Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safeties
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ha már bulvár, Hines Ward:

A héten volt vmi csapatverseny is, az egyik csapatnak Hines volt a kapitánya:
http://www.youtube.com/watch?v=STSPoICfVTM&feature=channel_video_title

Itt meg az egyéni tánca, a tango:
http://www.youtube.com/watch?v=ow0bB3l0PIE&feature=channel_video_title
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 506 — 毎日何かを学ぶ
A Ravens Draftját elemzi az egyik szerzőtársam, ha gondoljátok mint kitekintés.
http://steelers.hu/ellenfelnezoben-2/
A jövőben fel fog kerülni a Bengals és a Browns draftja is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy mitől lett mára fogalommá a Pittsburgh Steelers és talán miért a legkülönlegesebb csapat, arra egy szó van: The Chief: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d801c5078/NFL-Films-Presents-The-Chief


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
mosgyüvök rá, emlékszik valaki Dough Worthington-ra. 2010 7.kör OHIO STATE!
mégis vannak jólösszetákolt összeesküvések 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Első évében RG-nak szánták, de ott is inkább elsőszámú cserének, vagy legalábbis pos. battle-ben kell küzdenie a TC-ben, aztán majd másodévestől gondolták C-nek. De mivel C és RG poszton is harmatosak voltunk, mindenkit könnyedén lenyomott a TC-ben, így lett kezdő C. És bár jól játszott, a Pro Bowl és az All-Pro érdemtelen volt.Soldados
De még mindig ott tartunk, hogy nem szánták kezdő centernek újonc évében... 😊vassadi
igy alakult, nem szánunk senki se kezdőbe a draftról, de ha nagyon homorit kivivhatja a helyet. Ezenkivülmég szeretjük az igen-igen kitartó PS játékosokat is, ezért bizunk még a Svédben. Respect-favor van nálunk, MÖGBECSÜLÉS, fiaim, EMBERSZÁM!
ozér várom a Colbert memoárokat, A KIVÁLASZTÁS SZEMPONTJAI.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Ez egyértelmű. Pont azt mondom, hogy nálunk senkit nem szánnak kezdőnek újonc évében.Soldados
Én is 😊 :
Pouncey azért a nagyon ritka kivételek egyikevassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Első évében RG-nak szánták, de ott is inkább elsőszámú cserének, vagy legalábbis pos. battle-ben kell küzdenie a TC-ben, aztán majd másodévestől gondolták C-nek. De mivel C és RG poszton is harmatosak voltunk, mindenkit könnyedén lenyomott a TC-ben, így lett kezdő C. És bár jól játszott, a Pro Bowl és az All-Pro érdemtelen volt.Soldados
De még mindig ott tartunk, hogy nem szánták kezdő centernek újonc évében... 😊vassadi
Ez egyértelmű. Pont azt mondom, hogy nálunk senkit nem szánnak kezdőnek újonc évében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Első évében RG-nak szánták, de ott is inkább elsőszámú cserének, vagy legalábbis pos. battle-ben kell küzdenie a TC-ben, aztán majd másodévestől gondolták C-nek. De mivel C és RG poszton is harmatosak voltunk, mindenkit könnyedén lenyomott a TC-ben, így lett kezdő C. És bár jól játszott, a Pro Bowl és az All-Pro érdemtelen volt.Soldados
