Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köcsög bírók miatt nyertünk megint, Lions a facemask miatt kapott ki, ja meg a tök egyértelmű elkaphatatlan DPItol... Ezek nélkül nyerték volna ezt a szoros meccset
Szegény Lions 😕
braxa88
Basszus ember te nem tudsz olvasni.
Leírtam, hogy nyert a jobb csapat, kimagaslóan jobb edzői stábbal.
Gratuláltam is.
Ettől még kibaszottul elfogult és undorító volt a bíráskodás véletlenül megint a javatokra.
További sikert!

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Hát én néztem a meccset és ezzel a játékkal nem hiszem, hogy tovább jutok. 😊
Midnight
Hova szeretnél továbbjutni?
gordon
Bocs teloról vagyok és nem figyeltem hogy kijavította. A seahawks nem fog tovább jutni 😊
Midnight
Meg szerencse, hogy a Falcons drukkerek nem olyanok, mint te. Ok meltosaggal viselik az eselyesseg terhet es nem mennek az underdog csapat forumara kommentelni, hogy ugysem jutnak tovabb 😊

Mindig amulatba ejt, hogy az itt kommentelok 60%-a eleteben nem kommentelt meg konstruktivat, csak a szokasos hoborgest, ha nem megy a csapatanak, meg a szokasos nagykepu mskodes, ha megy 😊
undisputedly
Köszi 😊
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát én néztem a meccset és ezzel a játékkal nem hiszem, hogy tovább jutok. 😊
Midnight
Hova szeretnél továbbjutni?
gordon
Bocs teloról vagyok és nem figyeltem hogy kijavította. A seahawks nem fog tovább jutni 😊
Midnight
Meg szerencse, hogy a Falcons drukkerek nem olyanok, mint te. Ok meltosaggal viselik az eselyesseg terhet es nem mennek az underdog csapat forumara kommentelni, hogy ugysem jutnak tovabb 😊

Mindig amulatba ejt, hogy az itt kommentelok 60%-a eleteben nem kommentelt meg konstruktivat, csak a szokasos hoborgest, ha nem megy a csapatanak, meg a szokasos nagykepu mskodes, ha megy 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Hát én néztem a meccset és ezzel a játékkal nem hiszem, hogy tovább jutok. 😊
Midnight
Hova szeretnél továbbjutni?
gordon
Bocs teloról vagyok és nem figyeltem hogy kijavította. A seahawks nem fog tovább jutni 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Köcsög bírók miatt nyertünk megint, Lions a facemask miatt kapott ki, ja meg a tök egyértelmű elkaphatatlan DPItol... Ezek nélkül nyerték volna ezt a szoros meccset
Szegény Lions 😕
braxa88
Nem erről van szó tanulj olvasni vagy értelmezni. De megint egyértelműen a Lions ellen fújtak amikor kurvára szarra lettünk verve és rohadtul semmi szüksége nem volt rá a Seahawksnak.
Blevi
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hát én néztem a meccset és ezzel a játékkal nem hiszem, hogy tovább jutok. 😊
Midnight
Hova szeretnél továbbjutni?
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Köcsög bírók miatt nyertünk megint, Lions a facemask miatt kapott ki, ja meg a tök egyértelmű elkaphatatlan DPItol... Ezek nélkül nyerték volna ezt a szoros meccset
Szegény Lions 😕
braxa88
Nem erről van szó tanulj olvasni vagy értelmezni. De megint egyértelműen a Lions ellen fújtak amikor kurvára szarra lettünk verve és rohadtul semmi szüksége nem volt rá a Seahawksnak.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hát én néztem a meccset és ezzel a játékkal nem hiszem, hogy tovább jutok. 😊
Midnight
Akkor jó. Nézd ma is és jövő héten is
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Köcsög bírók miatt nyertünk megint, Lions a facemask miatt kapott ki, ja meg a tök egyértelmű elkaphatatlan DPItol... Ezek nélkül nyerték volna ezt a szoros meccset
Szegény Lions 😕
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Hát én néztem a meccset és ezzel a játékkal nem hiszem, hogy tovább jutok. 😊
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én azt látom, hogy ez a banda most fejben egyben van.
Személy szerint tetszik, ahogy Carroll beleállt abba, hogy helyre tegyen embereket. Tetszett a gameplan. Biztos vagyok abban, hogy az offseasonban új csapat fog épülni, és kezdek bizakodni abban, hogy megint egészséges hajtásból.
TGA
En nem ezt latom, de ezert jo a forum 😊
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt látom, hogy ez a banda most fejben egyben van.
Személy szerint tetszik, ahogy Carroll beleállt abba, hogy helyre tegyen embereket. Tetszett a gameplan. Biztos vagyok abban, hogy az offseasonban új csapat fog épülni, és kezdek bizakodni abban, hogy megint egészséges hajtásból.
TGA
Caldwellt leiskolázni kb akkora fegyvertény mint egy nőt megverni.
Ha ehhez hozzáteszem a semleges nézők által is látható lejtős pályát akkor én nem lennék a helyedben annyira reményteli.
Gratulálok amúgy, jobbak voltatok segítség nélkül is.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én azt látom, hogy ez a banda most fejben egyben van.
Személy szerint tetszik, ahogy Carroll beleállt abba, hogy helyre tegyen embereket. Tetszett a gameplan. Biztos vagyok abban, hogy az offseasonban új csapat fog épülni, és kezdek bizakodni abban, hogy megint egészséges hajtásból.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
3 perc van hatra, 20 pont elony, valoszinuleg megyunk Atlantaba.

Vegyes erzeseim vannak a mai meccsel kapcsolatban. A redzone O# es a rovid yardos O# amig szamitott nagyon gyenge volt. Special team kuka, ujabb kihagyott xp.

