San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dawsont és Brownt meg kell tartani... Brown kap egy 4 év 16 millás ajánlatot mint Brock szerintem és ok.
Whitner megnézi mennyit ér és?.... maradni fog 😀Josszi
 www.49erswebzone.com/news/67329-jets-interested-donte-whitner/ :cool:petey
Ha nem akar a PO-ban játszani, és küzdeni egy gyűrűért mehet a Jetsbe.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Dawsont és Brownt meg kell tartani... Brown kap egy 4 év 16 millás ajánlatot mint Brock szerintem és ok.
Whitner megnézi mennyit ér és?.... maradni fog 😀Josszi
 www.49erswebzone.com/news/67329-jets-interested-donte-whitner/ :cool:

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Dawsont és Brownt meg kell tartani... Brown kap egy 4 év 16 millás ajánlatot mint Brock szerintem és ok.
Whitner megnézi mennyit ér és?.... maradni fog 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
- mit gondoltok, Kap megkapja a 18-20 milláját?
- ha elérhető lenne Evans 14 körül feltrédeljünk?
- ha Verrett leesik a sérülése miatt, elvigyük?
- vagy maradjunk a seggünkön?petey
1.Várjuk meg a szezon végét!
2.Nee.. ha nagyon felmegyünk WR-ért akkor Watkins 😊
3.Igen vigyük..megkedveltem 😊
4.Ne maradjunk..húzzunk váratlant FA-ról 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
- mit gondoltok, Kap megkapja a 18-20 milláját?
- ha elérhető lenne Evans 14 körül feltrédeljünk?
- ha Verrett leesik a sérülése miatt, elvigyük?
- vagy maradjunk a seggünkön?petey
1.megyegyeznek 16 millában vagy amit korábban írtál hogy megvárjuk a szezont és utána lesz új kontrakt.
2. ne... nem biztos hogy ami a college-ban elég volt itt is olyan sima ügy lesz, az hogy jol blokkol is ha kell meg magas es fizikális az ok... de van fent elég WR és itt van Crab Boldin Patton..
3. igen,HA leesik annyira... remélem Brown maradni fog.. kell a rutin is majd.. Cully remélem 100% lesz
4. maradjunk 😀

Cb ügyben még remélem Brown maradni fog.. kell a rutin is majd.. Cully remélem 100% lesz

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
igazából mást nem tudunk tenni, csak pörgetni a szürkeállományt, meg lesni a híreket amik vagy igazak vagy nem 😀
de jövő héten kezdődik a tánc, bár nekünk nagy beleszólásunk nem lesz. aztán hipp-hopp itt az offseason workout ahol megint jönnek hírek, és a draft.

- mit gondoltok, Kap megkapja a 18-20 milláját?
- ha elérhető lenne Evans 14 körül feltrédeljünk?
- ha Verrett leesik a sérülése miatt, elvigyük?
- vagy maradjunk a seggünkön?

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Héj srácok ez csak egy feltételezés,ki tudja mi lesz😊
Egyébként tényleg őrület ez az uborkaszezon 😀Montana
ja ja... elindul a gondolat cunami.. pl hogy Jimbóbá elakar menni mert kevesli a pénzt vagy hogy rossz a kapcsolata a játékosokkal 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Héj srácok ez csak egy feltételezés,ki tudja mi lesz😊
Egyébként tényleg őrület ez az uborkaszezon 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jimbo volt Jimmy Garoppolo pro-dayén. most meg Evansnál a Texas A&M-en. bár csekély az esély mindkettőre, dobnék egy hátast ha Evans nálunk landolna. azt mondja minden vágya Sherman ellen játszania, adjuk meg neki az esélyt 😀petey
Egyszer írtam,hogy lehetséges-e a második körre egy QB?Szerintem most igen..simán el tudom képzelni Garoppolo-t nálunk..motiválná Keap-et és ha esetleg nagyon jól tolja akár még meg is válhatunk a nagy szerődésajánlás előtt Colin-tól.A Smith trade óta tudjuk hogy ilyen elképzelhető nálunk😊.
Evans-en jobban meglepődnék..nagyon fel kéne érte menni amit nem nagyon tudok elképzelni.Montana
azért Colin előtte edződött és tanult Smith mellett nem is keveset.. csak másfél szezont.. 😀 , mondjuk motivációnak jó lehet ha jön egy ifjú titán, de nem hinném hogy motiváció hiányban szenvedne Kap.
lecserélni? 😀 minek? teljesítsen jól és majd akkor fizessék meg ahogy az járja.

