Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
elkeserítő, hogy Shamarko Thomas mennyire gyenge...teljesen alkalmatlan az idei előszezon alapján a szerepére
a másik ez a rengeteg elrontott ütközés, nem tudom az O-nak mennyi pontot kell majd feltennie a táblára, de ez a védelem gyalázat
Klaci79
Persze, majd jön, hogy előszezon, meg a satöbbi... de lássuk be: baj van. Nem kicsi, nagy...
desider
Nem vagyok egy károgó varjú, de rossz érzéseim vannak a szezonnal kapcsolatban. ha a támadók hozzák ami bennük van akkor számíthatunk jóra. Első látásra(tudom előszezon volt idáig) nem érzem a védelemben, hogy meccset tudna nyerni nekünk. Az Ilb poszt ahol minőségre és mennyiségre is megvagyunk, a védőfal szódával elmegy, de a többi csapatrész az gyenge első látásra.
pfefe8
Én meg az vagyok😊 És idén, ilyen sorsolással szinte biztos a bukta, ha a védelem nem hoz min. közepes szintet és/vagy rengeteg labdaszerzést. Mondjuk én pozitívan állok hozzá, mert olyan rosszak vagyunk, hogy ebből csak valami jobb sülhet ki😀
fcancellara
Ugye azért azt láttátok, hogy a kezdő D-ből egyedül Shamarko volt pályán? Akik játszottak azoknak nagyrészük az 53-at sem ér(te)i meg...

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
DT Ethan Hemer is megy...pedig voltak jó pillanatai szerintem

WR Shakim Phillips a következő áldozat

Jawon Chisholm kivágva, Mitchell Van Dyke, Kelvin Palmer IR mindkettő

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Vajon Nixre rápróbálunk? Ha már tavaly ment a vita, hogy Tuitt-nak vagy Nixnek örülnénk jobban..
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Howard Jones-t kiraktuk. Akárcsak: Kevin Fogg, L.J. Fort, Jarrod West, Mike Thornton
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Dockettet szívesen elnézném Steelers mezben...
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Ezzel igen jól jöttünk ki a punter harcból. Két 2016-os picket áldoztunk idén nyári trédek során, jó, hogy legalább egyet visszaszedtünk.
Soldados
Főleg ha azt is figyelembe vesszük, hogy volt idő, amikor Winget kiköveteltük a csapatból.

Levitre-t közben a Falconshoz tradelte a Titans, úgyhogy erről ennyit.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
na akkor Andy Levitre-ről nem kell többet beszélni: 2016/6 és 2017-es kondíciós pick-ért az Atlantáé.
A Texans viszont kivágta a tavalyi egyik vitaalapot Louis Nix-et.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy kondicionális 7. kör az ellenérték. Azt még nem tudom, mihez van kötve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezzel igen jól jöttünk ki a punter harcból. Két 2016-os picket áldoztunk idén nyári trédek során, jó, hogy legalább egyet visszaszedtünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Punter kérdés eldöntve. Winget aNYG hez tradeltük
no
Nem is meglepo, egyetlen pozicio amin minosegi harc volt iden. Lehet ki is valtja a Scobee tradet. 😊

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Punter kérdés eldöntve. Winget aNYG hez tradeltük
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Munchak miatt adná magát Levitre, de ha ki is rakja a Titans, máshol kezdő helyre pályázhat, és relatíve drága is lenne, főleg backupnak. A kezdő ötöst pedig nem fogjuk megbontani, Foster teljesen korrekt alapember. Úgyhogy én szinte kizártnak tartom Levitre érkezését.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Kézenfekvő lenne Munchak ismeri és még Fosterhez képest is talán upgrade. Az öreg helyzet az, hogy gyakorlatilag nincs épkézláb backup guardunk....Legu és Wallace is ezen a poszton inkább töltelék, mint megoldás....
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Cut is no problem, but to stop....elképesztő gyenge a backup playák minősége és nem is lenne gond, ha egyébként 53-ban rendben lennénk.

