Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Wilson csoda play-e az teljesen baseball-os volt (írtam is az eredménykövetőbe). Felkapta a groundballt majd odabaszta az 1B-re.
Fucu
Ja csak előtte megpattant a 3-as bázison majd a bench kerítésén és egy néző kezéből is ki kellett szedni mielőtt felugorva átdobta a gyémántot 😀
Matthew99
Na tessék leírom hogy baseball és Máté megjelenik. 😀
a nézős rész sok volt már de azon kívül tényleg inkább a te verzód a jó. 😊
Fucu
Egyre több csapat topikot olvasok és mint az aláírásom mutatja a Seahawks az egyik kedvelt csapat is. Úgyhogy nem csak megjelentem hanem láthatatlanul eddig is itt voltam 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legbelül éreztük, hogy lesz még valami a végén..
CSABI27
Jó nektek, én kb azon gondolkodtam, hogy 97 vagy 98%-e az esély, hogy berúgja.
undisputedly
én meg h mire elég a maradék 20 másodperc időkérés nélkül
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Legbelül éreztük, hogy lesz még valami a végén..
CSABI27
Jó nektek, én kb azon gondolkodtam, hogy 97 vagy 98%-e az esély, hogy berúgja.
több mint 8 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Legbelül éreztük, hogy lesz még valami a végén..
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ugye többször szar volt Wilson fülese, igy nem hallotta a playt, szal neki kellett néha hívnia a playeket, kemény.
Ahogy Carroll is mondta túléltük a meccset.
Jövő héten már emberi körülmények között lehet játszani, figyeljétek meg nagyon jó lesz az offense.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson csoda play-e az teljesen baseball-os volt (írtam is az eredménykövetőbe). Felkapta a groundballt majd odabaszta az 1B-re.
Fucu
Ja csak előtte megpattant a 3-as bázison majd a bench kerítésén és egy néző kezéből is ki kellett szedni mielőtt felugorva átdobta a gyémántot 😀
Matthew99
Na tessék leírom hogy baseball és Máté megjelenik. 😀
a nézős rész sok volt már de azon kívül tényleg inkább a te verzód a jó. 😊
Fucu
Megértem, hogy frusztrál, hogy a ti QB-jaitoknak félúton a labda felé meg kellett volna állniuk levegőért kapkodni, nem hogy még a védők előtt fel is kapják, majd elkapóhoz juttassák a bőrt 😛

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wilson csoda play-e az teljesen baseball-os volt (írtam is az eredménykövetőbe). Felkapta a groundballt majd odabaszta az 1B-re.
Fucu
Ja csak előtte megpattant a 3-as bázison majd a bench kerítésén és egy néző kezéből is ki kellett szedni mielőtt felugorva átdobta a gyémántot 😀
Matthew99
Na tessék leírom hogy baseball és Máté megjelenik. 😀
a nézős rész sok volt már de azon kívül tényleg inkább a te verzód a jó. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megelőztetek. Akartam írni, hogy Rubin a meg nem énekelt hős. Nagyon hasznos ember és volt már INT-je is. Tegnap meg ugye ő feküdt a lasztira. Egyébként a Def nagyon jó volt, viszont az offense igencsak megfagyott. Szerencsére oda-vissza. A mázli faktor nem érdekel, 27-ről be kell rúgni és kész.

Emlékszik még valaki: Dallas-Seattle: ...és akkor Romo mint holder szarul teszi le a labdát. Továbbjut a Seahawks. Asszem a SB-ig mentünk.
garrett27
Az nem a SB évben volt
braxa88
Akkor bocs, rosszul emlékeztem, de mintha azt a képet többször is bevágták volna a meccs alatt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megelőztetek. Akartam írni, hogy Rubin a meg nem énekelt hős. Nagyon hasznos ember és volt már INT-je is. Tegnap meg ugye ő feküdt a lasztira. Egyébként a Def nagyon jó volt, viszont az offense igencsak megfagyott. Szerencsére oda-vissza. A mázli faktor nem érdekel, 27-ről be kell rúgni és kész.

Emlékszik még valaki: Dallas-Seattle: ...és akkor Romo mint holder szarul teszi le a labdát. Továbbjut a Seahawks. Asszem a SB-ig mentünk.
garrett27
Az nem a SB évben volt
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megelőztetek. Akartam írni, hogy Rubin a meg nem énekelt hős. Nagyon hasznos ember és volt már INT-je is. Tegnap meg ugye ő feküdt a lasztira. Egyébként a Def nagyon jó volt, viszont az offense igencsak megfagyott. Szerencsére oda-vissza. A mázli faktor nem érdekel, 27-ről be kell rúgni és kész.

Emlékszik még valaki: Dallas-Seattle: ...és akkor Romo mint holder szarul teszi le a labdát. Továbbjut a Seahawks. Asszem a SB-ig mentünk.

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
braxa88
Rudolph konkrétan nekinyargalt Kancellárnak. Én sem éreztem ezt szabálytalannak, persze lehet, hogy az volt.
Mindenesetre érdekes jelenet volt.
Sonics
hát azért nem, mert Kam belemozdult Rudiba... de hát a védekező játékosnak is ugyanannyi joga van futni egy irányba, mint a támadónak... sztem a probléma az volt, h használta a kezeit is. Nálam 50-50 volt, be is lehetett dobni, meg nem is, mindkettőt meg lehet/lehetett volna magyarázni.
Hozzáteszem Kam passz ellen még mindig gyalázat, és sajna a tegnap a tacklingje sem volt Boom, sőt. Egyedül az FF ami szép volt...
Am is van mit bizonyítania... az év elején kimutatta a foga fehérjét.
SeaSzilaHawk
Kvázi azzal megnyerte nektek a meccset azért azt ne felejtsük el.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
braxa88
Rudolph konkrétan nekinyargalt Kancellárnak. Én sem éreztem ezt szabálytalannak, persze lehet, hogy az volt.
Mindenesetre érdekes jelenet volt.
Sonics
hát azért nem, mert Kam belemozdult Rudiba... de hát a védekező játékosnak is ugyanannyi joga van futni egy irányba, mint a támadónak... sztem a probléma az volt, h használta a kezeit is. Nálam 50-50 volt, be is lehetett dobni, meg nem is, mindkettőt meg lehet/lehetett volna magyarázni.
Hozzáteszem Kam passz ellen még mindig gyalázat, és sajna a tegnap a tacklingje sem volt Boom, sőt. Egyedül az FF ami szép volt...
Am is van mit bizonyítania... az év elején kimutatta a foga fehérjét.
SeaSzilaHawk
Ennél jobban sztem nem lehet indokolni, hogy miért volt DPI:
 twitter.com/PFF_Sam/status/686570037340168193


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
braxa88
Rudolph konkrétan nekinyargalt Kancellárnak. Én sem éreztem ezt szabálytalannak, persze lehet, hogy az volt.
Mindenesetre érdekes jelenet volt.
Sonics
hát azért nem, mert Kam belemozdult Rudiba... de hát a védekező játékosnak is ugyanannyi joga van futni egy irányba, mint a támadónak... sztem a probléma az volt, h használta a kezeit is. Nálam 50-50 volt, be is lehetett dobni, meg nem is, mindkettőt meg lehet/lehetett volna magyarázni.
Hozzáteszem Kam passz ellen még mindig gyalázat, és sajna a tegnap a tacklingje sem volt Boom, sőt. Egyedül az FF ami szép volt...
Am is van mit bizonyítania... az év elején kimutatta a foga fehérjét.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Wilson csoda play-e az teljesen baseball-os volt (írtam is az eredménykövetőbe). Felkapta a groundballt majd odabaszta az 1B-re.
Fucu
Ja csak előtte megpattant a 3-as bázison majd a bench kerítésén és egy néző kezéből is ki kellett szedni mielőtt felugorva átdobta a gyémántot 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
braxa88
Én alapből 50-50-re tenném a meccset, ezen némileg módosít, hogy mi játszunk otthon és pihenhettünk, miközben nektek a zergebaszó hidegben kellett most játszani, viszont a playoff rutin mellettetek szól. Szóval így kb 55-45-re magunkat érzem favoritnak, de szoros meccset várok, ahol a turnoverek, a redzone hatéknyoság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra.
gabokocka
"a turnoverek, a redzone hatékonyság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra." tulajdonképpen összefoglaltad egy véletlenszerűen kiválasztott focimeccs attribútumait. 😊
hajdu
Akkor lefordítva magyarra: kb ugyanannyi yardra lesz képes mindkét csapat, a hatékonyság dönt majd.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
braxa88
Rudolph konkrétan nekinyargalt Kancellárnak. Én sem éreztem ezt szabálytalannak, persze lehet, hogy az volt.
Mindenesetre érdekes jelenet volt.
Sonics
egy teljesen ugyanilyen szitura nem dobtak zászlót a Cards elleni meccsen, amikor Fitz futott neki ET-nek aki beállt az útjába. Szerintem az is és ez is DPI volt, de ez az én véleményem.

