Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Ne már! Akkor az ellenfél mezében bemenni sem szabad? Ja és persze soha semmilyen zászlóval, transzparenssel nem lehet találkozni a stadionokban (D+kerítés és társai)! Na és persze Newtonnak hirtelen eszébe jutott ez a szabály! B...meg a győztesnek tényleg mindent lehet és mindent meg is lehet magyarázni? Ne tegyünk már úgy mintha nem tudnánk miről szólt a történet! Ez a magyarázat a Parlamentbe való a sok süket duma mellé! Na részemről ennyi. Sodródok a Cards felé! Csakazértis!!!!
garrett27
Ugyanez a sztori lejátszódott a Packers elleni meccsen. Idegenbeli meccsre transzparenst nem lehet bevinni, nyilván olyan mezben mész be amibe akarsz. De ha neked ez volt a legfontosabb jelenet a tegnapi meccsről akkor egészségedre. És még egyszer, nem az volt, hogy Newton odaszaladt és elvette, hanem amikor ment körbe, a csávó a pofájába nyomta.
gabokocka
Amikor a Packers transzparenst szakította le, akkor az volt a mondás, hogy be lehetett vinni csak nem lett volna szabad kifüggeszteni, hanem kézben kellett volna tartani. Na most ez itt kézben volt.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rotoworld már írják h Okung és Irvin várhatóan lelép. tudtuk

Okung: Bailey v egy rookie pótolhatja
Irvin: ez már érdekesebb. Pierre-Louis lehet aki arra kb 30%os snap arányra jó lehet(ugye Irvin nagy snapszámja a DE felállások miatt volt).

kiváncsi vagyok, h mennyi lehetőség/szándék lesz FAn hozni uj kezdő(ke)t ill mennyire akarjuk/tudjuk megtartani a lejáró szerződésű arcainkat.
több mint 8 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/seattle-seahawks/
Okung- biztos nem marad
Mebane- meg kéne valahogy tartani
Rubin- sztem a legfontosabb az ő megtartása, hisz olcsóbb mint Mebane éss hasnonlóan jó
Irvin- biztos nem marad
Kearse- hmm. tegnap nagyon jó, volt láttuk már h nem kezdő szint. Richardson, Baldwin és Lockett megoldhatja a kezdő triót (+Graham) és Kevin Smithben és látom azt ami Kearseben volt, idővel szépen fejlődve egyre több lehetőséget kapva előretörhet. Szal Kearsere én nem költenék. persze egy 3év/6milliós szerződés oké
Sweezy- kösz.csá
T.Jackson- marasztalnám, de lassan kéne már egy fiatal carrierbackup QB Wilson mögé
Ryan- fontos megtartani
Lane, Shead- Lane drága lesz, de megtartanám (ettől függetlenül 1-3.körben kell CB), Sheadet csak akkor ha Lane lelép
Morgan- mehet
Tukuafu- szeretjük de mehet
Dobbs- 5-6.körös rookieval pótolható, mehet. bár ha megy Mebane és Rubin akkor meg kell tartani
F.jackson- visszavonul kb

RFAk akiket meg kéne tartani: Bailey (kezdő LT lesz?), Lewis (szar OLünk egyik jobbja), Burley (Lane, Shead leléphet, rutin miatt maradjon), Jesse Williams (vékonyak lehetünk NT poszton, előléphet ha egészséges), Michael (Rawls mögé backup)

+Chancellor szerződése lesz majd necces és Bennett szája is nagy lesz Pro bowl után

Need: kezdő LT, kezdő OG, DT és CB (FAk megtartásától függ)
braxa88
Kearse maradjon, sokat tett a csapatért nagy játékokkal. Nehéz lenne egy új támadóval összehangolódni, Grahammal se ment/megy könnyen. Kellenek Wilsonnak a megszokott társak a varázsláshoz.
Remélem idén is lesz Rawlshoz hasonló fogása a csapatnak.

