Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
BME + Steelers póló = csak tenorx lehetett 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
lehetséges, hogy egy fórumtársat láttam ma negyed2 körül a 4/6-os megállót és a BME IQ-t/ELTE D-i épületet összekötő úton? (Steelers-póló)

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Art Rooney II. részt vesz jövő héten a CBA mediációs megbeszélésein.

- Kordell Stewartot letartóztatták, mert felfüggesztett jogsival vezetett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Köszönjük Alan!!! Meg lesz az a HoF 😊Haggans
Sosem felejtem el neki azt a kulcsblokkot, aminek következtében Willie végignyargalhatott az SB-k történetének leghosszabb futott TD-jével, s ezzel igazán felénk billenteni a mérleg nyelvét az SB XL-en. Micsoda blokk volt! :rolleyes:Soldados
Bizony,bizony és Willie mekkorát futott belőle 😊...hej de jó is ezekre vissza emlkékezni 😊

" class="embed">
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim, Uraim!

Kérném, hogy aki szeretne eljönni a Steelers Family Day-re az a honlapon iratkozzon fel. Az étel mennyiség valamint a helyszín pontos kiválasztása miatt lenne jó tudnunk, hogy hány fővel számolhatunk. Természetesen akinek nincs családja és egyedül jönne azt is várjuk, mert ott a helyszínen együtt lesz a Magyar Steelers Család.

Köszönöm
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
El is készültem:
http://steelers.hu/egy-szogreakasztott-cipo-margojara/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azt hiszem ma írok is egy cikket róla a visszavonulás margójára. Ezzel megköszönve amit a Steelers családért tett.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönjük Alan!!! Meg lesz az a HoF 😊Haggans
Sosem felejtem el neki azt a kulcsblokkot, aminek következtében Willie végignyargalhatott az SB-k történetének leghosszabb futott TD-jével, s ezzel igazán felénk billenteni a mérleg nyelvét az SB XL-en. Micsoda blokk volt! :rolleyes:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Köszönjük Alan!!! Meg lesz az a HoF 😊

" class="embed">
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem csak hogy 9x Pro Bowler, de 9xAll-Pro is, ami azért nagyon durva. Szerintem meglesz neki a hely a Hall of Fameben.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Faneca visszavonul, remélem visszaigazoljuk majd egy napra, hogy Steelersként vonuljon vissza.tenorx
😕

A Steelers történetének legjobb guardja. Remélem 9 Pro Bowllal bekerül egyszer majd a Hall of Fame-be. Megérdemelné.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Faneca visszavonul, remélem visszaigazoljuk majd egy napra, hogy Steelersként vonuljon vissza.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rooneyék lettek az ESPN szerint a legjobb tulajok, maximálisan megérdemelten: http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27448/rooney-family-steelers-have-special-culture
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezen behaltam 😀:

"To go from the dirtie...st player in football to being compared to Gene Kelly and Fred Astaire" - Ward a Facebook profilján.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
"Hines Ward, a profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers szélső elfogója."

Ezt a nso.hu-ról másoltam be, nem is tudtam, hogy szegény Ward - akit bírok - nem elkapó hanem elfogó.ThundersNFL
Legalább nem kapust írtak. Ez sztem rendben van.ulpianus
Ok mondjuk legyen csak nekem olyan furán hangzik.... elfogó....ThundersNFL
Még mindig jobb, mintha jelfogót írtak volna😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Valamivel jobb, mint az amerikai focis filmek magyar szinkronnal. Ott vannak még csodálatos nevek 😊 Pl.: irányító=hátvédlaby
Igen, ott aztán tudnak alkotni. Az irányító volt már átívelő is, azt hiszem a Legyőzhetetlenben, de ez még mindig csak két példa a sok közül.

NSO-nak én se rónám fel, szerintem csak elírás.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A múltkor, nem volt időm és megkértem egy nálunk dolgozó tolmács hölgyet, hogy besegítsen, azért ő is küzdött a szakkifejezésekkel, de legalább volt annyi esze, hogy ami gyanús volt neki nem fordította le.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért, ha a gugliba beírod, hogy long snapper akkor kiadja, hogy "hosszú csattogóhal" 😂
Na azért az sem semmi.
A Depth Charton Gregg Warren a hosszú csattogóhal.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
a kedvenc a SZÉLESVÉTEL a Steelersben 😂sutianap
Széles vevőkészülék.
Érteni nem értenek hozzá, de a webfordító mindent megold. 😊
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
"Hines Ward, a profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers szélső elfogója."

