, hanem inkabb otthon pihenjen, minthogy ott idegesitse magat? Marmint altalanossagban beszelve, ha valaki annyira serult, hogy nem tud sajat laban allni, akkor inkabb maradjon otthon? Vagy miert? Mert mas csapatoknal nem egyszer lattam mar ilyen embereket.
gabistar
Még egészségesen is sokszor nehéz elugrani, gondolj bele mankóval. Magára is, meg a mankó másra is veszélyes.
polamalu
Így van. Valamint BigBen-nél az is ok lehet, ami TB sérülése esetén is szerepet játszott. (BB megtiltotta neki, hogy ott legyen az oldalvonalnál, akár mankóval, akár mankó nélkül.) Nem akarták, hogy a tartalék irányító legkisebb hibájánál a kamera egyből a kezdőt mutogassa. Nem akartak ilyen plusz nyomást engedni Cassel-re.
tomi-tomi
Ja en is erre gondoltam, de szerintem ben meg fogja gyozni Tomlint, legfeljebb nem visz mankot. Hanem kitalal valami mast. A jelenlete, energiat adhat a csapatnak, tanacsokat vicknek stb. Szoval persze ez csak az en gondolatom lehet, most az egyszer kivetelt tesznek vele. Majd hatra meg egy elzartabb reszre, vagy valami ilyesmi.

Mas akkor ti arra tippeltek, hogy nem lesz ott a meccsen? Ki tippel meg erre hogy nem lehet ott, vagy arra hogy ott lesz?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 863
Nézve 3 hét után a két csapat sérültjeit a Kórház a város szélén jutott eszebe:
Itt: Ben, Shazier, Spaeth, McCullers nem edzett, C. Allen limitált
Ott: Canty, Gillmore, Perriman nem edzett, Monroe limitált

És jön az év legkeményebb meccse...
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Most sajnálom igazán, hogy Vick leigazolását elhúztuk, és nem vele vágtunk neki a pre-seasonnak. Most lett volna 4 ~fél meccs tapasztalata.

Vick ha nem egy elcseszett offense-be játszik, márpedig most egy jól összerakottba csöppent bele, akkor jól fog teljesíteni.
Először a kevés gyakorlás miatt, nehéz lesz átszokni a bal kezes játékra mindenkinek, plusz neki is bele kell rázódnia, de nem lesz probléma.
A Ravens utáni meccseken lehet igazán jó, főleg úgy hogy Bryant-et is visszakapjuk (aki pont fekszik Vick játékának).

Illetve egy jóslat a meccsre: az első play-ben egy PA után 50+ yardos passzt fog veretni.
Vereséget várok, a nyeretlenség miatt nagyon éhes lesz a Ravens, és kihasználják ezt a szitut, utána viszont abszolút optimistán látom a dolgokat.

több mint 9 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A csütörtöki meccsre áttérve, Ben hiányán túlmenően a legnagyobb gáz az, hogy a Baltimorenál nagyon jó a run defense, úgyhogy valószínűleg hiába erőltetnénk a futást. A Vick hosszú passzoknál jó, sok látványos td-je volt a Phillyben. A varjak nyilván nyomják majd a blitzet, erre mehetne a Bellhez pötyizés. Fontos, hogy Flaccora nyomást helyezzünk, úgyhogy remélem, sokszor földhöz verjük. (szigorúan derékon felül tarolva.)
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
És ahogy Ben áll a csapathoz.
Lement edzésre és a pálya szélén nézte illtve tanácsokkal látta el Vicket.


 www.steelers.com/news/article-1/Ben-I-want-to-be-out-there-with-my-guys/0caeda5c-0ba8-4d55-99d2-c341cda21628

Szerkesztette: polamalu
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
Ben állítólag felajánlotta és Tomlin gondolkodik rajta, hogy a csütörtöki meccsen az oldalvonal mellett jelen lesz és segíti Vicket, kommunikál vele. Azt hiszem ez az igazi vezéri hozzáállás.
polamalu
És ahogy a többiek álltak Benhez meccs után:



Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Az irodalmi csörtétek nélkül már nem is lenne kerek egész ez a párharc. 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyári napnak alkonyúlatánál
Megállék a kanyargóhájónál
Barron a kis Benbe siet beléje,
Mint a gyermek kit hí a sebészet.

