Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na meg lehet nyugodni, nem csúszott le hozzánk 😊

Nagyon kíváncsi vagyok mit fogunk lépni.tenorx
Attól függ, hogy indul e most majd egy OT run.

Illetve CB-k is vannak még bent szép számmal.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na meg lehet nyugodni, nem csúszott le hozzánk 😊

Nagyon kíváncsi vagyok mit fogunk lépni.
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Üdv mindenkinek !!! Remélem mindenki érzi a Csít ! 😀

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Egy ilyen szituban, mint ami most a szurkolói mockban van, hogy nincs se OT, se CB, akkor viszont szinte biztos, hogy Mike jönne.tenorx
Phil Taylor vagy letrade jönne. De már csak órák kérdése, és vége lesz a Pouncey-pick körüli vitának.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"We always balance the talent versus the need and if it is close, if two or more players are close, we will always take the player of need, But what we don't do is reach for a specific position." - Soldados
Komámuram, ez annyira kétélű, hogy semmit sem mond... 😊 ha két playa közeli, akkor persze hogy needet húztok. Ha viszont nincsenek közel, akkor nem reacheltek... -> tehát simán BPA-z(hat)tok.

Te csak azt a részt értelmezted ami neked tetszik.. 😊 ha olyan a boardotok, hogy mondjuk Pouncey TOP 20-as, és mondjuk Taylor/a maradék OT 2. kör vége.. akkor bizony MP lesz a húzás vége.
Persze ez megint feltételezgetés.. és nem vagyok túlságosan meggyőződve, hogy ilyen lesz... de sztem az esély ott van rá hogy átkozódni fogsz holnap este.
"Fear the Pouncey", jobb félni mint..!Igor
Azért hogy a szövegértelmezésem kritizáld és "betalálj", nem kell idejönnöd. Köszi. Elmondtam, leírtam, OG nem need, így Taylort is előbb húznánk, mert a komoly need. Belemagyarázhatod, hogy "csak azt értelmezem, ami nekem kedvez", de most sem ez történt. Ha Te máshogy érted, értelmezed, akkor írd le a véleményed anélkül, hogy rám célozgatnál itt és a GM csevegőben is, s ne találd ki, hogy én miért úgyértelmezem, ahogy. Ha cukkolni akarsz, menj Höri-bria pároshoz, ők szeretik ezt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én azért nem érzem esélyesnek a Pouncey picket, mert előttünk ki fogja szedni valaki, szinte biztos vagyok benne. Egy ilyen szituban, mint ami most a szurkolói mockban van, hogy nincs se OT, se CB, akkor viszont szinte biztos, hogy Mike jönne.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
"We always balance the talent versus the need and if it is close, if two or more players are close, we will always take the player of need, But what we don't do is reach for a specific position." - Soldados
Komámuram, ez annyira kétélű, hogy semmit sem mond... 😊 ha két playa közeli, akkor persze hogy needet húztok. Ha viszont nincsenek közel, akkor nem reacheltek... -> tehát simán BPA-z(hat)tok.

Te csak azt a részt értelmezted ami neked tetszik.. 😊 ha olyan a boardotok, hogy mondjuk Pouncey TOP 20-as, és mondjuk Taylor/a maradék OT 2. kör vége.. akkor bizony MP lesz a húzás vége.
Persze ez megint feltételezgetés.. és nem vagyok túlságosan meggyőződve, hogy ilyen lesz... de sztem az esély ott van rá hogy átkozódni fogsz holnap este.
"Fear the Pouncey", jobb félni mint..!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Egy ideje nem néztem be ide, de látom még mindig Pouncey van terítéken 😊 Sztem tök okafogyott ez a dolog mert egyrészt vszínű nem lesz bent 31.-re, másrészt még akkor sem őt húznátok, ha mind az 5 top OT és 4 CB kimegy előtte, akkor inkább letrade. A legnagyobb esély egyébként sztem Williams-re van, sztem ő bent is lesz még.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na még egy kis adalék Kevin Colbert, azaz draftmágusunk sajtótájékoztatójából. Mivel ritkán szokott mellébeszélni, így érdemes elolvasni a szavait.

"We have seven picks and I need them all" - azaz ha fel is trédelünk az 1. körben, akkor később le fogunk trédelni. Ha Colbert azt mondja, hogy mind a 7 pickre szüksége van, akkor az biztos, hogy legalább 7-szer választani is fogunk.

"We are going to go back and draft based on the team that we know we have at this point." - azaz úgy draftolunk, hogy csak azokkal számolunk, akik jelenleg is rosteren vannak! Ez rendkívül fontos momentum, mert azt jelenti, hogy az FA elcsúszásával nem számol draftstratégia szempontjából azokkal, akiket esetleg újraigazolnánk, ez tovább erősíti a CB és OT-húzást, mert Gay és Ike sincs például rosteren! Ez előrevetít RB és akár Kicker húzást is, mert Mewelde és Suisham sincs rosteren!

