Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Végig néztem a 2008-as playoff menetelésünket és az ideit is az SB-ig, azt nincs szívem visszanézni... 😊

...laby
Pedig nem gáz, szerintem. Nincs ok szégyenkezni, egy ki-ki meccsen veszítettünk az esélyesebb csapattal szemben, ennyi.Jan
Nem mondtam hogy gáz, csak nem akarom végig nézni Rodgers örömét mondjuk. 😊laby
Hát ja, az érthető.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én a 2008-as idény felelevenítésével szoktam múlatni az időt, ha éppen amifocira vágyom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Végig néztem a 2008-as playoff menetelésünket és az ideit is az SB-ig, azt nincs szívem visszanézni... 😊

...laby
Pedig nem gáz, szerintem. Nincs ok szégyenkezni, egy ki-ki meccsen veszítettünk az esélyesebb csapattal szemben, ennyi.Jan
Nem mondtam hogy gáz, csak nem akarom végig nézni Rodgers örömét mondjuk. 😊

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Végig néztem a 2008-as playoff menetelésünket és az ideit is az SB-ig, azt nincs szívem visszanézni... 😊

...laby
Pedig nem gáz, szerintem. Nincs ok szégyenkezni, egy ki-ki meccsen veszítettünk az esélyesebb csapattal szemben, ennyi.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Portré Lynn Swannról:
http://steelers.hu/a-masik-wide-receiver/
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
stop lock out pls ...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Végig néztem a 2008-as playoff menetelésünket és az ideit is az SB-ig, azt nincs szívem visszanézni... 😊

Jó volt ennyi kihagyás után nézni a hatalmas meccseket, pl az idei Ravens PO...

Nem tudom hogy mit csinálok ha nem lesz szezon.laby
Mondjuk én kínomban az Ausztriában zajló Amerikai foci világbajnokság meccseit nézem. Az tény, hogy a te gyógykezelésed sokkal jobb 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Végig néztem a 2008-as playoff menetelésünket és az ideit is az SB-ig, azt nincs szívem visszanézni... 😊

Jó volt ennyi kihagyás után nézni a hatalmas meccseket, pl az idei Ravens PO...laby
Ezidáig még én se vettem rá magamat, hogy visszanézzem a Super Bowlt. Mostanság a korábbi SB-győzelmeinket és a Super Bowl-korszak szezonösszefoglalóit nézem, az idei PO-meccseinket csak nemrég kezdtem el tölteni.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Végig néztem a 2008-as playoff menetelésünket és az ideit is az SB-ig, azt nincs szívem visszanézni... 😊

Jó volt ennyi kihagyás után nézni a hatalmas meccseket, pl az idei Ravens PO...

Nem tudom hogy mit csinálok ha nem lesz szezon.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Wardot letartóztatták ittas vezetés miatt. Némi pénz ellenében persze el is engedték. Mondjuk ez legyen legnagyobb balhénk az idei off-seasonban.Soldados
Ez egy másik hátulütője lenne a szezon esetleges elmaradásának, mert mire elkezdődne a következő idény, a játékosok fele már a sitten ülne...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wardot letartóztatták ittas vezetés miatt. Némi pénz ellenében persze el is engedték. Mondjuk ez legyen legnagyobb balhénk az idei off-seasonban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
John Stallworth cikk:
http://steelers.hu/az-nfl-tortenelem-egyik-legjobb-elkapoja/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Woodley New Yorkban részt vett egy tetováló műsorban ahol azt filmezték hogyan varrnak új motívumokat a testére. Ezúttal a kollekció két grafikával bővült. A jobb bicepszére került egy X-men karakter (Farkas) a bal karjára pedig egy kínai sárkány. Aki szeretné megnézni az a TLC chanelen a NY Ink című műsort keresse. Csütörtökön mutatják be.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Sziasztok!

Pittsburgh szurkoló vagyok de szégyen szemre nem tudom,hogy mit jelent a logoban a 3 gyémánt.Vagyis azt hiszem,hogy a régi tipusú logon a sárga volt a szén a narancs az érc és a kék az acél.Ez most,hogy változott?Mi a piros szín?
Köszi srácok.Gura
http://www.steelers.com/history/logo-history.html
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok!

