Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Beindult a damage control. Harrisont ma behívták vendégnek a SportsCenterbe, de pár perce lemondta az interjút.

Jó kis komment PFT-n: "Will James Harrison be the first player to claim someone hacked his brain?" 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azok kívül amit Mendenhall-ra és BB-re mondott én röhögtem, már amennyit megértettem szerény angol tudásommal. 😊

“I hate him and will never respect him.”
Szókimondó... 😀

Goodell-t szidó nyilatkozatokat mindig díjazom, más játékosok is ha megmarják kicsit azon is gúnyosan mosolygok. Hátha észhez kap és lelép vagy nem hozza be a hülye szabályait.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Pedig most lett volna ideje elolvasni a "hogyan nyilatkozzunk diplomatikusan" című könyvet.
Vagy ehhez túl rövid a lockout?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem az eszéért szeretjük.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
harrison ismét bizonyította mennyi esze van.gabtsi
lemaradtam valamiről?sutianap
Nekiment Goodellnek, Cushingnak, Rodney Harrisonnak, Bruschinak, Mendenhallnak és Roethlisbergernek egy interjúban.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/07/13/james-harrison-takes-aim-at-goodell-others-in-new-interview/gsn
birkózószart reggelizett megint 😛
egyértelmű superman-syndrome


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem aprózza el az biztos 😀
Nyilván ezentúl mindenki sokkal jobban fogja szeretni, de valszeg pont magasról tesz rá

több mint 12 éve
gsn 3 548
harrison ismét bizonyította mennyi esze van.gabtsi
lemaradtam valamiről?sutianap
Nekiment Goodellnek, Cushingnak, Rodney Harrisonnak, Bruschinak, Mendenhallnak és Roethlisbergernek egy interjúban.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/07/13/james-harrison-takes-aim-at-goodell-others-in-new-interview/

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
harrison ismét bizonyította mennyi esze van.gabtsi
lemaradtam valamiről?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
harrison ismét bizonyította mennyi esze van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát igen, akkor a 2008as idényt nem csak én néztem végig megint 😊
Egyébként én emellett most inkább az egyetemi bajnokságra készülődök, ha valakinek még nincs kedvence, akkor nagyon tudom ajánlani az Alabama Crimson Tide csapatát, amit szerintem meg fogtok kedvelni: erős futás - erős 3-4es defense 😊tenorx
maradjunk a hazaiaknál, Panthers!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Örömmel látom, hogy azért a többség most már egyetért velem, hogy a 2008-as po-ban minden úgy alakult, ahogy nektek jó 😊 De semmit nem von ez le persze az érdemetekből, ha másért nem, azért a védelemért. Még akkor is, ha nem nektek szurkoltam 😀Wyatt
Én pl mindig is ezt írtam, hogy mákunk volt minden alkalommal a PO-ban szembejövő ellenfelekkel. Ugyanakkor ez már csak azért sem von le semmit a csapat érdemeiből, mert az alapszakaszban is kib.szott qrva jók voltunk a legerősebb schedule ellenére is. Nagyon sok jó csapatot vertünk le, végig duzzadtunk az erőtől és egész évben totális dominancia jellemezte a D-t. Ugyebár a legerősebb schedule mellett lettünk AFC-másodikok. :cool: Utána az AFC-ben esélyt kaptak a levert seregek, de csak ismét elhullottak, az SB meg úgy volt jó, ahogy volt, az egész idényünk benne volt, D dominanciával* és GW-drive-val a végén.

* Nem kell hozni a yardokat és a sallangokat, azt én is ismerem, a lényeg, hogy a Cards O 14 pontot csinált a D-n (21-7))


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Örömmel látom, hogy azért a többség most már egyetért velem, hogy a 2008-as po-ban minden úgy alakult, ahogy nektek jó 😊 De semmit nem von ez le persze az érdemetekből, ha másért nem, azért a védelemért. Még akkor is, ha nem nektek szurkoltam 😀

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ez nem is kérdés, nekünk volt a legnehezebb menetrendünk az alapszakaszban. Jan arra gondolt, hogy a PO-ban volt szerencsénk a tekintetben, hogy mindig számunkra kedvező ellenfelet kaptunk.Soldados
Ha egy csapat erős akkor teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél. Sőt, minél nehezebb a menetrendet, annál többet lehet belőle tanulni, és folyamatosan jobb játékra törekedni. Senki sem fog leereszteni és nem lesz szokatlan a PO-ban, hogy négy negyeden keresztül kell a koncentráció, mert ott ritkán lehet az első két negyedben megnyerni a meccseket.

Szurkolóként, játékosként, csapatvezetőként is gondolkodás nélkül a minél nehezebb ellenfelekre voksolnék.DoM
Ez jól hangzik, és elméletileg igaz is kellen hogy legyen, de azért más nézőpontok is léteznek.

Pont idén ugye, a PO-ban a Ravenst és a Jets-et is egy-egy félidőnyi jó játékkal raktuk ki.

Azonkívül, ha egy vezető nem mindig csak a következő meccsre gondol (amit egyébként divat kijelenteni), hanem hosszabb távú céljai vannak PO vagy SB esetleg, akkor biztosan nem tiltakozna egy olyan schedule ellen, ahol a kezdőket rendszeresen lehet pihentetni 1-2 negyeden át. Elkerülve kulcsjátékosok sérülését, stb stb...

Ha egy csapat erős akkor teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél.

Na ezt nem gondolnám. Van egy bizonyos O stílus, ami nekünk nagyon nem jön be, és az ilyen csapatok ellen döglődünk, akármilyen szinten is vannak rangsorolva adott pillanatban.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát igen, akkor a 2008as idényt nem csak én néztem végig megint 😊
Egyébként én emellett most inkább az egyetemi bajnokságra készülődök, ha valakinek még nincs kedvence, akkor nagyon tudom ajánlani az Alabama Crimson Tide csapatát, amit szerintem meg fogtok kedvelni: erős futás - erős 3-4es defense 😊
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Természetesen a PO-ra gondoltam. Nem csak az Eagles lett volna rossz matchup.

Eleve a Chargers helyett jöhetett volna a Colts, ami nekünk nem lett volna annyira jó. A másik ágon Ravens-Titans, nekünk a Ravens volt a kedvezőbb ellenfél.

A másik főcsop-ból, (Giants, Eagles, Cardinals, Panthers) itt legrosszabb lett volna a Giants vagy az Eagles.

Alapszakaszban 4 csapat győzőtt le minket, ebből (ha jól emlékszem) 3 ott volt a PO-ban, és mindhármat elkerültük. A Chargers , Ravens, Cardinals helyett lehetett volna Colts, Titans, Eagles is, az pedig nekünk egészen más történet lett volna. Szerintem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem is kérdés, nekünk volt a legnehezebb menetrendünk az alapszakaszban. Jan arra gondolt, hogy a PO-ban volt szerencsénk a tekintetben, hogy mindig számunkra kedvező ellenfelet kaptunk.Soldados
Ha egy csapat erős akkor teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél. Sőt, minél nehezebb a menetrendet, annál többet lehet belőle tanulni, és folyamatosan jobb játékra törekedni. Senki sem fog leereszteni és nem lesz szokatlan a PO-ban, hogy négy negyeden keresztül kell a koncentráció, mert ott ritkán lehet az első két negyedben megnyerni a meccseket.

Szurkolóként, játékosként, csapatvezetőként is gondolkodás nélkül a minél nehezebb ellenfelekre voksolnék.DoM
Ez így van, ezért nem is tetszik az idei schedule-ünk. Az eleje nehéz, de az utolsó 8 meccsben alig van vmi érdemleges meccs, s ez a PO-ban visszaüthet, ha bejutunk oda.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Jan arra gondolt, hogy a PO-ban volt szerencsénk a tekintetben, hogy mindig számunkra kedvező ellenfelet kaptunk.Soldados
Rendben, ugyanezt írtam én is. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez nem is kérdés, nekünk volt a legnehezebb menetrendünk az alapszakaszban. Jan arra gondolt, hogy a PO-ban volt szerencsénk a tekintetben, hogy mindig számunkra kedvező ellenfelet kaptunk.Soldados
Ha egy csapat erős akkor teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél. Sőt, minél nehezebb a menetrendet, annál többet lehet belőle tanulni, és folyamatosan jobb játékra törekedni. Senki sem fog leereszteni és nem lesz szokatlan a PO-ban, hogy négy negyeden keresztül kell a koncentráció, mert ott ritkán lehet az első két negyedben megnyerni a meccseket.

Szurkolóként, játékosként, csapatvezetőként is gondolkodás nélkül a minél nehezebb ellenfelekre voksolnék.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 2008-as más volt. Nagyon egyben volt a csapat, plusz a kiemelkedő egyéni teljesítmények, és nagyjából nekünk kedvező stílusú ellenfeleket kaptunk végig. Mondhatni minden összejött, hogy meglegyen az eredmény.Jan
Mások szerint messze a Steelers-é volt a legnehezebb schedule. Nézőpont kérdése. A PO-ra igaz, hogy mindig az ideálisabb ellenfél jött.vassadi
Ez nem is kérdés, nekünk volt a legnehezebb menetrendünk az alapszakaszban. Jan arra gondolt, hogy a PO-ban volt szerencsénk a tekintetben, hogy mindig számunkra kedvező ellenfelet kaptunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A 2008-as más volt. Nagyon egyben volt a csapat, plusz a kiemelkedő egyéni teljesítmények, és nagyjából nekünk kedvező stílusú ellenfeleket kaptunk végig. Mondhatni minden összejött, hogy meglegyen az eredmény.Jan
Mások szerint messze a Steelers-é volt a legnehezebb schedule. Nézőpont kérdése. A PO-ra igaz, hogy mindig az ideálisabb ellenfél jött.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 2008-as csapatotok nagyon egyben volt, de én (Eagles-szemmel) úgy éreztem, ha az NFC döntőt mi nyejrük a Cards ellen, akkor lehet az átütő erő kevés lett volna. Persze, nem biztos, 2 elit védelem, 2 védelmi zseni találkozott volna akkor a Super Bowl-ban, ahol akárki nyerhetett volna. Ennek ellenére úgy éreztem, - továbbra is tartva, hogy elfogultan - hogy az alapszakaszhoz hasonlóan mi győzedelmeskedünk.

De az a négyes, akik a konferencia döntőkre állva maradt alapból érdekes volt, végig kissé úgy tűnt, hogy a Cards-nak ti vagytok rossz match-up, nektek mi, nekünk a Ravens, nekik a Cards. De ez már így közel két és fél évvel utána eléggé csak találgatás.Deny
Egyetértek, hogy nekünk a Philly rossz match-up lett volna, ezt többször le is írtam, de az egész idényt nézve sztem totálisan megérdemelt diadalt aratott a Steelers.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A 2008-as csapatotok nagyon egyben volt, de én (Eagles-szemmel) úgy éreztem, ha az NFC döntőt mi nyejrük a Cards ellen, akkor lehet az átütő erő kevés lett volna. Persze, nem biztos, 2 elit védelem, 2 védelmi zseni találkozott volna akkor a Super Bowl-ban, ahol akárki nyerhetett volna. Ennek ellenére úgy éreztem, - továbbra is tartva, hogy elfogultan - hogy az alapszakaszhoz hasonlóan mi győzedelmeskedünk.

De az a négyes, akik a konferencia döntőkre állva maradt alapból érdekes volt, végig kissé úgy tűnt, hogy a Cards-nak ti vagytok rossz match-up, nektek mi, nekünk a Ravens, nekik a Cards. De ez már így közel két és fél évvel utána eléggé csak találgatás.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
A tavalyi azért nem kudarc, mert szvsz már azzal erőn felül teljesített a csapat, hogy SB résztvevő volt.

A 2008-as más volt. Nagyon egyben volt a csapat, plusz a kiemelkedő egyéni teljesítmények, és nagyjából nekünk kedvező stílusú ellenfeleket kaptunk végig. Mondhatni minden összejött, hogy meglegyen az eredmény.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én a 2008-as idény felelevenítésével szoktam múlatni az időt, ha éppen amifocira vágyom.Soldados
Én is, a legutóbbira nem vágyom, hogy lássam megint, ahogy mindent elbaszunk, amit lehet, a gb meg semmit, és még így is szoros volt. Döntőben veszteni szarabb, mint előbb szvsz, amikor már karnyújtásnyira van a végső siker. A GB egyébként szerintem ismételhet, ha együtt tudnak maradni. Már persze, ha lesz sezlony.kishaszi
Nekem a tavalyi is kellemes emlék. De a 2008-as csapat vmi csodálatos volt. A sors igazságtalansága lett volna, ha nem nyerünk. Minden egyes meccsen érezted az átütőerőt a csapatban. Nemcsak a D-ben, mert hányszor és hányszor tudta megismételni az O, hogy levezesse a GW-drive-ot. Lehet, hogy más szurkoló számára hülyén hangzik, de megállíthatatlannak éreztem a csapatot, mindannak ellenére, hogy "kívülről" talán döcögősnek tűnhet egy pár meccsünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én a 2008-as idény felelevenítésével szoktam múlatni az időt, ha éppen amifocira vágyom.Soldados
Én is, a legutóbbira nem vágyom, hogy lássam megint, ahogy mindent elbaszunk, amit lehet, a gb meg semmit, és még így is szoros volt. Döntőben veszteni szarabb, mint előbb szvsz, amikor már karnyújtásnyira van a végső siker. A GB egyébként szerintem ismételhet, ha együtt tudnak maradni. Már persze, ha lesz sezlony.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."