Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Viszont Vick szépen mutatkozott be. Bíztató mint 2. számú. Hartley meg megsérült, éljen 😕
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
tovább folytatódik az előszezonban mutatott szánalmasan gyenge futás elleni védekezésünk...sőt, mintha nem is lenne...elképesztő

mondjuk a tampa 2 is nagyszerűen működik...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Labriola szerint Vick ma bemutatkozhat
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 997 — Steelers fan
Ha jól tudom Vick balkezes, tehát ha pályára lép, az OL szempontjából fordított lesz a vakoldal. Gondolom ilyen esetben passzjátéknál másképp kell mozogni pár játékosnak, az esetleges extra blokkolónak is máshova kell állni, stb... és mivel tudtommal a backup QB nem az első csapattal készül, nem nagyon bízok benne hogy Vick zökkenőmentesen be tud ugrani ha kell.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Én kezdem már unni ezeket az okoskodásokat, főleg, hogy semmi aktuális, semmi új. Rooney is elbeszélgetett vele hosszan és ő nem az az ember, akinél bullshitelni lehet. Ő is elmondta, hogy megérti az aggályokat, főleg a kutyatulajok esetében, hiszen ő is az. Meggyőzte viszont Vick arról, hogy mióta kijött a börtönből mindent megtesz aktívan, hogy legalább valamit helyre tegyen. Hozza a cikk, hogy milyen katasztrófa volt tavaly, de pont erre mondta azt Vick, hogy nem jól kezelte, hogy backupként kellene helytállnia,versengeni akart az első számú posztért. No és pont ez a lényeg. 34 évesen érkezik egy franchice QB mögé ahol fel sem merül, hogy nem backupként jön és neki már ez lehet a pálya. Én nagyon nem zárom ki, hogy beválik, vagyis itt maradjon jövőre is. (Gradnak lejárt a szerződése és szinte kizártnak tartom, hogy hosszabbítanánk vele, nyilván szétnézünk a piacon....)
Klemó
Én továbbra is örülök neki, hogy csak ettől az ügytől hangos a sajtónk. Amíg ezzel foglalkoznak és nincs nagyobb ügy, addig nyugodtan készülhetünk. Mondjuk pont ezért nem örülök a Bryant féle ügyeknek...az nagyon bosszantó. Ez a Vick téma csak vicces...mármint ahogy tüntetnek, meg aláírást gyűjtenek...tényleg ennyire ráérnek az amcsik? 😀
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Én kezdem már unni ezeket az okoskodásokat, főleg, hogy semmi aktuális, semmi új. Rooney is elbeszélgetett vele hosszan és ő nem az az ember, akinél bullshitelni lehet. Ő is elmondta, hogy megérti az aggályokat, főleg a kutyatulajok esetében, hiszen ő is az. Meggyőzte viszont Vick arról, hogy mióta kijött a börtönből mindent megtesz aktívan, hogy legalább valamit helyre tegyen. Hozza a cikk, hogy milyen katasztrófa volt tavaly, de pont erre mondta azt Vick, hogy nem jól kezelte, hogy backupként kellene helytállnia,versengeni akart az első számú posztért. No és pont ez a lényeg. 34 évesen érkezik egy franchice QB mögé ahol fel sem merül, hogy nem backupként jön és neki már ez lehet a pálya. Én nagyon nem zárom ki, hogy beválik, vagyis itt maradjon jövőre is. (Gradnak lejárt a szerződése és szinte kizártnak tartom, hogy hosszabbítanánk vele, nyilván szétnézünk a piacon....)
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.sbnation.com/2015/8/28/9219577/michael-vick-will-be-a-bad-influence-on-ben-roethlisberger-and !! Vajon meddig lesz Vick Steelers játékos.
Béczkó
Miről van szó?
steelwolf
Hogy Vick a kutyabunyó miatt ült és milyen rossz szájíz ez, hogy a Steelers-hez jött. Miközben Ben egy földre szállt angyal. Azt elfelejti, hogy Beni fiúnak is voltak ügyei, jó nem hasonló a súlyosság, de akkor is. Ne legyünk már naivak. Ez egy üzlet. Vick volt elérhető megszereztük. Nem lesz a csapat legendája. Erre az egy szezonra kellett, mint fegyver. PONT. Nem olvastam végig, mert az elején felment az agyvizem.
polamalu
Tökéletesen egyetértek. Azért Bennek is voltak ám ügyei,sőt...a legutóbbinál emlékeim szerint azért rezgett a léc, hogy Rooney bácsiék bevadulnak és kiteszik a szűrét, miután másodszor is meggyanúsították egy kis szexuális erőszakkal. Aztán ugye abból nem lett semmi,míg Vicknél megállt a vád.

" class="embed">
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
 www.sbnation.com/2015/8/28/9219577/michael-vick-will-be-a-bad-influence-on-ben-roethlisberger-and !! Vajon meddig lesz Vick Steelers játékos.
Béczkó
Miről van szó?
steelwolf
Hogy Vick a kutyabunyó miatt ült és milyen rossz szájíz ez, hogy a Steelers-hez jött. Miközben Ben egy földre szállt angyal. Azt elfelejti, hogy Beni fiúnak is voltak ügyei, jó nem hasonló a súlyosság, de akkor is. Ne legyünk már naivak. Ez egy üzlet. Vick volt elérhető megszereztük. Nem lesz a csapat legendája. Erre az egy szezonra kellett, mint fegyver. PONT. Nem olvastam végig, mert az elején felment az agyvizem.

Szerkesztette: polamalu
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.sbnation.com/2015/8/28/9219577/michael-vick-will-be-a-bad-influence-on-ben-roethlisberger-and !! Vajon meddig lesz Vick Steelers játékos.
Béczkó
Miről van szó?
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2015/8/28/9219577/michael-vick-will-be-a-bad-influence-on-ben-roethlisberger-and !! Vajon meddig lesz Vick Steelers játékos.
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 522 — kheanton@gmail.com
Martavis Bryant is facing four-game suspension for multiple violations of the NFL's substance abuse policy. This is for failing several marijuana tests.Rapoport
Naccerű!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
hát ez elég bosszantó 😕
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Izi, deangelo olyaan fényt kapott Tomlinsontól, hogy a holdig is ecipeli a csapatot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 522 — kheanton@gmail.com
Mondtam, alakul ez a szezon. Még egy AB sérülés hiányzik, és meg sem veszem a gamepasst...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Bryant 4 meccs tiltott szerek miatt?? Valóban? Csessze meg 😕
polamalu
Noproblem, gatya Kötsz fel! És Mörfi marad négy meccsig zicher


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Bryant 4 meccs tiltott szerek miatt?? Valóban? Csessze meg 😕
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
S Mike Mitchell is összeszedett egy kisebb bokasérülést az edzésen, úgyhogy a Bills ellen a D#-ből Timmons, Tuitt, V. Williams mellett ő is elképzelhető, hogy hiányozni fog.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 248
Big Ben már biztos alig várja Vick érkezését!😊


Go


Kölcsönös 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Amùgy nesöneldogdéjvan, ez elég morbid így, főleg Snoop még nem bökött semmit Vickre 😉
sutianap
Nem kellett sokat várni no azért....nem foglalkozott a dogos kérdéssel.....azért az OC-nak szokása szerint odaszúrt egyet.... 😊
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 6 732
lehet beáll a sorba? szerintem ez vicknél sosem volt gond, a munkamorálja rendben volt / lesz. ha nem így lenne, nem tudott volna visszatérni. porcelánból van, de ha backup lesz, az úgyis mindegy. és abban sem vagyok biztos, hogy a balhé utáni harmadik csapatánál feltűnni annyira szenzációs dolog lenne, nincs ebben már ennyi, hogy a média ezen lovagoljon. egy olyan backup qb-tok lett, aki ha baj van, nem tüzet oltani tud beszállni, hanem akár meccset nyerni. én örülnék.
jorge
en meg a porcelannal sem ertek egyet, ha vki sokat kap anyagfaradasos lesz (ez mindenkire igaz). BB is sokat "nem 100%an" jatszik a sok bajaval csak o kulonoskeppen eros, szivos figura ( ebben segit az OL alkata), mig MV futot jatszik wr alkattal.
En elcserelnem Schaubra
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Arról van valami infó h Vick játszik a preseasonban?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Amùgy nesöneldogdéjvan, ez elég morbid így, főleg Snoop még nem bökött semmit Vickre 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Xd 2x az evben 9-6-os gyozelem... Hol irjam ala?
Collapo
Ha a rájátszásban viszont mi nyerünk akkor itt kell aláírnod. 😉
kittli
Na jo ez kijart! 😀
De a lenyeg: tok mindegy h melyikunk nyeri a tobb meccset ha jo kis tortenelmi smashmouth derbik lesznek 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 440 — Bowl Winner
Big Ben már biztos alig várja Vick érkezését!😊



Szerkesztette: r.baggio

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 116 — Steelers fan
Xd 2x az evben 9-6-os gyozelem... Hol irjam ala?
Collapo
Ha a rájátszásban viszont mi nyerünk akkor itt kell aláírnod. 😉