Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
azért Rawls 6yard/carry átlaga brutál, nagyon jó volt látni végre egy normális futójátékot
rajta látszik talán a legjobban a győzni akarás
funkyparduc
Nincs annál pricelessebb, amikor egy lions meccs után az ellenfél szurkolótábora belelkesedik a világrekordok után.
Gratulálok a győzelemhez, majd áruljátok el, hogy lehet bekerülni a darling körbe!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Prosise-t jó lenne ha jövő hére összedrótoznák


és Stafford tegnap:


Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Falcons ellen nem vagyunk esélyesek, nem kéne beleszaladni a késbe, kurvanehéz lesz, de hajrá, tökösen, ilyen futójátékkal lehetesélyünk (ezt a futójáték feléledését nem is értem)
@TGA,mesélnél légyszi erről,hogy 2 ütemet játszik a Hawk fal belseje.

csak úgy mellékesen, Baldwin már Largent után a franchise 2.legjobb WRe. UDFA volt a csávó.
Wagner meg kb a legjobb védő a ligában,hihetetlen amit művel idén (is).
Richardson is felnőtt, szépmunka,végre. de basszus a legkönnyebb passztejtette el 😀
Sokat szidtuk a falat, de amit futásblokkban, Glowinski, Ifedi és Britt művelt, az nagyon szép volt. Passzprotban, viszont Fant ultragáz volt...
3 offside bosszantó, ilyeneket nemlehet hibázni.
Shead és Sherman: 0 elkapás. Csak a belső zónákban tudtak elkapást csinálni a WReik (meg a hosszú szép passz Jonestól).
Az azért szép, hogy egy PO meccsen, egy Stafford vezette offenset nem engedtünk 35yardnál közelebb, és csak két 50+yardos FGon tudtunk tartani.
braxa88
Lejjebb!
Más:
Aki szerint tapló a hawks hallgatgassakicsit Doug Baldwint!!!!
TGA
köszi vhogy átsiklottam 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Falcons ellen nem vagyunk esélyesek, nem kéne beleszaladni a késbe, kurvanehéz lesz, de hajrá, tökösen, ilyen futójátékkal lehetesélyünk (ezt a futójáték feléledését nem is értem)
@TGA,mesélnél légyszi erről,hogy 2 ütemet játszik a Hawk fal belseje.

csak úgy mellékesen, Baldwin már Largent után a franchise 2.legjobb WRe. UDFA volt a csávó.
Wagner meg kb a legjobb védő a ligában,hihetetlen amit művel idén (is).
Richardson is felnőtt, szépmunka,végre. de basszus a legkönnyebb passztejtette el 😀
Sokat szidtuk a falat, de amit futásblokkban, Glowinski, Ifedi és Britt művelt, az nagyon szép volt. Passzprotban, viszont Fant ultragáz volt...
3 offside bosszantó, ilyeneket nemlehet hibázni.
Shead és Sherman: 0 elkapás. Csak a belső zónákban tudtak elkapást csinálni a WReik (meg a hosszú szép passz Jonestól).
Az azért szép, hogy egy PO meccsen, egy Stafford vezette offenset nem engedtünk 35yardnál közelebb, és csak két 50+yardos FGon tudtunk tartani.
braxa88
Lejjebb!
Más:
Aki szerint tapló a hawks hallgatgassakicsit Doug Baldwint!!!!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Falcons ellen nem vagyunk esélyesek, nem kéne beleszaladni a késbe, kurvanehéz lesz, de hajrá, tökösen, ilyen futójátékkal lehetesélyünk (ezt a futójáték feléledését nem is értem)
@TGA,mesélnél légyszi erről,hogy 2 ütemet játszik a Hawk fal belseje.

