Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
örülök, hogy a levegő idomár brédi játszhat ellenünk, jobb érzés lesz így megverni őket 😀
zzz888
Avatar: Az utolsó légidomár-ra gondoltál? Mert akkor ötletes. 😊 Csodálom, hogy nem találok ilyet mém-et.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Kicsit túlliheged ezt a Tuitt-dolgot, ideális esetben már a Pats ellen is játszhat.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Félreértés. A 6. Lineman a kérdés és nem Cam Thomas 4. Helye....
Klemó
Az a kerdesem akkor, hogy ki fog kezdeni DE kent a hires/lehetseges cover 2 ban. Ahol a D line szerepe az igen csak nagy, ha nem a legnagyobb, mert nekik kell mindig nyomast gyakorolni negyuknek a qb ra. Cam thomas meg max a merlegre tud nyomast gyakorolni pl. Es nem latok masik embert, aki kezdokent bevallhatna tuitt kidoleseig.

Eddig sem volt tul biztato a jel D szinten, de nelkule azert eg es fold lesz a kulonbseg a d line ben. Vagy eg es fold a kulonbseg kozte meg a helyettese kozt. Persze ami a jatek resze, de nem akarom megint azt latni mint tavaly, amikor cam kezdett mcledon helyett. Csak szenvedes volt. Meg max csak a palyan volt. De ez lehet csak az en velemenyem es szubjektiv. De en igy lattam.

Hol van az a mar jol megszokott kemeny D, vagy legalabb egy normalis D. Tudom jo sok ido telt el es jott a semavaltas, de visszasirom a regi szep idoket, amikor meg rettegtek tolunk. Vagy ha nem is, legalabb nem tudtak futni, max passzolni es brutal kemeny Dnk volt.

Remelem csak altattak eloszezon alatt. Bar pouncey, tuitt serulese nagy ervagas, bell, bryant eltitlasa meg a felesleges hulyesegek soraba tartozik amihez csak gratulalni tudok nekik. Vegre megvolt a jo wr,o erre a serules meg a szivas megy helyette. Akar szo szerint is szivas... Bar az O konnyebben kiheveri de akkor is ....

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
örülök, hogy a levegő idomár brédi játszhat ellenünk, jobb érzés lesz így megverni őket 😀
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
A browns-tól cut-olt Phil Taylor (DT) workoutol nálunk
kriSTEELan
Annyira nem ertem ezt a vizitet. Ha jol tudom o NT. Abbol meg mar amugy is van ketto. Tobb meg nem hiszem kell nekunk, plane hogy kb csak ~50%-ban van palyan NT.
Roth
DE-t is tud játszani. Egészségesen DL depth-nek simán jó lett volna, de nem igazoljuk le, mert a térde nincs teljesen rendben.
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
A browns-tól cut-olt Phil Taylor (DT) workoutol nálunk
kriSTEELan
Annyira nem ertem ezt a vizitet. Ha jol tudom o NT. Abbol meg mar amugy is van ketto. Tobb meg nem hiszem kell nekunk, plane hogy kb csak ~50%-ban van palyan NT.

több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
A browns-tól cut-olt Phil Taylor (DT) workoutol nálunk

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Félreértés. A 6. Lineman a kérdés és nem Cam Thomas 4. Helye....
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Van egy elmélet miszerint a Cardsra várunk, hogy visszaszedjük Mauro-t. Na erre varjál gömböt.
sutianap
Akkor az is vicces lenne, mert elotte kieselt tartottuk meg, meg a ket helyen is jatszani tudo cam thomast hoztuk. Aki nekem eddig meg nem mutatott semmit. Es elengedtuk Maurot. Most meg visszasirjuk. Karma is a b.tch. 😀

De tenyleg jo lenne ha nem cam thomas latnank a kezdoben szerintem, hiaba tud jatszani atlagos szinten ket poszton, ha egyiken sem tud picit sem jol. Valaki mondta hogy most az eloszezonban jokat mondtak rola stb. De lehet ez csak en vagyok az aki ezt nem erzekeli, bar persze mindenkirol azt mondjak mekkora potencial van benne es mekkorat fejlodott, amig az elso par meccsen tenylegesen ki nem derul az igazsag. Neha a kellemetlen csalodas. Neha meg az, hogy hat az eloszezonban megmondtuk hogy jo lesz nem... 😀