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
nem semmi ez a város
 pbs.twimg.com/media/CY_FxDIU0AAWTIr.jpg
braxa88
Bandwagon mi.. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Beast Mode olyan keményen futott, hogy Harper sisakja megrepedt:  www.sbnation.com/lookit/2016/1/18/10785722/marshawn-lynch-broke-a-helmet-roman-harper-instagram-holy-crap


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem semmi ez a város
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Fuh, hirtelen nem emlékszem semmi olyan nyilatkozatra, vagy tettre, ami bántotta volna a "Hawks-érzületű" lelkemet 😀 És kifejezett sunyiságra sem akárki ellen, aztán lehet, hogy csak nem figyeltem közelről a csapatot 😀 (Azt tudom, hogy egyszer volt valami hitje Welkeren, de ha jól emlékszem az már a a "kapok" rész után volt.)
undisputedly
😊 Az pont fordítva volt. Welker ütötte ki Talib-ot a meccsből. S akkor Welker volt narancsban, Talib kékben. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Patriotshoz fűződő érzelmeim ciklikusan változnak. Edelman tavalyi bunkósága miatt leginkább annak drukkolok, hogy valaki állítsa a földbe. Ráadásul a csalások miatt én nagyon elfordultam tőlük, de TB az egyik kedvenc játékosom, és szerintem ő a valaha volt legnagyobb irányító. De pl Ninkovich játékát is szeretem, dolgos kis hangya. És ugye a múltban is voltak ott olyan játékosok, pl Bruschi, Harrison, Ty Law, Watson, akiknek még mindig szívesen gondolok vissza egy-egy nagy játékukra 😊
Viszont ahogyan írtam, néha nagyon nehéz nem azt kívnni, hogy kapjanak ki a ....-ba 😀
undisputedly
Az egészről szerintem Belichick tehet. 😀 Nem lenne velük semmi baj - a játékosok zöme kifejezetten szimpatikus, a tulaj is az, a patrióta lövöldözős franchise-izéjük is az -, de Belichick.... Eleve egy nehezen szerethető de könnyen utálható alkat, amihez társul ez az általuk "do your job"-nak eufemizált. határokat folyton bolygató/átlépő stílus. Persze mindenki próbálja átlépni a határokat, de ahogy ők csinálják, az - nincs rá jobb jelzőm - olyan sunyi. Legalább lenne rossz edző, hogy az ember időnként röhöghessen rajta. De nem, ráadásul kurva jó 😀

(Denver kivételével, ott nincs olyan aki ellenszenves lenne egyelőre).undisputedly
Szóval még a tálibot is bírod? 😀
peterk2005
Fuh, hirtelen nem emlékszem semmi olyan nyilatkozatra, vagy tettre, ami bántotta volna a "Hawks-érzületű" lelkemet 😀 És kifejezett sunyiságra sem akárki ellen, aztán lehet, hogy csak nem figyeltem közelről a csapatot 😀 (Azt tudom, hogy egyszer volt valami hitje Welkeren, de ha jól emlékszem az már a a "kapok" rész után volt.)