csak úgy mellékesen, Baldwin már Largent után a franchise 2.legjobb WRe. UDFA volt a csávó.
Wagner meg kb a legjobb védő a ligában,hihetetlen amit művel idén (is).
Richardson is felnőtt, szépmunka,végre. de basszus a legkönnyebb passztejtette el 😀
Sokat szidtuk a falat, de amit futásblokkban, Glowinski, Ifedi és Britt művelt, az nagyon szép volt. Passzprotban, viszont Fant ultragáz volt...
3 offside bosszantó, ilyeneket nemlehet hibázni.
Shead és Sherman: 0 elkapás. Csak a belső zónákban tudtak elkapást csinálni a WReik (meg a hosszú szép passz Jonestól).
Az azért szép, hogy egy PO meccsen, egy Stafford vezette offenset nem engedtünk 35yardnál közelebb, és csak két 50+yardos FGon tudtunk tartani.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A legfontosabb dologról nem írtunk- sikeres csellendzs-ennyike!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
azért Rawls 6yard/carry átlaga brutál, nagyon jó volt látni végre egy normális futójátékot
rajta látszik talán a legjobban a győzni akarás
funkyparduc
Jaja ezért ís írtam, hogy 2 éve nem volt két ütemű zárás.
Nem tudom mi lenne, ha egyszer Kábel 2 éven keresztül dolgozhatna egy brigáddal.
TGA
erről a "két ütemű zárás" témáról lehet találni valami írást? művelődnék kicsit
funkyparduc
Tankönyvek foglalkoznak vele. Módszertani könyvekben viszont már csak az elveket lehet megtalálni. Zone sweeping amikor a teamek 1-3-1(ez ritka) / 3-2-1(+TE),2+(1+1) (1+1) 1 stb. formációkkal takarítanak ki zónákat. Ha ez több ütemben történik, akkor ez lehet több hullám is.

A Zónák takarításának fő eleme, amikor nem sweep, hanem opció, vagy un. more gap játék van a védelmet olvasó un. progresszív belső hármas. Lelke a center, aki valójában olvassa a védelmet, és aszerint van 2 szabadságfoka (játék indításával kapcsolatos szabályok nehézzé teszik a kommunikációt ezért 1 kiemelt szabadságfokú játékos van-ugye megvannak még a false startok).
Meg vannak adva a kiváltási sémák és ütemek. Unger Carp páros kúrva jó volt benne. Britt viszont nagyon atletikus.
Azért állt le ez amúgy, mert Unger kiválását követően beomlott és egymás lábában estek el a srácok.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Amit én még kiemelnék, hogy sikerült úgy nyerni, hogy Wilson gyakorlatilag gamemanager volt, semmi extrát nem kellett beletennie, nem volt Russmagic.
Sebii
És akkor nagyon diplomatikus voltál. Nekem kezd elfogyni a türelmem Wilson Graham tengellyel kapcsolatban. Nálam Curse cut, Graham trade, nem lett jobb vele a red zone o.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Amit én még kiemelnék, hogy sikerült úgy nyerni, hogy Wilson gyakorlatilag gamemanager volt, semmi extrát nem kellett beletennie, nem volt Russmagic.

Szerkesztette: Sebii
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
azért Rawls 6yard/carry átlaga brutál, nagyon jó volt látni végre egy normális futójátékot
rajta látszik talán a legjobban a győzni akarás
funkyparduc
Jaja ezért ís írtam, hogy 2 éve nem volt két ütemű zárás.
Nem tudom mi lenne, ha egyszer Kábel 2 éven keresztül dolgozhatna egy brigáddal.
TGA
erről a "két ütemű zárás" témáról lehet találni valami írást? művelődnék kicsit

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
azért Rawls 6yard/carry átlaga brutál, nagyon jó volt látni végre egy normális futójátékot
rajta látszik talán a legjobban a győzni akarás
funkyparduc
Jaja ezért ís írtam, hogy 2 éve nem volt két ütemű zárás.
Nem tudom mi lenne, ha egyszer Kábel 2 éven keresztül dolgozhatna egy brigáddal.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
azért Rawls 6yard/carry átlaga brutál, nagyon jó volt látni végre egy normális futójátékot
rajta látszik talán a legjobban a győzni akarás

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Facemaskot elbaszták a bírók az tény, de nem ezen múlott a meccs. Egyszerűen jobban jött ki a lépés a hawksnak, jobban koncentráltak.
Ennyit jelent a csapat közötti összhang.
Coolearie
Szerintem rosszul látod, annál a jelenetnél benne volt a picsix.... nagyon más lett volna 😊

Köszi Cool - munka =>koncentráció+összhang

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Facemaskot elbaszták a bírók az tény, de nem ezen múlott a meccs. Egyszerűen jobban jött ki a lépés a hawksnak, jobban koncentráltak.
Ennyit jelent a csapat közötti összhang.

több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem bírózom, nem érdekel, szerintem azzal vagy anélkül is jobbak voltunk. A Lions ennyi labdát nem ejthet el senki ellen sem. Stafford nem volt az igazi, Tate-t meg agyonnyomták a seattlei emlékek.
Rawls nagy meccse volt, de azért emeljük ki az O falat (úgysem szoktuk), mert nem volt rossz. Mondjuk jó sem, de náluk ez már dícséret. Britt-et pedig illik megdícsérni, annyit szidtuk, de ma nagyon nagyot játszott.
Richardsonról pedig ennyi év kellett, hogy kiderüljön miért is volt 2. körös. Ilyen elkapások nincsenek!
Na meg persze Baldwinnak a kézzel-lábbal-seggel-farokkal elkapott labdája. Szóval jó kis meccs volt és most irány Atlanta, ahol pár évvel ezelőtt már majdnem nyerrtünk -20-ról. Ideje a visszavágónak.

Ja majd el felejtettem, Wagner a legnagyobb király!!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Lehet, hogy most haza beszélek de azért Atlanta védelmét. Az utolsó fordulókban csak a végére engedtek ki amikor már vagy 20 ponttal vezetett a csapat. A saints támadó sorát két és fél negyeden keresztül 150 yard környékén tartottuk utána meg rá pihentek. A statisztika néha csalóka ám. Persze nem azt mondom hogy a milyenk a legjobb de közép mezőny 😊
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nem igaztán értem, mire a nagy balhé, 2 call miatt? a Lions össz két 50+ -os FG-t tudott összerakni egész meccsen. Amikor ellenünk fújnak, el van intézve azzal, hogy mindenhova szoktak tévedni, ez van... Detroit ellen is láttunk rengeteg botrányos döntést a múltban, ehhez a meccshez viszont közük nem volt, nem sértésnek szánom. Szerintem ezt a témát jobb is lezárni.

Ami a csapatot illeti: én is végig azt éreztem, hogy mindenki feltüzelve ugyanakkor fegyelmezetten állt fel és már-már a régi védelmet lehetett látni. Ezúttal Lane-t és Shead-et sem égették, Wagnerre nincsenek szavak.

Ezúttal jött egy értékelhető teljesítmény O# oldalról, nyilván nem lesz egy hulladék OL-ból értékelhető, viszont a futás most nagyon ment, Wilsont se ütötték szét annyira, mintha kétszer ennyire tették volna, összességében hozták azt amit egy ilyen védelem mellé, egy gyengébb fallal elvárható. Richardson, Rawls, Baldwin nagyon nagyot játszottak.

Korábban felmerült a topicban, hogy az NFC-ben a playoffban nem sok Top10 D# fog szembejönni, ami adhat egy kis mozgásteret a támadósornak is, ezáltal egy kis pihenőt a védelemnek, szóval én úgy gondolom, van okunk a bizakodásra, legalábbis az alapszakasz utolsó néhány fordulójához képest mindenképp több.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most, hogy "összelionsozódtunk" ez jutott eszembe.
 vignette3.wikia.nocookie.net/forgottenrealms/images/7/72/Gelatinous_Cube.JPG/revision/latest?cb=20070328050648

A meccsről:
Az, hogy 2 ütemet játszik a Hawk fal belseje 2 év után ismét és néz az ellen front 7, mint hal a szatyorban az nyilván nem fontos. Az hogy nem vált el a sec az átadási zónán az sem tűnik fel a tisztelt nagyérdeműnek, viszont egy Atlanta elleni meccs előtt nem lényegtelen 😊
TGA
Mivel nem ertek hozza, foleg nem az O falhoz, ezert tobbszor is meg kell neznem egy meccset, hogy a magam szintjen elemezzem pl a fal munkajat, szoval "erdemben" majd csak holnap tudnek nyilatkozni.