A ritmustalanság oka a korai meccskezdés is lehetett, mivel az délelőtt 10 óra Seattle-i idő szerint és hiába utaztak el pénteken kevés az idő az átálláshoz. És ugye most a Panthers meccs is ekkor kezdődik.

Mák nem mák, de valaki odafent rohadtul szereti ezt a csapatot az biztos.

Wilson csoda play-e az teljesen baseball-os volt (írtam is az eredménykövetőbe). Felkapta a groundballt majd odabaszta az 1B-re.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
braxa88
Rudolph konkrétan nekinyargalt Kancellárnak. Én sem éreztem ezt szabálytalannak, persze lehet, hogy az volt.
Mindenesetre érdekes jelenet volt.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én pedig most olvastam egy írást arról, hogy a késleltetett, bacfieldről érkező RB-nek adott rövid passzokkal kb semmit sem tud kezdeni a védelmünk ( mint ahogy a PAts ellen a SB-on vagy ahogy Cunningham és a Rams ellen), és hogy AP is a fumblit eredményező playben simán átnyargalt a védelmünkön, az egyetlen szerencsénk, hogy KAncellár megcsinálta a FF-t, így kicsit elhomályosította a AP gainjét.

Van benne valami. A RB checkdown es a TE védekezés a gyengéje a védelemnek, ez egyértelmű. A Vikingek stratégiája Zimmer szerint arra épült, hogy ezekkel operáljanak, elfogadják azt amit a védelem ad, és öljék az időt. Ez runheavy stratégia ellen be is válhat, mert nem is tudtuk felvenni a ritmust, viszont egy passzhappy csapat ellen már nem olyan kifizetődő. Szerintem mi tudunk passhappyt is játszani.
undisputedly
ez tény
ezért is féltem jobban mikor McKinnon volt a pályán mint AP

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én pedig most olvastam egy írást arról, hogy a késleltetett, bacfieldről érkező RB-nek adott rövid passzokkal kb semmit sem tud kezdeni a védelmünk ( mint ahogy a PAts ellen a SB-on vagy ahogy Cunningham és a Rams ellen), és hogy AP is a fumblit eredményező playben simán átnyargalt a védelmünkön, az egyetlen szerencsénk, hogy KAncellár megcsinálta a FF-t, így kicsit elhomályosította a AP gainjét.

Van benne valami. A RB checkdown es a TE védekezés a gyengéje a védelemnek, ez egyértelmű. A Vikingek stratégiája Zimmer szerint arra épült, hogy ezekkel operáljanak, elfogadják azt amit a védelem ad, és öljék az időt. Ez runheavy stratégia ellen be is válhat, mert nem is tudtuk felvenni a ritmust, viszont egy passzhappy csapat ellen már nem olyan kifizetődő. Szerintem mi tudunk passhappyt is játszani.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
braxa88
Én alapből 50-50-re tenném a meccset, ezen némileg módosít, hogy mi játszunk otthon és pihenhettünk, miközben nektek a zergebaszó hidegben kellett most játszani, viszont a playoff rutin mellettetek szól. Szóval így kb 55-45-re magunkat érzem favoritnak, de szoros meccset várok, ahol a turnoverek, a redzone hatéknyoság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra.
gabokocka
"a turnoverek, a redzone hatékonyság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra." tulajdonképpen összefoglaltad egy véletlenszerűen kiválasztott focimeccs attribútumait. 😊
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
braxa88
Akkor lett volna ha Gronk csinálja más esetben DPI 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pats(!) topicban ovlastam h Rudolphon a DPI az inkább OPI. hmm van benne vmi.
mákostészta
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Mák az, ha megnyeri valaki a coin tosst, a többit hagyjuk.
rantotthus
Az nem mák. Az Tarvaris Jackson.
Medvepapa
Akkor meg pláne nincs miről beszélni 😊
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mák az, ha megnyeri valaki a coin tosst, a többit hagyjuk.
rantotthus
Az nem mák. Az Tarvaris Jackson.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"