Es persze ertem, hogy az altalam is imadott Kieselt, meg a ketto helyen jatszani tudo jatekost kellett valasztanunk tavaly. De ez csak arra volt jo nekem, hogy meglassam, mekkora szint beli kulonbseg van mcledon jateka es cam jateka kozott.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Van egy elmélet miszerint a Cardsra várunk, hogy visszaszedjük Mauro-t. Na erre varjál gömböt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
Szerintetek cam thomas lesz a kezdo de amig Stephon Tuitt nem tud jatszani. Mert ot ugyanugy rossz volt nezni barmikor palyan volt. Vegre volt tuitt aki jo jatekot mutatott be tavaly es most megint imadkozhatunk a cserejatekos szereplesen. Mit gondoltok? Szerintem ez is nagy ervagas sajnos...
gabistar
Egyrészt Thomas tavaly végig NT poziban volt, ami látványosan nem ment neki, idén Culáger van előtte, így DE poszton backup, másrészt idén állítólag teljesen más a pali, nagyon jó hírek jöttek a campből, sőt az volt a mondás, hogy NT-ben még jobb is volt...meglátjuk.

Nekem a hatodik lineman a nagy kérdésem.
Klemó
Na es mi lenne ha kiesel visszajonne addig amig tuittt nem tud jatszani? Es akkor megint lenne, csak viccbol irom, de egy jol osszeszokott paros ha o kezdene james harrisonnal az oldalan. 😀
gabistar
akkor működne az időgépem 😊
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Szerintetek cam thomas lesz a kezdo de amig Stephon Tuitt nem tud jatszani. Mert ot ugyanugy rossz volt nezni barmikor palyan volt. Vegre volt tuitt aki jo jatekot mutatott be tavaly es most megint imadkozhatunk a cserejatekos szereplesen. Mit gondoltok? Szerintem ez is nagy ervagas sajnos...
gabistar
Egyrészt Thomas tavaly végig NT poziban volt, ami látványosan nem ment neki, idén Culáger van előtte, így DE poszton backup, másrészt idén állítólag teljesen más a pali, nagyon jó hírek jöttek a campből, sőt az volt a mondás, hogy NT-ben még jobb is volt...meglátjuk.

Nekem a hatodik lineman a nagy kérdésem.
Klemó
Na es mi lenne ha kiesel visszajonne addig amig tuittt nem tud jatszani? Es akkor megint lenne, csak viccbol irom, de egy jol osszeszokott paros ha o kezdene james harrisonnal az oldalan. 😀

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Szerintetek cam thomas lesz a kezdo de amig Stephon Tuitt nem tud jatszani. Mert ot ugyanugy rossz volt nezni barmikor palyan volt. Vegre volt tuitt aki jo jatekot mutatott be tavaly es most megint imadkozhatunk a cserejatekos szereplesen. Mit gondoltok? Szerintem ez is nagy ervagas sajnos...
gabistar
Egyrészt Thomas tavaly végig NT poziban volt, ami látványosan nem ment neki, idén Culáger van előtte, így DE poszton backup, másrészt idén állítólag teljesen más a pali, nagyon jó hírek jöttek a campből, sőt az volt a mondás, hogy NT-ben még jobb is volt...meglátjuk.

Nekem a hatodik lineman a nagy kérdésem.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Coach D visszavonulása már 3-4 éve téma. Talán 2 éve volt, hogy Butlert megkeresték, de azért maradt, mert az volt a mondás, hogy az Isten visszavonul. Csak, hogy az öreg mégis tovább akart maradni, de ez feszültség lett volna és dönteni kellett. Így az, hogy "kibaszták a DC-t" erősen féligazság. No most Butleren a világ szeme és eddig nem áll jól a szénája, de azért adjunk neki legalább egy szezont.

