Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Okungot sajnálnám, de eléggé sérülékeny és sokba is kerülne megtartani. Irvin eléggé érdekes játékos. Voltak nagy pillanatai, de sokszor eltűnt a mezőnyben, ahogy a gurulós focinál szokták mondani. Nagyon nem éreznénk meg a hiányát.
Clark esetében nem tudok normális véleményt mondani, viszonylag kevés snap-et kapott, de Bennett és Avril mellett ez érthető is. A következő év az övé lehet. Rawls az év nagy fogása volt a kukapiacról. Remélem teljesen rendbe jön és ott folytatja ahol abbahagyta. Lockett pedig az év felfedezettje. Már most idegesek mellette a CB-ek és ez jövőre csak rosszabb lesz számukra.
Lynch - sajnos ennyi volt a tankban. Tisztességes visszavonulás kellene neki.
Az O-falat viszont nagyon meg kell oldani. Draft-piac, mindegy, de valamit tenni kell.
Rubint én megtartanám, nagyon hasznos volt idén.
Szerintem ET, Kancellár és Sherm is gyengébb szezont futott önmagához képest. Kérdés persze, hogy a huzavonák mennyire befolyásolták őket. Na meg persze sérülésből jöttek vissza.
Én összességében nem vagyok csalódott a szezon miatt, azt a Panthers elleni első félidőt lesz nehéz megemészteni. Persze egy jó szezon mindent be tud gyógyítani.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát egy kicsit hamarabb lett vége az idénynek, mint az elején vártuk. DE azt hiszem nem panaszkodhatunk, mert a csapat - néhány kellemetlen percet leszámítva - szépen teljesített. A szezon végére pedig a liga egyik legjobb alakulata lett a labda minkét oldalán.

Sajnos most is sújtottak nem várt események, sérülések amelyek a felkészülésünket és a mérkőzéseinket befolyásolták. lásd Kancellár holdoutja v. Graham ill.Lynch sérülése.

Viszont számos kellemes meglepetéssel is szolgált ez a szezon. Mindjárt itt említeném meg Tyler Lockettet, aki szerintem R.Wilson óta a legjobb draftolt játékosunk. Már most úgy játszik mint egy első számú WR. Remek keze van, gyors, jól lát a pályán és sokszor kisegítette Russelt is a szorult helyzetében. Nagyon nagy játékos lesz ebből a srácból.
A másik ilyen játékos Rawls. Már az első meccsén lehetett látni, hogy van a srácban kakaó. Ahogy támadta a gapet, robbanékonyan, erősen. Atya isten és Őt UDFA-ként szereztük meg. Hatalmas tehetség Ő is. Akit még érdemes megemlíteni a Rookiek közül az Clark. Szerintem Ő is rendben lesz. Most ég a körmeit próbálgatja, de jövőre több snap számmal majd be fog indulni ne aggódjatok.
És aki mellett nem mehetünk el szó nélkül az Russel Wilson. Amit a szezon második felében produkált az szerintem TOP 5 irányítóvá emelte. Szerintem most már senki nem kérdőjelezi meg, hogy megér-e nekünk ennyi milliót. Viszont azt tudomásul kell venni, hogy OLine nélkül Ő sem tud csodát tenni. Könyörgöm legalább közepes kaliberű falembereket használjunk, és akkor Wilson szépen elkaristol. Ha megkapja a normális falat maga elé, lehetnénk simán egy passzhappy csapat.

Jövőre biztos nagy változások lesznek a rosteren. Szerintem megy Okung, Irvin, vagy Mabene v. Rubin esetleg mindkettő ( az egyiket meg kéne tartani ). Szerintem Beast Mode-ot sem látjuk már Seahawks mezben. Esetleg Tarvaris még marad egy idényt, de a coin toss tudománya mintha megkopott volna. Nem tartanék igényt Sweezyre, két FB szerintem luxus, Kearse maradhat ha nem kér sokat. Viszont CB-nek itt tartanám Lane-t. Úgy gondolom, hogy Krisztina is rászolgált az új szerződésére. Miután visszavettük lehet hogy rádöbbent, ez az utolsó esélye a ligában maradásra.

A következő drafton need: első körökből LT, G, CB v. DB, hátsó körökből DT, QB, LB,

Ja, és ha Bevell akar maradni felőlem maradhat OC. A szezon második felére jól összeálltak Wilsonnal.

Btw. ha Lynch úgy dönt, hogy visszavonul lesz dead money utánna? Ha valaki tudja a választ ne habozzon. Előre is köszi.

Jövőre is GO HAWKS!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Átküldtem PM-ben.