A folyó oly símán, oly szelíden
Ballagott le parttalan medrében,
Nem akarta, hogy a nap sugára
Megbotoljék habjai fodrába’.

Síma tükrén a Brown-sugárok,
(Mint megannyi tündér) táncot jártak,
Szinte hallott - lépteik, pengés-e?
Mint parányi Csöngettyűk pengése.

Ahol álltam, sárga-sötét szõnyeg
Volt terítve, s tartott a mezõnek,
Melyen a levágott varju-rendek,
Mint a könyvben a sorok, hevertek.

Túl a réten néma méltóságban
Baltimore, benne már homály van,
De az alkony üszköt vet fejére,
S olyan, mintha égne s folyna vére.

Másfelõl, a Pálya tulsó partján,
Gárd- s tekköl-bokrok tarkán,
Köztök egy csak a nyilás, azon át
Látni távol kis falucska Buszát.

Boldog órák szép emlékeképen
Szakállfelhők usztak át az égen.
Legmesszebbrõl rám merengve néztek
Ködön át az acélfüggöny évek.

Semmi zaj. Az ünnepélyes csendbe
Egy varnyú csak néha füttyentett be.
Nagy távolban sok majom zugása
Csak olyan volt, mint szunyog dongása.

Túlnan, vélem átellenben épen,
Cool flakkócska jött. Bogyó kezében.
Gatyáját mig teleterítette,
Rám nézett át; aztán fut sietve.

Ottan némán, mozdulatlan álltam,
Mintha gyökeret vert volna lábam.
Lelkem édes, mély mámorba szédült
A futbólnak örök szépségétül.

Oh természet, oh dicsõ természet!
Mely nyelv merne versenyezni véled?
Mily nagy vagy te! mentül inkább hallgatsz,
Annál többet, annál szebbet mondasz. –

Késõ éjjel értem a tanyára
Fris hollóból készült vacsorára.
Társaimmal hosszan beszélgettünk.
Lobogott a rõzseláng mellettünk.

Többek között szóltam én hozzájok:
„Szegény Héli, miért is bántjátok?
Annyi roszat kiabáltok róla,
S õ a föld legfaszább océja.”

Pár nap mulva fél szendergésemböl
Félrevert harang zugása vert föl.
Jön az árVick! jön az AirVick hangzék,
S tédét láttam, ahogy kitekinték.

Mint az õrült, ki letépte láncát,
Vágtatott L'veon a rónán át,
Zúgva, bõgve törte át a gátot,
El akarta nyelni a világot!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ


Szerkesztette: Höri
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na hangoljunk:

ADY ENDRE: A SZENT VARJAK

Varjak, varjak, kóbor varjak,
Trágyás mezők szabad népe,
Madár-szalon söpredéke,
Ti vagytok a szent madarak.

Ha jajongva fölrebbentek
Lég-hálóként tovább szálltok
S megfullasztjátok az átkot,
Mit utánatok küldenek.

Ti károgón is kacagtok
S mikor tollaitok hullnak,
Nem siratjátok a multat:
Jönnek uj varjak, uj mezők.

Szent madarak, mindig lesztek,
Mindig szálltok, mindig jobban
S a szines madár-szalonban
Szidnak titeket irígyen.

Ti vagytok: a boldog élet,
Az átkozott irigyeltek,
Gyertek felém, gyertek, gyertek,
Varjak, varjak, szent madarak.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Basszus, pedig minden esélye meg lehetett volna idén Big Ben-nek az MVP címre.

