Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Köszi a gyors és kimerítő választ. Nem túl jó hírek, bár a 2 trade az igen szimpi nekem. Alapjaiban viszont nem befolyásolták az elvárásaimat: AFC-döntő.

Golsont sajnálom nagyon, kíváncsi lettem volna rá. Legu vagy Wallace lesz a kezdő C?

Eddig nem olvastam túl jókat Dupree-ról. Te/ti milyennek láttátok? És Jarvis Jones? Látszik némi fejlődés?
Soldados
Wallace a kezdő center. A Bills elleni meccsen Legursky nem is kapott szerepet ezen a poszton, csak guardként, Wallace lehozatala után Chris Hubbardöt próbálgatták centerben. De gondolom holnap azért Legu is szóhoz jut a fal közepén.

Dupree-nek a Packers ellen voltak villanásai, a másik három meccsen elég szürke volt. JJ-en pedig a preseason alapján sajnos semmiféle fejlődés nem látszódik.

Azt még érdemes megemlíteni, hogy a Tampa 2-t nagyon erőltetjük, de nem látni azt, hogy kezdenének alkalmazkodni hozzá a játékosok, ez még az egyik fő beszédtéma mostanában.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az elmúlt 2-3 hétben nem voltam.

Amiről tudok:
- Gradkowski megsérült, IR-re tettük, Vicket leigazoltuk (hány évre, egyre?)
- Hartley megsérült, IR-re tettük, 6. körért megszereztük Scobee-t a JAX-től. (hány évig van szerződése?)
- komolyabban megsérült Pouncey és Tuitt, de ők rosteren maradtak egyelőre. (hány hetet jósolnak nekik?)

Ezenkívül volt vmi nagyobb volumenű történés a csapatnál?
Soldados
Vicket egy évre igazoltuk le, és Scobee szerződéséből is egy év van hátra.
Tuitt jobb esetben már a szezonnyitón is játszhat, Pouncey sérülése viszont súlyosabb, az ő visszatérése csak a szezon hajrájában, a 11. heti bye week után várható, előbb-utóbb valószínűleg IR-return listára is fogjuk tenni. Legursky-t igazoltuk le backupnak.

Mike Adams PUP-listán kezdi a szezont, Golsonnál viszont még ezt sem próbálták meg, ő is IR-en van már. Bell mellett Bryant is eltiltással kezdi a szezont (többször is megbukott fűvel), a fellebbezés is megvolt már, de maradt a négy meccs. Illetve ha még erről sem hallottál volna, Brandon Boykint elhoztuk az Eaglestől egy ötödik körös pickért, amiből negyedik kör lehet, ha a snapek legalább 60%-ában pályán lesz.
vassadi
Köszi a gyors és kimerítő választ. Nem túl jó hírek, bár a 2 trade az igen szimpi nekem. Alapjaiban viszont nem befolyásolták az elvárásaimat: AFC-döntő.

Golsont sajnálom nagyon, kíváncsi lettem volna rá. Legu vagy Wallace lesz a kezdő C?

Eddig nem olvastam túl jókat Dupree-ról. Te/ti milyennek láttátok? És Jarvis Jones? Látszik némi fejlődés?
Soldados
Dupree valóban nem mutatott sokat, remélhetőleg azért szép lassan beletajul majd az NFL-be. JJ viszont katasztrófa szerintem. Totál súlytalan, egy az egyben még kb. senkit sem vert meg a szezonban. Nagyon halvány teljesítmény amit eddig produkál. Nálam egyértelműen Harrison és Moats a két kezdő olb.

