San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na jól van kit érdekel ki lesz a backup? nem mindegy hogy Mccoy vagy Gabbert? Jimbó lát benne fantáziát meg "ócsó vót"

inkább ezt a fogást dicsérjük.
 bleacherreport.com/articles/1974496-jonathan-martin-traded-to-49ers-latest-reports-comments-and-analysis
egy mindkét oldali solid starter OT, Jimbóbá volt tanítványa egy 7.körös kondiciós pickért?
és most jöhetnek az önjelölt pszichológusok és csapatszakértők fikázni, főleg MLM tagokat várok szeretettel...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
A nap "LOL, de igaz" statja:

49ers QB Colin Kaepernick is scheduled to make $1.1 million in 2014.
His new backup, Blaine Gabbert, is scheduled to make $2.01 million.
iktriad
át lesz struktúrálva a szerződése. én nem értem ezt a nagy lolozást. a drafton is kb a 6. körben húztunk volna backup QB-t, de még így is lehet hogy hozunk. Gabbert így low risk deal, kisebb fizuval. Jim már scoutolta korábban, talán látott benne valamit. ha képes kihozni belőle valaki valamit akkor az ő. ha meg nem válik be akkor viszlát. nem bukunk vele óriásit. könyörgöm még van 11 draft pickünk. ha PC csinálja ezt akkor már nyalja mindenki a seggét.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap "LOL, de igaz" statja:

49ers QB Colin Kaepernick is scheduled to make $1.1 million in 2014.
His new backup, Blaine Gabbert, is scheduled to make $2.01 million.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb picket adtatok Floridába, most Johnatan Martinért. 😀
49ers acquired OT Jonathan Martin from the Dolphins for a conditional draft pick.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Gabbertel kapcsolatban azt ne feledje senki, hogy milyen gyenge csapatban volt, ott azért nehezebb volt teljesítenie (lásd Alex Smith első éveit nálunk), biztosabb cserének érzem, mint McCoyt, annyi pickünk volt, hogy egy 6. kört akkor is megért ha nem férne be az 53-ba (amit nehezen hiszek el).Alabama Niners
kb ennyi a történet, Ik azt hiszi hogy ez volt a világ biznisze. :p de a drafton tuti összeszedünk még egy 6. kört a visszatrédekkel is simán. a Jagsban Montana is ordas nagy bust lenne

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát Bathea-nak se tudok teljes szívvel örülni.Sose volt szimpatikus nekem..eddig nálam 2/0.5..Montana
azért kukkold meg a statisztikáit:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/xirozqwhvfycz5m830yf
Antoine Bethea Stats, News and Video - FS | NFL.com
Latest on FS Antoine Bethea including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


5 idény 100+ szereléssel és még 2 90+ -os. Én örülök nagyon, szerintem nagy fogás volt.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Hát Bathea-nak se tudok teljes szívvel örülni.Sose volt szimpatikus nekem..eddig nálam 2/0.5..
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
S
Gabbert ennyiért megéri, McCoy-nál jobb és azt kell nézni. Alabama Niners
Én kedvelem Blainet, de azért ez elég merész kijelentés. Sőt.iktriad
...hát McCoy pontosan semmit nem tett le az asztalra az NFL-ben pont ugyanannyit mint Gabbert. Kábé csont ugyanazt a lefelé száguldó pályát járták be.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gabbertel kapcsolatban azt ne feledje senki, hogy milyen gyenge csapatban volt, ott azért nehezebb volt teljesítenie (lásd Alex Smith első éveit nálunk), biztosabb cserének érzem, mint McCoyt, annyi pickünk volt, hogy egy 6. kört akkor is megért ha nem férne be az 53-ba (amit nehezen hiszek el).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
S
Gabbert ennyiért megéri, McCoy-nál jobb és azt kell nézni. Alabama Niners
Én kedvelem Blainet, de azért ez elég merész kijelentés. Sőt.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem Bethea-val jól jártunk, jobb mint Whitner, a hardhitter eszetlenkedése sok büntetést hozott. Coverageben jobb és ez az ami kellet nekünk.
Gabbert ennyiért megéri, McCoy-nál jobb és azt kell nézni. Szálkásodjon ki a segge a padon, annyi legyen a feladata.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Nem találok szavakat,mindenre számítottam de erre nem...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kondíciós pick playtimehoz van kötve, szóval duplán kell reménykedni, hogy Kaep végigbírja a szezont.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
49ers Trade for QB Blaine Gabbert!!
Na ehhez mit szóltok?
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Blaine fucking Gabbert? Na, dobálhatom a perselybe a százasokat, hogy Kap kibírja sérülés nélkül a szezont és a szőkecigánynak ne kelljen pályára lépnie...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy nem 1 hanem 2 pick jön tőletek Szösziért. 😀😀 😀😀 😀😀 :
Caldwell says it's a sixth this year and conditional pick next year. #Jaguars
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Richard Sherman
"The free agency is getting crazier and crazier by the second"

hát, sörment rendesen beszarattátok a Gabbert trade-del 😀
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Bethea legnagyobb előnyei, az hogy nem sérülékeny, gyors és egy átlagos szintet mindig tud hozni. Jó játékos, szóval nem jártatok rosszul😊

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Blaine Gabbert😮😮😮csrnyei
Harbaugh Alex Smithből is egész jó játékost csinált. Hátha belőle is sikerül. Köszi az extra 6. körös picket.iktriad
Én akkor is kicsit soknak érezném,ha ti adnátok a 6. kört😛
Reméljük a legjobbakat,rosszabb biztosan nem lesz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blaine Gabbert😮😮😮csrnyei
Harbaugh Alex Smithből is egész jó játékost csinált. Hátha belőle is sikerül. Köszi az extra 6. körös picket.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na akkor várhatjuk a Draftot nyugodtan 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2014/03/safety-dance-49ers-to-replace-whitner-with-bethea.html


The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Blaine Gabbert😮😮😮
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Antoine Bethea’s deal with the #Niners is worth close to $6M per year over four years, per source. Explains Indy exit.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Végre, de vártam már, hogy legyen valami mozgás, nem nagyon követtem a Colts meccseit, nem igazán ismerem Bethea játékát, de mindenesetre üdv neki
Dawsonnak meg örülök, remélem tartja a formáját 😊picstii
hát 2 millió volt köztük a különbség, majd kiderül hozza e Whitner szintjét... remélem igenJosszi
jobb coverage-ban, de nem akkora hitter, ami mondjuk a mai NFL-ben csak hátrány volt.petey
hát megnéztem pár videot róla... amikor kiütötte Bowe-t a PO-ban... 😀 az sem volt lágy szerelmes ölelés

The Amazing Racoon