De még mindig ott tartunk, hogy nem szánták kezdő centernek újonc évében... 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Első évében RG-nak szánták, de ott is inkább elsőszámú cserének, vagy legalábbis pos. battle-ben kell küzdenie a TC-ben, aztán majd másodévestől gondolták C-nek. De mivel C és RG poszton is harmatosak voltunk, mindenkit könnyedén lenyomott a TC-ben, így lett kezdő C. És bár jól játszott, a Pro Bowl és az All-Pro érdemtelen volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Hát azért ha meghallgatod a tavalyi Tomlin nyilatkozatot róla akkor arról beszélt, hogy RGbe be akarták rakni, csak ugye szétalázta Hartwigot TCben, ezért őt kibaszták, és kezdett Cben is.tenorx
Pont ez az, hogy álmukban sem gondolták volna, hogy ő lehet a kezdő center.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ziggy padozott egy évet, Maurkice kezdett rögtön.tenorx
Pouncey azért a nagyon ritka kivételek egyike, megmondták a Steelers-nél is, hogy nem számítottak tőle erre.vassadi
Hát azért ha meghallgatod a tavalyi Tomlin nyilatkozatot róla akkor arról beszélt, hogy RGbe be akarták rakni, csak ugye szétalázta Hartwigot TCben, ezért őt kibaszták, és kezdett Cben is.
Hozzáteszem még akkor mondta róla nem tudom ki tőlünk, hogy "first in, last out" típusú a srác, nagyon hard-worker simán Pro Bowler lehet (az is lett, bár talán még kicsit a media-hype hatására).
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 506 — 毎日何かを学ぶ
Ziggy padozott egy évet, Maurkice kezdett rögtön. Egyébként az OT poszt nagyban függ attól, hogy Flozell és Colon mennyire gyógyul.tenorx
Hopp ezt is benéztem. Most már a tökön szúrás jön 😀. Azért az tuti, hogy ritka a rookie kezdő.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az elmúlt 15 évben csak Hampton és Pouncey kezdett az első meccstől kezdve. Plusz Miller, de a TE poszt ilyen szempontból más. BB csak a sérülések miatt lett kezdő rookie-ként a 3. meccstől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Ziggy padozott egy évet, Maurkice kezdett rögtön.tenorx
Pouncey azért a nagyon ritka kivételek egyike, megmondták a Steelers-nél is, hogy nem számítottak tőle erre.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ziggy padozott egy évet, Maurkice kezdett rögtön. Egyébként az OT poszt nagyban függ attól, hogy Flozell és Colon mennyire gyógyul.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 506 — 毎日何かを学ぶ
OT szerintem már nem volt már bent olyan minőségű aki egyből kezdett volna (az első körben sem).Darth
(Nagy valószínűséggel) Carimi és semelyik másik top OT sem lett volna kezdő a következő szezonban.vassadi
Így van egy eset lett volna lehetséges, ha mint Ziggy esetében a sérülések közbeszólnak és nem tudnak a piacról senkit előhúzni. Ziggynél ugyan bejött, nagyon, de ze 100 évente egy eset. Bár azért nekünk külön öröm, hogy ilyen esetek velünk jó párszor megtörténtek már. 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
OT szerintem már nem volt már bent olyan minőségű aki egyből kezdett volna (az első körben sem).Darth
(Nagy valószínűséggel) Carimi és semelyik másik top OT sem lett volna kezdő a következő szezonban.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na most végignyálaztam a független portálok draft grade-jeit. Szinte mindenki B+ osztályzatot adott, egy-két helyen pedig B. Teljesen egyetértek vele.Soldados
Igen így elsőre jónak tűnik nagyon a draft (Nem A, mivel azért igazi need-ekre később jött csak orvosság.)
Viszont jó posztokra történtek nagyon a húzások, elég jónak tűnő emberkékkel.