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez azert jo kis meccs lehet tomlin es BB kozott. Kivancsi vagyok szerintetek ki nyeri meg ezt a "csatat"?

Ott lehetek coach?
Nem mert igy szoktam eljarni, hogy nincs senki az oldalvonalnal jarokaval. Na legyszi, legyszi legyszi 😀

En arra tippelek, hogy ott lesz. Bar a jarokas tiltasnak mi lehet a tomlintol az oka (azon kivul hogy o mindig igy jar el)?

Nem akarja, hogy eroltesse magat, hanem inkabb otthon pihenjen, minthogy ott idegesitse magat? Marmint altalanossagban beszelve, ha valaki annyira serult, hogy nem tud sajat laban allni, akkor inkabb maradjon otthon? Vagy miert? Mert mas csapatoknal nem egyszer lattam mar ilyen embereket.
gabistar
Még egészségesen is sokszor nehéz elugrani, gondolj bele mankóval. Magára is, meg a mankó másra is veszélyes.
polamalu
Így van. Valamint BigBen-nél az is ok lehet, ami TB sérülése esetén is szerepet játszott. (BB megtiltotta neki, hogy ott legyen az oldalvonalnál, akár mankóval, akár mankó nélkül.) Nem akarták, hogy a tartalék irányító legkisebb hibájánál a kamera egyből a kezdőt mutogassa. Nem akartak ilyen plusz nyomást engedni Cassel-re.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
Remélem, nem indít el lavinát, de BB szerint nem volt szándékos és dirty hit, amit kapott. A szabályok szerint lehetett volna rá sárgát dobni, de ez nem változtat azon, hogy nem volt se szándékos, se dirty. Mellesleg Tomlin se kifogásolta a playt - helyesen.

Amúgy BB most azon meccsel, hogy ott lehessen az oldalvonalon csütörtökön, ugyanis Tomlin szabályai szerint nem lehetne ott mankóval. Csütörtökön kiderül, ki nyert.

BB amúgy ugyanúgy részt vesz a meccsre való felkészülésben, taktikai értekezleteken, mint eddig, mindenben próbálja segíteni a csapatot (és Vicket), hogy az nélküle is nyerni tudjon. Azt is elmondta, később se lesz timetable a visszatérésére, ezen a héten "out", utána hétről hétre fogják vizsgálni a kérdést. Amúgy rettenetes fájdalmai vannak, ami nem a szalag miatt van, hanem a "bone bruise" miatt.

Csere volt a PS-ben: BJ Finney OL került be és Barrett Jones OL ki. Finney UDFA-ként érkezett, de az uccsó pre meccsen megsérült, mostanra teljesen felépült, így visszahoztuk.
Soldados
Ez azert jo kis meccs lehet tomlin es BB kozott. Kivancsi vagyok szerintetek ki nyeri meg ezt a "csatat"?

Ott lehetek coach?
Nem mert igy szoktam eljarni, hogy nincs senki az oldalvonalnal jarokaval. Na legyszi, legyszi legyszi 😀

En arra tippelek, hogy ott lesz. Bar a jarokas tiltasnak mi lehet a tomlintol az oka (azon kivul hogy o mindig igy jar el)?

Nem akarja, hogy eroltesse magat, hanem inkabb otthon pihenjen, minthogy ott idegesitse magat? Marmint altalanossagban beszelve, ha valaki annyira serult, hogy nem tud sajat laban allni, akkor inkabb maradjon otthon? Vagy miert? Mert mas csapatoknal nem egyszer lattam mar ilyen embereket.
gabistar
Még egészségesen is sokszor nehéz elugrani, gondolj bele mankóval. Magára is, meg a mankó másra is veszélyes.
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Remélem, nem indít el lavinát, de BB szerint nem volt szándékos és dirty hit, amit kapott. A szabályok szerint lehetett volna rá sárgát dobni, de ez nem változtat azon, hogy nem volt se szándékos, se dirty. Mellesleg Tomlin se kifogásolta a playt - helyesen.

Amúgy BB most azon meccsel, hogy ott lehessen az oldalvonalon csütörtökön, ugyanis Tomlin szabályai szerint nem lehetne ott mankóval. Csütörtökön kiderül, ki nyert.

BB amúgy ugyanúgy részt vesz a meccsre való felkészülésben, taktikai értekezleteken, mint eddig, mindenben próbálja segíteni a csapatot (és Vicket), hogy az nélküle is nyerni tudjon. Azt is elmondta, később se lesz timetable a visszatérésére, ezen a héten "out", utána hétről hétre fogják vizsgálni a kérdést. Amúgy rettenetes fájdalmai vannak, ami nem a szalag miatt van, hanem a "bone bruise" miatt.

Csere volt a PS-ben: BJ Finney OL került be és Barrett Jones OL ki. Finney UDFA-ként érkezett, de az uccsó pre meccsen megsérült, mostanra teljesen felépült, így visszahoztuk.
Soldados
Ez azert jo kis meccs lehet tomlin es BB kozott. Kivancsi vagyok szerintetek ki nyeri meg ezt a "csatat"?

Ott lehetek coach?
Nem mert igy szoktam eljarni, hogy nincs senki az oldalvonalnal jarokaval. Na legyszi, legyszi legyszi 😀

En arra tippelek, hogy ott lesz. Bar a jarokas tiltasnak mi lehet a tomlintol az oka (azon kivul hogy o mindig igy jar el)?

Nem akarja, hogy eroltesse magat, hanem inkabb otthon pihenjen, minthogy ott idegesitse magat? Marmint altalanossagban beszelve, ha valaki annyira serult, hogy nem tud sajat laban allni, akkor inkabb maradjon otthon? Vagy miert? Mert mas csapatoknal nem egyszer lattam mar ilyen embereket.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Respect BB-nek, igazi vezér!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 980 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tomi, ha szakad azt azonnal műtik, mert a szalag elkezd visszacsúszni és napról napra rosszabb a helyzet, a részleges szakadással várnak esetleg. Nekem a bokám elszakadt mondjuk hétfőn délelőtt, kedden 10-kor ár újra volt varrva. Én sem gondolnám, hogy ködösítés van. Kinek? A játékostársak pontosan tudják mi van. Pár hétig így sem lesz, kinek ködösítsenek.
polamalu
Akarta a tököm megtapasztalni, de TB, Welker, Gronk térdszalagjait kivétel nélkül a sérülés után kb. egy hónappal műtötték. Brady szeptember 7-i sérülését október 6-án műtötték, Welker-ét 30 nappal a sérülés után, Gronkowski december 8-án sérült le, január 9-én műtötték.
tomi-tomi
Szerintem ott azonnal kimondták, hogy szakadás, ha jók az emlékeim. Az is lehet, hogy nagyon bevérzett, vagy más járulékos sérülés is volt ami miatt nem lehetett azonnal műteni. Normálisan a szalag sérülést a lehető leghamarabb szokták, bár az is lehet, ez csak a sima hétköznapi embereknél, mert lehet az a jó, hogyha összehúzódik a szalag és jobban tart majd. Vagy az is lehet, hogy ilyenkor már nem is a saját kerül vissza, hanem műanyag, vagy marha ín.
polamalu
Bokánál van egyből műtét. Térdnél inkább megvárják míg lelohad a duzzanat. Lehet ugyan egyből is műteni, de csak ha vmiért nagyon számít az az 1 hónap a visszatérésnél (ami kb 6 hónap). Első műtétnél még saját "anyag" kerül vissza, ha esetleg újból szakad akkor jönnek szóba egyéb megoldások.
De mivel BB-nek "csak" húzódás, így a találgatások tárgytalanok. Bár adott esetben szakadással is lehet játszani, Patsben Mankins végignyomott egy fél szezont (+playoff) úgy.
BB-nak természetesen jobbulást!
tamssss
Nekem ugyan nem szalagszakadás, hanem porcleválás volt, de térdem hatalmasra duzzadt, és a váci kórházban azonnal műtötték volna, míg aznap este átvittek a Sportkórházba és ott bizony vártak öt napot míg megnyugodott.......
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Remélem, nem indít el lavinát, de BB szerint nem volt szándékos és dirty hit, amit kapott. A szabályok szerint lehetett volna rá sárgát dobni, de ez nem változtat azon, hogy nem volt se szándékos, se dirty. Mellesleg Tomlin se kifogásolta a playt - helyesen.