A Detroitban nem ereztem, hogy nyerhetnek, vagy egyaltalan, hogy nyerni akartak. Persze lehet, hogy a ketes iteletek kedvtelenitettek el oket, de valami hianyzott beloluk, egy percre nem ereztem, hogy kikapunk.

A playcall sokszor erhetetlen volt viszont.

A leggyengebb div roundos nfc csapat vagyunk szerintem, meglepetes lenne egy gyozelem a Falcons ellen.

Mindenesetre ujabb Po win a zsakban 😊
undisputedly
Szerintem meg én nem ezt láttam, de mert nem ezt figyeltem. Én egy nagyon tudatos gameplant, és egy goromba outcoachot láttam.
Értsd azt akartam látni. Tesvíren, nem értem minek nézel seahox meccset, ne haragudj? Hogy utána ugyanazt leírhasd? 😊 persze sok dolog jogos.(évek óta az), csak van itt mot más is.
Ha valakinek fáj a lába és csak arra koncentrál, akkor szar lesz minden, hiába süt a nap, nyikorognak a madarak a fán, vagy jó csöcse van a csjának.

Mindegy nyílván nekünk lejtet a pálya, nyílván Cold- well alkalmatlan a stábjával együtt, hiszen ezt a legkönnyebb mondani.

De, én láttam a csapat részéről belerakott melót.
TGA
Alapvetoen amig ekkora potencial van a csapatban, inkabb azt nezem, hogy mi nem mukodik es miert. Ha megint 7-9-re lesz csak jo a roster, akkor majd fokuszalok az apro dolgokra, amik mukodnek, ahogybtettem azt regebben is.

A lions serulten es rossz formaban, felkeszuletlenul jott a centuryre, annyira nem ugralok a felettuk aratott gyozelem miatt 😊 Persze orulok, hogy pl Reece-nek lett PO gyozelme!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
3 perc van hatra, 20 pont elony, valoszinuleg megyunk Atlantaba.

Vegyes erzeseim vannak a mai meccsel kapcsolatban. A redzone O# es a rovid yardos O# amig szamitott nagyon gyenge volt. Special team kuka, ujabb kihagyott xp.

A Detroitban nem ereztem, hogy nyerhetnek, vagy egyaltalan, hogy nyerni akartak. Persze lehet, hogy a ketes iteletek kedvtelenitettek el oket, de valami hianyzott beloluk, egy percre nem ereztem, hogy kikapunk.

A playcall sokszor erhetetlen volt viszont.

A leggyengebb div roundos nfc csapat vagyunk szerintem, meglepetes lenne egy gyozelem a Falcons ellen.

Mindenesetre ujabb Po win a zsakban 😊
undisputedly
Szerintem meg én nem ezt láttam, de mert nem ezt figyeltem. Én egy nagyon tudatos gameplant, és egy goromba outcoachot láttam.
Értsd azt akartam látni. Tesvíren, nem értem minek nézel seahox meccset, ne haragudj? Hogy utána ugyanazt leírhasd? 😊 persze sok dolog jogos.(évek óta az), csak van itt mot más is.
Ha valakinek fáj a lába és csak arra koncentrál, akkor szar lesz minden, hiába süt a nap, nyikorognak a madarak a fán, vagy jó csöcse van a csjának.

Mindegy nyílván nekünk lejtet a pálya, nyílván Cold- well alkalmatlan a stábjával együtt, hiszen ezt a legkönnyebb mondani.

De, én láttam a csapat részéről belerakott melót.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Legalább megvan a W és megint van egy" ragasztós" kezű egykezes Wr-etek! 😀
ParadSEC
Reméljük nem ragadt bele a sisakrács! 😊
Bazzani
Szerencse hogy nem ragadt rá a szemgolyója a kesztyűre. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább megvan a W és megint van egy" ragasztós" kezű egykezes Wr-etek! 😀
ParadSEC
Reméljük nem ragadt bele a sisakrács! 😊

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Legalább megvan a W és megint van egy" ragasztós" kezű egykezes Wr-etek! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
3 perc van hatra, 20 pont elony, valoszinuleg megyunk Atlantaba.

Vegyes erzeseim vannak a mai meccsel kapcsolatban. A redzone O# es a rovid yardos O# amig szamitott nagyon gyenge volt. Special team kuka, ujabb kihagyott xp.

A Detroitban nem ereztem, hogy nyerhetnek, vagy egyaltalan, hogy nyerni akartak. Persze lehet, hogy a ketes iteletek kedvtelenitettek el oket, de valami hianyzott beloluk, egy percre nem ereztem, hogy kikapunk.

A playcall sokszor erhetetlen volt viszont.

A leggyengebb div roundos nfc csapat vagyunk szerintem, meglepetes lenne egy gyozelem a Falcons ellen.

Mindenesetre ujabb Po win a zsakban 😊
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hat hajra gyerekek, meglesz ez!
sebidani1990
Remélem! Legyen win, és sérülés nélkül ússzuk meg 😊
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Hat hajra gyerekek, meglesz ez!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks:
RB Prosise - out (shoulder)
DT McDaniel - out (concussion)

Lions:
C Swanson - probable (concussion)
WR Jones - questionable (concussion)
WR Roberts - questionable (shoulder)
OT Reiff - questionable (hip)
DE Ansah - questionable (undisclosed)
LB Levy - questionable (knee)
sebidani1990
Swanson out
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
SF elleni meccset nem láttam, OL mit produkált?
funkyparduc
hülye kérdés 😀
braxa88
hát jó 😊
wc meccset megpróbálom kiélvezni
(nyerni fogunk)

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
SF elleni meccset nem láttam, OL mit produkált?
funkyparduc
hülye kérdés 😀
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
SF elleni meccset nem láttam, OL mit produkált?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