Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Íme, egy igazi Steelers fan (Steve Harlow - @Yinzerelvis), aki AB szignót tetováltatott a karjára... 😀
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Henyerit, bár volt egy retek szériája, de irgalmatlan jóképűsutianap
Nem tudom elképzelni, hogy ki hívja még próbázni a tavalyi és Eagles-ös betlijei után. Megúsztatok pár átnyugtatózott napot.

több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 10m10 minutes ago
After getting Colts WR TY Hilton $39 million in guaranteed money, Drew Rosenhaus off to meet with Steelers for reworked Antonio Brown deal.Borbinho
Az elég rendhagyó lenne, ha sikerülne neki összehozni.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 10m10 minutes ago
After getting Colts WR TY Hilton $39 million in guaranteed money, Drew Rosenhaus off to meet with Steelers for reworked Antonio Brown deal.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Nah Gardner maratt, IzsákLuiz lett a pottyantós


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Dupreeről mi a vélemény? Sztem gyenge fizikailag, tavaly Shaziernek volt 9 tackle az (1/.) meccsen!steelwolf
Hasonlitgatni annyira nem erdemes oket. Nem egy pozicion jatszanak. Ujonc, ez az elso meccse, csodat meg nem kell varni tole. Ha a szezon vege fele eljut arra a szintre, hogy alkalmankent betudjuk kuldeni a palyara es Moats tud egy kicsit pihenni akkor mar jol halad.
Egyetemen abbol elt, hogy o volt a legjobb atleta a palyan. Meg kell tanulnia a helyes technikaval jatszani, mert itt az mar nem eleg. Ahhoz meg ido kell.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hartley Gardner helyére jön, aki waived/injured megjelöléssel lett kirakva. Sérülést nem kívánok senkinek, de annak örülök, hogy már nem rontja itt a levegőt.vassadi
Mijapékbajod van Gardnerrel?sutianap
Láttam college-ban játszani.
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dupreeről mi a vélemény? Sztem gyenge fizikailag, tavaly Shaziernek volt 9 tackle az (1/.) meccsen!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Hartley Gardner helyére jön, aki waived/injured megjelöléssel lett kirakva. Sérülést nem kívánok senkinek, de annak örülök, hogy már nem rontja itt a levegőt.vassadi
Mijapékbajod van Gardnerrel?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hartley Gardner helyére jön, aki waived/injured megjelöléssel lett kirakva. Sérülést nem kívánok senkinek, de annak örülök, hogy már nem rontja itt a levegőt.
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Állítólag leigazoltátok Hartleyt.empty taxi
Igen, Hartley lett a befutó. Nem örülök. Feely-t szerettem volna. They do not feel it... 😕
 www.steelersdepot.com/2015/08/report-steelers-sign-k-garrett-hartley/
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Állítólag leigazoltátok Hartleyt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálunk van egy Jason Myers nevű arc, aki a szombati scrimmagen berakott 60 yardról egy olyan kísérletet, ami simán bement volna 65ről is és értékesített egy 50 yardost is, hasonlóan magabiztosan. Nála érdemes lehet majd bepróbálkozni, ha mégis Scobee marad nálunk a kicker.

Sőt ha minden igaz, majd látjátok őt akcióban a 2. félidőben szombat hajnalban, mikor nálunk vizitáltok. Le is lehet akkor zsírozni a tradet, hogy biztosan a tietek legyen. 😀
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Három kickert "próbálunk ki" Suisham helyére Alex Henery (volt Eagles, Lions), Jay Feely (volt Falcons, Giants, Dolphins, Jets, Cardinals, Bears) és Garrett Hartley (volt Saints, Browns) személyében.
Egy kis statek:
A legtávolabbi mezőnygól: Hartley / 55 yard, Feely / 61 yard, Henery / 51 yard
Sikeres mezőnygól kísérlet (%): Hartley / 81,7%, Feely / 82,6%, Henery / 82,4%
Mondd, Te kit választanál?desider
Feelynek nem tudom mennyi van meg a tankba igy 39 evesen. De jo lenne egy biztos touchback rugo. Iden ugyis sok TD-t fogunk szerezni. 😊 Suishamnel mindig a szivinfarktus kerulget, hogy mikor hordjak vissza TD-re a kickoff-jat, mert nem bir nagyot rugni.Roth
Jay nem tartozik a nagy(ot) rúgók közé, bár hatalmas szíve van és igazi vezéregyéniség. Én spec nagyon szerettem mikor nálunk volt, de a vége felé elég sokat hibázott.silent7939
Jah, most latom, hogy a touchback statisztikaja vetekedett Suisham-el 2013-ban.  www.sportingcharts.com/nfl/stats/kickoff-return-yards/2013/
A 61es max miatt az hittem van benne ero. Lehet, hogy csak jo szele volt 😊