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Roster tipp:

QB: Ben Roethlisberger, Michael Vick, Landry Jones
RB: DeAngelo Williams, Josh Harris, Dri Archer
FB: Will Johnson
WR: Antonio Brown, Markus Wheaton, Darrius Heyward-Bey, Sammie Coates
TE: Heath Miller, Matt Spaeth, Jesse James
OT: Kelvin Beachum, Marcus Gilbert, Alejandro Villanueva
OG: Ramon Foster, David DeCastro, B.J. Finney
C: Maurkice Pouncey, Cody Wallace, Doug Legursky

DE: Cameron Heyward, Stephon Tuitt, Cam Thomas, L.T. Walton
NT: Steve McLendon, Daniel McCullers
OLB: James Harrison, Jarvis Jones, Bud Dupree, Arthur Moats, Anthony Chickillo
ILB: Lawrence Timmons, Ryan Shazier, Sean Spence, Vince Williams, Terence Garvin
CB: William Gay, Cortez Allen, Brandon Boykin, Antwon Blake, Doran Grant
S: Shamarko Thomas, Mike Mitchell, Will Allen, Robert Golden, Alden Darby

K: Josh Scobee
P: Jordan Berry
LS: Greg Warren

Reserve/Suspended: Le’Veon Bell, Martavis Bryant
Reserve/PUP: Mike Adams

Egy kiadó hely még van, oda egy külsőst várok. Leginkább egy offensive lineman vagy egy defensive back jöhet szóba, de egy running back sem lepne meg. Nekem legalábbis böki a szememet, hogy jelen állás szerint Bell eltiltása alatt klasszikus RB-ként csak az a Josh Harris áll rendelkezésre DeAngelo tehermentesítéséhez, aki semmit sem mutatott az előszezonban.
Pouncey: Szerintem nem tesszük egyből IR-return listára. Meccsnapokon úgyis csak nyolc offensive lineman kerül az aktív keretbe, így amíg nem lesz szükség arra az extra helyre (pl. sérülések miatt), addig maradhat Pouncey az 53-ban. Ugyanezt csináltuk anno DeCastróval is.
vassadi
szerintem Mörfi kell hogy jöjjön a rosteren, DHB mehet amerre akar
sutianap
DHB-vel nagyot elégedettek...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Roster tipp:

QB: Ben Roethlisberger, Michael Vick, Landry Jones
RB: DeAngelo Williams, Josh Harris, Dri Archer
FB: Will Johnson
WR: Antonio Brown, Markus Wheaton, Darrius Heyward-Bey, Sammie Coates
TE: Heath Miller, Matt Spaeth, Jesse James
OT: Kelvin Beachum, Marcus Gilbert, Alejandro Villanueva
OG: Ramon Foster, David DeCastro, B.J. Finney
C: Maurkice Pouncey, Cody Wallace, Doug Legursky

DE: Cameron Heyward, Stephon Tuitt, Cam Thomas, L.T. Walton
NT: Steve McLendon, Daniel McCullers
OLB: James Harrison, Jarvis Jones, Bud Dupree, Arthur Moats, Anthony Chickillo
ILB: Lawrence Timmons, Ryan Shazier, Sean Spence, Vince Williams, Terence Garvin
CB: William Gay, Cortez Allen, Brandon Boykin, Antwon Blake, Doran Grant
S: Shamarko Thomas, Mike Mitchell, Will Allen, Robert Golden, Alden Darby

K: Josh Scobee
P: Jordan Berry
LS: Greg Warren

Reserve/Suspended: Le’Veon Bell, Martavis Bryant
Reserve/PUP: Mike Adams

Egy kiadó hely még van, oda egy külsőst várok. Leginkább egy offensive lineman vagy egy defensive back jöhet szóba, de egy running back sem lepne meg. Nekem legalábbis böki a szememet, hogy jelen állás szerint Bell eltiltása alatt klasszikus RB-ként csak az a Josh Harris áll rendelkezésre DeAngelo tehermentesítéséhez, aki semmit sem mutatott az előszezonban.
Pouncey: Szerintem nem tesszük egyből IR-return listára. Meccsnapokon úgyis csak nyolc offensive lineman kerül az aktív keretbe, így amíg nem lesz szükség arra az extra helyre (pl. sérülések miatt), addig maradhat Pouncey az 53-ban. Ugyanezt csináltuk anno DeCastróval is.
vassadi
szerintem Mörfi kell hogy jöjjön a rosteren, DHB mehet amerre akar


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az elmúlt 2-3 hétben nem voltam.

