Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Carroll azt mondta, hogy a Bengals meccsen Cary Williams hibái hozták az Eifert TD-ket.
A Panthers ellen a fél védelem hiányzott(Wagner, Lane, Clark, stb) + még ott volt Cary W. akit szintén szétdobált Newton a negyedik negyedben. Addig 15 - ös Qbr-ja volt.
Teljesen más meccs lesz mint az alapszakaszban. Nem mondom, hogy nyerünk vagy akár, hogy a Hox az esélyes, de kiütéstől tartani felesleges.
Tessu
Hú ebben tök igazad van. A CW faktort már el is felejtettem. ( Hála Istennek!)

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Carroll azt mondta, hogy a Bengals meccsen Cary Williams hibái hozták az Eifert TD-ket.
A Panthers ellen a fél védelem hiányzott(Wagner, Lane, Clark, stb) + még ott volt Cary W. akit szintén szétdobált Newton a negyedik negyedben. Addig 15 - ös Qbr-ja volt.
Teljesen más meccs lesz mint az alapszakaszban. Nem mondom, hogy nyerünk vagy akár, hogy a Hox az esélyes, de kiütéstől tartani felesleges.
Tessu
Csak ugye Newton futásaira is figyelni kell.
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Carroll azt mondta, hogy a Bengals meccsen Cary Williams hibái hozták az Eifert TD-ket.
A Panthers ellen a fél védelem hiányzott(Wagner, Lane, Clark, stb) + még ott volt Cary W. akit szintén szétdobált Newton a negyedik negyedben. Addig 15 - ös Qbr-ja volt.
Teljesen más meccs lesz mint az alapszakaszban. Nem mondom, hogy nyerünk vagy akár, hogy a Hox az esélyes, de kiütéstől tartani felesleges.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
TE elleni védekezés egész szezonban gázos volt. Bengals, Panthers amikor hátrányban volt ellenünk ehhez a fegyverhez nyúlt. Nyilván kulcskérdés lesz ennek a levédése.

Lynch játékára? leszek nagyon kíváncsi. Fog-e, akar-e játszani.
Sonics
Pont írni akartam hogy Lynch játszi-e, de nála már ezt nem tudni 😀 Van benne valami hogy ilyen, kinek mákos kinek nem meccs után azért lesz akarás a srácokban. TE védekezés kulcsfontosságú lesz,(én ehez nem fűzük sok reményt:/ ) én akitől nagy játékot várok, Wilson-Baldwin-Lockett, akár visszahordásokból. Szoros meccs lesz sok ponttal. De bízok abban hogy nagy nyomás lesz a panthers-en a jó mutatójuk miatt, és hogy egy hawks áll velük szemben. Dan Quinn-t remélem leinfozták😀
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
TE elleni védekezés egész szezonban gázos volt. Bengals, Panthers amikor hátrányban volt ellenünk ehhez a fegyverhez nyúlt. Nyilván kulcskérdés lesz ennek a levédése.

Lynch játékára? leszek nagyon kíváncsi. Fog-e, akar-e játszani.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha feltetelezzuk, hogy most az elemzés miatt jobb lesz, akkor az első meccsre nem.készült fel eléggé.

Amugy érdekes, hogy itt van KJ és kancellár is, de mégis béka feneke alatt a TE elleni vedekezesunk.

Abban.bízok,hogy ha egy csapat ilyen makkal tulel egy rajatszaskort, utána daralni szokott. Másban nem igen. Talán még a russ magic.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2016/1/12/10751368/seahawks-kam-chancellor-vikings-nfl-playoffs

Chancellor vs Olsen párharcon elmehet a meccs, de Kam kielemzi, tanul belőle és ilyeneket fog csinálni:


Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na többet nem kell St Louisba menni 😊
több mint 8 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1060809880632366/
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Én Kamtől is könnyes búcsút vennék... Irvin abszolút mehet, Okung maradjon... Kearse mindegy kategória, de inkább maradjon, olcsóért... azért elkaristol. Ha meg draftolunk egy jó WR-t, akkor ő is mehet. Lane kell.
Húúú de jó ezt így látni, jövőre is kell velünk számolni, hát még idén 😀
SeaSzilaHawk
Elmúlt meccsek alapján McCray játéka jobban tetszett, mint Kam, ugyanakkor az öltöző nem tudom hogy viselné, ha elpasszolnánk. Ebben az évben egy-egy emlékezetes győzelmet érő mozdulata maradt meg, azon kívül inkább az, ahogy lecsúsznak a tackle-k és ahogy nyeljük róla a passzokat.

