Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Mák az, ha megnyeri valaki a coin tosst, a többit hagyjuk.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
úgy nézki Charlotteban vasárnap 30fokkal lesz több, mint tegnap Minneapolisban 😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
De bejött a sporttv közvetítési nyerési széria😊 Na és ugye már mindet adják élőben😊)
Oszi
én ebben komolyan jobban bízok mint bármi másban 😀
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
De bejött a sporttv közvetítési nyerési széria😊 Na és ugye már mindet adják élőben😊)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én a legtöbb hibafaktort a hidegnek és a kommunikációs rendszer hibájának tudom be.

1.Ahogy linkeltem korábban az illusztrációt, a legnagyobb hatása a hidegnek az ilyenkor, hogy kb 40%-al megnő a reakcióidő. Ami mondjuk 0,1 másodperces döntést igényel az agytól, az 0,14-re nő, ami nem tűnik soknak, de szerintem lényeges.

2. Láthatóan semmi ritmus nem volt a csapatban, mindenki rohadtul fázott, és azzal volt elfoglalva, hogy ne fagyjon meg.

3. A időkérések elégetése és a delay of game büntetések azért voltak, mert nem elromlott a rádiós rendszer.


Ki kell emelni Lane és ET passzvédekezését, mert nagyon ott voltak clutch szituációkban. Főleg Lane, aki 3&16-nál 2:30-al a vége előtt a redzoneba feldobott labdát levédekezte. Ha a passz sikerül, kikapunk, mert lefuttatják az órát és befágják a FG-t. Helyette puntolniuk kellett.


A Pantherst sokkal esélyesebbnek érzem:

1.TE-ek ellen nem tudunk védekezni. Kancellár amennyire elit run D#-ben, passz D#-ben annyira gyenge. Olson szétkaphatja ismét a védelmünket.

2. A Short-Kíkli kettős ellen nem fogunk jól futni.

3. Time managementben idén borzasztóan szarok vagyunk. Ez PC hibája, és Bevellé is, mert ebben a szezonban rengetegszer volt nálunk a labda 2 perccel a vége előtt, előnyben, úgy, hogy csak 1 db first down kell, és meg van a meccs. Kb egyszer sem csináltuk meg. Így nem lehet nekimenni egy PO runnak...

4. Az OL megint a rosszabbik énjét mutatta.


Viszont ez a meccs felszabadítólag hathat a csapatra, mint egészre. Amennyire lehetetlennek tartottam, hogy egy Vikings (idegenben)-Panthers (idegenben) -Cardinals (idegenben) soron végig gyalogoljunk, sikerült az első akadályt venni pocsék játékkal, így most már nem is tűnik annyira nagyon lehetetlennek.



Szerk: ET a meccs után átment a Vikingek öltözőjébe, hogy elismerését fejezze ki a szezonjukat illetően.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
T-Lockett mondta hogy nagyon örül annak hogy első nfl-es szezonjában playoff-ban vehet részt, és hogy nagyon-nagyon fázott 😀 😀
Oszi
Látszott is rajta, közelében nem volt a normál sebességének.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Reggel olvastam valahol (forrást hirtelen nem tudok talán instagram) T-Lockett mondta hogy nagyon örül annak hogy első nfl-es szezonjában playoff-ban vehet részt, és hogy nagyon-nagyon fázott 😀 😀
Oszi
hát ha hideg volt na 😀 Sherman szempillája is megfagyott. el nem tudom képzelni milyen lehetett egykis simulos gatyába meg rövidujjúban, Wilson esetében kesztyű nélkül játszani.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Reggel olvastam valahol (forrást hirtelen nem tudok talán instagram) T-Lockett mondta hogy nagyon örül annak hogy első nfl-es szezonjában playoff-ban vehet részt, és hogy nagyon-nagyon fázott 😀 😀
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Rubin nagyon jó "vétel" volt. jó lenne majd vele olcsón hosszabbítani nyáron.

Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
braxa88
Védelemre nem lehet panaszunk. Azt viszont remélni tudom, hogy Wilson tényleg a hideg miatt "fagyott" bele a meccsbe. Nekem a playhívás sem tetszett mindig... a 3. down-nál valahogy mindig rosszul választottunk.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
braxa88
Én alapből 50-50-re tenném a meccset, ezen némileg módosít, hogy mi játszunk otthon és pihenhettünk, miközben nektek a zergebaszó hidegben kellett most játszani, viszont a playoff rutin mellettetek szól. Szóval így kb 55-45-re magunkat érzem favoritnak, de szoros meccset várok, ahol a turnoverek, a redzone hatéknyoság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra.
gabokocka
én még bízok Rivera bye week utáni "zsenijében" 😀 (ami sajna pont ellenünk szakadt meg).
nagyon várom a meccset.
braxa88
Igen, ott két majmot is ledobtunk a hátunkról, titeket is megvertünk végre valahára és nyertünk byeweek után 😊
Amúgy sztem ha nem raknak titeket át az AFC-be, sztem a következő években lesz még néhány ilyen práharc a playoffban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
braxa88
Én alapből 50-50-re tenném a meccset, ezen némileg módosít, hogy mi játszunk otthon és pihenhettünk, miközben nektek a zergebaszó hidegben kellett most játszani, viszont a playoff rutin mellettetek szól. Szóval így kb 55-45-re magunkat érzem favoritnak, de szoros meccset várok, ahol a turnoverek, a redzone hatéknyoság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra.
gabokocka
én még bízok Rivera bye week utáni "zsenijében" 😀 (ami sajna pont ellenünk szakadt meg).
nagyon várom a meccset.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
braxa88
Én alapből 50-50-re tenném a meccset, ezen némileg módosít, hogy mi játszunk otthon és pihenhettünk, miközben nektek a zergebaszó hidegben kellett most játszani, viszont a playoff rutin mellettetek szól. Szóval így kb 55-45-re magunkat érzem favoritnak, de szoros meccset várok, ahol a turnoverek, a redzone hatéknyoság mellett az dönthet, melyik csapat lesz képes nagy játékokra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.seahawks.com/news/2016/01/10/nfl-veterans-ahtyba-rubin-and-fred-jackson-relish-first-playoff-appearance-and-win

Rubin és Jackson megszereztek életuk elso playoffmeccsen életuk elso PO győzelmét.

Rubin kiemelkeduen jól játszott, a fumble recoveryt is ő csinálta.

Jacksonnak kint volt az egész családja a meccsen.
undisputedly
Rubin nagyon jó "vétel" volt. jó lenne majd vele olcsón hosszabbítani nyáron.

Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a gyenge offense és gyenge Wilson játékot egyértelműen a extrém hidegnek tulajdonítom. Nem hinném h a Panthers ellen is így játszana, ha igen akkor nagyon simán kikapunk
Amugy Panthers. Olsen és a 3. downok megfogása lesz a kulcs, ott nagyon oda kell tenni magunkat. Sajnos Newton a 3&10eket simán megcsinálhatja majd a zónahatárokra bemozgó Olsenéknek.
Nem mi vagyunk az esélyesek, nagyon nagy fejlődés kell az offensetől (a tegnapihoz képest), de nem lehetetlen a győzelem.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.seahawks.com/news/2016/01/10/nfl-veterans-ahtyba-rubin-and-fred-jackson-relish-first-playoff-appearance-and-win

Rubin és Jackson megszereztek életuk elso playoffmeccsen életuk elso PO győzelmét.

Rubin kiemelkeduen jól játszott, a fumble recoveryt is ő csinálta.

Jacksonnak kint volt az egész családja a meccsen.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na aztán csak ügyesen a cats ellen.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.seahawks.com/video/2016/01/10/pete-carroll-wild-card-locker-room-speech
óriási figura ez az öreg 😊
több mint 8 éve
jason_anderson 5
tök szar kedvem van egész nap.... egy 5öst fizetnék ha kaphatnék abból a cuccból amin te egész nap élsz... ha tudsz kontaktok megköszönném!!!


En sajnos Sanyiekat neztem Sport2 -on. Nem erdemes. Helyenkent borzaszto kiegyensulyozatlan volt az egesz. A vegen majdnem elsirtak magukat, hogy nem a Vikes nyert. Hozza kell tenni szegenyeket nagyon sajnalom annak ellenere, hogy Hawks az #Elnök szamomra.


Mazli szoveggel meg csak azok jonnek akik vagy nem ertik a jatekot., vagy direkt csinaljak a feszkot. Az nem mazli, hogy valaki elrontja a fieldgoalt. Az egy hiba. Es amikor a masik csapat ront el valamit az is hiba. A jatek resze. Anno Grammatica volt keptelen berugni az esoben. Nyilvan az is mazli volt. Ja nem, zsiroztuk a labdat. Akkor az meg nem mazli volt. Szoval mindig van min csamcsogni. De hat ha valakinek ez okoz oromet..

Amugy meg ennyi nyilvan nem eleg a tovabbiakban.
endorphyn
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
most talan Isten vissza adta a februarit , amit elvett ..
Sherman
Jó szerencse? Isten? Nem, nem... Orbán Viktor barátsága 😊

| Amúgy bocs az OFF-ért |

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
most talan Isten vissza adta a februarit , amit elvett ..
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Szeretnék itt gratulálni mert eredménykövetőben csak arra koncentráltam, hogy ne basszam falhoz a laptopom.
Mák - nem mák vitában annyit, hogy volt kb ami szerencsén múlt az Sandejo elejtett intje, de Waynes intje is felpattant labda ami ugyanaz.
Ti megint tudtatok váratlant húzni legyen szó a Wilson passzról vagy éppen Cancellor FF-ére. Mi sajna itt még nem tartunk.
120% kellett volna, hogy nyerjünk 119 sikerült.
Nem lepődnék meg ha SB-ig mennétek ezután.
Fogunk még playoffban találkozni akkor már erősebbek leszünk.
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
En sajnos Sanyiekat neztem Sport2 -on. Nem erdemes. Helyenkent borzaszto kiegyensulyozatlan volt az egesz. A vegen majdnem elsirtak magukat, hogy nem a Vikes nyert. Hozza kell tenni szegenyeket nagyon sajnalom annak ellenere, hogy Hawks az #Elnök szamomra.


Mazli szoveggel meg csak azok jonnek akik vagy nem ertik a jatekot., vagy direkt csinaljak a feszkot. Az nem mazli, hogy valaki elrontja a fieldgoalt. Az egy hiba. Es amikor a masik csapat ront el valamit az is hiba. A jatek resze. Anno Grammatica volt keptelen berugni az esoben. Nyilvan az is mazli volt. Ja nem, zsiroztuk a labdat. Akkor az meg nem mazli volt. Szoval mindig van min csamcsogni. De hat ha valakinek ez okoz oromet..

Amugy meg ennyi nyilvan nem eleg a tovabbiakban.
endorphyn
Azért majd nézd meg az ismétlést, nagyon örültek akkor is amikor td-t szereztetek és végig azon ment az agyalgás hogy ennél több kell Wilson-tól mert így nem lesz meg.... tök mindegy, ők ilyenek, ezzel együtt Sanyi miatt én bírom őket.

A mák. Igaz, nem nektek volt mázlitok, viszont nekünk balszerencsénk volt. Ezért nem hibáztathat senki titeket, az hogy sikerült 10 ponton tartani Wilson-ékat az a mi Defense-ünket dicséri, az hogy nem tudtunk ennek ellenére nyerni az meg a tiéteket. Én nem bánnám ha a Vikes topikban most mindenki azzal jönne hogy szerencsével nyertünk.... Majd jövőre 😊
vsanyi132
Azert irtam, hogy helyenkent. Nem mindig. 😊 Csak zavaro volt, ennyi.
Ennel meg Warren Moonek is egalizaltabbak, mikor Seattle streamet nezek. De amugy mindegy is, csak feltuno volt. Vagy csak en lattam igy.

Viszont most legalabb lehet belekapaszkodni a hater huszaroknak valamibe, hiszen a Seahawks ugysem erdemelt meg semmit. Soha. Max a veresegeket.

Mindenesetre szep nem, de sulyos egy meccs volt. Nagyon ulo kacsara voltunk kenyszeritve. Viszont TD-t csak mi szereztunk. Az is valami.
Szoval alakul ez a Vikes. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
En sajnos Sanyiekat neztem Sport2 -on. Nem erdemes. Helyenkent borzaszto kiegyensulyozatlan volt az egesz. A vegen majdnem elsirtak magukat, hogy nem a Vikes nyert. Hozza kell tenni szegenyeket nagyon sajnalom annak ellenere, hogy Hawks az #Elnök szamomra.


Mazli szoveggel meg csak azok jonnek akik vagy nem ertik a jatekot., vagy direkt csinaljak a feszkot. Az nem mazli, hogy valaki elrontja a fieldgoalt. Az egy hiba. Es amikor a masik csapat ront el valamit az is hiba. A jatek resze. Anno Grammatica volt keptelen berugni az esoben. Nyilvan az is mazli volt. Ja nem, zsiroztuk a labdat. Akkor az meg nem mazli volt. Szoval mindig van min csamcsogni. De hat ha valakinek ez okoz oromet..

Amugy meg ennyi nyilvan nem eleg a tovabbiakban.
endorphyn
Azért majd nézd meg az ismétlést, nagyon örültek akkor is amikor td-t szereztetek és végig azon ment az agyalgás hogy ennél több kell Wilson-tól mert így nem lesz meg.... tök mindegy, ők ilyenek, ezzel együtt Sanyi miatt én bírom őket.

A mák. Igaz, nem nektek volt mázlitok, viszont nekünk balszerencsénk volt. Ezért nem hibáztathat senki titeket, az hogy sikerült 10 ponton tartani Wilson-ékat az a mi Defense-ünket dicséri, az hogy nem tudtunk ennek ellenére nyerni az meg a tiéteket. Én nem bánnám ha a Vikes topikban most mindenki azzal jönne hogy szerencsével nyertünk.... Majd jövőre 😊

Szerkesztette: vsanyi132

több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
En sajnos Sanyiekat neztem Sport2 -on. Nem erdemes. Helyenkent borzaszto kiegyensulyozatlan volt az egesz. A vegen majdnem elsirtak magukat, hogy nem a Vikes nyert. Hozza kell tenni szegenyeket nagyon sajnalom annak ellenere, hogy Hawks az #Elnök szamomra.


Mazli szoveggel meg csak azok jonnek akik vagy nem ertik a jatekot., vagy direkt csinaljak a feszkot. Az nem mazli, hogy valaki elrontja a fieldgoalt. Az egy hiba. Es amikor a masik csapat ront el valamit az is hiba. A jatek resze. Anno Grammatica volt keptelen berugni az esoben. Nyilvan az is mazli volt. Ja nem, zsiroztuk a labdat. Akkor az meg nem mazli volt. Szoval mindig van min csamcsogni. De hat ha valakinek ez okoz oromet..

Amugy meg ennyi nyilvan nem eleg a tovabbiakban.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Uhhh. Valami hasonlót sejtettem. Jön a Newton vs Wilson.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Gratula, sok sikert a továbbiakban.
Szarni a mák-nem mák kérdésre, biztos vagyok benne, hogy ez volt a legrosszabb meccsetek a PO-ban. Innentől csakis felfelé, hajrá.
Vito
Előttetek pedig le a kalappal, fasza kis meccs volt, két király védelemmel. Az O egyik oldalon sem karcolt, tuti fejlődni fog még nálatok is rengeteget. Jövőre szerintem tovább is eljuttok, ha együtt marad a csapat (együtt is fog).