látom kezd agyatokra menni az offseason 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Jimbo volt Jimmy Garoppolo pro-dayén. most meg Evansnál a Texas A&M-en. bár csekély az esély mindkettőre, dobnék egy hátast ha Evans nálunk landolna. azt mondja minden vágya Sherman ellen játszania, adjuk meg neki az esélyt 😀petey
Egyszer írtam,hogy lehetséges-e a második körre egy QB?Szerintem most igen..simán el tudom képzelni Garoppolo-t nálunk..motiválná Keap-et és ha esetleg nagyon jól tolja akár még meg is válhatunk a nagy szerődésajánlás előtt Colin-tól.A Smith trade óta tudjuk hogy ilyen elképzelhető nálunk😊.
Evans-en jobban meglepődnék..nagyon fel kéne érte menni amit nem nagyon tudok elképzelni.Montana
hát azért nem hinném hogy kivágnák Colint. mondjuk simán kinézem ezt Jimből. mint Walsh, ott is hiába volt vki sztár, repült mint a huzat..Montana? %/ azért Kapot várjuk meg hogy mit mutat, ha lesznek célpontjai idén.

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jimbo volt Jimmy Garoppolo pro-dayén. most meg Evansnál a Texas A&M-en. bár csekély az esély mindkettőre, dobnék egy hátast ha Evans nálunk landolna. azt mondja minden vágya Sherman ellen játszania, adjuk meg neki az esélyt 😀petey
Egyszer írtam,hogy lehetséges-e a második körre egy QB?Szerintem most igen..simán el tudom képzelni Garoppolo-t nálunk..motiválná Keap-et és ha esetleg nagyon jól tolja akár még meg is válhatunk a nagy szerődésajánlás előtt Colin-tól.A Smith trade óta tudjuk hogy ilyen elképzelhető nálunk😊.
Evans-en jobban meglepődnék..nagyon fel kéne érte menni amit nem nagyon tudok elképzelni.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Jimbo volt Jimmy Garoppolo pro-dayén. most meg Evansnál a Texas A&M-en. bár csekély az esély mindkettőre, dobnék egy hátast ha Evans nálunk landolna. azt mondja minden vágya Sherman ellen játszania, adjuk meg neki az esélyt 😀

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/03/report-kaepernick-looking-for-18-million-per-year/lol
rohej...Vegita
hát én a 15 misis értékben gondolkodom. a Bears és a Cowboys leamortizálta a QB piacot. Ha van esze Kapnak akkor nem kér ennyit, bár mellette szól, hogy 1 SB, 1 NFCCG-ig vitte a csapatot. az ellene hogy nem sikerült az SB és 1 passz híján az SB-be kerülés....
viszont, végigztolhatja az uccsó szezonját, azután tárgyalunk, és meglátjuk mennyit ér, aztán ha akkor sem akkor 2x tagelhetjük. szóval van opció. veszíteni nem veszíthetünk nagyon. ahogy Maraathe mondta, a statok alapján a klubnak is van tárgyalási pozíciója rendesen, mert azt is odadughatják az ügynök orra elé. amúgy május-júniusig nem várok semmit ezügyben.
viszont Wilson meg fogja kérni a 20-at jövőre az is tutifixpetey
azert az az SB Alex erdeme is fokent. szerintem nem lesz annyi esze, hogy normalis osszeget kerjen, persze ertem en, hogy fizetesbol elnek, meg elsportolok, meg utana is elni kell valamibol, de akkor sem er ennyit. sot, ha hozzateszem, hogy az elmult szezonban foleg nem rajta mult, hogy addig jutottunk, ameddig, akkor pl a vedelem siman megerdemelne jovan nagyobb fizetest. RW-bol meg kinezem, hogy pont nem fog nagy fizetest kerni, elvegre jovore a hawks csoport harmadik lehet, maximum 😀 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Igazából a 18 milla egy dolog, simán lehetne ez jó is, egy farnehéz szerződéssel, nem magas garantált tartalommal, ellenben teljesítményfüggő komoly bónuszokkal megruházva.Medvepapa
ebben van igazság, de majd kisül a nyáron

más..
itt ugye Baldwin kivehetjük és helyette Boldin aki ELITE vagy High Quality... ?
vélemények?

Josszi
Gore-t és Cowboyt alul értékelik szerintem... a többi nagyjából rendben van.red6t6
egyetértek! még egy sötétzöld évük lesz szerintem.. remélem 😀 bár Cowboy nálam elite.. nélküle nem tudom hol lennénk sackben és pass siettetésben... nah mind1

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Igazából a 18 milla egy dolog, simán lehetne ez jó is, egy farnehéz szerződéssel, nem magas garantált tartalommal, ellenben teljesítményfüggő komoly bónuszokkal megruházva.Medvepapa
ebben van igazság, de majd kisül a nyáron

más..
itt ugye Baldwin kivehetjük és helyette Boldin aki ELITE vagy High Quality... ?
vélemények?