A védelem minősége kapcsán sajnos az a véleményem, hogy mind OLB,CB, mind S, SS posztokon a legjobb és legjóindulatúbb szó az átlagos és ez a csapat több, mint fele bőven. Pontosan ezért upgradeltünk OLB és CB poszton, csak hát utóbbi IR-en, és előbbi pedig inkább jövő, mint jelen. A Golson IR pedig azért is nagy szívfájdalom, mert a Cover 2 szisztéma pontosan az ő terepe lenne, így mondjuk egy-két pickkel a tarsolyban lehet másként is látnánk a bakiparádét (is).
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Szerintetek cam thomas lesz a kezdo amig Stephon Tuitt nem tud jatszani. Mert ot ugyanugy rossz volt nezni barmikor palyan volt. Vegre volt tuitt aki jo jatekot mutatott be tavaly es most megint imadkozhatunk a cserejatekos szereplesen. Mit gondoltok? Szerintem ez is nagy ervagas sajnos...

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Tomassi 11
Ezt szomorúan hallom! Nagy player volt!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Lemaradtam Brett Kieselről. Hová lett, miért nincs a rosteren?
Tomassi
Szerződést bontottak vele...bár konkrétan még nem hallottam, de lehet már vissza is vonult
több mint 8 éve
Tomassi 11
Lemaradtam Brett Kieselről. Hová lett, miért nincs a rosteren?
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
1. már tavaly is gyenge vót
2. nem a D vitte PO-ba a csapatot
3. ez idén se lesz gond

ettől persze láthatom rosszul.
gabtsi
Én azt mondom, hogy ez az állomány egy másik rendszerben sokkal jobban szerepelhet, mint amit eddig produkált ebben a pre-seasonben.

" class="embed">
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
1. már tavaly is gyenge vót
2. nem a D vitte PO-ba a csapatot
3. ez idén se lesz gond

ettől persze láthatom rosszul.
gabtsi
1. gyengevót, mer kibaszták a DC-t
2. vagynem? tökmindeggy minek hívjuk
3. persze erre kell ráépíteni egy sémaváltást
4. úgy lehet nagyot nyalni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1. már tavaly is gyenge vót
2. nem a D vitte PO-ba a csapatot
3. ez idén se lesz gond

ettől persze láthatom rosszul.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
sztem nem a rendszer a hibás, egyszerűen gyenge a keret a két DE-t és a két ILB-t leszámítva. de nagyon.
gabtsi
Szerintem meg egyáltalán nem jól látod. A keret 90%-ban nem változott tavalyhoz képest. Visszavonult Ike, Troy meg Worilds, vagyis a tavalyi D nagy része most is itt van és az általad nagyon gyenge állományúnak titulált D tavaly PO-ra simán jó volt. Ergo a személyeken nem viszont a rendszeren próbálnak Tomlinék variálni és ez most úgy fest, hogy nem akar működni.

" class="embed">
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nem a rendszer a hibás, egyszerűen gyenge a keret a két DE-t és a két ILB-t leszámítva. de nagyon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt még érdemes megemlíteni, hogy a Tampa 2-t nagyon erőltetjük, de nem látni azt, hogy kezdenének alkalmazkodni hozzá a játékosok, ez még az egyik fő beszédtéma mostanában.
vassadi
Nem is értem miért erőltetjük. Bár nyilván elfogult vagyok, mert utálom ezt a játékrendszert, de ezek szerint ugyanúgy nem is megy egyelőre, ahogy az első két meccsen sem ment. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
szerintem Mörfi kell hogy jöjjön a rosteren, DHB mehet amerre akarsutianap
Pont tegnap nyilatkozta Ben és Tomlin is, hogy DHB-től várnak előrelépést az offense-ben, amíg Bryant eltiltott. Plusz az ST-érték. Én sem rajongok érte, de ott lesz az 53-ban, Murphy pedig amúgy is tipikus PS project, miután college-ban még QB-t játszott. Extra WR-re egyébként sincs szükség, Vick leigazolása nyomán pedig a korábban Murphy-vel próbálgatott gadget playekhez is megvan az emberünk, ha élesben is akar ilyet hívni Haley.