Ezt a nso.hu-ról másoltam be, nem is tudtam, hogy szegény Ward - akit bírok - nem elkapó hanem elfogó.ThundersNFL
Legalább nem kapust írtak. Ez sztem rendben van.ulpianus
Ok mondjuk legyen csak nekem olyan furán hangzik.... elfogó....ThundersNFL
Valamivel jobb, mint az amerikai focis filmek magyar szinkronnal. Ott vannak még csodálatos nevek 😊 Pl.: irányító=hátvéd

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom ki hallotta Wardot fegyverrel kényszerítette kiszállásra egy rendőrtiszt bizonyos Maria Morrison őrmester. Az eset észak Hollywoodban történt és egy hölggyel utazott az autóban. Április 19-én Ward bejelentette, hogy ellopták a kocsiját, de valójában csak rossz helyen parkolt. Azonban elfelejtette később visszavonni a feljelentést és ezért, mert azt hitték lopott a kocsi, szállították ki fegyverrel és bilincselték meg. A vele utazó hölgy nem a táncos partnere volt a show műsorból.polamalu
"Hines Ward, a profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers szélső elfogója."

Ezt a nso.hu-ról másoltam be, nem is tudtam, hogy szegény Ward - akit bírok - nem elkapó hanem elfogó.ThundersNFL
Legalább nem kapust írtak. Ez sztem rendben van.ulpianus
a kedvenc a SZÉLESVÉTEL a Steelersben 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom ki hallotta Wardot fegyverrel kényszerítette kiszállásra egy rendőrtiszt bizonyos Maria Morrison őrmester. Az eset észak Hollywoodban történt és egy hölggyel utazott az autóban. Április 19-én Ward bejelentette, hogy ellopták a kocsiját, de valójában csak rossz helyen parkolt. Azonban elfelejtette később visszavonni a feljelentést és ezért, mert azt hitték lopott a kocsi, szállították ki fegyverrel és bilincselték meg. A vele utazó hölgy nem a táncos partnere volt a show műsorból.polamalu
"Hines Ward, a profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers szélső elfogója."

Ezt a nso.hu-ról másoltam be, nem is tudtam, hogy szegény Ward - akit bírok - nem elkapó hanem elfogó.ThundersNFL
Legalább nem kapust írtak. Ez sztem rendben van.ulpianus
Ok mondjuk legyen csak nekem olyan furán hangzik.... elfogó....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem tudom ki hallotta Wardot fegyverrel kényszerítette kiszállásra egy rendőrtiszt bizonyos Maria Morrison őrmester. Az eset észak Hollywoodban történt és egy hölggyel utazott az autóban. Április 19-én Ward bejelentette, hogy ellopták a kocsiját, de valójában csak rossz helyen parkolt. Azonban elfelejtette később visszavonni a feljelentést és ezért, mert azt hitték lopott a kocsi, szállították ki fegyverrel és bilincselték meg. A vele utazó hölgy nem a táncos partnere volt a show műsorból.polamalu
"Hines Ward, a profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers szélső elfogója."

Ezt a nso.hu-ról másoltam be, nem is tudtam, hogy szegény Ward - akit bírok - nem elkapó hanem elfogó.ThundersNFL
Legalább nem kapust írtak. Ez sztem rendben van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom ki hallotta Wardot fegyverrel kényszerítette kiszállásra egy rendőrtiszt bizonyos Maria Morrison őrmester. Az eset észak Hollywoodban történt és egy hölggyel utazott az autóban. Április 19-én Ward bejelentette, hogy ellopták a kocsiját, de valójában csak rossz helyen parkolt. Azonban elfelejtette később visszavonni a feljelentést és ezért, mert azt hitték lopott a kocsi, szállították ki fegyverrel és bilincselték meg. A vele utazó hölgy nem a táncos partnere volt a show műsorból.polamalu
"Hines Ward, a profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers szélső elfogója."

Ezt a nso.hu-ról másoltam be, nem is tudtam, hogy szegény Ward - akit bírok - nem elkapó hanem elfogó.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Sziasztok.
Június 11-12-i (pünkösdi) hétvégén rendeznénk egy Steelers családi napot valahol Pesten v. környékén. Akit érdekelne az nézzen be a steelers.hu-ra ott fogjuk a pontos infókat kommunikálni.polamalu
ügyelek 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak