NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát a bentlévőkből talán a legjobb corner. Úgy vélem a lehető legjobb pick ezen a helyen. Nálam ez az A+ választás. Needre a lehető legjobbat elhozni az adott értéknél jobb játékost.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nah akkor mégegyszer mennyire zseniális a FO:
1. körre húztunk egy elit DEt, akiben benne van az All-Pro teljesítmény kurva jó vérvonallal
2. körre húztunk egy tökéletes felépítésű, a falunkba illő LT/RTt, zseniális
3. körbe pedig lecsúszott egy sima 2. kört érő játékos, aki simán kezdhet nálunk

A+ eddig a draft nálam!
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Curtis Brown, Texas. A lehetőségekhez képest nem tűnik rossz döntésnek. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
EZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
Lecsúszott!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Gilbert volt nálunk, érdekecs, akkor lehet a KörtiszBráwn vagy a Lojzivilles Patrick hümhüm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
lehet titokban megegyeztünk a Tálibbal 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Gillbert eléggé NFL kész, de gondolom most padozni fog egy évet.
Lesz a harmadik körben is bőven CB, nyugi FF. Volt PP, Amukamara, Jimmy Smith, Aaron Williams meg Brandon Harris, na ők egy külön csoportot alkottak, utána most egy darabig kb azonos képességűek jönnek.
Még mindig húzhatunk Curtis Brownt, Curtis Marsht, Brandon Burtont, stb, stb.
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Szerintem ez inkább egy elfogadható választás. Nem rossz, de nem is különösen jó. Jó posztra jött, de a tegnapi után nem tudok neki annyira örülni. Heyward valószínűleg jó játékos lesz, de mennyire valószínű ugyanez egy sokadik körös CB-nél, ami a leggyengébb pontunk, sőt jelenleg szinte nincs is. :rolleyes: Kis túlzással, ha azonnal kész játékos jött volna oda, még az is kevés lett volna. :/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
szóval passz blokk - akkor gyön a FB 😂 gyönyörűhség


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
mégmondtam de nem hallgattok rám, Colbert CB buzi, de csak nézegeti és próbálgatja őket a hátsó körökben. Tisztán látszott az OL/DL. S többször mondtam, hogy annyira de annyira homály a CB kérdés, nem fogunk az első két körben belehúzni.
Zwei csak odapörköltünk, ha már Mike-ot sikeresen elszipkázták,hogy legyen az a Gators-fal. Jó pikk -jó helyen -fricskával. Sima A


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Marcus Gilbert, Florida. Bevallom, én nem értem a választásainkat, de lehet, ez engem minősít. 😊 Nálam egyértelműen a CB volt az elsődleges, hacsak nem tervezünk valami elég erős FA-t szerezni a posztra. Egy nagy év még mindenképp benne van ebben a keretben, kár lenne, ha néhány lyuk miatt nem sikerülne ez. :rolleyes:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megint azonnal választottunk, azaz semmit nem gondolkodtunk rajta:

Marcus Gilbert OT, Florida - nem rossz pick, needre jött. Pouncey csak kapott egy volt csapattársat. 😊

csak hát a rosteren továbbra is csak 2 CB van. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hát mégis tackle lett, majd jön CB a 3.ban.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Curtis Brownt akarom 😊 Esetleg Curtis Marsht.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig már kezdtem bízni benne, hogy Harris CB lecsúszik hozzánk... Ráadásul Hudson OG is kiment. Nem tudom, így kit húzunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stev Pittsburgh Steelers 25
Woodley így reagált a bengirls pickre: "Never sacked a redhead b4... cant wait!!!!!! lol" 😀 😀 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még egy komoly hátránya van a DE-picknek, most muszáj CB-t húzni, ezt nyilván más is tudja, tehát lehet fel kell majd trédelni vkiért. De most biztosan cornert karunk szerezni, ugyanis kizárólag B-Mac van rosteren az idei 1-4. CB-nkből...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem teljesen korrekt volt, egyetemi focit nem követem így a játékosokkal nem vagyok tisztában, de ha a bent lévő CB-ket nem értékelték 1/31-nek akkor teljesen jó így.
2. körben úgy is CB jön és szerintem 4. körben is CB jön, 3-ba meg majd egy OL. Gondolom hátrébb megint jön a WR pick, meg még egy OLlaby
ijen finomságokra mint kicker-punter-tájtend nem is gondoltál?sutianap
Kicker-Puntert szerintem nem húzunk draftról most. Max 1 pick-et tudok erre elképzelni a kettő közül, aztán majd kiderül mennyire találtam el 😊 De akkor írom így:
2: CB
3. OL
4. CB
5. OL
6. WR
7. K/plaby
Henery szépen rajt lehet a horizonton, azt tartom még, hogy másodikra se gyön korner - s lóg ugye a rilfullbekk sztori is
érdekes lesz tutti 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintem teljesen korrekt volt, egyetemi focit nem követem így a játékosokkal nem vagyok tisztában, de ha a bent lévő CB-ket nem értékelték 1/31-nek akkor teljesen jó így.
2. körben úgy is CB jön és szerintem 4. körben is CB jön, 3-ba meg majd egy OL. Gondolom hátrébb megint jön a WR pick, meg még egy OLlaby
ijen finomságokra mint kicker-punter-tájtend nem is gondoltál?sutianap
Kicker-Puntert szerintem nem húzunk draftról most. Max 1 pick-et tudok erre elképzelni a kettő közül, aztán majd kiderül mennyire találtam el 😊 De akkor írom így:
2: CB
3. OL
4. CB
5. OL
6. WR
7. K/p

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem teljesen korrekt volt, egyetemi focit nem követem így a játékosokkal nem vagyok tisztában, de ha a bent lévő CB-ket nem értékelték 1/31-nek akkor teljesen jó így.
2. körben úgy is CB jön és szerintem 4. körben is CB jön, 3-ba meg majd egy OL. Gondolom hátrébb megint jön a WR pick, meg még egy OLlaby
ijen finomságokra mint kicker-punter-tájtend nem is gondoltál?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintem teljesen korrekt volt, egyetemi focit nem követem így a játékosokkal nem vagyok tisztában, de ha a bent lévő CB-ket nem értékelték 1/31-nek akkor teljesen jó így.
2. körben úgy is CB jön és szerintem 4. körben is CB jön, 3-ba meg majd egy OL. Gondolom hátrébb megint jön a WR pick, meg még egy OL

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
22.00-tól sajtótájékoztató a Steelers.com-on élőben
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem az NT posztra idén már nem megyünk rá komolyabban, CB és OT kell, Hampton utódjának megtalálása pedig a jövő évi első körös feladatunk lesz (bár itt akár ILB is szóba jöhet majd, stb.).vassadi
10 éve húztuk az elsőkörös BigSnacket és nem húztuk 😛 a mormonkampót
de nem csak elsőkörös orr vanám 😉 mer ugye van két elsőkörös endünk. hmmmmmm.....
06 Orien Harris/Miami negyedik körbe
09 Rashon Harris/Oregon hatodik körbe
ennyi volt az összes próbálkozásunk
igaz idén nincs benn Harris 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Szerintem az NT posztra idén már nem megyünk rá komolyabban, CB és OT kell, Hampton utódjának megtalálása pedig a jövő évi első körös feladatunk lesz (bár itt akár ILB is szóba jöhet majd, stb.).
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem nem nevet rajta senki, simán kurva jó pick volt 😊tenorx
adom, de még a jövőre nézve mindig az ementálit látom - anyag van a széleken, középen meg a lik (Kézi és Kampó)
ahogy számoltam 13DL és 8OL emberke ment ki, azaz az első kör kétharmada falhúzás volt, kérdés hogy ez iszonyat mennyiségű falhúzás után a bennmaradtak meddig csúsznak, mondjuk Paea, Powe???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak