Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kurva jól jártunk, Robinak bejött a több hónapos tippje, gratula hozzá. Behúztunk egy gyakorlatilag BPAt egy kurva erős DL classból, amivel így építhetünk új Steel Curtaint, és Heyward + Ziggy nagyon jó lesz a DLben.
2. körben lesz bőven corner, OLt meg majd akkor később (esetleg FA, ha lesz)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épül az új Steel Curtain. 😊 Nem rossz ez, de most vhonnan le kell akasztani egy cornert. 2. körben sztem tuti az jön, aztán jöhet az OL.

Amúgy nem is meglepő, a Pro dayen az egész vezérkar ott volt Colberttel, Tomlinnal és LeBeau-val.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Heyward.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Heyward jön, durva!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bent van Sherrod, Williams, Heyward és Harris, dúskálunk a lehetőségekben 😊tenorx
Lehet épp ezért érdemes lenne letrédelni plusz picket szerezve.

szerk: nem lesz ilyen, már választottunk is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bent van Sherrod, Williams, Heyward és Harris, dúskálunk a lehetőségekben 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából ebből nekem tök mindegy ki jön.

Nálam ez a sorrend: 1. Williams, 2. Carimi, 3. Heyward. 4. Sherrod, 5. Harris


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Tessék Soldi, na Harris, Williams, Carimi vagy Sherrod jön?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát pedig 19re Prince kurva jó value pick lett volna, szerintem az idei másodikért + pickswapért lehet meg is lett volna. Na mindegy, nyilván a FO jobban tudja.tenorx
Naná, hogy jobban tudja... 1+2. kört nem ér senki nekünk, mert 2 qrva nagy needünk van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezt csak azért, hogy behúzzátok Jimmyt Soldi miatt. 😂 😛
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Lehet szerencsénk lesz és Carimi lecsúszik hozzánk. Most sztem olyan csapatok jönnek, akiknek nem OT kell, de ugye be is trédelhetnek elénk, úgyhogy sztem érdemes lenne elgondolkodni egy feltréden.Soldados
Carimit nem engedi el a Pats ha ott még bent lesz, nagyon remélem, és akkor kész a az OL ezer évre.
De Pittsburghben is lehetne szeretni, az tény.Sobri Jóska
Húztatok már egy OL-t, nem fogtok még egyet. Sztem ti elviszitek Heywardot.Soldados
Pont azért lenne zseniális ez a két első pick. De Heyward is jöhet.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hát pedig 19re Prince kurva jó value pick lett volna, szerintem az idei másodikért + pickswapért lehet meg is lett volna. Na mindegy, nyilván a FO jobban tudja.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet szerencsénk lesz és Carimi lecsúszik hozzánk. Most sztem olyan csapatok jönnek, akiknek nem OT kell, de ugye be is trédelhetnek elénk, úgyhogy sztem érdemes lenne elgondolkodni egy feltréden.Soldados
Carimit nem engedi el a Pats ha ott még bent lesz, nagyon remélem, és akkor kész a az OL ezer évre.
De Pittsburghben is lehetne szeretni, az tény.Sobri Jóska
Húztatok már egy OL-t, nem fogtok még egyet. Sztem ti elviszitek Heywardot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem továbbra is Carimi és Williams lenne a választottam. Mármint a kettő közül az egyik. Jimmy nálam semmiképpen, ő nagyon elkeserítene, nem illik a stílusa a csapatunkba.Soldados
Kivisszük mindjárt Jimmyt. 😛 Legalábbis remélem...Vrijbloed
Én is. Mert qrvára nem akarom hozzánk. 😛

tenorx: 12 helyet felmenni 1. körben qrva drága, az nem érte volna meg. Most lenne érdemes felmenni ha annyira akarunk vkit. De mivel sztem sok jelöltünk bent van, így lehet ezért nem tesszük meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Lehet szerencsénk lesz és Carimi lecsúszik hozzánk. Most sztem olyan csapatok jönnek, akiknek nem OT kell, de ugye be is trédelhetnek elénk, úgyhogy sztem érdemes lenne elgondolkodni egy feltréden.Soldados
Carimit nem engedi el a Pats ha ott még bent lesz, nagyon remélem, és akkor kész a az OL ezer évre.
De Pittsburghben is lehetne szeretni, az tény.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nekem továbbra is Carimi és Williams lenne a választottam. Mármint a kettő közül az egyik. Jimmy nálam semmiképpen, ő nagyon elkeserítene, nem illik a stílusa a csapatunkba.Soldados
Kivisszük mindjárt Jimmyt. 😛 Legalábbis remélem...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jah és kihagytam, hogy még bent van Heyward, aki szintén jöhet, szóval szerintem rosszul már nem járhatunk. Hozzáteszem egy kicsit szomorú vagyok, a Giants le akart tradelni infok szerint, és behúzhattuk volna Princet 😕 Mondjuk 12 helyet kellett volna felmenni, de szerintem megérte volna.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem továbbra is Carimi és Williams lenne a választottam. Mármint a kettő közül az egyik. Jimmy nálam semmiképpen, ő nagyon elkeserítene, nem illik a stílusa a csapatunkba.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hát ha nagyon szarul járunk, akkor a következő 5 pickből kimegy Carimi, Sherrod, Jimmy Smith, Brandon Harris és Aaron Williams is. De ha bárki mást választ, akkor az 5ből egy lecsúszik hozzánk 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet szerencsénk lesz és Carimi lecsúszik hozzánk. Most sztem olyan csapatok jönnek, akiknek nem OT kell, de ugye be is trédelhetnek elénk, úgyhogy sztem érdemes lenne elgondolkodni egy feltréden.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na megúsztuk Pouncey 2.0-t meg egy rakás agymenést, innen már csak sikeres lehet a draft. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
Pont ezt akartam most bele szerkeszteni, hogy én lehet, hogy felmennék Prince Amukamaráért, ide már nem lenne annyira drága.tenorx
A helyzetet elnézve ez benne van, és nem lenne amúgy értelmetlen!. Szerintem megérte ennyi picket beáldozni az Atlantának Julióért. Úgyhogy... 😛 😊Vrijbloed
Ne is mond... ha a Browns is jól draftol, akkor halál csoport leszünk...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pont ezt akartam most bele szerkeszteni, hogy én lehet, hogy felmennék Prince Amukamaráért, ide már nem lenne annyira drága.tenorx
A helyzetet elnézve ez benne van, és nem lenne amúgy értelmetlen!. Szerintem megérte ennyi picket beáldozni az Atlantának Julióért. Úgyhogy... 😛 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Pont ezt akartam most bele szerkeszteni, hogy én lehet, hogy felmennék Prince Amukamaráért, ide már nem lenne annyira drága.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na meg lehet nyugodni, nem csúszott le hozzánk 😊

Nagyon kíváncsi vagyok mit fogunk lépni.tenorx
Attól függ, hogy indul e most majd egy OT run.

Illetve CB-k is vannak még bent szép számmal.