San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
jólvan, azért ez csak vizit, ne kezelje már mindenki tényként. mondjuk WT3 csak azért jó lenne hogy szívjuk a Hawksosok vérét 😀 trololol

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ha Thurmond és Edelman aláír ,akkor nagy bajba lennénk a Drafton hogy hová húzzunk 😊Akkor tényleg elképzelhető hogy DT vagy NT(Hageman,Nix) jön az első körben 😊
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Julian Edelman jön ma és Hakeem Nicks iránt is érdeklődünk!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
CB Walter Thurmond III will visit with 49ers.
Sokkal inkább mint Cook 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
sok szerencset hozza!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
ma jön vizitre Cook. jó fogás lennepetey
Őszintén szólva nem nagyon ismerem.Jó lenne ő nekünk?Csak a .com-on nézem a stats-ot,27 éves és még nem volt INT-je soha?Montana
hát nem a legjobb shutdown corner 😀
allowed nine touchdowns in coverage, tied for the most in the league, according to Pro Football Focus. In addition, quarterbacks had a 140.3 rating when throwing in his direction, the highest rating allowed among the 102 cornerbacks who played at least 400 snaps.

viszont depthre jó. ő is olyan, mint Martin, Gabbert pl. jó adottságok, magas plafon, de alulteljesítettek. egy új környezetben megindulhat. lásd Rogers, Whitner, Dorsey.
nem rossz igazolások ezek, persze FA-ben mindenki azt várja hogy all pro sexy játékosokat hozunk. eddig low risk/high reward szerzemények ők.
Bethea veterán jelenléte az öltözőben is nagy plusz, és elég motivált egy SB-re.petey
Köszi.
Igen pont most bukkantam én is erre:
"Chris Cook allowed 9 TDs (T-1st among CBs) in coverage last year, with no interceptions. 140.3 QB rating allowed was 2nd highest among CBs."
Ha jön akkor a környezetváltás hatványozza sokszorosára a teljesítményét 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
ma jön vizitre Cook. jó fogás lennepetey
Őszintén szólva nem nagyon ismerem.Jó lenne ő nekünk?Csak a .com-on nézem a stats-ot,27 éves és még nem volt INT-je soha?Montana
hát nem a legjobb shutdown corner 😀
allowed nine touchdowns in coverage, tied for the most in the league, according to Pro Football Focus. In addition, quarterbacks had a 140.3 rating when throwing in his direction, the highest rating allowed among the 102 cornerbacks who played at least 400 snaps.

viszont depthre jó. ő is olyan, mint Martin, Gabbert pl. jó adottságok, magas plafon, de alulteljesítettek. egy új környezetben megindulhat. lásd Rogers, Whitner, Dorsey.
nem rossz igazolások ezek, persze FA-ben mindenki azt várja hogy all pro sexy játékosokat hozunk. eddig low risk/high reward szerzemények ők.
Bethea veterán jelenléte az öltözőben is nagy plusz, és elég motivált egy SB-re.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hát Bathea-nak se tudok teljes szívvel örülni.Sose volt szimpatikus nekem..eddig nálam 2/0.5..Montana
azért kukkold meg a statisztikáit:  www.nfl.com/player/antoinebethea/2495807/profile

5 idény 100+ szereléssel és még 2 90+ -os. Én örülök nagyon, szerintem nagy fogás volt.Alabama Niners
csak azt nem értem Whitner a 6. volt, Bathea meg ötvenvalahány, volt pro bowl asszem 2007,2009-ben,talán a fizu különbség? 21 millió, 9,5 garantáltal kontra 28 millió 13 milliós garantált fizuval... ha nem lesz rosszabb mint Whitner akkor jó fogás volt!
és ami plussz lehet és amit már Petey is említett:
"Bethea committed no penalties all season, which stands in stark contrast to the five unnecessary-roughness calls Whitner drew. "You try to play the game clean," Bethea said. "With some of the new rules, it's kind of tough."

mondjuk abból az 5ből pár éve még min3 szabályos kemény szerelés volt... :-/

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
ma jön vizitre Cook. jó fogás lennepetey
Őszintén szólva nem nagyon ismerem.Jó lenne ő nekünk?Csak a .com-on nézem a stats-ot,27 éves és még nem volt INT-je soha?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
ma jön vizitre Cook. jó fogás lenne

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Na Martinnak már örülök, itt jó helyen lesz, egy 7. köröst meg simán megért
 www.mercurynews.com/49ers/ci_25329039/49ers-coach-jim-harbaugh-hopes-jonathan-martin-trade?source=rss
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A 49ers nem akart két külön gépet küldeni az új játékosokért, ezért Floridából szemezgetett.ZoliZoltán
Tesco gazdaságos tradek 😀😀😀


több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A 49ers nem akart két külön gépet küldeni az új játékosokért, ezért Floridából szemezgetett.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Besz@rok ezen 2 kulon gep duman... YD😀ZoliZoltán
? valaki lefordítaná? 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Besz@rok ezen 2 kulon gep duman... YD😀
több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Megnézik Sunshine-t és ha egy év alatt kinevelik (azé' nem ügyetlen), akkor Colin mehet jövőre, és megspórolnak évi 15-16 millát....
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na jól van kit érdekel ki lesz a backup? nem mindegy hogy Mccoy vagy Gabbert? Jimbó lát benne fantáziát meg "ócsó vót"

inkább ezt a fogást dicsérjük.
 bleacherreport.com/articles/1974496-jonathan-martin-traded-to-49ers-latest-reports-comments-and-analysis
egy mindkét oldali solid starter OT, Jimbóbá volt tanítványa egy 7.körös kondiciós pickért?
és most jöhetnek az önjelölt pszichológusok és csapatszakértők fikázni, főleg MLM tagokat várok szeretettel...Josszi
ez óriási fogás szerintem, 7. körért 😀😀😀 Itt nem lesz gond vele, nálunk nincsenek Incognito féle őstulkok. Az OL-ben nálunk igazán jó figurák vannak. Majd Staley a szárnyai alá veszi.
Jim papa tanítványa biztosan ez is sokat számított nála, hogy idejöjjön.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na jól van kit érdekel ki lesz a backup? nem mindegy hogy Mccoy vagy Gabbert? Jimbó lát benne fantáziát meg "ócsó vót"

inkább ezt a fogást dicsérjük.
 bleacherreport.com/articles/1974496-jonathan-martin-traded-to-49ers-latest-reports-comments-and-analysis
egy mindkét oldali solid starter OT, Jimbóbá volt tanítványa egy 7.körös kondiciós pickért?
és most jöhetnek az önjelölt pszichológusok és csapatszakértők fikázni, főleg MLM tagokat várok szeretettel...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
A nap "LOL, de igaz" statja:

49ers QB Colin Kaepernick is scheduled to make $1.1 million in 2014.
His new backup, Blaine Gabbert, is scheduled to make $2.01 million.
iktriad
át lesz struktúrálva a szerződése. én nem értem ezt a nagy lolozást. a drafton is kb a 6. körben húztunk volna backup QB-t, de még így is lehet hogy hozunk. Gabbert így low risk deal, kisebb fizuval. Jim már scoutolta korábban, talán látott benne valamit. ha képes kihozni belőle valaki valamit akkor az ő. ha meg nem válik be akkor viszlát. nem bukunk vele óriásit. könyörgöm még van 11 draft pickünk. ha PC csinálja ezt akkor már nyalja mindenki a seggét.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap "LOL, de igaz" statja:

49ers QB Colin Kaepernick is scheduled to make $1.1 million in 2014.
His new backup, Blaine Gabbert, is scheduled to make $2.01 million.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb picket adtatok Floridába, most Johnatan Martinért. 😀
49ers acquired OT Jonathan Martin from the Dolphins for a conditional draft pick.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Gabbertel kapcsolatban azt ne feledje senki, hogy milyen gyenge csapatban volt, ott azért nehezebb volt teljesítenie (lásd Alex Smith első éveit nálunk), biztosabb cserének érzem, mint McCoyt, annyi pickünk volt, hogy egy 6. kört akkor is megért ha nem férne be az 53-ba (amit nehezen hiszek el).Alabama Niners
kb ennyi a történet, Ik azt hiszi hogy ez volt a világ biznisze. :p de a drafton tuti összeszedünk még egy 6. kört a visszatrédekkel is simán. a Jagsban Montana is ordas nagy bust lenne

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát Bathea-nak se tudok teljes szívvel örülni.Sose volt szimpatikus nekem..eddig nálam 2/0.5..Montana
azért kukkold meg a statisztikáit:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/xirozqwhvfycz5m830yf
Antoine Bethea Stats, News and Video - FS | NFL.com
Latest on FS Antoine Bethea including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


5 idény 100+ szereléssel és még 2 90+ -os. Én örülök nagyon, szerintem nagy fogás volt.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Hát Bathea-nak se tudok teljes szívvel örülni.Sose volt szimpatikus nekem..eddig nálam 2/0.5..
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
S
Gabbert ennyiért megéri, McCoy-nál jobb és azt kell nézni. Alabama Niners
Én kedvelem Blainet, de azért ez elég merész kijelentés. Sőt.iktriad
...hát McCoy pontosan semmit nem tett le az asztalra az NFL-ben pont ugyanannyit mint Gabbert. Kábé csont ugyanazt a lefelé száguldó pályát járták be.