Amúgy BB most azon meccsel, hogy ott lehessen az oldalvonalon csütörtökön, ugyanis Tomlin szabályai szerint nem lehetne ott mankóval. Csütörtökön kiderül, ki nyert.

BB amúgy ugyanúgy részt vesz a meccsre való felkészülésben, taktikai értekezleteken, mint eddig, mindenben próbálja segíteni a csapatot (és Vicket), hogy az nélküle is nyerni tudjon. Azt is elmondta, később se lesz timetable a visszatérésére, ezen a héten "out", utána hétről hétre fogják vizsgálni a kérdést. Amúgy rettenetes fájdalmai vannak, ami nem a szalag miatt van, hanem a "bone bruise" miatt.

Csere volt a PS-ben: BJ Finney OL került be és Barrett Jones OL ki. Finney UDFA-ként érkezett, de az uccsó pre meccsen megsérült, mostanra teljesen felépült, így visszahoztuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
Ben állítólag felajánlotta és Tomlin gondolkodik rajta, hogy a csütörtöki meccsen az oldalvonal mellett jelen lesz és segíti Vicket, kommunikál vele. Azt hiszem ez az igazi vezéri hozzáállás.
több mint 9 éve
tamssss 31
Tomi, ha szakad azt azonnal műtik, mert a szalag elkezd visszacsúszni és napról napra rosszabb a helyzet, a részleges szakadással várnak esetleg. Nekem a bokám elszakadt mondjuk hétfőn délelőtt, kedden 10-kor ár újra volt varrva. Én sem gondolnám, hogy ködösítés van. Kinek? A játékostársak pontosan tudják mi van. Pár hétig így sem lesz, kinek ködösítsenek.
polamalu
Akarta a tököm megtapasztalni, de TB, Welker, Gronk térdszalagjait kivétel nélkül a sérülés után kb. egy hónappal műtötték. Brady szeptember 7-i sérülését október 6-án műtötték, Welker-ét 30 nappal a sérülés után, Gronkowski december 8-án sérült le, január 9-én műtötték.
tomi-tomi
Szerintem ott azonnal kimondták, hogy szakadás, ha jók az emlékeim. Az is lehet, hogy nagyon bevérzett, vagy más járulékos sérülés is volt ami miatt nem lehetett azonnal műteni. Normálisan a szalag sérülést a lehető leghamarabb szokták, bár az is lehet, ez csak a sima hétköznapi embereknél, mert lehet az a jó, hogyha összehúzódik a szalag és jobban tart majd. Vagy az is lehet, hogy ilyenkor már nem is a saját kerül vissza, hanem műanyag, vagy marha ín.
polamalu
Bokánál van egyből műtét. Térdnél inkább megvárják míg lelohad a duzzanat. Lehet ugyan egyből is műteni, de csak ha vmiért nagyon számít az az 1 hónap a visszatérésnél (ami kb 6 hónap). Első műtétnél még saját "anyag" kerül vissza, ha esetleg újból szakad akkor jönnek szóba egyéb megoldások.
De mivel BB-nek "csak" húzódás, így a találgatások tárgytalanok. Bár adott esetben szakadással is lehet játszani, Patsben Mankins végignyomott egy fél szezont (+playoff) úgy.
BB-nak természetesen jobbulást!