Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Berry pedig remélem meggyőzte a stábot, mert egyrészt még kickernek is jó.. 😊 másrészt láthatóan képes kirúgni a lasztit a stadionból.... 😊
Klemó
A mai teljesítménye után én is úgy érzem, hogy idén ő lesz a punterünk.

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Megálltak 42-nél köszönjük....az egy dolog, hogy nem fogok sajnálni senkit szeptember 1-én, de jelenleg az első csapatunkból is vágnék ki az a baj. Egy átlagos O rengeteg hiányzóval lejátszotta a pályáról az első csapatunkat is és ez lássuk be intő jel. Majd az okosok mondják mi a gond, de az nem normális, hogy egy azaz egy leütött passzunk nincs, a playek nagy részében 5-6 yardra vagyunk az embertől és ráadásul amikor kellett akkor tudott az ellenfél futni is...ez pedig 551 yardra és 42 pontra volt elég....

Az O kapcsán az OL depth a kritikus nekem. Szinte biztos vagyok benne, hogy hozunk minőséget majd még ide a végső cut után a kivágottak közül. Berry pedig remélem meggyőzte a stábot, mert egyrészt még kickernek is jó.. 😊 másrészt láthatóan képes kirúgni a lasztit a stadionból.... 😊

Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
At the end of 3rd qtr, 3 Bills QBs are 24-for-27, 326 yards, 2 TDs, 0 INTs, and a passer rating of 141.7
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi, ez csak terelés, hogy a Bills azt higgye van kezdő QB-ja közben meg nem 😛
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Már már vicces......a 4. QB-val pedig a Bills szépen végigmasírozik megint...fogalma nincs a D-nek hol van....hozzáteszem rögtön, hogy az O is lesüllyedt szépen....
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez csak preseason..de akkor is szégyen!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
remélem viszont, hogy megvan az új punterünk...ezen kívül itt csak annyit látok, hogy nem fogom sajnálni azokat akiket a jövő héten kibasznak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
közben Dubree kiszállt....és persze semmi nem változott a méltán híres Bills O gyalogol rajtunk.....35 pont eddig hol lesz a vége???
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
a tampa 2-nél ugye fontos lenne a labdaszerzés...eddig 3,5 meccsen szereztünk vagy 2-t..
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
No és szépen beszedünk egy field goalt is...megint 8 yardra az elkapótól a CB....miközben nyilvánvalóan pont ennyit akarnak jönni.....lehet csak Én nem értem....
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
A tragédia a D-nél az, hogy a fél O hiányzik a másik oldalon.....10 first down 2 TD és még nincs vége a második negyednek.....persze előszezon, de eddig nagyon nem érezzük a szisztémát...és most azt gondolom ez nem a nyomás hiányából adódik...
Klemó
A világ legjobb stratégiája se jó, ha elméletben tökéletesen működik, de azok, akiknek végre kellene hajtaniuk küszködnek a megtanulásával.
Nekem úgy tűnik ez nem megy, valamiért azonban erőltetjük. Ha ezt a rendszert fogjuk játszani, legalább pontgazdag meccsek lesznek, de rettegek ettől a lehetőségtől egyelőre. Nem tudom, hogy pl Timmons tudna e ezen segíteni, mert egyelőre nagyon hiányzik. Viszont a két csere DE nekem tetszik egyelőre
Klaci79
a 3 BUF QB-nak összesen volt 1 db incomplete passza...13 kísérletből...olyan messze vagyunk az elkapóktól, hogy meg is vacsoráznak
Klaci79
A szisztémát nem értem..Boykin 10 yardra az eleve 10 yardon levő elkapótól....
Klemó
egyelőre nem tudom eldönteni, hogy a cover a rosszabb vagy az OLB-k játéka
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Több mint 250 beszedett yard és 20 beszedett pont eddig...hozzáteszem, hogy mi is szórjuk őket és már ha lett volna rugónk 22 pontnál járnánk, de az legyen az ő gondjuk...
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
A tragédia a D-nél az, hogy a fél O hiányzik a másik oldalon.....10 first down 2 TD és még nincs vége a második negyednek.....persze előszezon, de eddig nagyon nem érezzük a szisztémát...és most azt gondolom ez nem a nyomás hiányából adódik...
Klemó
A világ legjobb stratégiája se jó, ha elméletben tökéletesen működik, de azok, akiknek végre kellene hajtaniuk küszködnek a megtanulásával.
Nekem úgy tűnik ez nem megy, valamiért azonban erőltetjük. Ha ezt a rendszert fogjuk játszani, legalább pontgazdag meccsek lesznek, de rettegek ettől a lehetőségtől egyelőre. Nem tudom, hogy pl Timmons tudna e ezen segíteni, mert egyelőre nagyon hiányzik. Viszont a két csere DE nekem tetszik egyelőre
Klaci79
a 3 BUF QB-nak összesen volt 1 db incomplete passza...13 kísérletből...olyan messze vagyunk az elkapóktól, hogy meg is vacsoráznak
Klaci79
A szisztémát nem értem..Boykin 10 yardra az eleve 10 yardon levő elkapótól....
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
a 3 BUF QB-nak összesen volt 1 db incomplete passza...13 kísérletből...olyan messze vagyunk az elkapóktól, hogy meg is vacsoráznak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Berry touchback!! 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
A tragédia a D-nél az, hogy a fél O hiányzik a másik oldalon.....10 first down 2 TD és még nincs vége a második negyednek.....persze előszezon, de eddig nagyon nem érezzük a szisztémát...és most azt gondolom ez nem a nyomás hiányából adódik...
Klemó
A világ legjobb stratégiája se jó, ha elméletben tökéletesen működik, de azok, akiknek végre kellene hajtaniuk küszködnek a megtanulásával.
Nekem úgy tűnik ez nem megy, valamiért azonban erőltetjük. Ha ezt a rendszert fogjuk játszani, legalább pontgazdag meccsek lesznek, de rettegek ettől a lehetőségtől egyelőre. Nem tudom, hogy pl Timmons tudna e ezen segíteni, mert egyelőre nagyon hiányzik. Viszont a két csere DE nekem tetszik egyelőre
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Huhh....Landrynek jótt tett Vick? 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Bryant minden QB-nál nagy kedvenc
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
A tragédia a D-nél az, hogy a fél O hiányzik a másik oldalon.....10 first down 2 TD és még nincs vége a második negyednek.....persze előszezon, de eddig nagyon nem érezzük a szisztémát...és most azt gondolom ez nem a nyomás hiányából adódik...
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
!Shazier!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Rugó nélkül érdekes lesz lenyomni egy meccset...persze Vicken érződik a kihagyás, de alig egy hete van a csapattal ezt is tegyük ide....

Van egy olyan érzésem egyébként, hogy Ben még lesz a pályán a másodikban...
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért Vicken látszik a kihagyás!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Ki rúg most??
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
jöhet az új kicker
viszont nem bánkódom, hogy a kezdők közül már senki nincs a pályán...a lényeg most tényleg, hogy megússzuk sérülés nélkül, aztán mutassanak valamit Coates-ék
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bryant igen nagy lesz idén (persze az 5. meccstől)!