Plusz az év eleji hisztije. És még olyan megjegyzést is tett ezzel kapcsolatban, hogy megbocsát a szurkolóknak (igen, Ő)...

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én Kamtől is könnyes búcsút vennék... Irvin abszolút mehet, Okung maradjon... Kearse mindegy kategória, de inkább maradjon, olcsóért... azért elkaristol. Ha meg draftolunk egy jó WR-t, akkor ő is mehet. Lane kell.
Húúú de jó ezt így látni, jövőre is kell velünk számolni, hát még idén 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Irvin szerintem is hogy megy Atlantába, szezon kezdet előtt is pedzegette. Okung marad, ha Kearse megy ki lesz helyette? De persze pótolható. jóféle draftnak viszont nagyon örülnék😊 OL-t gatyába rázni egy jó cb. Chancellor nekem még a nagy kérdés, vele terveznek-e valamit?.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
Ez kemény biznisz. Lynch szerintem nem marad. Egyszerűen a sérülései, a mostani viselkedése és az, hogy megtaláltuk Rawlst, nélkülözhetővé teszik. Elképzelhető, hogy visszavonul, de azt is simán el tudom hinni, hogy mondjuk Oaklandbe leszerződik még egy évre.

Kearse számai azért olyan "jók", mert rendre 3. cornerek ellen megy, szerintem ő nem lesz drága. IRvin megy Atlantába, Okung biztosan megkapja a lóvét, Lane-t lenne jó megtartani még mindenképpen.
undisputedly
attolfügg hol áll fel Kearse. Ha a WR jobb oldalon van és az ellenfélnél az elsőszámú CB a bal oldalon(azaz offense jobb oldalán) játszik akkor az 1. CB ellen játszik, általában 1 v 2.számú azaz a kezdő szélső CBk ellen játszik Kearse, mert ő mindig szélen van fenn.
3.számú CBk?nem. Meg ugye a 3.CB az általában a nickelCB, ami Baldwin ellen játszik.
Jó számok? pláne nem
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
Ez kemény biznisz. Lynch szerintem nem marad. Egyszerűen a sérülései, a mostani viselkedése és az, hogy megtaláltuk Rawlst, nélkülözhetővé teszik. Elképzelhető, hogy visszavonul, de azt is simán el tudom hinni, hogy mondjuk Oaklandbe leszerződik még egy évre.