A legkomolyabb kérdés, hogy CB poszton elég lesz e a később húzott emberkék, vagy nagyon fog Williams hiányozni. (aki ugye még bent volt első körben mikor mi jöttünk).

OT szerintem már nem volt már bent olyan minőségű aki egyből kezdett volna (az első körben sem).Darth
mondjuk a Zimba csúszást se értem
Tizedes mia gond vele?sutianap
Túl sok Auburn meccset nem láttam, bevallom. Viszont Senior Bowlon nagyon balfasznak tűnt a pass rusherek ellen. Love meg ő volt nekem a nagyon nagy csalódás, Carpenter meg ott jött fel.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
ulpi! Véletlenül nem azért olyan fontos Neked ez a kérdés (Steelers fanok fikázzák(tényleg?) a korábban általuk is jónak tartott játékost), mert a KC húzta be? Ha bármelyik más csapat draftolja, akkor is így "tüntetnél"? Csak kérdem. 😉tomi-tomi
Most ez ennyire fontos ügy lett?

De ha kérdezed, természetesen válaszolok. sütianap miatt írtam. Mert ő van annyira értelmes ,hogy megértse. Van akivel nem vesződtem volna egyébként.
KC játékosról lévén szó, ennyit megért, hogy írtam. Persze, hogy benne van az is, hogy mi draftoltuk. De miért baj az? Te reagáltál volna, ha ezt egy Texans topicban írtam volna? Bár én szoktam nem KC játékosok esetében is felszólalni, de ez most tényleg igaz, hogy erről van szó. De sztem ez nem gond, normálisnak tartom.ulpianus
Reagáltam volna a Texans topicban is. 1. Nagyon tisztellek, rengeteg okos gondolatod van, miattad (is) érdemes a KC topicot sűrűn látogatni. 2. Nem vagyok Steelers fan, hülye sapka van a szívemre tetoválva.
Egyetértünk, suti értelmes, nagyon is! 😊 Vele tényleg nem vesződség az eszmecsere. Egyáltalán nem baj, hogy írtál.
Sok vélemény volt itt, valaki vitte volna, valaki nem foglalkozott az okkal, elfogadta a benthagyást, suti szerint meg valószínűleg az esze miatt nem vitték. Szvsz Te egy picit ezt meg túlreagáltad. Ezért volt a kérdésem.tomi-tomi
süti ráhagyta JJ-re, mást nem tehetett - különben is közbe átszállt az Eagles-vagonra. Lewis-Havili-kisMettyú-kisLojd-Henery
ajóéletbe. Ögyébként mikor kijönnek a prospectismertetők, abbúl szemezgetek - s valaki teccik, akkor arra koncentrálok- atöbbi ki is esik a horizontról. Aztán kipottyan egy teljes hónap - születésnapok, házasságiévforduló, névnapok mindendeminden áprilisban van. Próbálom fölvenni a fonált, de célegyenesben ez lehetetlen. POV teccett, ahogy tavaly Cody is, de valamiért nem jöhetett hozzánk, csak próbálok valami okot találni, önnyi. Az egy amit konzekvensen próbálok követni, az a PITT playák sorsa. Römélem Hinosyt behozzuk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Na most végignyálaztam a független portálok draft grade-jeit. Szinte mindenki B+ osztályzatot adott, egy-két helyen pedig B. Teljesen egyetértek vele.Soldados
Igen így elsőre jónak tűnik nagyon a draft (Nem A, mivel azért igazi need-ekre később jött csak orvosság.)
Viszont jó posztokra történtek nagyon a húzások, elég jónak tűnő emberkékkel.


A legkomolyabb kérdés, hogy CB poszton elég lesz e a később húzott emberkék, vagy nagyon fog Williams hiányozni. (aki ugye még bent volt első körben mikor mi jöttünk).

OT szerintem már nem volt már bent olyan minőségű aki egyből kezdett volna (az első körben sem).Darth
mondjuk a Zimba csúszást se értem
Tizedes mia gond vele?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ulpi! Véletlenül nem azért olyan fontos Neked ez a kérdés (Steelers fanok fikázzák(tényleg?) a korábban általuk is jónak tartott játékost), mert a KC húzta be? Ha bármelyik más csapat draftolja, akkor is így "tüntetnél"? Csak kérdem. 😉tomi-tomi
Most ez ennyire fontos ügy lett?

De ha kérdezed, természetesen válaszolok. sütianap miatt írtam. Mert ő van annyira értelmes ,hogy megértse. Van akivel nem vesződtem volna egyébként.
KC játékosról lévén szó, ennyit megért, hogy írtam. Persze, hogy benne van az is, hogy mi draftoltuk. De miért baj az? Te reagáltál volna, ha ezt egy Texans topicban írtam volna? Bár én szoktam nem KC játékosok esetében is felszólalni, de ez most tényleg igaz, hogy erről van szó. De sztem ez nem gond, normálisnak tartom.ulpianus
Reagáltam volna a Texans topicban is. 1. Nagyon tisztellek, rengeteg okos gondolatod van, miattad (is) érdemes a KC topicot sűrűn látogatni. 2. Nem vagyok Steelers fan, hülye sapka van a szívemre tetoválva.
Egyetértünk, suti értelmes, nagyon is! 😊 Vele tényleg nem vesződség az eszmecsere. Egyáltalán nem baj, hogy írtál.
Sok vélemény volt itt, valaki vitte volna, valaki nem foglalkozott az okkal, elfogadta a benthagyást, suti szerint meg valószínűleg az esze miatt nem vitték. Szvsz Te egy picit ezt meg túlreagáltad. Ezért volt a kérdésem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na most végignyálaztam a független portálok draft grade-jeit. Szinte mindenki B+ osztályzatot adott, egy-két helyen pedig B. Teljesen egyetértek vele.Soldados
Igen így elsőre jónak tűnik nagyon a draft (Nem A, mivel azért igazi need-ekre később jött csak orvosság.)
Viszont jó posztokra történtek nagyon a húzások, elég jónak tűnő emberkékkel.


A legkomolyabb kérdés, hogy CB poszton elég lesz e a később húzott emberkék, vagy nagyon fog Williams hiányozni. (aki ugye még bent volt első körben mikor mi jöttünk).

OT szerintem már nem volt már bent olyan minőségű aki egyből kezdett volna (az első körben sem).

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most végignyálaztam a független portálok draft grade-jeit. Szinte mindenki B+ osztályzatot adott, egy-két helyen pedig B. Teljesen egyetértek vele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!