Amiről tudok:
- Gradkowski megsérült, IR-re tettük, Vicket leigazoltuk (hány évre, egyre?)
- Hartley megsérült, IR-re tettük, 6. körért megszereztük Scobee-t a JAX-től. (hány évig van szerződése?)
- komolyabban megsérült Pouncey és Tuitt, de ők rosteren maradtak egyelőre. (hány hetet jósolnak nekik?)

Ezenkívül volt vmi nagyobb volumenű történés a csapatnál?
Soldados
Vicket egy évre igazoltuk le, és Scobee szerződéséből is egy év van hátra.
Tuitt jobb esetben már a szezonnyitón is játszhat, Pouncey sérülése viszont súlyosabb, az ő visszatérése csak a szezon hajrájában, a 11. heti bye week után várható, előbb-utóbb valószínűleg IR-return listára is fogjuk tenni. Legursky-t igazoltuk le backupnak.

Mike Adams PUP-listán kezdi a szezont, Golsonnál viszont még ezt sem próbálták meg, ő is IR-en van már. Bell mellett Bryant is eltiltással kezdi a szezont (többször is megbukott fűvel), a fellebbezés is megvolt már, de maradt a négy meccs. Illetve ha még erről sem hallottál volna, Brandon Boykint elhoztuk az Eaglestől egy ötödik körös pickért, amiből negyedik kör lehet, ha a snapek legalább 60%-ában pályán lesz.
vassadi
Köszi a gyors és kimerítő választ. Nem túl jó hírek, bár a 2 trade az igen szimpi nekem. Alapjaiban viszont nem befolyásolták az elvárásaimat: AFC-döntő.

Golsont sajnálom nagyon, kíváncsi lettem volna rá. Legu vagy Wallace lesz a kezdő C?

Eddig nem olvastam túl jókat Dupree-ról. Te/ti milyennek láttátok? És Jarvis Jones? Látszik némi fejlődés?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Az elmúlt 2-3 hétben nem voltam.

Amiről tudok:
- Gradkowski megsérült, IR-re tettük, Vicket leigazoltuk (hány évre, egyre?)
- Hartley megsérült, IR-re tettük, 6. körért megszereztük Scobee-t a JAX-től. (hány évig van szerződése?)
- komolyabban megsérült Pouncey és Tuitt, de ők rosteren maradtak egyelőre. (hány hetet jósolnak nekik?)

Ezenkívül volt vmi nagyobb volumenű történés a csapatnál?
Soldados
Vicket egy évre igazoltuk le, és Scobee szerződéséből is egy év van hátra.
Tuitt jobb esetben már a szezonnyitón is játszhat, Pouncey sérülése viszont súlyosabb, az ő visszatérése csak a szezon hajrájában, a 11. heti bye week után várható, előbb-utóbb valószínűleg IR-return listára is fogjuk tenni. Legursky-t igazoltuk le backupnak.

Mike Adams PUP-listán kezdi a szezont, Golsonnál viszont még ezt sem próbálták meg, ő is IR-en van már. Bell mellett Bryant is eltiltással kezdi a szezont (többször is megbukott fűvel), a fellebbezés is megvolt már, de maradt a négy meccs. Illetve ha még erről sem hallottál volna, Brandon Boykint elhoztuk az Eaglestől egy ötödik körös pickért, amiből negyedik kör lehet, ha a snapek legalább 60%-ában pályán lesz.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az elmúlt 2-3 hétben nem voltam.

Amiről tudok:
- Gradkowski megsérült, IR-re tettük, Vicket leigazoltuk (hány évre, egyre?)
- Hartley megsérült, IR-re tettük, 6. körért megszereztük Scobee-t a JAX-től. (hány évig van szerződése?)
- komolyabban megsérült Pouncey és Tuitt, de ők rosteren maradtak egyelőre. (hány hetet jósolnak nekik?)