Én Irvint sajnálom, hogy elmegy, szerintem hasznos volt a játéka nagyon, de izgatottan várom a következő "Irvineket" 😊
undisputedly
Mai locker room kipakolásnál azt mondta, hogy akár a piacon elérhetőnél kevesebb pénzért, de szívesen maradna, és erre a csapatvezetésben van nyitottság.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Gilliam LT, Bailey RT? ... igazából mindegy, valaki elvihetné Cable-t OC-nak.
Medvepapa
Na ez még külön harc lesz csapaton belül hogy Cable-nek új embereket kell benyomni Ol-ba.. Persze ha szerzünk OL-be embereket,. Bár miért ne szereznénk😀
Oszi
Glowinski biztos kezdő lesz szerintem Sweezy helyén., marad a LT és a C poszt (Lewis is lejáró) amire jöhet rögtön kezdő rookie.

mondjuk belegondolva Sweezy nem biztos h lelép, kinek kéne, ki akarná megfizetni? 😀

ja és Brittet is ki lehetne már baszni. uristen mit művelt tegnap a Kuechly pick6nél...
braxa88
Ne is mond, kábel kedvence a Britt&Sweezy páros. Teljesen alkalmatlanok egy ilyen kaliberü QB elé. Csoda hogy Wilson nem sérült le idény alatt.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Mondjuk engem hidegen hagy,.. de tömören ennyi😊
 www.youtube.com/watch?v=PsFRzD2lE9A
Oszi
OK, köszönöm a választ!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gilliam LT, Bailey RT? ... igazából mindegy, valaki elvihetné Cable-t OC-nak.
Medvepapa
Na ez még külön harc lesz csapaton belül hogy Cable-nek új embereket kell benyomni Ol-ba.. Persze ha szerzünk OL-be embereket,. Bár miért ne szereznénk😀
Oszi
Glowinski biztos kezdő lesz szerintem Sweezy helyén., marad a LT és a C poszt (Lewis is lejáró) amire jöhet rögtön kezdő rookie.

mondjuk belegondolva Sweezy nem biztos h lelép, kinek kéne, ki akarná megfizetni? 😀

ja és Brittet is ki lehetne már baszni. uristen mit művelt tegnap a Kuechly pick6nél...

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Átküldtem PM-ben.


Én Irvint sajnálom, hogy elmegy, szerintem hasznos volt a játéka nagyon, de izgatottan várom a következő "Irvineket" 😊
undisputedly
Még mindig Atlantába menne?😊
Oszi
oda megy ahol a legtöbbet adnak neki
falconsos dolog sztem túlértékelt.
braxa88
Atlantában van pénz, és igény is a szolgálataira, plusz ugye ne felejtsük el, hogy ő nem hatalmas fit minden rendszerbe. Gus és Quinn védelme viszont ideális neki. Minkettő ráadásul szűk is a poszton.
undisputedly
sztem simán eljátszana bármilyen 34ben kezdőként. coverben és pass rushban is jó, futás ellen is sokkal jobb mint karrierje elején
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Gilliam LT, Bailey RT? ... igazából mindegy, valaki elvihetné Cable-t OC-nak.
Medvepapa
Na ez még külön harc lesz csapaton belül hogy Cable-nek új embereket kell benyomni Ol-ba.. Persze ha szerzünk OL-be embereket,. Bár miért ne szereznénk😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gilliam LT, Bailey RT? ... igazából mindegy, valaki elvihetné Cable-t OC-nak.
Medvepapa
reális ez is
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Átküldtem PM-ben.


Én Irvint sajnálom, hogy elmegy, szerintem hasznos volt a játéka nagyon, de izgatottan várom a következő "Irvineket" 😊
undisputedly
Még mindig Atlantába menne?😊
Oszi
oda megy ahol a legtöbbet adnak neki
falconsos dolog sztem túlértékelt.
braxa88
Atlantában van pénz, és igény is a szolgálataira, plusz ugye ne felejtsük el, hogy ő nem hatalmas fit minden rendszerbe. Gus és Quinn védelme viszont ideális neki. Minkettő ráadásul szűk is a poszton.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Átküldtem PM-ben.


Én Irvint sajnálom, hogy elmegy, szerintem hasznos volt a játéka nagyon, de izgatottan várom a következő "Irvineket" 😊
undisputedly
Még mindig Atlantába menne?😊
Oszi
oda megy ahol a legtöbbet adnak neki
falconsos dolog sztem túlértékelt.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Gilliam LT, Bailey RT? ... igazából mindegy, valaki elvihetné Cable-t OC-nak.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Átküldtem PM-ben.


Én Irvint sajnálom, hogy elmegy, szerintem hasznos volt a játéka nagyon, de izgatottan várom a következő "Irvineket" 😊
undisputedly
Még mindig Atlantába menne?😊
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Mondjuk engem hidegen hagy,.. de tömören ennyi😊
 www.youtube.com/watch?v=PsFRzD2lE9A
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
Átküldtem PM-ben.