Ami viszont biztos, hogy ez a Lions O nagyon megfaradt a serulesek miatt, zero veszelyt jelentettek, szoval az elvaltasokra valo hajlamot senigen tudtak tesztelni. Majd a Falcons ellen meglatjuk, hogy mennyire ert egybe az egyseg 😊

Amugy meg Baldwin sosem akkor duzzog, amikor 11 elkapasa van. Sherm sem azutan szokott, hogy nyerunk, vagy ha jol jatszik. A nagy egybeborulast nem latom egyelore 😊 Renelem az en szemuvegemmel van a baj. Atlantaban kiderul 😊 Csak remelni tudom, hogy nem extra pontokon mulik majd 😀
undisputedly
Ja nem neked szólt. De majd nézd a tempó húzásokat. Kb. Carpenter volt az utsó, aki megcsinálta. Ettől a fal még nem jó.
Nincs összeborulás, nem állítom, sőt Sherman biztos, hogy meg van sértődve. Thomas is hiányzik, és az Atlanta ellen nagyon hiányozni fog. Amit én látok, az annyi, hogy Carroll belenyúlt a fejekbe, meló van.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sima győzelem, rég látott bombaformában, jól van fiúk, csak így tovább!
zavi27
Hú alakulnak itt a szuperlatívuszok.
Mostmár bombaforma.
Mi lesz itt estére? Átadjátok a SuperBowlt?
😊
Bazzani
Menj haza, ez méltatlan Hozzád. Ha csak az összelionsozás megy, meg a keserűség ránk borítása, akkor menj el. Nem kell ez, mi nem bántottuk a Lionst.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sima győzelem, rég látott bombaformában, jól van fiúk, csak így tovább!
zavi27
Hú alakulnak itt a szuperlatívuszok.
Mostmár bombaforma.
Mi lesz itt estére? Átadjátok a SuperBowlt?
😊
Bazzani
Xanax
braxa88
Mire szeded?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sima győzelem, rég látott bombaformában, jól van fiúk, csak így tovább!
zavi27
Hú alakulnak itt a szuperlatívuszok.
Mostmár bombaforma.
Mi lesz itt estére? Átadjátok a SuperBowlt?
😊
Bazzani
Xanax
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most, hogy "összelionsozódtunk" ez jutott eszembe.
 vignette3.wikia.nocookie.net/forgottenrealms/images/7/72/Gelatinous_Cube.JPG/revision/latest?cb=20070328050648

A meccsről:
Az, hogy 2 ütemet játszik a Hawk fal belseje 2 év után ismét és néz az ellen front 7, mint hal a szatyorban az nyilván nem fontos. Az hogy nem vált el a sec az átadási zónán az sem tűnik fel a tisztelt nagyérdeműnek, viszont egy Atlanta elleni meccs előtt nem lényegtelen 😊
TGA
Mivel nem ertek hozza, foleg nem az O falhoz, ezert tobbszor is meg kell neznem egy meccset, hogy a magam szintjen elemezzem pl a fal munkajat, szoval "erdemben" majd csak holnap tudnek nyilatkozni.

Ami viszont biztos, hogy ez a Lions O nagyon megfaradt a serulesek miatt, zero veszelyt jelentettek, szoval az elvaltasokra valo hajlamot senigen tudtak tesztelni. Majd a Falcons ellen meglatjuk, hogy mennyire ert egybe az egyseg 😊

Amugy meg Baldwin sosem akkor duzzog, amikor 11 elkapasa van. Sherm sem azutan szokott, hogy nyerunk, vagy ha jol jatszik. A nagy egybeborulast nem latom egyelore 😊 Renelem az en szemuvegemmel van a baj. Atlantaban kiderul 😊 Csak remelni tudom, hogy nem extra pontokon mulik majd 😀
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sima győzelem, rég látott bombaformában, jól van fiúk, csak így tovább!
zavi27
Hú alakulnak itt a szuperlatívuszok.
Mostmár bombaforma.
Mi lesz itt estére? Átadjátok a SuperBowlt?
😊

több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 683 — Amerikai sportok rajongója
Sima győzelem, rég látott bombaformában, jól van fiúk, csak így tovább!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most, hogy "összelionsozódtunk" ez jutott eszembe.
 vignette3.wikia.nocookie.net/forgottenrealms/images/7/72/Gelatinous_Cube.JPG/revision/latest?cb=20070328050648

A meccsről:
Az, hogy 2 ütemet játszik a Hawk fal belseje 2 év után ismét és néz az ellen front 7, mint hal a szatyorban az nyilván nem fontos. Az hogy nem vált el a sec az átadási zónán az sem tűnik fel a tisztelt nagyérdeműnek, viszont egy Atlanta elleni meccs előtt nem lényegtelen 😊

Sending out an S.O.S