Az OL és a DL tekintetében azt gondolom árgus szemekkel nézzük a lepattanót....

Semmi új nincs abban, hogy a D nem fog meccset nyerni....arra azonban nem számítottam, hogy meccseket veszíteni fogunk rajta, és most ez így áll. Lehet csodavárás, de Én azért valamivel jobbra számítok, mint amit eddig láttunk. Timmons nagyon kell ebbe a D-be és Gay rutinja is. Egy hét múlva okosabbak leszünk már...
Klemó
Levitrét várjuk lepattanóra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
elkeserítő, hogy Shamarko Thomas mennyire gyenge...teljesen alkalmatlan az idei előszezon alapján a szerepére
a másik ez a rengeteg elrontott ütközés, nem tudom az O-nak mennyi pontot kell majd feltennie a táblára, de ez a védelem gyalázat
Klaci79
Persze, majd jön, hogy előszezon, meg a satöbbi... de lássuk be: baj van. Nem kicsi, nagy...
desider
Nem vagyok egy károgó varjú, de rossz érzéseim vannak a szezonnal kapcsolatban. ha a támadók hozzák ami bennük van akkor számíthatunk jóra. Első látásra(tudom előszezon volt idáig) nem érzem a védelemben, hogy meccset tudna nyerni nekünk. Az Ilb poszt ahol minőségre és mennyiségre is megvagyunk, a védőfal szódával elmegy, de a többi csapatrész az gyenge első látásra.
pfefe8
Én meg az vagyok😊 És idén, ilyen sorsolással szinte biztos a bukta, ha a védelem nem hoz min. közepes szintet és/vagy rengeteg labdaszerzést. Mondjuk én pozitívan állok hozzá, mert olyan rosszak vagyunk, hogy ebből csak valami jobb sülhet ki😀
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Cut is no problem, but to stop....elképesztő gyenge a backup playák minősége és nem is lenne gond, ha egyébként 53-ban rendben lennénk.

Az OL és a DL tekintetében azt gondolom árgus szemekkel nézzük a lepattanót....

Semmi új nincs abban, hogy a D nem fog meccset nyerni....arra azonban nem számítottam, hogy meccseket veszíteni fogunk rajta, és most ez így áll. Lehet csodavárás, de Én azért valamivel jobbra számítok, mint amit eddig láttunk. Timmons nagyon kell ebbe a D-be és Gay rutinja is. Egy hét múlva okosabbak leszünk már...
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
elkeserítő, hogy Shamarko Thomas mennyire gyenge...teljesen alkalmatlan az idei előszezon alapján a szerepére
a másik ez a rengeteg elrontott ütközés, nem tudom az O-nak mennyi pontot kell majd feltennie a táblára, de ez a védelem gyalázat
Klaci79
Persze, majd jön, hogy előszezon, meg a satöbbi... de lássuk be: baj van. Nem kicsi, nagy...
desider
Nem vagyok egy károgó varjú, de rossz érzéseim vannak a szezonnal kapcsolatban. ha a támadók hozzák ami bennük van akkor számíthatunk jóra. Első látásra(tudom előszezon volt idáig) nem érzem a védelemben, hogy meccset tudna nyerni nekünk. Az Ilb poszt ahol minőségre és mennyiségre is megvagyunk, a védőfal szódával elmegy, de a többi csapatrész az gyenge első látásra.

Steelers fan
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
elkeserítő, hogy Shamarko Thomas mennyire gyenge...teljesen alkalmatlan az idei előszezon alapján a szerepére
a másik ez a rengeteg elrontott ütközés, nem tudom az O-nak mennyi pontot kell majd feltennie a táblára, de ez a védelem gyalázat
Klaci79
Persze, majd jön, hogy előszezon, meg a satöbbi... de lássuk be: baj van. Nem kicsi, nagy...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
elkeserítő, hogy Shamarko Thomas mennyire gyenge...teljesen alkalmatlan az idei előszezon alapján a szerepére
a másik ez a rengeteg elrontott ütközés, nem tudom az O-nak mennyi pontot kell majd feltennie a táblára, de ez a védelem gyalázat
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Még jó h Brady játszik ellenünk, mert Garappolonak jobban ment a preseasonban mint Bradynek!
steelwolf
Inkábbattófélek Tolkien felóvasás lesz....