A zászló témához meg, úgy vagyok vele, hogy győzni kell, és akkor lehet mutogatni, hogy milyen classless magatartás, viszont vesztesként jobb csendben maradni, mert még úgy tűnhet, hogy csak a vesztesek szokásos jajjgatását olvassa az ember 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Ne már! Akkor az ellenfél mezében bemenni sem szabad? Ja és persze soha semmilyen zászlóval, transzparenssel nem lehet találkozni a stadionokban (D+kerítés és társai)! Na és persze Newtonnak hirtelen eszébe jutott ez a szabály! B...meg a győztesnek tényleg mindent lehet és mindent meg is lehet magyarázni? Ne tegyünk már úgy mintha nem tudnánk miről szólt a történet! Ez a magyarázat a Parlamentbe való a sok süket duma mellé! Na részemről ennyi. Sodródok a Cards felé! Csakazértis!!!!
garrett27
Ugyanez a sztori lejátszódott a Packers elleni meccsen. Idegenbeli meccsre transzparenst nem lehet bevinni, nyilván olyan mezben mész be amibe akarsz. De ha neked ez volt a legfontosabb jelenet a tegnapi meccsről akkor egészségedre. És még egyszer, nem az volt, hogy Newton odaszaladt és elvette, hanem amikor ment körbe, a csávó a pofájába nyomta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Ne már! Akkor az ellenfél mezében bemenni sem szabad? Ja és persze soha semmilyen zászlóval, transzparenssel nem lehet találkozni a stadionokban (D+kerítés és társai)! Na és persze Newtonnak hirtelen eszébe jutott ez a szabály! B...meg a győztesnek tényleg mindent lehet és mindent meg is lehet magyarázni? Ne tegyünk már úgy mintha nem tudnánk miről szólt a történet! Ez a magyarázat a Parlamentbe való a sok süket duma mellé! Na részemről ennyi. Sodródok a Cards felé! Csakazértis!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Patriotshoz fűződő érzelmeim ciklikusan változnak. Edelman tavalyi bunkósága miatt leginkább annak drukkolok, hogy valaki állítsa a földbe. Ráadásul a csalások miatt én nagyon elfordultam tőlük, de TB az egyik kedvenc játékosom, és szerintem ő a valaha volt legnagyobb irányító. De pl Ninkovich játékát is szeretem, dolgos kis hangya. És ugye a múltban is voltak ott olyan játékosok, pl Bruschi, Harrison, Ty Law, Watson, akiknek még mindig szívesen gondolok vissza egy-egy nagy játékukra 😊
Viszont ahogyan írtam, néha nagyon nehéz nem azt kívnni, hogy kapjanak ki a ....-ba 😀
undisputedly
Az egészről szerintem Belichick tehet. 😀 Nem lenne velük semmi baj - a játékosok zöme kifejezetten szimpatikus, a tulaj is az, a patrióta lövöldözős franchise-izéjük is az -, de Belichick.... Eleve egy nehezen szerethető de könnyen utálható alkat, amihez társul ez az általuk "do your job"-nak eufemizált. határokat folyton bolygató/átlépő stílus. Persze mindenki próbálja átlépni a határokat, de ahogy ők csinálják, az - nincs rá jobb jelzőm - olyan sunyi. Legalább lenne rossz edző, hogy az ember időnként röhöghessen rajta. De nem, ráadásul kurva jó 😀

(Denver kivételével, ott nincs olyan aki ellenszenves lenne egyelőre).undisputedly
Szóval még a tálibot is bírod? 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Benett 31, Avril 30 lesz . hány év lehet még bennük kb.?
funkyparduc
mindkettő legjobb évén van túl. sztem még ilyen magas szinten teljesíthetnek 2évig biztos, de Clark jobb lesz náluk és nem lesz érdemes őket marasztalni 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/seattle-seahawks/
Okung- biztos nem marad
Mebane- meg kéne valahogy tartani
Rubin- sztem a legfontosabb az ő megtartása, hisz olcsóbb mint Mebane éss hasnonlóan jó
Irvin- biztos nem marad
Kearse- hmm. tegnap nagyon jó, volt láttuk már h nem kezdő szint. Richardson, Baldwin és Lockett megoldhatja a kezdő triót (+Graham) és Kevin Smithben és látom azt ami Kearseben volt, idővel szépen fejlődve egyre több lehetőséget kapva előretörhet. Szal Kearsere én nem költenék. persze egy 3év/6milliós szerződés oké
Sweezy- kösz.csá
T.Jackson- marasztalnám, de lassan kéne már egy fiatal carrierbackup QB Wilson mögé
Ryan- fontos megtartani
Lane, Shead- Lane drága lesz, de megtartanám (ettől függetlenül 1-3.körben kell CB), Sheadet csak akkor ha Lane lelép
Morgan- mehet
Tukuafu- szeretjük de mehet
Dobbs- 5-6.körös rookieval pótolható, mehet. bár ha megy Mebane és Rubin akkor meg kell tartani
F.jackson- visszavonul kb