Kearse számai azért olyan "jók", mert rendre 3. cornerek ellen megy, szerintem ő nem lesz drága. IRvin megy Atlantába, Okung biztosan megkapja a lóvét, Lane-t lenne jó megtartani még mindenképpen.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
undisputedly
Nem tudom ez mennyire szól már a fociról. A SB win óta, nagyon hypolva van a faszi. Saját márka, reklámok, show műsorok. Sztár lett amit valahogy kezelni kell. És persze fociban se éghet ki. Szerintem normális,hogy kell neki egy kis plusz, főleg sérülés után. Remélem robban a PO-ban még egyet, utána sajnos nem tudom mennyi fantázia marad benne.
Stopyt
földrengés és a skeetles óta lett brand Lynch. ezzeln nekem nicns bajom, a pályán maxot nyujtott mindig is
ez az első ilyen furcsa sztori
braxa88
Nekem az is furcsa, hogy el se ment Minnesotába. Talán tudott volna segíteni Krisztináéknak. Meg hát ott a haver Fred is. Tudjuk hogy nem egy szószátyár manus, de a jelenléte is sokat segíthetett volna. Ettől függetlenül minden tiszteletem Krisztináé, mert nagyon akar a srác és sokkal többet mutat mint korábban (igaz több lehetőséget is kap).
Remélem Lynch játszani fog, bár a macskameccs inkább Wagneréken fog múlni. Ja és hogy Norman kit tud kihozni a sodrából.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
undisputedly
Nem tudom ez mennyire szól már a fociról. A SB win óta, nagyon hypolva van a faszi. Saját márka, reklámok, show műsorok. Sztár lett amit valahogy kezelni kell. És persze fociban se éghet ki. Szerintem normális,hogy kell neki egy kis plusz, főleg sérülés után. Remélem robban a PO-ban még egyet, utána sajnos nem tudom mennyi fantázia marad benne.
Stopyt
földrengés és a skeetles óta lett brand Lynch. ezzeln nekem nicns bajom, a pályán maxot nyujtott mindig is
ez az első ilyen furcsa sztori
több mint 8 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
undisputedly
Nem tudom ez mennyire szól már a fociról. A SB win óta nagyon hypolva van a faszi. Saját márka, reklámok, show műsorok. Sztár lett amit valahogy kezelni kell. És persze fociban se éghet ki. Szerintem normális,hogy kell neki egy kis plusz, főleg sérülés után. Remélem robban a PO-ban még egyet, utána sajnos nem tudom mennyi fantázia marad benne. De,hogy mennyi örömet okozott nekünk, azt elfelejteni nem szabad.

Szerkesztette: Stopyt
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
undisputedly
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
undisputedly
(kivéve én GM játlkban 😀 mindegy Gronk egyedül mindent megold 😀 )
amugy télleg gáz a sztori, végignyomj a hetet, mindenki arra számít h játszik, igy készül a gameplan aztán a repülőút előtt szól h mégse.
igyugyis Rawls lesz jövőre a featureback.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy ez a Lynch sztori nagyon érdekes. Állítólag "Mentálisan" nem érezte magát késznek a visszatérésre Lynch, ezért az utolsó edzés után azt mondta, hogy nem játszik...

Btw, kb senki sem tudta, hogy hol van a rehab alatt, habár ez nem meglepő, PC elmondta, hogy nem zavarta őket, hogy nem tudnak róla semmit. Közben kiderült, hogy Friscoban volt állítólag egy MMA edzővel, akivel "mentális" felkészülést végeztek.

Azt eddig is tudtuk, hogy neki valami máshogy ketyeg odabent, de ez már megint túl Lynches sztori. Jövőre vonuljon vissza, mindneki úgy jár a legjobban.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Wilson csoda play-e az teljesen baseball-os volt (írtam is az eredménykövetőbe). Felkapta a groundballt majd odabaszta az 1B-re.
Fucu
Ja csak előtte megpattant a 3-as bázison majd a bench kerítésén és egy néző kezéből is ki kellett szedni mielőtt felugorva átdobta a gyémántot 😀
Matthew99
Na tessék leírom hogy baseball és Máté megjelenik. 😀
a nézős rész sok volt már de azon kívül tényleg inkább a te verzód a jó. 😊
Fucu
Egyre több csapat topikot olvasok és mint az aláírásom mutatja a Seahawks az egyik kedvelt csapat is. Úgyhogy nem csak megjelentem hanem láthatatlanul eddig is itt voltam 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legbelül éreztük, hogy lesz még valami a végén..
CSABI27
Jó nektek, én kb azon gondolkodtam, hogy 97 vagy 98%-e az esély, hogy berúgja.
undisputedly
én meg h mire elég a maradék 20 másodperc időkérés nélkül
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Legbelül éreztük, hogy lesz még valami a végén..
CSABI27
Jó nektek, én kb azon gondolkodtam, hogy 97 vagy 98%-e az esély, hogy berúgja.
több mint 8 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Legbelül éreztük, hogy lesz még valami a végén..