A király visszatér


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Még jó h Brady játszik ellenünk, mert Garappolonak jobban ment a preseasonban mint Bradynek!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Roster tipp:

QB: Ben Roethlisberger, Michael Vick, Landry Jones
RB: DeAngelo Williams, Josh Harris, Dri Archer
FB: Will Johnson
WR: Antonio Brown, Markus Wheaton, Darrius Heyward-Bey, Sammie Coates, Tyler Murphy
TE: Heath Miller, Matt Spaeth, Jesse James
OT: Kelvin Beachum, Marcus Gilbert, Alejandro Villanueva
OG: Ramon Foster, David DeCastro, B.J. Finney
C: Maurkice Pouncey, Cody Wallace, Doug Legursky

DE: Cameron Heyward, Stephon Tuitt, Cam Thomas, L.T. Walton
NT: Steve McLendon, Daniel McCullers
OLB: James Harrison, Jarvis Jones, Bud Dupree, Arthur Moats, Anthony Chickillo
ILB: Lawrence Timmons, Ryan Shazier, Sean Spence, Vince Williams, Terence Garvin
CB: William Gay, Cortez Allen, Brandon Boykin, Antwon Blake, Doran Grant, Kevin Fogg
S: Shamarko Thomas, Mike Mitchell, Will Allen, Robert Golden, Alden Darby Ross Ventrone

K: Josh Scobee
P: Jordan Berry
LS: Greg Warren

Reserve/Suspended: Le’Veon Bell, Martavis Bryant
Reserve/PUP: Mike Adams
vassadi
RE:TIPP
Változtatások és mást gondolások a fenti Ádi-féle roster tippbe illesztve...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes ez a döntés. Illetve maga a fellebbezés. Brady fellebbezése. Mert most az NFL is fellebbezést nyújt be és ha a következő bíró ellentétes ítéletet hozott, sokkal rosszabb lehet akkor meccseket kihagyni. Bár ez legyen az ő gondjuk persze.
Klaci79
Lényeges dolog, hogy nem Brady fordult (ehhez) a bírósághoz. TB az NFL-hez fellebbezett és az NFL - az elutasítás után - maga adta be a kérelmét a bírósághoz, hogy az mondja ki az eljárás jogosságát, megalapozottságát. Ezért mutat túl a bíró ítélete az alapügyön, olyan dolgokat mondott ki, amelyek minden játékosnak jog/lehetőség bővülést jelentenek és az NFL autonómiájának, a komisszár autoritásának korlátozását. (Az is igaz természetesen, hogy Brady is bíróságra ment volna, ha nincs Goodell megelőző csapása.)

Az NFL (Goodell) fellebbezésére nem vennék most mérget. Jönnek a szivárogtatások, hogy egyre több tulajnak van elege az egész ügyből, annak kezeléséről. Szerintem most már az eredményéből is. Abban meg szinte teljesen biztos vagyok, hogy Rooney közöttük van.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Érdekes ez a döntés. Illetve maga a fellebbezés. Brady fellebbezése. Mert most az NFL is fellebbezést nyújt be és ha a következő bíró ellentétes ítéletet hozott, sokkal rosszabb lehet akkor meccseket kihagyni. Bár ez legyen az ő gondjuk persze.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
örülök, hogy a levegő idomár brédi játszhat ellenünk, jobb érzés lesz így megverni őket 😀
zzz888
Avatar: Az utolsó légidomár-ra gondoltál? Mert akkor ötletes. 😊 Csodálom, hogy nem találok ilyet mém-et.
Roth
Aang is tudott trükközni a levegővel... 😀