Ezenkívül volt vmi nagyobb volumenű történés a csapatnál?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Roster tipp:

QB: Ben Roethlisberger, Michael Vick, Landry Jones
RB: DeAngelo Williams, Josh Harris, Dri Archer
FB: Will Johnson
WR: Antonio Brown, Markus Wheaton, Darrius Heyward-Bey, Sammie Coates
TE: Heath Miller, Matt Spaeth, Jesse James
OT: Kelvin Beachum, Marcus Gilbert, Alejandro Villanueva
OG: Ramon Foster, David DeCastro, B.J. Finney
C: Maurkice Pouncey, Cody Wallace, Doug Legursky

DE: Cameron Heyward, Stephon Tuitt, Cam Thomas, L.T. Walton
NT: Steve McLendon, Daniel McCullers
OLB: James Harrison, Jarvis Jones, Bud Dupree, Arthur Moats, Anthony Chickillo
ILB: Lawrence Timmons, Ryan Shazier, Sean Spence, Vince Williams, Terence Garvin
CB: William Gay, Cortez Allen, Brandon Boykin, Antwon Blake, Doran Grant
S: Shamarko Thomas, Mike Mitchell, Will Allen, Robert Golden, Alden Darby

K: Josh Scobee
P: Jordan Berry
LS: Greg Warren

Reserve/Suspended: Le’Veon Bell, Martavis Bryant
Reserve/PUP: Mike Adams

Egy kiadó hely még van, oda egy külsőst várok. Leginkább egy offensive lineman vagy egy defensive back jöhet szóba, de egy running back sem lepne meg. Nekem legalábbis böki a szememet, hogy jelen állás szerint Bell eltiltása alatt klasszikus RB-ként csak az a Josh Harris áll rendelkezésre DeAngelo tehermentesítéséhez, aki semmit sem mutatott az előszezonban.
Pouncey: Szerintem nem tesszük egyből IR-return listára. Meccsnapokon úgyis csak nyolc offensive lineman kerül az aktív keretbe, így amíg nem lesz szükség arra az extra helyre (pl. sérülések miatt), addig maradhat Pouncey az 53-ban. Ugyanezt csináltuk anno DeCastróval is.
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
AB is megkapott ezzel 2milla fizut előre a 2016os-ból

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
több szerződést is átstrukturáltunk, így 6 milla szabad pénz van
Beachum szerződése lehet a háttérben

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Löbónak az volt ígérve, hogy addig tevékenykedik, amíg belátása engedi. Ez gyakorlatice azt jeleni, hogy ott fog meghalni az oldalvonalon. Node ha a DC egyébként is zabos mer ugye a HC draftol s nem olyanokat, amiket a DC szeretne. És a HC tud mutogatni a Roonak, hogy nézze hát szar. Akkor bizony a lelépő DC nem hótnyugaloba elmegy tévésózni, hanem rögvest lecsap a ministeelers reája, ő meg odamegy főmuftinak. Capishi?
sutianap
Igy mar igen. majomparadet is seggbe lehet rugni sem esett le korabban. De mar igy ertem... Koszi.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mindegy...úgyis 6/32 lesz majd csak a tiétek...
Klaci79
Szóval azt mondod, még le is tudunk tradelni abban a körben a pickkel? 😀😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
nekem csak Goodwin kivágása volt furcsa, mert az első két meccs után még az 53-ra is lehetett neki esélyt adni. Azóta persze már nem használjuk és tűnik úgy, hogy Phillips és Murphy döntheti el ki lesz ideiglenesen az 5. elkapó.
Scobee 6. körös kompenzációja elég soknak tűnik, (ha mondjuk azt vesszük, hogy milyen játékosokat tudunk húzni a 6. körben) de egy szerződéshosszabbítással megtartjuk néhány évre, akkor kicsit se bánom.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
6. körös picket kaptunk töletek Scobeeért, nem hetediket.

Sok sikert Scobeenak Pittsburghben. Remélem gyürűközelbe fog kerülni itt idén. Contract yearben van, szóval majd újra kell igazolni, esetleg most hosszabbítani vele. Egyébként nagyon jó arc, szerintem szeretni fogjátok.

Tavaly nem volt túl jó éve (bár ebben a védelmének is volt némi szerepe). Jason Myers érkezése jót tett neki, idén határozottan jobbnak tűnt. 50 yard környékéről még azért mindig clutch. Elvégre náluk 1022 pont rúgott össze 11 év alatt (franchse rekord szerzett pontban),
iktriad
mindegy...úgyis 6/32 lesz majd csak a tiétek...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6. körös picket kaptunk töletek Scobeeért, nem hetediket.

Sok sikert Scobeenak Pittsburghben. Remélem gyürűközelbe fog kerülni itt idén. Contract yearben van, szóval majd újra kell igazolni, esetleg most hosszabbítani vele. Egyébként nagyon jó arc, szerintem szeretni fogjátok.

Tavaly nem volt túl jó éve (bár ebben a védelmének is volt némi szerepe). Jason Myers érkezése jót tett neki, idén határozottan jobbnak tűnt. 50 yard környékéről még azért mindig clutch. Elvégre náluk 1022 pont rúgott össze 11 év alatt (franchse rekord szerzett pontban),

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
No és megvan a vége a Bryant ügynek is. Elutasították az óvást, hivatalos a 4 meccs fizu nélkül ráadásul. Csak remélni tudom, hogy ez a pofon észhez téríti, mert még egy ilyen és repül és lehet nem csak tőlünk...
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Íme a teljes, mivel 5 embert nem kivágtunk. Wing/Berry kapcsán lehet akár egy trade is, ahogy láttam van csapat akinél teljes a homály ezen a poszton.

Placed OT Mike Adams on the Reserve/Physically Unable to Perform List; Placed CB Senquez Golson and K Garrett Hartley on the Reserve/Injured List; Placed TE Cameron Clear, DE Niko Davis and TE Ray Hamilton on the Waived/Injured List; Released G Miles Dieffenbach, WR Kenzel Doe, WR C.J. Goodwin, RB Braylon Heard, DE Joe Kruger, DT Joe Okafor, OL Collin Rahrig, CB Jordan Sullen, OT Kevin Whimpey and S Ian Wild

Ha már 2 sérültünk lett, akkor a rosszban az a jó, hogy nem futottak még jön, hanem egy bizonyított kicker. Ez feltétlenül megér egy 6. kört nem vitás
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Ennél is fontosabb, hogy Golsonnál a PUP-ot sem próbálják meg, megy IR-re. Hartley szintén, Adams pedig PUP-listán kezdi a szezont.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Na valóban most jöttek ki végleges szűkítés áldozatai
Dieffenbach, Diego, Goodwin!!!, Heard, Kruger, Okafor, Rahrig, Sullen, Whimpey és Wild. Egyelőre viszont Wing még kap esélyt. Scobee 6. körbe került, így jövőre se hatodik, se ötödik kör nincs (Boykin)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Löbónak az volt ígérve, hogy addig tevékenykedik, amíg belátása engedi. Ez gyakorlatice azt jeleni, hogy ott fog meghalni az oldalvonalon. Node ha a DC egyébként is zabos mer ugye a HC draftol s nem olyanokat, amiket a DC szeretne. És a HC tud mutogatni a Roonak, hogy nézze hát szar. Akkor bizony a lelépő DC nem hótnyugaloba elmegy tévésózni, hanem rögvest lecsap a ministeelers reája, ő meg odamegy főmuftinak. Capishi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Legjobban Tomlin fogalmazta meg azért megintcsak a meccs szummáját.

Usually, I'll reserve judgment until after we've watched the tape. But it doesn't require a lot of tape study to kind of analyze some of the things that were issues in that performance," said Tomlin, whose team dropped to 1-3 this preseason. "We continue to be slow starters. That's disturbing. We've got to address that. Some of our young guys, who are fighting for jobs, quite frankly, are not executing with enough detail to be in consideration. And that's disappointing.

"As we push through to the end of this, I'd like to see the arrow pointed up and them fighting for jobs. Some of those guys, quite frankly, looked like walking dead.Tomlin
Razi
Én meg azt gondolom, hogy ez akkor lehet igaz, ha mondjuk csak a second, vagy a third team kapcsán van ilyen gond, de ha a Bills első két drive-ja 4 playből áll és közben kettő azaz kettő TD-t kapunk, akkor ez nem áll....

