Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Egy ma készült kép. Már kiválóan szurkolnak és esténként Steelers videókat kell nézni. Jön az utánpótlás!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Látom kezd most már max lángon ég mindenki a draft végett. 😊

Természetes én is CB vagy OT várok. Kicsit inkább CB, mert nagyon kell a hátsó sorban meghatározó ember Troy-on kívül.

Első 3 körben CB OT NT kell nem vitás.
Amit nem akarok idén látni az TE, WR, RB és QB ott teljesen megvagyunk, illetve az elmúlt években szépen feltöltöttük ezeket a posztokat.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nyilván, leírtam már párszor, hogy nekem is Carimi/Sherrod kéne. A másik hármat annyira nem bírom.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Őszintén szólva, ezekben semmi meglepő nincs.. sőt eléggé papírforma mindhárom? Vagy csak én látom így? 😊

Sztem még a legvérmesebb Pouncey-propagálók (ergo tenorx 😛) sem kétlik az OT szükségességét.. csak van aki szerint a OG is fontos need (megjegyzem, én is így vélem), mások sztem nem.
Ugyanakkor ha elmegy a TOP 5 tackle (Ty Smith, Castonzo, Solder, Carimi, Sherrod - és nálam már Sherrod is kérdőjeles amúgy), akkor nem nagyon marad olyan tackle, akit érdemes lenne az első köben vinni, sőt akiért érdemes lenne a 2. körben reachelni egy Punci/Watkins/Ijalana helyett..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
what if... pillanatok

PITTSBURGH STEELERS

Don't be surprised if ...

• The Steelers trade out of the first round to get another second-round pick and move up from No. 62. Two of the positions the team wants to identify in the draft -- cornerback and offensive tackle -- have players who might not be first-round picks but could go in the second round.

• The team doesn't draft a wide receiver, something they always covet, until at least the third round. After Julio Jones and A.J. Green, the coaches think there is a big drop off in talent at that position. They like Kentucky WR Randall Cobb, but, if they don't move up in the second, they don't think he will be available at No. 62.

The Steelers take a tackle before a guard. The team loves Florida C/G Mike Pouncey, but they think he will be long gone. And Baylor G Danny Watkins interests them. But they would rather have a tackle to provide depth for now.

-- Gerry Dulac
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szerk: ez az elemzés LOL-kategória... Kemo mint 2. legrosszabb LG. lol Természetesen nem elit, de ez ettől kezdve komolytalan...
Ez nem érv, a számok meg nem hazudnak (lehetnek pontatlanok, lehet, hogy csak az ötödik legrosszabb). Valószínűleg nem a hasukra ütöttek, és beírtak valamit.

Mike kurva jó volt guardként Maurkice mellett, nem kell vele centert játszatni, ennyi.
Egyébként: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f8040a/article/steelers-have-serious-designs-on-teaming-up-pouncey-brothers
Lehet csak smokescreen, és felmegyünk valaki másért, de attól még nem lehet kizárni a lehetőséget, főleg, hogy egy baszott nagy lyuk van az RG poszton.


A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.

CB meg lesz bőven a 2. körben is, főleg Aaron Williams szintű, ha meg inkább ütköző, mint cover CBt akarunk akkor meg főleg.tenorx
De érv, ugyanis annyi faszságot, és ostoba elemzést kevés helyen olvasok, mint ott. Nálam abszolút "tiltó listán van az oldal. Kb annak ellenkezője igaz, mint amit írnak. Flozellt is lehúzzák, pedig nagyon jó volt. Ez is mindent elmond az oldalról. A guard nem need (más posztok viszonylatában pláne nem), főleg nem egy olyan emberrel, aki 1 éve nem játszott azon a poszton. Akkor már inkább belülről a biztató Leguval, aki ráadásul játszott azon a poszton is. Kezdő úgysem lesz, mert Legu, és Ramon Foster is előtte lesz a DC-n eleinte, így meg egy teljesen ostoba luxuspick.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.tenorx
Engem már Powe se nyűgöz le annyira. Phil Taylort pedig azért választottam, mert nem maradt megfelelő OT és CB se, a letrade pedig ebben a játékban nem lehetséges.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
szerk: ez az elemzés LOL-kategória... Kemo mint 2. legrosszabb LG. lol Természetesen nem elit, de ez ettől kezdve komolytalan...
Ez nem érv, a számok meg nem hazudnak (lehetnek pontatlanok, lehet, hogy csak az ötödik legrosszabb). Valószínűleg nem a hasukra ütöttek, és beírtak valamit.

