Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Látszik, hogy az edzői stáb mennyire bízik Heywardban, én pedig bízom az edzői stábban - jó pick volt. 😉

Második körben jöhet Curtis Brown.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tomlin már mindenhol a srác Faceebook és Twitter oldalát hírdeti. Nagyon bele lehet zúgva. Azt gondolom, hogy az idei draft egyik fele tudatosan a jövő építésé a másik fele a tűzoltásé lesz. Ma remélem azt az Ol v. CB picket ill. mindkettőt sorrend tetszőleges. Ahogy Laci barátom mondja fő a kiszámíthatatlanság két futás egy passz. 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A kiröhögést nem értem... Ez egy teljesen jó pick volt, csak nem elsődleges needre, hanem másodlagosra. Az oka az volt, hogy a bennlévő CB-k Colberték szerint nem értek 1. kört, viszont 2-3. körös CB-kel tele van a class. Természetesen ez nem A-kategóriás húzás, mert nem elsődleges needre jött, de teljesen korrekt választás. A luxuspick, amelyben egy igazi tehetség jön, az még mindig jobb, mint reachelni vkit. (A legjobb persze, ha a kettő találkozik, nálam ez jelenti az A-kategóriát) Nekem speciel Williams tetszik, mert fizikális DB, ami hozzánk illik, de egyértelmű, hogy Colberték szerint nem 1. körös prospect, akkor őt hozták volna a needre a luxuspick helyett. Így hoztunk egy nagy valószínűséggel szuper játékost, akinek 2011-ben nem sok hasznát vesszük majd, de később alappillére lehet egy új Steel Curtainnek. Rövidtávon nem a legjobb választás, hosszútávon valszeg a lehető legjobb volt.

Heyward valóban betervezett lehetett és nagyon a draft boardunk elején lehetett (utoljára Mendinél mondtak hasonlókat), Tomlin A+ karakterű játékosnak nevezte, elmondták, hogy egyáltalán nem érdekelte őket a trédajánlatok, mert ő kelett egyértelműen a bennlévők közül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elég mély az a CB class, még 3. körben is... és ha csak nincs valaki belebuzulva Harrisbe, nem lett volna értelme 1. kört beleölni. Egy dolog a need, de ha Carpenterhez hasonlót reachelnek, ugyanúgy röhögtél volna rajtuk 😛

Sztem Sherrod az egyetlen, akit inkább esetleg megérte volna húzni... ha más lett volna a prioritás, de nincs így se gond, sztem okos pick Heyward.Igor
Nem röhögtem volna akkorát. Egy élcsapat rícselhet. Egy Seahawks nem.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elég mély az a CB class, még 3. körben is... és ha csak nincs valaki belebuzulva Harrisbe, nem lett volna értelme 1. kört beleölni. Egy dolog a need, de ha Carpenterhez hasonlót reachelnek, ugyanúgy röhögtél volna rajtuk 😛

Sztem Sherrod az egyetlen, akit inkább esetleg megérte volna húzni... ha más lett volna a prioritás, de nincs így se gond, sztem okos pick Heyward.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, tervezett volt, a press conferenceben el is mondták, hogy voltak trade ajánlatok a pickre, de miért tradelnénk le, amikor ott van a srác akit akarunk?
Nagyon nagyon bíznak benne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
véletlenül egyetértek soldival. nem lehet azt mondani, hogy Heyward szar pick, de ennél nagyobb needek is voltak itt, így ez csak luxus.
Ami furcsa hogy full tervezett volt a 3 másodperces gondolkodásból kiindulva tehát szóba sem jött mondjuk valamelyik CB aki inkább kellett volna ide.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Szerintem korrekt pick. Ez a stáb észnél van.

Igaz, hogy CB need van, de ha most húztak volna 1 körös CB-t, szvsz az is padozott volna. Szóval a jövő évi kezdő CB kérdését nyilván nem a drafton kívánják megoldani. OL ugyanúgy.

Szerintem most azok jönnek, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy előbb lesz a CB pick.Jan
Nyilván nem azonnali kezdőnek kellett volna a CB, de CB-ből 5-6 kell a rosterre, ráadásul nickel és dim e felállások miatt sokkal nagyobb szerep hárul mondjuk a 3-4. cornerre, min t a 4. DE-re.