Hiszem, hogy Tomlinnak annál több esze van, hogy a Tampa2-őn feláldozzon egy teljes idényt, mert bizton tudható, hogy hosszabbítás ide, vagy oda olyan forró lesz a széke, mint az idei nyár.....
Klemó
Nincs annyi esze
Egy OC ment
Egy DC ment
A menetrendek nem változnak
Ha Löbóval benyelették a balhét tavaly, akkor ez a majomparádét is seggbe lehet rúgni
sutianap
Az utolso mondtatodat meg az oc ment dc ment leboval meg benyelettek stbt kifejtened bovebben hogy ertsem mire gondolsz. Koszonom.
gabistar
Hátha döcög a szekér akkor annak következményei vannak
Mikor a Roo leköhög az ofenzre, majd még megjegyzéseket tesz a futásról akkor ott valami van
Arians ment is, és a Roo hozott saját embert
Aztán csak nem akar alakulni, s akkor megin jön a következmény
Nem hiába lett megkiabálva Tomlin
Szar volt a D, el lett távolítva a DC
Namost ha egyébként fasírtba van a HC meg a DC már az alapelvekbe is, lásd sémaváltás rögtön
Akkor a HC irgalmatlan kockázatot vállal ezzel a fordulattal
Mert ha összeomlik, akkor az ő poziciója omlik össze
A HC Rooé, az új DC is a Rooé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Collin Rahrig G is tagja az elbocsájtott csapatnak
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
már meg is történt...2 milla körül fog összesen keresni 2015-ben

kivágtuk:
RB Braylon Heard, WR Kenzel Doe, WR Jarrod West, TE Ray Hamilton, OT Kevin Whimpey, G/C Reese Dismukes, G Miles Dieffenbach, DT Joe Okafor, DE Niko Davis, OLB Shayon Green, CB Jordan Sullen, S Gerod Holliman (na ilyen nálunk egy 7. kör), DE Matt Conrath, S Ross Ventrone és végül eldőlt a punter kérdés is: Brad Wing
Klaci79
Jól elhittem. 😊 De ez csak spekuláció.

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Legjobban Tomlin fogalmazta meg azért megintcsak a meccs szummáját.

Usually, I'll reserve judgment until after we've watched the tape. But it doesn't require a lot of tape study to kind of analyze some of the things that were issues in that performance," said Tomlin, whose team dropped to 1-3 this preseason. "We continue to be slow starters. That's disturbing. We've got to address that. Some of our young guys, who are fighting for jobs, quite frankly, are not executing with enough detail to be in consideration. And that's disappointing.

"As we push through to the end of this, I'd like to see the arrow pointed up and them fighting for jobs. Some of those guys, quite frankly, looked like walking dead.Tomlin
Razi
Én meg azt gondolom, hogy ez akkor lehet igaz, ha mondjuk csak a second, vagy a third team kapcsán van ilyen gond, de ha a Bills első két drive-ja 4 playből áll és közben kettő azaz kettő TD-t kapunk, akkor ez nem áll....

Hiszem, hogy Tomlinnak annál több esze van, hogy a Tampa2-őn feláldozzon egy teljes idényt, mert bizton tudható, hogy hosszabbítás ide, vagy oda olyan forró lesz a széke, mint az idei nyár.....
Klemó
Nincs annyi esze
Egy OC ment
Egy DC ment
A menetrendek nem változnak
Ha Löbóval benyelették a balhét tavaly, akkor ez a majomparádét is seggbe lehet rúgni
sutianap
Az utolso mondtatodat meg az oc ment dc ment leboval meg benyelettek stbt kifejtened bovebben hogy ertsem mire gondolsz. Koszonom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Ventrone biztos volt RobiGold lesz a specteam kapitány, Hellómen meg zseniális húzás, na továbblép. De Pouncey cseszte el neki végleg, meg a tízLB marad Burtlernemenged....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak