Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Olyan volt a tegnapi meccs, mint az egész szezonunk. Rosszul kezdődött, de szépen végződött.

Reméljük, hogy a szakmai stáb most együtt marad -idén talán nem fognak lerabolni minket -, és egy jó drafttal jövőre előrébb léphetünk!
Büszke vagyok a srácokra!
Go Hawks!

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
magam is meglepve tapasztaltam, de nagyon drukkoltam tegnap a seahawksnak, eléggé szimpatikus volt amit a 2. félidőben művelt a csapat. +1: shermant még mindig nagyon bírom, ő volt az első, aki lekezelt newtonnal, az utolsó qb kneel után. tavaly az sb végén is megmaradt, ahogy nyújtja a kezét bradynek.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Respect a Seahawksnak, nagyszerű csapat!

#KeepPounding
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én annyit remélek, hogy az O-linenal végre kezdünk valamit, mert ez így nem állapot, hogy úgy nyelünk meccsenként kb. 4 sacket, hogy csak Wilsonon múlik, hogy ne legyen 10. Komolyan én senkit sem tartanék meg ebből a falból, felőlem mehet egy teljes rebuild is akár. (ami nyilván nem lesz)Duff
A Wilsont érő nyomás egy részét Wilson stílusa okozza. A rendkívüli mozgékonysága egyúttal a mozgásra való hajlandósággal is ösztönösen párosul: a nyomás jelére nagyon hamar megindul kifelé a pocketből. Ez egyrészt óriási erénye, másrészt viszont az oline dolgát nagyon meg tudja nehezíteni. Az olyan QB-t, aki össze-vissza szaladgál a pocketből kifelé, nagyon nehéz megvédeni, mert a falember sose tudja, hogy éppen hol van, melyik oldalt tartsa és merre terelje a védőt. A klasszikusabb pocket QB-knál az egész fal tudja, hogy hol a QB, merre kell terelni a nyomást. Cserébe, ha odaér mégis hozzájuk, akkor kevésbé tudják elkerülni a nyomást, mint Wilson. Úgyhogy valamennyire szerintem ez hosszú távú történet lesz nálatok. (Amin persze lehet javítani azért.)

Ez a meccs múlt hét után már ajándék meccs volt, úgyhogy gondolom akkora búslakodás nincs. Nem is kell, jó ez a csapat és jó is lesz továbbra is. Wilson meg egyre jobb. Csak, hát ellene is fel lehet készülni, és akkor, ha a védelem éppen nem A napon van, akkor bele lehet szaladni ilyen napokba. Ez csak annyit jelent, hogy ti is emberből vagytok, nem tökéletesek, mint a gépek. 😊

Lynch-et sajnálom. Nem volt jó ma látni - valószínűleg utoljára - Hawks mezben. Pontosabban nem volt jó alig látni a pályán. Megérdemelt volna egy 100yard, 1-2TD-s búcsúmeccset.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az első félidő minősíthetetlen volt. Mint a Broncos a Superbowl-on 2014. februárban.
A második miatt büszke vagyok a csapatra. így kell emelt fejjel veszteni!!!!

Ez jó alap a következő szezonra!!!!

Ezek után Hajrá Panthers a hátrlévő időre. 😊
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 052
Wilson-Lockett-Rawls-Jimmy

Van panaszkodni valónk a jövőre nézve uraim? Kétlem : )
Nyilván jó lett volna ez az 50-est elcsípni, de legalább újra nyugodtan nézhetek SB-t : D (sovány vigasz tudom)
Hanni
Hát mondjuk Graham kiesése után indult be a szekér, kíváncsi vagyok jövőre mi lesz. Rawls meg jövőre egy teljes szezonnal engem is meggyőzhet 😛

Én annyit remélek, hogy az O-linenal végre kezdünk valamit, mert ez így nem állapot, hogy úgy nyelünk meccsenként kb. 4 sacket, hogy csak Wilsonon múlik, hogy ne legyen 10. Komolyan én senkit sem tartanék meg ebből a falból, felőlem mehet egy teljes rebuild is akár. (ami nyilván nem lesz)

Most már fogalmam sincs kinek szurkoljak a továbbiakban. A Pats alapból kiesik nálam, a Cards nagy rivális, szóval ők sem, Newton meg nekem nem szimpatikus, bármilyen jó játékos is. Vagyis Broncos vagy Steelers. Az "öreg" Payton szépen vonulhatna vissza.
garrett27
Én is csak annyit tudok mondani, hogy ne a Pats, meg ha ma továbbjut, ne a Steelers. Ha választani kell, akkor legyen a Cardinals, Fitzgerald nagyon megérdemelné. De Manningtől se sajnálnám. A Panthers is szimpatikus, de övéké (is) a jövő, Cam-ék még sokszor ott lesznek a tűz körül a kövi ~10 évben.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Most már fogalmam sincs kinek szurkoljak a továbbiakban. A Pats alapból kiesik nálam, a Cards nagy rivális, szóval ők sem, Newton meg nekem nem szimpatikus, bármilyen jó játékos is. Vagyis Broncos vagy Steelers. Az "öreg" Payton szépen vonulhatna vissza.
garrett27
Én azt mondom, Cards, hogy jövőre SB-győztestől vegyük vissza a csoportot, és az egyebeket... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az első félidőt még sokáig kell elemezni, mert 10 év alatt nem láttam ilyen fogalmatlannak a csapatot. Még Hauschka is betlizett. A második félidőből pedig erőt kell meríteni, mert egy látszólag agyonvert társaság az utolsó pillanatig harcolt. Szépen haltunk meg, és mindezek ellenére büszke vagyok a csapatra.
Viszont kell az O-falba ember az nem vitás. RW megtette amit emberileg lehetett, de az első félidei botrányos O-fal teljesítmény után még az életben maradása is kétséges volt. A Def is nagyokat hibázott, mert nagyon sokszor tök bántóan üresen kapták a labdát az ellenfelek.
Szóval ez most kevés volt, de a csúf vereséget megúsztuk és így nem olyan rossz az ember szájíze.
Talán istenkáromlásnak tűnik, de nekem Lynch jövőre nem kell. A pénzéből értékes dolgokat oldhatnánk meg.
Most már fogalmam sincs kinek szurkoljak a továbbiakban. A Pats alapból kiesik nálam, a Cards nagy rivális, szóval ők sem, Newton meg nekem nem szimpatikus, bármilyen jó játékos is. Vagyis Broncos vagy Steelers. Az "öreg" Payton szépen vonulhatna vissza.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
kell egy cornerback a masik oldalra , es valakinek nagyon elokell lepni a push rush teren , kell egy ember aki barmikor kepes oda erni az iranyitohoz , jo falak ellen is , illetve a OL t rendbe rakni , ugyan ugy mint a carolina tette 2 szezon alatt
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
31-0-nál sem adtuk fel idegenben az első kiemelt ellen, és a végén még esély is volt az egyenlítésre, mindezt úgy, hogy a szezonban 2-4-nél a playoff is távolinak tűnt, a Vikings elleni playoff győzelem után pedig minden meccs ajándék. Minden évben nem lehet sikeres onside kicket végrehajtani. 😊
Amúgy nem voltuk olyan rosszak, mint azt az eredmény mutatja, a végén sokkal több yardot csináltunk és több first downt is, Stewart első futását leszámítva fogtuk a futást is, egyedül Olsent nem tudtuk tartani. A második félidőben ráadásul nullázott a defense, komolyabb Newton elleni nyomás nélküli fallal, tulajdonképpen túl mély gödröt ástunk magunknak az első félidőben (persze nem lebecsülve a Pantherst, mert az elején tényleg jók voltak), de küzdeni tudás van a csapatban. A fake punt is bejött, volt megint (fél) miracle menekülős play Kearse TD-jénél.
Jimmyvel, Rawlsal, egyre jobb Lockettel és kissé jobb védelemmel évekig ott lehetünk a tűz közelében.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Grat srácok, kár a kezdésért, de azért volt tartás a csapatban!

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem lennék ilyen negatív. Büszke vagyok a srácokra, remek évünk volt. Most kicsit beragadtunk kezdésnél, ez van 😊

Idén rendbe rakjuk a támadófalat, Okungot el kell engedni, a helyére pedig az 1. és a 2. körös pickkel hozni minőségi rookiekat, kell még egy veterán is, és amíg Russ itt van, mindig garantált a PO.