RFAk akiket meg kéne tartani: Bailey (kezdő LT lesz?), Lewis (szar OLünk egyik jobbja), Burley (Lane, Shead leléphet, rutin miatt maradjon), Jesse Williams (vékonyak lehetünk NT poszton, előléphet ha egészséges), Michael (Rawls mögé backup)

+Chancellor szerződése lesz majd necces és Bennett szája is nagy lesz Pro bowl után

Need: kezdő LT, kezdő OG, DT és CB (FAk megtartásától függ)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Hát ez az érvelés eléggé sántít...
Mindenesetre Newton emberi nagyságát nem emelte, persze nyilván ezt Őt most a legkevésbé sem érdekli. MVP.
Sonics
Miért, az ember bevitt egy olyan transzparenst egy sporteseményre, amilyet nem vihetett volna a stadion szabályzata szerint, majd megsértődik, hogy elveszik tőle. Nyilván a meccs után vissza fogja kapni, a szokásos tiszteletkörök le lesznek futva, de ha a Seahawks nagyra van a hazai pályájával a közönség miatt (jogosan), akkor tisztelje meg az ellenfél pályáját is, tartsa be annak rendszabályait.

Ugyanez a szitu lejátszódott a Packers elleni meccs után is, Cam akkor is elvette a transzparenst és elmondta, hogy tisztelni kellene az ellenfél pályáját.

Ettől még nyilván nem akart semmi rosszat a csóka, de ez egy ilyen dolog, ha vmit nem szabad, ne lepődjön meg, ha következmények lesznek ha mégis megteszi.
gabokocka
persze, de gondolom Cam-et nem biztonsági őrként alkalmazza a panthers (sajnos) 😊
nem az ő feladata biztosítani a rendet, szóval inkább fricska volt ez a Hawks felé, nem a szabályok betartása/tartatása

az, hogy belefér-e ez, az vérmérséklet, meg szurkolói hozzáállás kérdése, nekem ez kb. nem oszott-szorzott a csávónál, a panthers fanoknak meg gondolom mindegy 😊

egyébként grat Nektek, brutál ez a csapat!
funkyparduc
Ha megnézed a szituról a felvételt, Cam szalad körbe pacsizni, az ember meg odanyomja a pofájába a zászlót.

De egyéként sztem ez tök lényegtelen sztori, a fontos, hogy fasza meccset nyomott a két csapat, bivalyerős keret mindkét oldalon (gondoljunk csak bele, ha visszatér Benji és Graham), a következő években sztem még rengeten ilyen csata lesz, akár a PO-ban is. Szóval lesz alkalmatok visszavágni.

A meccsről annyit még, hogy tutira éreztem, hogy 4&2-re fake punt fog jönni, nagy húzás volt Carrolltól, és faszán meg is lett csinálva. Szóval még egyszer respekt a második félidőért, kitettettek mindent a pályára, sztem az volt a különbég, hogy a keleti parton volt a meccs korai kezdéssel és nektek a múlt héten szarráfagyva kellett kigründolni egy győzelmet. Ilyen szinten már ezek a dolgok is dönthetnek sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Hát ez az érvelés eléggé sántít...
Mindenesetre Newton emberi nagyságát nem emelte, persze nyilván ezt Őt most a legkevésbé sem érdekli. MVP.
Sonics
Miért, az ember bevitt egy olyan transzparenst egy sporteseményre, amilyet nem vihetett volna a stadion szabályzata szerint, majd megsértődik, hogy elveszik tőle. Nyilván a meccs után vissza fogja kapni, a szokásos tiszteletkörök le lesznek futva, de ha a Seahawks nagyra van a hazai pályájával a közönség miatt (jogosan), akkor tisztelje meg az ellenfél pályáját is, tartsa be annak rendszabályait.

Ugyanez a szitu lejátszódott a Packers elleni meccs után is, Cam akkor is elvette a transzparenst és elmondta, hogy tisztelni kellene az ellenfél pályáját.