Mike kurva jó volt guardként Maurkice mellett, nem kell vele centert játszatni, ennyi.
Egyébként: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f8040a/article/steelers-have-serious-designs-on-teaming-up-pouncey-brothers
Lehet csak smokescreen, és felmegyünk valaki másért, de attól még nem lehet kizárni a lehetőséget, főleg, hogy egy baszott nagy lyuk van az RG poszton.


A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.

CB meg lesz bőven a 2. körben is, főleg Aaron Williams szintű, ha meg inkább ütköző, mint cover CBt akarunk akkor meg főleg.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Hát tényleg borzasztó lenne, ha lenne falunk 😕 tenorx
Nem mondom, hogy Pouncey nem jelentene minőségi erősítést (ennek a falnak ki ne lenne az?...), de az OL-nek nem elsősorban guardra van szüksége (centerre pedig végképp nincs).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát tényleg borzasztó lenne egy guardot húzni, főleg egy olyat aki qrva szar volt utolsó évében - igaz centerként... A leggázabb pick lenne.

Miközben cornerünk egyáltalán nincs, OT poszton minőségileg és mennyiségileg és korban is szarul állunk DL-ben pedig kb 35 év a kezdő átlag... De húzzunk egy egy olyan guardot aki fos volt seniorként. Jó ötlet... Kb C- értékű pick.

szerk: ez az elemzés LOL-kategória... Kemo mint 2. legrosszabb LG. 😂 Természetesen nem elit, de ez ettől kezdve komolytalan...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát tényleg borzasztó lenne, ha lenne falunk 😕
Ezt ajánlom mindenkinek elolvasni, pár hsszel feljebb már linkeltem:
To be completely blunt, pretty much all of the Steelers offensive line could use an upgrade for 2011. Their projected starting lineup is currently Max Starks, Chris Kemoeatu, Maurkice Pouncey, Ramon Foster and Flozell Adams. At left tackle, Starks played seven games and managed a -9.5 rating. He is 29 and coming off of a neck injury yet he is one of the bright spots for this group.

At left guard is Kemoeatu, who ranked as the second worst left guard in the 2010 season. While we feel Pouncey is over rated at center compared to what many in the media think, he is still an above average run blocker and is here to stay. At right guard is Foster who has started since Week 10. In his time, he managed a -12.9 rating. At the other end of the line, Adams rated as the sixth worst pass-blocking right tackle. At age 35, he’s not on his way up.

Backups who had rough 2010’s also included tackle Jonathan Scott, center Doug Legursky and free agent guard Trai Essex. This leaves the only offensive linemen on the team that we think could make a quality starter is Pouncey. In 2009, Willie Colon was one of the best tackles in the game, but he is unlikely to return. This is a line that clearly is in need of a makeover. Left guard and right tackle are probably the biggest needs, but any starters or depth they can get would be a huge help.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
lenne értelme, mert simán elképzelhető, hogy mind a 4 cb és aaron williams+az öt top ot prospect is kimegy addigra, aztán kc-nél philt se lehet kizárni, így pedig maradna max punci, ha egyáltalán 😊Wyatt
Annyira rosszul csak nem alakul számunkra az első kör, mint a szurkolói mockban... A végén pedig még Pounceyt is megszavazzák nekünk.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vagyok benne biztos, de sztem a lockout megszüntetésével játékosokat is lehet.

Nekem feltréd érzésem van. 😊Soldados
Mire gondolsz? mondjuk Koloncért pár pickkel feljebb? Jó lehet, hogy Kolonc nem lehet téma mert a státusza nem engedi esetleg, csak ő nem igazán szükséges ebbe a gépezetbe ilyen sérülés után. Máshol pedig a rutinja még jól jöhet.polamalu
Colon szabadügynök, ő biztosan nem bevonható a trédbe.

Egyébként semmi különöset nem gondolok. Csak azt, hogy olyan 24-25. helyre fel fogunk menni. Még csak azt se mondom, hogy kiért. Lehet ez egy OT vagy CB, aki éppen a csapat kedvence. Ha ezen posztok egyiken a csapat kedvence lecsúszik 24-25. pickig felmegyünk. Legutóbb Holmes-nál trédeltünk fel 1. körben. Akkor a 32. helyről.Soldados
lenne értelme, mert simán elképzelhető, hogy mind a 4 cb és aaron williams+az öt top ot prospect is kimegy addigra, aztán kc-nél philt se lehet kizárni, így pedig maradna max punci, ha egyáltalán 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagyok benne biztos, de sztem a lockout megszüntetésével játékosokat is lehet.

Nekem feltréd érzésem van. 😊Soldados
Mire gondolsz? mondjuk Koloncért pár pickkel feljebb? Jó lehet, hogy Kolonc nem lehet téma mert a státusza nem engedi esetleg, csak ő nem igazán szükséges ebbe a gépezetbe ilyen sérülés után. Máshol pedig a rutinja még jól jöhet.polamalu
Colon szabadügynök, ő biztosan nem bevonható a trédbe.

Egyébként semmi különöset nem gondolok. Csak azt, hogy olyan 24-25. helyre fel fogunk menni. Még csak azt se mondom, hogy kiért. Lehet ez egy OT vagy CB, aki éppen a csapat kedvence. Ha ezen posztok egyiken a csapat kedvence lecsúszik 24-25. pickig felmegyünk. Legutóbb Holmes-nál trédeltünk fel 1. körben. Akkor a 32. helyről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Nem vagyok benne biztos, de sztem a lockout megszüntetésével játékosokat is lehet.

Nekem feltréd érzésem van. 😊Soldados
Mire gondolsz? mondjuk Koloncért pár pickkel feljebb? Jó lehet, hogy Kolonc nem lehet téma mert a státusza nem engedi esetleg, csak ő nem igazán szükséges ebbe a gépezetbe ilyen sérülés után. Máshol pedig a rutinja még jól jöhet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagyok benne biztos, de sztem a lockout megszüntetésével játékosokat is lehet.

Nekem feltréd érzésem van. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagyok benne biztos, de sztem a lockout megszüntetésével játékosokat is lehet.

Nekem feltréd érzésem van. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
De lehet cserélni, egyedul annyi valtozik, hogy jatekost nem lehet belevenni a tradebe (bar mar ez se biztos)
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Ez egy nagyon kemény draft lesz ha jól értettem nincs trédelés se a mostani pick-kere se a jövőbeniekre. Nem lehet szerződni a drafton kívüliekkel meg ilyesmi. Szerintem ez egy híres draft lesz majd sokáig fogják emlegetni, de szerintem mi ügyesek leszünk benne!!!

Hajrá K. Colbert ! Go steelers!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=w70XoVSkUAE&feature=channel_video_title

Ward kurva jó volt ismét. Szerintem most már egyértelmű favorit a győzelemre, remélem meg is nyeri.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Jézus isten 😀

To be completely blunt, pretty much all of the Steelers offensive line could use an upgrade for 2011. Their projected starting lineup is currently Max Starks, Chris Kemoeatu, Maurkice Pouncey, Ramon Foster and Flozell Adams. At left tackle, Starks played seven games and managed a -9.5 rating. He is 29 and coming off of a neck injury yet he is one of the bright spots for this group.

At left guard is Kemoeatu, who ranked as the second worst left guard in the 2010 season. While we feel Pouncey is over rated at center compared to what many in the media think, he is still an above average run blocker and is here to stay. At right guard is Foster who has started since Week 10. In his time, he managed a -12.9 rating. At the other end of the line, Adams rated as the sixth worst pass-blocking right tackle. At age 35, he’s not on his way up.

Backups who had rough 2010’s also included tackle Jonathan Scott, center Doug Legursky and free agent guard Trai Essex. This leaves the only offensive linemen on the team that we think could make a quality starter is Pouncey. In 2009, Willie Colon was one of the best tackles in the game, but he is unlikely to return. This is a line that clearly is in need of a makeover. Left guard and right tackle are probably the biggest needs, but any starters or depth they can get would be a huge help.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sziasztok !!! Üdv mindenkinek !!!
Most írok egy vadat 😊 szerintem OL-ra vagy DL-ra húzunk ! :cool: úgy érzem nem fogjuk elsőkörben DB-t húzni... ok nost jöhet a killing :cool:

Goooo Steelers !!! Go K. Colbert !!!Steelers-Nation
Egy Ot nagyon benne van azért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sziasztok !!! Üdv mindenkinek !!!
Most írok egy vadat 😊 szerintem OL-ra vagy DL-ra húzunk ! :cool: úgy érzem nem fogjuk elsőkörben DB-t húzni... ok nost jöhet a killing :cool:

Goooo Steelers !!! Go K. Colbert !!!Steelers-Nation
Szerintem egy QB-ért feltradelünk.

több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Sziasztok !!! Üdv mindenkinek !!!
Most írok egy vadat 😊 szerintem OL-ra vagy DL-ra húzunk ! :cool: úgy érzem nem fogjuk elsőkörben DB-t húzni... ok nost jöhet a killing :cool:

Goooo Steelers !!! Go K. Colbert !!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Sztem lehet kijelenteni kijelentő mondattal is. 😊ulpianus
Lehet, de attól az még nem ellentmondást nem tűrő, hogy kijelentesz vmit.Soldados
Szerintem hagyjuk abba, mert már kezd betegessé válni. 😊vassadi
Na ez felszólító mondat volt. 😊