Josszi
Hát szerintem egy Solid Starter besorolást kapna itt Boldin, főleg ha azt nézzük, hogy Crab, Gore, Cowboy, de talán még Brooksot is idesorolhatnám, csak világoszöld besorolást kaptak, bár szvsz ők inkább a High Quality osztályba tartoznak, Staley meg inkább ELITE
Safetynek ha visszaigazoljuk Hitnert akkor ott is van egy Solid Starterünk 😀
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Igazából a 18 milla egy dolog, simán lehetne ez jó is, egy farnehéz szerződéssel, nem magas garantált tartalommal, ellenben teljesítményfüggő komoly bónuszokkal megruházva.Medvepapa
ebben van igazság, de majd kisül a nyáron

más..
itt ugye Baldwin kivehetjük és helyette Boldin aki ELITE vagy High Quality... ?
vélemények?

Josszi
Gore-t és Cowboyt alul értékelik szerintem... a többi nagyjából rendben van.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Igazából a 18 milla egy dolog, simán lehetne ez jó is, egy farnehéz szerződéssel, nem magas garantált tartalommal, ellenben teljesítményfüggő komoly bónuszokkal megruházva.Medvepapa
ebben van igazság, de majd kisül a nyáron

más..
itt ugye Baldwin kivehetjük és helyette Boldin aki ELITE vagy High Quality... ?
vélemények?


The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Igazából a 18 milla egy dolog, simán lehetne ez jó is, egy farnehéz szerződéssel, nem magas garantált tartalommal, ellenben teljesítményfüggő komoly bónuszokkal megruházva.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/03/report-kaepernick-looking-for-18-million-per-year/lol
rohej...Vegita
hát én a 15 misis értékben gondolkodom. a Bears és a Cowboys leamortizálta a QB piacot. Ha van esze Kapnak akkor nem kér ennyit, bár mellette szól, hogy 1 SB, 1 NFCCG-ig vitte a csapatot. az ellene hogy nem sikerült az SB és 1 passz híján az SB-be kerülés....
viszont, végigztolhatja az uccsó szezonját, azután tárgyalunk, és meglátjuk mennyit ér, aztán ha akkor sem akkor 2x tagelhetjük. szóval van opció. veszíteni nem veszíthetünk nagyon. ahogy Maraathe mondta, a statok alapján a klubnak is van tárgyalási pozíciója rendesen, mert azt is odadughatják az ügynök orra elé. amúgy május-júniusig nem várok semmit ezügyben.
viszont Wilson meg fogja kérni a 20-at jövőre az is tutifixpetey
fél szezon után SB, első teljes szezonban NFC döntő... azért ebben része volt nem is kevés.. bár csak egy "szar RO qb" , na majd meglátjuk mit hoznak össze... nekem mindegy hogy 15 v 18 nem az én zsebemből megy. 😕) kérdés ha megkapná a tutit ellustulna (mentálisan) e mint ....... és ide mindenki azt helyettesítheti be akit akar

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/03/report-kaepernick-looking-for-18-million-per-year/lol
rohej...Vegita
hát én a 15 misis értékben gondolkodom. a Bears és a Cowboys leamortizálta a QB piacot. Ha van esze Kapnak akkor nem kér ennyit, bár mellette szól, hogy 1 SB, 1 NFCCG-ig vitte a csapatot. az ellene hogy nem sikerült az SB és 1 passz híján az SB-be kerülés....
viszont, végigztolhatja az uccsó szezonját, azután tárgyalunk, és meglátjuk mennyit ér, aztán ha akkor sem akkor 2x tagelhetjük. szóval van opció. veszíteni nem veszíthetünk nagyon. ahogy Maraathe mondta, a statok alapján a klubnak is van tárgyalási pozíciója rendesen, mert azt is odadughatják az ügynök orra elé. amúgy május-júniusig nem várok semmit ezügyben.
viszont Wilson meg fogja kérni a 20-at jövőre az is tutifix

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/03/report-kaepernick-looking-for-18-million-per-year/lol
rohej...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Öröm é bódottá! Vártam már h mikor jelentik be Boldin papát (=
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
üdv ismét itthon Q!

Kap frontom meg érdekes lesz a fizu, vannak pro és kontra érvek, hogy miért 18M az ára illetve miért nem..

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Igeeen Boldin 2 èvet írt alá 😊