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Winget viszont veri a kicsi Berry


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Szinte biztos vagyok benne, hogy akivel nekivágunk majd az idénynek végül az most éppen rosteren van valahol máshol és küzd az 53-ba kerülésért....persze nyilván valaki kell most, aki értelmeset rúg, de nagyon csodálkolkoznék rajta, hogy bárki is a lenti nevek közül szeptemberben is a rosteren lenne...
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Három kickert "próbálunk ki" Suisham helyére Alex Henery (volt Eagles, Lions), Jay Feely (volt Falcons, Giants, Dolphins, Jets, Cardinals, Bears) és Garrett Hartley (volt Saints, Browns) személyében.
Egy kis statek:
A legtávolabbi mezőnygól: Hartley / 55 yard, Feely / 61 yard, Henery / 51 yard
Sikeres mezőnygól kísérlet (%): Hartley / 81,7%, Feely / 82,6%, Henery / 82,4%
Mondd, Te kit választanál?desider
Feelynek nem tudom mennyi van meg a tankba igy 39 evesen. De jo lenne egy biztos touchback rugo. Iden ugyis sok TD-t fogunk szerezni. 😊 Suishamnel mindig a szivinfarktus kerulget, hogy mikor hordjak vissza TD-re a kickoff-jat, mert nem bir nagyot rugni.Roth
Jay nem tartozik a nagy(ot) rúgók közé, bár hatalmas szíve van és igazi vezéregyéniség. Én spec nagyon szerettem mikor nálunk volt, de a vége felé elég sokat hibázott.
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Shaun Suishamnak ennyi volt a szezon. Elülső keresztszalag (ACL) szakadás.Roth
Ezt a képet betudnád linkelni nagyba?steelwolf
Ha az alairas kepemre gondolsz akkor nem tudok nagyobbat belole. Reg allitottam be es nem tudom mar hol talaltam.Roth
innen válogass, kb. azok:
 www.google.hu/search?q=steelers+band+of+brothers&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI0sWS1ZehxwIVRbYUCh3YuAtq#imgrc=If8SbfC2jvtM3M%3A

több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Három kickert "próbálunk ki" Suisham helyére Alex Henery (volt Eagles, Lions), Jay Feely (volt Falcons, Giants, Dolphins, Jets, Cardinals, Bears) és Garrett Hartley (volt Saints, Browns) személyében.
Egy kis statek:
A legtávolabbi mezőnygól: Hartley / 55 yard, Feely / 61 yard, Henery / 51 yard
Sikeres mezőnygól kísérlet (%): Hartley / 81,7%, Feely / 82,6%, Henery / 82,4%
Mondd, Te kit választanál?desider
Feelynek nem tudom mennyi van meg a tankba igy 39 evesen. De jo lenne egy biztos touchback rugo. Iden ugyis sok TD-t fogunk szerezni. 😊 Suishamnel mindig a szivinfarktus kerulget, hogy mikor hordjak vissza TD-re a kickoff-jat, mert nem bir nagyot rugni.

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha valóban az a kép kell, akkor javasolnám a google képkereső funkcióját...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Shaun Suishamnak ennyi volt a szezon. Elülső keresztszalag (ACL) szakadás.Roth
Ezt a képet betudnád linkelni nagyba?steelwolf
Ha az alairas kepemre gondolsz akkor nem tudok nagyobbat belole. Reg allitottam be es nem tudom mar hol talaltam.

több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Henyerit, bár volt egy retek szériája, de irgalmatlan jóképűsutianap
Henyerit, ha nyerít? Bocs, de magas labda vót! 😛
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Henyerit, bár volt egy retek szériája, de irgalmatlan jóképű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Három kickert "próbálunk ki" Suisham helyére Alex Henery (volt Eagles, Lions), Jay Feely (volt Falcons, Giants, Dolphins, Jets, Cardinals, Bears) és Garrett Hartley (volt Saints, Browns) személyében.
Egy kis statek:
A legtávolabbi mezőnygól: Hartley / 55 yard, Feely / 61 yard, Henery / 51 yard
Sikeres mezőnygól kísérlet (%): Hartley / 81,7%, Feely / 82,6%, Henery / 82,4%
Mondd, Te kit választanál?
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Shaun Suishamnak ennyi volt a szezon. Elülső keresztszalag (ACL) szakadás.Roth
Ezt a képet betudnád linkelni nagyba?