Ettől még nyilván nem akart semmi rosszat a csóka, de ez egy ilyen dolog, ha vmit nem szabad, ne lepődjön meg, ha következmények lesznek ha mégis megteszi.
gabokocka
Nézd ha ez így szerinted rendben van, akkor jó.
Kíváncsi lennék fordított helyzetbe mit szólnál hozzá.
További sok sikert a csapatnak, témát részemről lezártam.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Hát ez az érvelés eléggé sántít...
Mindenesetre Newton emberi nagyságát nem emelte, persze nyilván ezt Őt most a legkevésbé sem érdekli. MVP.
Sonics
Miért, az ember bevitt egy olyan transzparenst egy sporteseményre, amilyet nem vihetett volna a stadion szabályzata szerint, majd megsértődik, hogy elveszik tőle. Nyilván a meccs után vissza fogja kapni, a szokásos tiszteletkörök le lesznek futva, de ha a Seahawks nagyra van a hazai pályájával a közönség miatt (jogosan), akkor tisztelje meg az ellenfél pályáját is, tartsa be annak rendszabályait.

Ugyanez a szitu lejátszódott a Packers elleni meccs után is, Cam akkor is elvette a transzparenst és elmondta, hogy tisztelni kellene az ellenfél pályáját.

Ettől még nyilván nem akart semmi rosszat a csóka, de ez egy ilyen dolog, ha vmit nem szabad, ne lepődjön meg, ha következmények lesznek ha mégis megteszi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.
gabokocka
Hát ez az érvelés eléggé sántít...
Mindenesetre Newton emberi nagyságát nem emelte, persze nyilván ezt Őt most a legkevésbé sem érdekli. MVP.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.
garrett27
Nem lehetett behozni a zászlót a stadionba. Ergo ha nem hozza be a szabályokkal ellentétben, akkor nincs ez. Ez is a tisztelet része.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Eddig se bírtan Newtont, de ez a zászló balhé nálam egy sorba süllyesztette Edelman-nel. Lehet utálni más csapatokat, de a tisztelet még a legyőzötteknek is jár, nem csak a győzteseknek. Pedig amúgy remek csapat lenne a Panthers, csak CN megemészthetetlen számomra. Elnézést a Panthers fanoktól, de ez van. Jobbak voltak, nyertek és ennyi a történet. A többinek semmi köze a sporthoz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
hát nem is tudom... ha valaki előre megmondja, hogy 31-24 a vége, azt elfogadom, jó csapat ez a panthers, de az első negyedbeli bénázást nehéz elfelejteni
nincs olyan, hogy "ha" de ha nem nyeljük be azt a nagy futást az elején és/vagy nincs az a rohadt picksix, akkor más lett volna a meccs képe,
na mindegy, majd jövőre

egy Patriots-Panthers SB-t lenne a legrosszabb megnézni, szimpatikus csapat a Panthers, de Newton stílusát egyszerűen nem bírom elviselni 😊
szóval mostantól Go Denver, legye még egy gyűrű az öregnek! vagy go Cards, ha megnyerik legalább elmondhatjuk, hogy egyszer legyőztük a bajnokot 😊

amúgy Helmut véleményére én is kíváncsi lennék!
funkyparduc
Panthers: Főleg azután, hogy Newton elvett egy 12th zászlót és a földre hajította 😊 Habár én azon az állásponton vagyok, hogy a győztes a saját házában azt csinál, amit akar, de ettől nem lett szimpatikusabb. Kíklit viszont bírom, nagyon kemény játékos, és életem első meccse is egy Panthers-Pats SB volt, ahol egy bizonyos Dan Morgan nevű tehetséges,de sérülékeny LB játszott éppen, aki most a Seahawksnál Director of Pro Personnel 😊

A Patriotshoz fűződő érzelmeim ciklikusan változnak. Edelman tavalyi bunkósága miatt leginkább annak drukkolok, hogy valaki állítsa a földbe. Ráadásul a csalások miatt én nagyon elfordultam tőlük, de TB az egyik kedvenc játékosom, és szerintem ő a valaha volt legnagyobb irányító. De pl Ninkovich játékát is szeretem, dolgos kis hangya. És ugye a múltban is voltak ott olyan játékosok, pl Bruschi, Harrison, Ty Law, Watson, akiknek még mindig szívesen gondolok vissza egy-egy nagy játékukra 😊