Ezzel kb eldőlt, hogy az OT-kérdést nem idén fogjuk megoldani (már megint 😊), nagyon meglepne, ha 2. körben nem CB jönne. Igazából corneren (és persze a mindig halasztodó OT-n) kívül Hudson nem lepne meg, kiváló karakter (ahogy Hayward is és nálunk ez nagyon döntő faktor), ráadásul illik az új blokkolási sémába. És akkor meglenne a hőn áhított OG-pick, az más kérdés, hogy az OG mindenkinél csak Pouncey 2.0 miatt volt terítéken. 😛 Igazából leginkább miatta sajnálom, hogy nem cornert húztunk, mert így messze cornerre van a legnagyobb esély, pedig Hudson sztem nagyon illett volna hozzánk. Bár ki tudja, tán 3. kör végére is lecsúszhat esetleg...?Soldados
4. DE ha nem sérül meg senki azon a poszton. Ami kisebb csoda lenne.

Egyébként tavaly a WR picknél lett rosszul mindenki, aztán utóbb kiderült hogy mégiscsak kellett az... nyilván megvannak az elképzelések a CB és OL posztra, szvsz meg is fogják oldani.

Ha tavaly nincs az a lehetetlen sérüléshullám, akkor Starks Kemo Pouncey Colon Adams - egész normális O falunk lehetett volna.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem korrekt pick. Ez a stáb észnél van.

Igaz, hogy CB need van, de ha most húztak volna 1 körös CB-t, szvsz az is padozott volna. Szóval a jövő évi kezdő CB kérdését nyilván nem a drafton kívánják megoldani. OL ugyanúgy.

Szerintem most azok jönnek, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy előbb lesz a CB pick.Jan
Nyilván nem azonnali kezdőnek kellett volna a CB, de CB-ből 5-6 kell a rosterre, ráadásul nickel és dim e felállások miatt sokkal nagyobb szerep hárul mondjuk a 3-4. cornerre, min t a 4. DE-re.

Ezzel kb eldőlt, hogy az OT-kérdést nem idén fogjuk megoldani (már megint 😊), nagyon meglepne, ha 2. körben nem CB jönne. Igazából corneren (és persze a mindig halasztodó OT-n) kívül Hudson nem lepne meg, kiváló karakter (ahogy Hayward is és nálunk ez nagyon döntő faktor), ráadásul illik az új blokkolási sémába. És akkor meglenne a hőn áhított OG-pick, az más kérdés, hogy az OG mindenkinél csak Pouncey 2.0 miatt volt terítéken. 😛 Igazából leginkább miatta sajnálom, hogy nem cornert húztunk, mert így messze cornerre van a legnagyobb esély, pedig Hudson sztem nagyon illett volna hozzánk. Bár ki tudja, tán 3. kör végére is lecsúszhat esetleg...?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Szerintem korrekt pick. Ez a stáb észnél van.

Igaz, hogy CB need van, de ha most húztak volna 1 körös CB-t, szvsz az is padozott volna. Szóval a jövő évi kezdő CB kérdését nyilván nem a drafton kívánják megoldani. OL ugyanúgy.

Szerintem most azok jönnek, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy előbb lesz a CB pick.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
mondanék egy Zimbát,tökéletes az óriásbébi falunkba-Steeleres OL a legnehezebb falat 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
a hazai húzás, erről elisfeledkeztem
http://cgi.ebay.com/CRAIG-HEYWARD-SIGNED-PITT-PANTHERS-8X10-PHOTO-JSA-COA-/400208360838


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Srácok azt ne felejtsétek el, hogy a draft nem arról szól, hogy rangsoroljuk a needeket, aztán a legnagyobb needre húzunk először, főleg nálunk nem.
Ha valóban a Soldi által 1-2 napja idézett draft stratégiát követték, az azt jelenti, hogy se Harris, se Williams, se Sherrod nem kapott nálunk 1. körös minősítést, és reachelés helyett inkább behúztuk a BPAt a listánkon, aki Heyward volt.

Én azért örülök nagyon a picknek, mert Heyward a targetem volt a GM drafton is, és emiatt elég sok OSU meccset megnéztem úgy, hogy csak rá figyeltem. Pass rushban nem egy szupersztár(még), viszont a futást nagyon durván megállítja.
Egy Hood-Heyward duóval most kb 10 évre meg van oldva a DE poszt.tenorx
A 2. bekezdés kétségtelenül igaz, ráadásul Heyward játékát én is imádom, meg a DL-depth is kellett, tehát tényleg jó pick ez.

De bizony alulértékeled a need szerepét. Mert ettől még tény marad, hogy 2 nagy needünk van, és egy másodlagos needre húztunk playát, aki így várhatóan 2 évig nem lesz kezdő alapesetben... Ez így luxuspick. Mondjuk mi szeretjük a luxuspickeket (értsd: BPA-zás 1. körben), és persze évek múltán bejönnek, de a 2011-es évet semmiképpen sem Heyward határozza meg, hisz alig lesz pályán ideális esetben.

