San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
szerintem borítékolhatjuk az első körös CB draftot 😊petey
Feltrèddel,legalább 19-ig.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
szerintem borítékolhatjuk az első körös CB draftot 😊

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na Thurmond biztosan nem jön, érik az elsőkörös CB pick, vagy van még valaki corner poszton akinél lenne értelme próbálkoznunk?picstii
Champ Bailey,Antonio Cromartie(bár ő Arizónába tart),Rogers-Cromartie(Jets),Asante Samuel.
Szerintem marad a Draft.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Na Thurmond biztosan nem jön, érik az elsőkörös CB pick, vagy van még valaki corner poszton akinél lenne értelme próbálkoznunk?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Összedobna valaki egy jelentést hogy ki jött ment eddig és mennyibe került?
Ha tudnák angolul , megcsinálnám én is , de hát nekem még oroszt kellett tanulnom...
Mondjuk abból se tudok semmit , csak bemutatkozni , meg a jelenteni , hogy nem hiányzik senki!😊 Akkor még volt hetes az iskolában!😊Harlequin
ment:
Whitner - Browns
Dixon - Bills
TBrown - Raiders
Rogers - cut
érkezett:
S Bethea 4 év/21M
OL Martin 7. körös draft pick a Miaminak ha rosterre kerül
CB Cook 1 év
QB Gabbert 6. körös draft pick, itt szerződésmódosítás lesz, hogy kevesebbet kapjon

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Összedobna valaki egy jelentést hogy ki jött ment eddig és mennyibe került?
Ha tudnák angolul , megcsinálnám én is , de hát nekem még oroszt kellett tanulnom...
Mondjuk abból se tudok semmit , csak bemutatkozni , meg a jelenteni , hogy nem hiányzik senki!😊 Akkor még volt hetes az iskolában!😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Boobie a Billsben kötött ki. hiányozni fog a hülye feje és a vihogása 😊 így viszont az RB poziban nem lesz nagy dilemma hogy kit küldjünk el.
amit várok még az az Osgood szerződés, ST ász az ürge. jó lenne Constanzot is visszahozni.

lesz Thurmond vagy nem, így hogy Brown a Raidersbe ment. 1 év, 3,5M. itt kapott volna 3 év 10M-t. lelke rajta

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
CB Chris Cook signing one-year deal with 49ers.
😥 (N)Montana
Na az ilyeneket abszolut nem ertem....egy totalisan rossz CB....iden be is bizonyitotta....mar-mar azt hiszi az ember,hogy vege is az NFL karrirenek,erre egy Frisco....ZoliZoltán
mint írtam itt más sémában fog játszani. nálatok nem igazán press corner volt, itt annak szánják. meglátjuk mit mutat az offseasonban és TC-k alatt.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
CB Chris Cook signing one-year deal with 49ers.
😥 (N)Montana
Na az ilyeneket abszolut nem ertem....egy totalisan rossz CB....iden be is bizonyitotta....mar-mar azt hiszi az ember,hogy vege is az NFL karrirenek,erre egy Frisco....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emmanuel Sanders jön vizitre szombaton. már volt a Chiefsnél, a Buccaneersnél és nálunk is. Állítólag a lába nem 100%os, ezért nem sikerült még aláírnia sehová.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kösz mindent TBrown. de pont a Raiders??? smh

Ik, már nekem kezd kellemetlen lenni ez a Hawks fétis. még ha QB-tok lenne...olyan a tulajotok, mintha Karácsony lenne @)petey
Gus jól ismeri a Seahawks védőit, és elért velük sikereket egy olyan rendszerben, amit áthozott hozzánk is. naná, hogy megragadja az alkalmat, hogy begyűjtsön pár embert onnan. És bár 97 milliót költöttünk pár nap alatt, ebből alig 33 a garantált rész, szóval okosan költünk, kivéve a Ziggy Hood és picit a Beadles szerződést.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
kösz mindent TBrown. de pont a Raiders??? smh

Ik, már nekem kezd kellemetlen lenni ez a Hawks fétis. még ha QB-tok lenne...olyan a tulajotok, mintha Karácsony lenne @)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Browner is nálatok vizitált, remélem Cook leigazolása azt jelenti, hogy ő már nem kell és akkor jöhet ő is a Jacksonville Seahawksba.
Gabbert átment az egészségügyi teszten. A trade immár érvényes.iktriad
Sok lájk nem lesz itt,ehhez a hozzászólásodhoz 😀Montana
Én csak a tényt közöltem. Don't shoot the messnger! 😀😀iktriad
Browner elment Pats-ba 3 évre 17 millióért.
Alabama Niners
Összekevertem Thurmonddal. Szén szén, de mégsem.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Browner is nálatok vizitált, remélem Cook leigazolása azt jelenti, hogy ő már nem kell és akkor jöhet ő is a Jacksonville Seahawksba.
Gabbert átment az egészségügyi teszten. A trade immár érvényes.iktriad
Sok lájk nem lesz itt,ehhez a hozzászólásodhoz 😀Montana
Én csak a tényt közöltem. Don't shoot the messnger! 😀😀iktriad
Browner elment Pats-ba 3 évre 17 millióért.

Nicks pedig a Coltshoz 3.5 millió 1 évre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első (telefon)interjú Szöszivel, mint 49ers játékos
 www.49ers.com/video/audio/Blaine-Gabbert-I-Will-Study-My-Tail-off/b5eb3336-e2f4-4d81-9bc7-f788ff50bef5
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Browner is nálatok vizitált, remélem Cook leigazolása azt jelenti, hogy ő már nem kell és akkor jöhet ő is a Jacksonville Seahawksba.
Gabbert átment az egészségügyi teszten. A trade immár érvényes.iktriad
Sok lájk nem lesz itt,ehhez a hozzászólásodhoz 😀Montana
Én csak a tényt közöltem. Don't shoot the messnger! 😀😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
CB Chris Cook signing one-year deal with 49ers.
😥 (N)Montana
Szerintem ezen kár most aggódni,lehet,hogy szeptemberben már nem is lesz a rosteren😊csrnyei
kb. mondjuk a Vikingeknél a Tampa2-ben eléggé küszködött. nálunk más lesz, és itt van Ed Donatell, aki remek DB coach.
egy esélyt lehet adni mindenkinek.

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Gabbert átment az egészségügyi teszten. A trade immár érvényes.iktriad
Sok lájk nem lesz itt,ehhez a hozzászólásodhoz 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert átment az egészségügyi teszten. A trade immár érvényes.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
CB Chris Cook signing one-year deal with 49ers.
😥 (N)Montana
Szerintem ezen kár most aggódni,lehet,hogy szeptemberben már nem is lesz a rosteren😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
CB Chris Cook signing one-year deal with 49ers.
😥 (N)
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Annyira nekem se Edelman se Nicks nem kellene ezzel szemben Thurmond nagyon is.


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
nekünk sebesség kell, szóval inkább Cooks a drafton, mint Edelman

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Edelman után a Browns is érdeklődött, sőt járt is Clevelandben, szóval még nem tuti, hogy ide ír alá, szerintem először gyűjti az ajánlatokat.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jó de azért tuti te is elképzelted a Boldin,Crabtree,Edelman,Davis négyest😛