Viszont ahogyan írtam, néha nagyon nehéz nem azt kívnni, hogy kapjanak ki a ....-ba 😀


Denvert bírom nagyon, habár Manning apó szerintem nem képes arra, hogy két elit ellenfél ellen hátán vigye a csapatot, sőt, szerintem egy gamemanager szerepkör se megy már neki, de remélem rámcáfol. Colorado Avalanche szimpatikus az NHL-ben, szóval őket is bírom.

Cardinals: Fitzgerald szimpatikus, és az agresszív védelem is olyan, amit szívesen nézek, de mégiscsak egy csoportellenfélről van szó. Amúgy respect nekik, mert általában szoros meccseket játszunk (ha nem verjük éppen bucira őket 😛), és jól összerakott csapat, plusz ugye Red Bryant most ott játszik.

Öszességében tehát elmondható, hogy adott meccs előtti érzelmi állapotban dől el, hogy kinek drukkolok, de mindenhol vannak olyan játékosok akiknek képes vagyok drukkolni, ahogyan olyanok is, akiknek meg rohadtul nem (Denver kivételével, ott nincs olyan aki ellenszenves lenne egyelőre).

Szerk: És meccs közben ha az egyik csapatot jogtalanul sérelem ér a bírók részéről, akkor általában onnantól nekik drukkolok. Pl a frisco-panthers PO meccsen 2 éve menet közben kezdtem igazán azon a meccsen a panthersnek drukkolni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Btw hova tűnt Damon Hill Helmut?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Lynchnek köszönjük a szép éveket... ugyanúgy Okungnak is.
kár ezért az évért, na de csoda, hogy ott voltunk a végelszámolásnál.
Valaki mondta, h így nem leszünk dinasztia... még egy év a PO-ba és az már mondható dinasztiacskának.
Azért nem elfelejteni, hogy mi az NFC-be játszunk/játszottunk, azért az AFC még mindig elmarad az NFC-től jócskán... meg hát a rengeteg meccs, nagyon erős ellenfelek ellen, szakmai stáb lerablása, a depth meggyengülés stb... mégis ott voltunk, szóval csak így tovább... milyen szerencsések vagyunk, hogy ilyen csapatunk van... és mi értékelni is tudjuk, mert nem akkor szerettünk bele, amikor SB-t nyertünk, hanem megéltük azokat az időket is ...
Na a lényeg, h ne a Pats nyerjen 😀


@peterk2005 azért nem állja meg a meglátásod a helyét, mert épp ebben az évben volt az "átnevelése" RW-nek... sokkal többet marad a pocketben, épp ezért ha kaki van, akkor nehezebb menekülni is, mert rányomják a falat és kevesebb hely marad menekülni... ez teljes mértékben a fal hibája, talán annyiban RW-é, hogy nem elég magas, ezért keresi a throwing lane-ket a falon, ami ha nincs, akkor megint kaki...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Reméljük, hogy a szakmai stáb most együtt marad -idén talán nem fognak lerabolni minket
Sonics
Max vmelyik pozíciós edzőt vihetik el koordinátornak szvsz, de ez sem valószínű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Olyan volt a tegnapi meccs, mint az egész szezonunk. Rosszul kezdődött, de szépen végződött.

Reméljük, hogy a szakmai stáb most együtt marad -idén talán nem fognak lerabolni minket -, és egy jó drafttal jövőre előrébb léphetünk!
Büszke vagyok a srácokra!
Go Hawks!

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
magam is meglepve tapasztaltam, de nagyon drukkoltam tegnap a seahawksnak, eléggé szimpatikus volt amit a 2. félidőben művelt a csapat. +1: shermant még mindig nagyon bírom, ő volt az első, aki lekezelt newtonnal, az utolsó qb kneel után. tavaly az sb végén is megmaradt, ahogy nyújtja a kezét bradynek.