"We always balance the talent versus the need and if it is close, if two or more players are close, we will always take the player of need, But what we don't do is reach for a specific position. That is where the biggest mistakes have been made and I think will cntinue to be made." - ez is azt mutatja, hogy hiába lesz bent Pouncey, ha megfelelő CB és OT lesz bent, akkor a need miatt Pounceyt 31. helyen sem húznánk. Sőt Phils Taylort is ezért érzem menekülőtervnek Pounceyval szemben.

Amúgy nagyjából 100 név szerepel Colberték draft Boardján.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jól látszik, hogy CB-t, OL-t, DL-t (akár) korán (is) akarunk húzni, de valamikor mindenképpen. Középen/hátul megint lesz WR-pick is.

Ha már belső falember, akkor felhívnám a figyelmet Hudsonra, 3. körben tuti nem hagynánk bent, de azon se lepődnék meg, ha 2.-ban érkezne, ha a CB/OT poszton nincs 2/31-nek megfelelő playa. Kiválóan illik zone blockingba, amit próbálgatunk Kruger érkezése óta. Én abszolút az ő behúzására számítok a belső falembereket tekintve.

Sztem futó is fog jönni és itt egy hazai gyerekre figyeljünk nagyon: Dion Lewis. sztem ő nagyon sikeres mid-round húzás lehet, akárki is csap le rá. Stílusa leginkább Barry sandersére emlékeztet.

Ami nagyon meglepő, hogy ILB-ket szinte egyáltalán nem nézegettünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
ehun e a nézettségünk,mint tavaly megállapitottuk nagyjából az első pár kör irányát lehet látni, de húzni csak hátul fogunk belőlük
favorizált OL/DL/CB de a CB nézegetés nagy szerelme Colbert-nek, akárcsak az elkapók
biztos húzunk WR-t valahol hátul, bár én Hynoski-nak örvendnék vaaaagy Dionnak (Celin? 😛 )
Wide Receiver (8)
Jonathan Baldwin, Pittsburgh
Greg Little, North Carolina
Tyler Beiler, Bridgewater(workout only)
Edmund Gates, Abeline Christian
Dwight Dasher, Middle Tennessee(workout only)
Denarius Moore, Tennessee
Vincent Brown, San Diego State
Austin Pettis, Boise State

Tight End (2)
Weslye Saunders, South Carolina
Julius Thomas, Portland State

Running Back (4)
Henry Hynoski, Pittsburgh (Fullback)
Dion Lewis, Pittsburgh
Taiwan Jones, Eastern Washington
Da’rel Scott, Maryland

Offensive Linemen (7)
Rodney Hudson, Florida State
Jason Pinkston, Pittsburgh
Marcus Gilbert, Florida
Jariel King, South Carolina
James Carpenter, Alabama
Keith Williams, Nebraska
Marcus Cannon, TCU

Defensive Linemen (8)
Anthony Gray, Southern Mississippi
Frank Kearse, Alabama A&M
Phil Taylor, Baylor
Corbin Bryant, Northwestern
Zach Clayton, Auburn
Kenrick Ellis, Hampton
Greg Romeus, Pittsburgh
Cameron Jordan, California

Linebacker (2)
Jabaal Sheard, Pittsburgh
Mario Harvey, Marshall

Cornerback (7)
Johnny Patrick, Louisville
Curtis Marsh, Utah
Buster Skrine, UTC
Curtis Brown, Texas
Aaron Williams, Texas
Cortez Allen, Citadel
Ras I Dowling, Virginia

Safety (2)
Dom DeCicco, Pittsburgh
Davon Morgan, Virginia Tech


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
csaknehogy a vakasszony visszanézzen ...... és felmennyünk Májkért 😉sutianap
az már nem is C-, inkább D- pick lenne. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Király a kép! 😊

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Nationnek adom, hogy nem lesz elsőkörös CB draft, de lehet második se :cool:
számomra, Tizedessel egyetértésben a kielégitő a Punci/Powe az első két körben
de majmekláttyuk, ugyebár, csaknehogy a vakasszony visszanézzen ...... és felmennyünk Májkért 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jöjjön is az utánpótlás 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez tetszik. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Egy ma készült kép. Már kiválóan szurkolnak és esténként Steelers videókat kell nézni. Jön az utánpótlás!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Látom kezd most már max lángon ég mindenki a draft végett. 😊

Természetes én is CB vagy OT várok. Kicsit inkább CB, mert nagyon kell a hátsó sorban meghatározó ember Troy-on kívül.

Első 3 körben CB OT NT kell nem vitás.
Amit nem akarok idén látni az TE, WR, RB és QB ott teljesen megvagyunk, illetve az elmúlt években szépen feltöltöttük ezeket a posztokat.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyilván, leírtam már párszor, hogy nekem is Carimi/Sherrod kéne. A másik hármat annyira nem bírom.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Őszintén szólva, ezekben semmi meglepő nincs.. sőt eléggé papírforma mindhárom? Vagy csak én látom így? 😊

Sztem még a legvérmesebb Pouncey-propagálók (ergo tenorx 😛) sem kétlik az OT szükségességét.. csak van aki szerint a OG is fontos need (megjegyzem, én is így vélem), mások sztem nem.
Ugyanakkor ha elmegy a TOP 5 tackle (Ty Smith, Castonzo, Solder, Carimi, Sherrod - és nálam már Sherrod is kérdőjeles amúgy), akkor nem nagyon marad olyan tackle, akit érdemes lenne az első köben vinni, sőt akiért érdemes lenne a 2. körben reachelni egy Punci/Watkins/Ijalana helyett..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
what if... pillanatok

PITTSBURGH STEELERS

Don't be surprised if ...

• The Steelers trade out of the first round to get another second-round pick and move up from No. 62. Two of the positions the team wants to identify in the draft -- cornerback and offensive tackle -- have players who might not be first-round picks but could go in the second round.

• The team doesn't draft a wide receiver, something they always covet, until at least the third round. After Julio Jones and A.J. Green, the coaches think there is a big drop off in talent at that position. They like Kentucky WR Randall Cobb, but, if they don't move up in the second, they don't think he will be available at No. 62.

The Steelers take a tackle before a guard. The team loves Florida C/G Mike Pouncey, but they think he will be long gone. And Baylor G Danny Watkins interests them. But they would rather have a tackle to provide depth for now.

-- Gerry Dulac
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szerk: ez az elemzés LOL-kategória... Kemo mint 2. legrosszabb LG. lol Természetesen nem elit, de ez ettől kezdve komolytalan...
Ez nem érv, a számok meg nem hazudnak (lehetnek pontatlanok, lehet, hogy csak az ötödik legrosszabb). Valószínűleg nem a hasukra ütöttek, és beírtak valamit.

Mike kurva jó volt guardként Maurkice mellett, nem kell vele centert játszatni, ennyi.
Egyébként: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f8040a/article/steelers-have-serious-designs-on-teaming-up-pouncey-brothers
Lehet csak smokescreen, és felmegyünk valaki másért, de attól még nem lehet kizárni a lehetőséget, főleg, hogy egy baszott nagy lyuk van az RG poszton.


A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.

CB meg lesz bőven a 2. körben is, főleg Aaron Williams szintű, ha meg inkább ütköző, mint cover CBt akarunk akkor meg főleg.tenorx
De érv, ugyanis annyi faszságot, és ostoba elemzést kevés helyen olvasok, mint ott. Nálam abszolút "tiltó listán van az oldal. Kb annak ellenkezője igaz, mint amit írnak. Flozellt is lehúzzák, pedig nagyon jó volt. Ez is mindent elmond az oldalról. A guard nem need (más posztok viszonylatában pláne nem), főleg nem egy olyan emberrel, aki 1 éve nem játszott azon a poszton. Akkor már inkább belülről a biztató Leguval, aki ráadásul játszott azon a poszton is. Kezdő úgysem lesz, mert Legu, és Ramon Foster is előtte lesz a DC-n eleinte, így meg egy teljesen ostoba luxuspick.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.tenorx
Engem már Powe se nyűgöz le annyira. Phil Taylort pedig azért választottam, mert nem maradt megfelelő OT és CB se, a letrade pedig ebben a játékban nem lehetséges.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
szerk: ez az elemzés LOL-kategória... Kemo mint 2. legrosszabb LG. lol Természetesen nem elit, de ez ettől kezdve komolytalan...
Ez nem érv, a számok meg nem hazudnak (lehetnek pontatlanok, lehet, hogy csak az ötödik legrosszabb). Valószínűleg nem a hasukra ütöttek, és beírtak valamit.

Mike kurva jó volt guardként Maurkice mellett, nem kell vele centert játszatni, ennyi.
Egyébként: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f8040a/article/steelers-have-serious-designs-on-teaming-up-pouncey-brothers
Lehet csak smokescreen, és felmegyünk valaki másért, de attól még nem lehet kizárni a lehetőséget, főleg, hogy egy baszott nagy lyuk van az RG poszton.


A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.

CB meg lesz bőven a 2. körben is, főleg Aaron Williams szintű, ha meg inkább ütköző, mint cover CBt akarunk akkor meg főleg.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hát tényleg borzasztó lenne, ha lenne falunk 😕 tenorx
Nem mondom, hogy Pouncey nem jelentene minőségi erősítést (ennek a falnak ki ne lenne az?...), de az OL-nek nem elsősorban guardra van szüksége (centerre pedig végképp nincs).