Ettől függetlenül fanyalgás nincs bennem, mert jó pick, de A-ra nem tudom értékelni, mert nem elsődleges needre jött és 2 évig padozni fog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hampton most egy kicsit overrated, mert kövezzetek meg, de már annyira nem jó, mint 3-4 éve. Amikor Hoke volt fent a pályán akkor se volt akkora minőségbeli esés, a DEink ezt szépen megoldják. Többek között ezért sem szerettem volna Taylort az első körben.


Press conference Heywardról: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/1st-Round-Draft-Pick-Press-Conference/a96d6cc3-ed3a-44fe-ba50-871d8c611c5e
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Egy Hood-Heyward duóval most kb 10 évre meg van oldva a DE poszt.tenorx
Ez jó is hangzik főleg itt, de azért ahhoz még kellene valami NT is.

Egy kis off: vagy Hampton-t hintaszékben is beküldjük ( kora végett), igaz amekkora úgy is sok helyett felfog 😂 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok azt ne felejtsétek el, hogy a draft nem arról szól, hogy rangsoroljuk a needeket, aztán a legnagyobb needre húzunk először, főleg nálunk nem.
Ha valóban a Soldi által 1-2 napja idézett draft stratégiát követték, az azt jelenti, hogy se Harris, se Williams, se Sherrod nem kapott nálunk 1. körös minősítést, és reachelés helyett inkább behúztuk a BPAt a listánkon, aki Heyward volt.

Én azért örülök nagyon a picknek, mert Heyward a targetem volt a GM drafton is, és emiatt elég sok OSU meccset megnéztem úgy, hogy csak rá figyeltem. Pass rushban nem egy szupersztár(még), viszont a futást nagyon durván megállítja.
Egy Hood-Heyward duóval most kb 10 évre meg van oldva a DE poszt.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Azért bennem van hiányérzet. Én ezt a húzást nem tudom A-ra értékelni, csak max B-re, ugyanis Heyward akármekkora elit játékos lesz/lehet posztján, egy olyan játékost választottunk, aki - ha nincs sérülés - 2 évig tuti csere, idén 4. számú DE, jövőre lesz 3. számú és ugye itt jön be az, hogy cornerünk nincs, OT-ink kevesen vannak és öregek.Soldados
Na én ezért húztam a számat mikor megláttam, hogy kit választott a csapat.
Nagy eséllyel jó játékos lesz, DE nincs CB a keretben és az O fal is "elég" gyatra.

Bent volt még Williams, Harris, Sherrod vagy akár Ijalana és Franklin (mondjuk nálam ezek az OL tagok kérdésesek 1 körre, mint ahogy 2 nem is ment még ki belőlük).

Viszont első benyomás legtöbbeteknél jó volt a húzásra, szóval maradjon meg is a jó benyomás.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért bennem van hiányérzet. Én ezt a húzást nem tudom A-ra értékelni, csak max B-re, ugyanis Heyward akármekkora elit játékos lesz/lehet posztján, egy olyan játékost választottunk, aki - ha nincs sérülés - 2 évig tuti csere, idén 4. számú DE, jövőre lesz 3. számú és ugye itt jön be az, hogy cornerünk nincs, OT-ink kevesen vannak és öregek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 94
Ahogy mindig is hangoztatja mindenki, pass-rush nélkül lehet neked elit CB-d, sz*rt se érsz vele. Így nézve nagyon jól kezdtük a draftot! 😊 Most jöhet a CB!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Remélem nem fogjuk szidni ezt a húzást év közben. Nem a srác képességei miatt, mert azzal nincs gond. Tökéletesen illik a mi rendszerünkbe, az OL fal és a DB mélység miatt.
Reménykedjünk, hogy ma este már egy CB-vel leszünk többen.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem tudok sok mindent a pacákról, de bízom bennetek 😊
Egyébként most néztem a választását, szimpi volt, még meg is könnyezte 😊
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nem rossz 😀... csak 2. körben CB legyen 😊, apropó mikor kezdődik a 2. kör magyar idő szerint?

" class="embed">
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jól jártunk, Robinak bejött a több hónapos tippje, gratula hozzá. Behúztunk egy gyakorlatilag BPAt egy kurva erős DL classból, amivel így építhetünk új Steel Curtaint, és Heyward + Ziggy nagyon jó lesz a DLben.
2. körben lesz bőven corner, OLt meg majd akkor később (esetleg FA, ha lesz)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épül az új Steel Curtain. 😊 Nem rossz ez, de most vhonnan le kell akasztani egy cornert. 2. körben sztem tuti az jön, aztán jöhet az OL.

Amúgy nem is meglepő, a Pro dayen az egész vezérkar ott volt Colberttel, Tomlinnal és LeBeau-val.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Heyward.