A Cardsban PAlmernek van még max 1 vagy 2 szezonja, a friscoban nincs Qb, a Ramsben sincs, hosszú ideig PO csapat leszünk még.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
zeee Seattle Seahawks 3
Akkor a dinasztia dolog teljesen elment. Szetettem volna, benne volt a keretben

De lattuk ma is h wilson mennyire jó, vele mindig POert fogunk menni
Defenseben kell egy két vetfrissites, változtatás hisz kiismerheto a D.
OL feltuningolni es jövőre újra


A legrosszabb? 7,5 hónap mulva lesz újra meccs 😕
braxa88
jaaaj ezt inkabb ne is mondtad volna 7,5 honap neeeeeeem neeeem 😕 😕 Lockett hatalmasat jatszott megint, az offensefal meg lusta melozni vagy nem vagom ha mondjuk 2sec el tovabb tudjak a zsebben tartani wilsont akkor ez a baldwin,locket,kearse megold mindent. Meg ami nekem speciel nagyon tetszene a következö idenyben ha ilyen agresszivan mennenek a driveok nem szarakodni meg dumazgatunk csak menni menni menni szorni a labdakat ezeknek a sracoknak.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson-Lockett-Rawls-Jimmy

Van panaszkodni valónk a jövőre nézve uraim? Kétlem : )
Nyilván jó lett volna ez az 50-est elcsípni, de legalább újra nyugodtan nézhetek SB-t : D (sovány vigasz tudom)
Hanni
+szerződés alatt lévő kulcsjatekosok
Jövőre normalisan bevonni grahamet a játékba, Rawls nyomjon 1300+yardit, wilson olyan legyen az év 2.felében, OL hekyre hozni stb
Tovabbra is pozitiv a jövő

Amugy a 2. félidő miatt nemvagxok olyan csapódott

Ja es Kearse nagyon nagyott játszott, ő us ufa lesz, ilyen mevcs marasztalom
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 607 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Wilson-Lockett-Rawls-Jimmy

Van panaszkodni valónk a jövőre nézve uraim? Kétlem : )
Nyilván jó lett volna ez az 50-est elcsípni, de legalább újra nyugodtan nézhetek SB-t : D (sovány vigasz tudom)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor a dinasztia dolog teljesen elment. Szetettem volna, benne volt a keretben

De lattuk ma is h wilson mennyire jó, vele mindig POert fogunk menni
Defenseben kell egy két vetfrissites, változtatás hisz kiismerheto a D.
OL feltuningolni es jövőre újra


A legrosszabb? 7,5 hónap mulva lesz újra meccs 😕
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 052
Hát na... Másokat is engedni kell super bowlt játszani 😀
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Ez van srácok! Na majd jövőre 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 853 — Keep pounding
Respekt srácok, ilyen második félidőt rajtatok kìvül kevesen csináltak volna, jövőre újra összecsapunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 984 — No es importante
Szóltok majd, ha kezdődik a mérkőzés? Köszi!
krankovics
most!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Azt nem értem, hogy fél szezonon át Wilson szétpasszolt mindenkit, mert belátták, hogy ez a támadófal alkalmatlan mindenre, ezért már pillanatok alatt megszabadult a labdától és működött. A D# is hasított ekkor, mert elvétve jött szembe elit támadósor. Erre minden szezon eleji hülyeség visszajön a playoffra, tartogatja a labdát, a védelem puha, ilyen ellenféllel szemben pedig percek alatt el is ment az egész szezon... Múlt héten be lehetett tudni a hidegnek, ez egyszerűen csak nulla. 4-5 TD hátrányban meg már kb tökmindegy a liga legjobb csapata ellen, a félidő vége felé még sikerült is haladni valamennyit.
több mint 8 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Szóltok majd, ha kezdődik a mérkőzés? Köszi!

http://seahawks.hu
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
hat nagy a csalodottsag .. mert el alvas miatt lekestem az elso negyedrol , es fura volt latni hogy nem nekunk 24-0
de szerintem nyerunk , fel tudnak allni a sracok, nem szabad fel adni , 5 td simaliba
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 045
remélem jövőre tesznek már egy közepes/elfogadható falat Wilson elé
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kibaszott égő ez...