Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem az égiek velünk vannak, ha már a SB-ban elfordultak a végén 😀 .
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
😀

Kíváncsi vagyok a 4. körünkre, folytatódik- e az A+ draft.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Azért esett kétségbe, mert azt hitte a Jets hívja, mert még nem volt bejelentve, hogy Steelers on the clock 😊tenorx
Bocsi elírtam valóban. Nem vagyok ma 100%-os Mea Culpa Mea Maxima Culpa 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Azért esett kétségbe, mert azt hitte a Jets hívja, mert még nem volt bejelentve, hogy Steelers on the clock 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Heyward nyilatkozik: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/1st-Round-Draft-Pick-Cameron-Heyward/30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d#?id=30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d&channelName=Recent

😀 Mennyire jó, hogy ennyire itt akart játszani. Félt, hogy a többi csapat kihúzza előlünk 😀tenorx
Bizony" Az első gondolatom az volt, hogy köszönöm Istenem" amikor meghallotta, hogy a Pittsburghtől keresik. Először kétségbe esett, hogy a Miami hívja. Azért az, hogy otthon már Steelers sapka volt rajta sokat sejtet abból, hogy mit szeretett volna. Gondolom nem volt 32 sapi a szekrényen 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Heyward nyilatkozik: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/1st-Round-Draft-Pick-Cameron-Heyward/30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d#?id=30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d&channelName=Recent

😀 Mennyire jó, hogy ennyire itt akart játszani. Félt, hogy a többi csapat kihúzza előlünk 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Carnell Lake Curtis Brownról: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Lake-On-3rd-Round-Draft-Pick/0f625ffb-5232-4ede-b6fb-b827fe56f80f
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem az NT- és az ILB-kérdés megoldását a jövő évi draftra hagyják, kivéve, ha Powe még bent lesz, mert akkor szerintem behúzzuk őt, és akkor ötödik körben jöhet az OG, hatodik-hetedikben pedig az RB, illetve a WR (bár elkapót most én se húznék).

Dion Lewis kb. meddig csúszhat?vassadi
Hát Lewis sztem már a 4. kör végén sem biztos hogy bent lesz, de az meglepne, ha 5. körös pickünknél még választható lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Ez a draft nálam egyértelmű A.
Megfelelő emberek a megfelelő helyekre. Persze kellett hozzá, hogy Brown lecsússzon, de akkor is. Teljesen korrekt!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Szerintem az NT- és az ILB-kérdés megoldását a jövő évi draftra hagyják, kivéve, ha Powe még bent lesz, mert akkor szerintem behúzzuk őt, és akkor ötödik körben jöhet az OG, hatodik-hetedikben pedig az RB, illetve a WR (bár elkapót most én se húznék).

Dion Lewis kb. meddig csúszhat?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem ILB is kellene nagyon, Fox serződése lejárt, Sly pedig spec teamben ász, de a védelemben továbbra is szkeptikus vagyok vele. (De hozzáteszem, hogy valszeg nem akarnak LB-t idén, vagy csak nagyon végén, mert mindössze 2 LB volt nálunk workouton.) ILB-n kívül jó esély lehet RB-re (ejj Dion Lewisnak mennyire tudnék örülni). Powe is benne lehet a pakliban, elvégre Hoke szerődése lejárt.

WR-t egyelőre nem szeretnék, pedig tuti húznak majd vkit, a kérdés csak az: mikor. No meg persze OG is fog jönni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
azt érzem hogy támadó húzás lesz, de hogy elkapó vagy futó -
hájjájsutianap
Negyedik körben szerintem még korai lenne, előbb az OL-t kellene tovább erősíteni, vagy Powe-t behúzni, csak kérdés, hogy pl. a KC vagy a Texans nem-e viszi el.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
azt érzem hogy támadó húzás lesz, de hogy elkapó vagy futó -
hájjáj
inkább fussunk és tartsuk meg Grisham-et, vagy legyen már valami pozitív a Svéddel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na pár dolgot elpöttyintettek CB témában.

Az 1. körben azért léptünk át Aaron Williamsen, mert - mint sokan mások is - benne a safetyt látják, az pedig ugye most nem kell. A 2. körben Harris benne volt a kalapban, de ugye 3 pickkel elvitte előttünk a Texans.

Mindegy, összességében tényleg mindenki boldog, és sztem mi is örülhetünk, eddig megfelelően alakul a draft.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Negyedik körben én Powe-t választanám vagy az OL-be hoznék embert, Herzlich-re szerintem most nincs szükség, RB-pickre pedig később kerítenék sort.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gyengébbek nem lettetek, az biztos 😛
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Így szerettem volna felkelni, zseniális 😀
2.körösre várták Brown-t és lecsúszott 3. végére, tényleg nagy fogás volt 😊
Gilbert is remélem beválik, ha így lenne már nem is lenne annyira tragikus az a fal.
Bár azért egy csiszolatlan gyémánt G-t ki lehetne halászni valahol a hátsóbb körökben, az lenne az igazán atom.
De ez már így is tuti, 3needre jött 3fasza rúki :cool:
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Kevin Colbert :cool:

Eddig A+ draft, nem vitás. 😉

több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Ez a Kugler nagy fazon !!! Eddig szerinte Qva jó a draftunk és jó srácokat húztunk!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
ha ez áll akkor mennyünk rá Havilire plucc WR meg még egy CB
FranzFerdinand - szerintem a legjobb draftunk lesz, semelyik pikken nem bibelődtünk, mindegyik gyereket megnéztük alaposan, vagy volt nálunk és nem kellet vakarásznia fejünket se, hogy most kivitték előlünk. Kibebaszott módon rakta össze Colbert a sorrendet, - tudott volt az orbitális CB need, s nem mentünk, nem pazaroltunk, lapultunk ééééééés leesett. Le a kalappal. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Már! nem lehet rossz a draftunk. Tradicionálisan kb. eddig szoktak kezdőket húzni a csapatok, innentől már főként projectek jönnek.
Én még hoznék egy OLt (Cannont mondjuk a 6.ban, ha felépül nagyon nagy steal), egy RBt (Mario Fannin az idei kedvencem), a többi nem tudom, BPA (esetleg safety meg ilb)
több mint 12 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Heyward sztár lesz, nagyon durva a srác 😊tenorx
Legyen igazad. 😊

Még Powe kellene nekem, és utána már szinte mindegy is, mert rossz már nem lehet a draftunk. :cool:
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Curtis Brown komoly steal. Grat hozzá.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hoppá, így hallgatva Coach Dad beszédét, viccelve mondja, hogy ha jövőre draftolunk NTt, akkor megleszünk a DLlel 10 évre. Lehet, hogy poénból mondta, de úgy tűnik jövőre akarunk egyet hozni (jövőre ILB + NT jó lenne)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem állunk át, nem alkalmas rá a keret.

4. körben jöhetne Powe NT, vagy Dion Lewis RB, vagy Herzlich ILB. Mind nagy kedvencem és azért mindegyik posztja neednek számít.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!