Én Irvint sajnálom, hogy elmegy, szerintem hasznos volt a játéka nagyon, de izgatottan várom a következő "Irvineket" 😊
több mint 8 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nekem csak most esett le, hogy újabb sport tv-s meccset buktunk. Romlik a statisztika... 😕

http://seahawks.hu
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
" We're far from done. Guys are just entering the prime of their careers. We can be special for a long time. "

- Richard Sherman
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)
tomi-tomi
egy igazi féreg 😀


de ne legyen erről sok posztos vita, stb.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Teljesen OFF: Mi bajotok Edelman-nel? Lane kéztörése miatt süllyedt bunkó, vagy csinált valami mást is? Nem akarom megvédeni - utáljátok nyugodtan, csak az okát szeretném tudni, mivel szerintem kifejezetten kedvelhető arc.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Ne már! Akkor az ellenfél mezében bemenni sem szabad? Ja és persze soha semmilyen zászlóval, transzparenssel nem lehet találkozni a stadionokban (D+kerítés és társai)! Na és persze Newtonnak hirtelen eszébe jutott ez a szabály! B...meg a győztesnek tényleg mindent lehet és mindent meg is lehet magyarázni? Ne tegyünk már úgy mintha nem tudnánk miről szólt a történet! Ez a magyarázat a Parlamentbe való a sok süket duma mellé! Na részemről ennyi. Sodródok a Cards felé! Csakazértis!!!!
garrett27
Ugyanez a sztori lejátszódott a Packers elleni meccsen. Idegenbeli meccsre transzparenst nem lehet bevinni, nyilván olyan mezben mész be amibe akarsz. De ha neked ez volt a legfontosabb jelenet a tegnapi meccsről akkor egészségedre. És még egyszer, nem az volt, hogy Newton odaszaladt és elvette, hanem amikor ment körbe, a csávó a pofájába nyomta.
gabokocka
Amikor a Packers transzparenst szakította le, akkor az volt a mondás, hogy be lehetett vinni csak nem lett volna szabad kifüggeszteni, hanem kézben kellett volna tartani. Na most ez itt kézben volt.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rotoworld már írják h Okung és Irvin várhatóan lelép. tudtuk

Okung: Bailey v egy rookie pótolhatja
Irvin: ez már érdekesebb. Pierre-Louis lehet aki arra kb 30%os snap arányra jó lehet(ugye Irvin nagy snapszámja a DE felállások miatt volt).

kiváncsi vagyok, h mennyi lehetőség/szándék lesz FAn hozni uj kezdő(ke)t ill mennyire akarjuk/tudjuk megtartani a lejáró szerződésű arcainkat.
több mint 8 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/seattle-seahawks/
Okung- biztos nem marad
Mebane- meg kéne valahogy tartani
Rubin- sztem a legfontosabb az ő megtartása, hisz olcsóbb mint Mebane éss hasnonlóan jó
Irvin- biztos nem marad
Kearse- hmm. tegnap nagyon jó, volt láttuk már h nem kezdő szint. Richardson, Baldwin és Lockett megoldhatja a kezdő triót (+Graham) és Kevin Smithben és látom azt ami Kearseben volt, idővel szépen fejlődve egyre több lehetőséget kapva előretörhet. Szal Kearsere én nem költenék. persze egy 3év/6milliós szerződés oké
Sweezy- kösz.csá
T.Jackson- marasztalnám, de lassan kéne már egy fiatal carrierbackup QB Wilson mögé
Ryan- fontos megtartani
Lane, Shead- Lane drága lesz, de megtartanám (ettől függetlenül 1-3.körben kell CB), Sheadet csak akkor ha Lane lelép
Morgan- mehet
Tukuafu- szeretjük de mehet
Dobbs- 5-6.körös rookieval pótolható, mehet. bár ha megy Mebane és Rubin akkor meg kell tartani
F.jackson- visszavonul kb

RFAk akiket meg kéne tartani: Bailey (kezdő LT lesz?), Lewis (szar OLünk egyik jobbja), Burley (Lane, Shead leléphet, rutin miatt maradjon), Jesse Williams (vékonyak lehetünk NT poszton, előléphet ha egészséges), Michael (Rawls mögé backup)

+Chancellor szerződése lesz majd necces és Bennett szája is nagy lesz Pro bowl után

Need: kezdő LT, kezdő OG, DT és CB (FAk megtartásától függ)
braxa88
Kearse maradjon, sokat tett a csapatért nagy játékokkal. Nehéz lenne egy új támadóval összehangolódni, Grahammal se ment/megy könnyen. Kellenek Wilsonnak a megszokott társak a varázsláshoz.
Remélem idén is lesz Rawlshoz hasonló fogása a csapatnak.

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
nem semmi ez a város
 pbs.twimg.com/media/CY_FxDIU0AAWTIr.jpg
braxa88
Bandwagon mi.. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Beast Mode olyan keményen futott, hogy Harper sisakja megrepedt:  www.sbnation.com/lookit/2016/1/18/10785722/marshawn-lynch-broke-a-helmet-roman-harper-instagram-holy-crap


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem semmi ez a város