Pittsburgh szurkoló vagyok de szégyen szemre nem tudom,hogy mit jelent a logoban a 3 gyémánt.Vagyis azt hiszem,hogy a régi tipusú logon a sárga volt a szén a narancs az érc és a kék az acél.Ez most,hogy változott?Mi a piros szín?
Köszi srácok.Gura
Ha ezt elolvasod, talán akkor megvilágosul.
http://steelers.hu/a-steelers-logo-sztory/
De alapvetően jól tudod. A Steelmark alkotta meg a logót és egy olyan jelentést fűztek hozzá (akkoriban futott fel az acélipar), hogy az acél derűsebbé és könnyebbé teszi a mindennapjainkat. A színek pedig még mindig az acél összetevőinek a színei, csak egy kicsit a grafikusok torzítottak.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Pittsburgh szurkoló vagyok de szégyen szemre nem tudom,hogy mit jelent a logoban a 3 gyémánt.Vagyis azt hiszem,hogy a régi tipusú logon a sárga volt a szén a narancs az érc és a kék az acél.Ez most,hogy változott?Mi a piros szín?
Köszi srácok.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Jack Ham portré:
http://steelers.hu/jack_ham/vassadi
Dobre Shunka, micsoda játékos volt Ő is. Hát igen az a csapat. Ahogy Heyward is mondta onnan nem tudsz kiemelni senkit mert mindenki klasszis volt a maga nemében.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Jack Ham portré:
http://steelers.hu/jack_ham/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim, uraim. A tengerentúlról egy újabb exkluzív interjút olvashattok csak nálunk. Az első körös választott Cam Heyward válaszolt pár kérdésre a steelers universe újságíróinak.

http://steelers.hu/egy-ujabb-exkluziv-interju-a-tengerentulrol/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Megnéztem az XL-es nél 60 centi a kar hossza?? Hát megmértem a kar hosszom kulcscsonttól csuklócsontig 50 centi . . . Így aztán fogalmam sincs melyik méret lenne jó.
kishaszi
OFF: Hasonló testi adottságokkal rendelkezem (183 cm, ~100-105 kg), és az FF-ről rendelt reebok eagles póló L-es méretben kényelmesen jó rám.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A holnapi nap kikerül az oldalra egy újabb HOF életrajz. Mel Blounté, azt hiszem egy ilyen CB vagy akár kettő most jól jönne a keretben. Sajnos azonban 100 évente csak egy ilyen adottságú játékos születik.
steelers.hu
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pediglen egy ilyen púcsira én is befizettem vóna, bitangul néz kikishaszi
Júli közepén fogok rendelni, ha gondolod?!JoeyPorter
Gondolnám, de postaktsg hogy megy? Illetve milyen méret kell nekem feltehetőleg? 180 cm magas vagyok és mondjuk 100 kg😛
Megnéztem az XL-es nél 60 centi a kar hossza?? Hát megmértem a kar hosszom kulcscsonttól csuklócsontig 50 centi . . . Így aztán fogalmam sincs melyik méret lenne jó.kishaszi
19.95$ a szállítás ide Mo-ra,innen meg kb 500FT-ért fel tudom adni levélként,tehát kb 2500FTból kijössz mindenestől ami a szállítást illeti.A méretezés meg szinte tényleg mindegyiknél más,amit most eladok az haveromnak nagy lett pedig ő 190cm magas,tehát neked L-es vagy egyel kisebb kell belőle.De ne offoljuk szét a topicot,ha érdekel még valami akkor pm

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pediglen egy ilyen púcsira én is befizettem vóna, bitangul néz kikishaszi
Júli közepén fogok rendelni, ha gondolod?!JoeyPorter
Gondolnám, de postaktsg hogy megy? Illetve milyen méret kell nekem feltehetőleg? 180 cm magas vagyok és mondjuk 100 kg😛
Megnéztem az XL-es nél 60 centi a kar hossza?? Hát megmértem a kar hosszom kulcscsonttól csuklócsontig 50 centi . . . Így aztán fogalmam sincs melyik méret lenne jó.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A Reebok ruhákkal óvatosan, mert jövő év áprilistól a Nike a hivatalos ruházat szállító 5 évig. A többi kis cég akik a sideline ruhákat, a gyerekruhákat, vagy esetenként sapkákat szállítottak vagy az UA a combine hivatalos ruházata megmarad.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pediglen egy ilyen púcsira én is befizettem vóna, bitangul néz kikishaszi
Júli közepén fogok rendelni, ha gondolod?!