Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Szarok voltunk, nem érdemeltük meg.

De attól függetlenül a Vikes se, ugyanúgy képtelenek voltak egy rendes driveot összerakni, 40-50yardos fg-ig bírtak eljutni.

Az meg, h mennyire volt mákunk... Az, hogy Sendejo balfasz és elejti, az nem a mi mákunk. Az, h Kam kiüti AP kezéből, az is skill. Walsh is elrontotta, nem a mi szerencsénk. Amúgy szegény srácot sajnálom.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem volt szép, de legalább csúnya.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát, nem sokat nyújtottunk, respect a Vikingeknek, de aki 20ról nem tudja berúgni...

Remélem nem kapunk nagy verést Carolinaban 😀
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én nagyon bízok Hauschka sonkáiban. Szerintem szükség lesz rá...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kiírtam pár dolgot meccs közben ami nem tetszett az első félidőben:

1. negyed:

Rögtön az első birtoklásunknál 2. és 3. kísérletre úgy hívtunk passzt, hogy a napba kellett visszafordulnia az elkapónak. Nem is lett meg.

Szerelések nehezen mentek, így rengeteg 3&1-ig mentek el úgy, hogy semmi extrát nem csináltak.

Ryan szerintem jól csinálta, hogy megpróbálta megfutni, nyilván nem azért tartjuk, hogy emberek között szlalomozva fusson, szóval nem hibáztatom azért amiért nem lett meg.


2. negyed

Nem értettem, hogy amikor ment 1st downra a futás, miért hívtunk 2. és 3. játékokra (főleg másodikra) empty backfieldeket.

A hidegben láthatóan akadozott az O#, maga a huddle és a felállások borzasztó körülményesek voltak. Megpróbálhatnánk kicsit gyorsabban felállni, mert így semmi ritmusa nincs az O#-nak.

CMike amúgy nem rossz, de nem lát a blokkok között.

Lockett ellen védekező játékosra dobott DPI utáni 2 passz hívás, abból az egyik két védő közé ment.


Ami tetszett:

ET szerelése 3rd down passznál eléggé kellett.

Lockett gyorsaságát használhatnánk többet.


Amúgy mondjon akárki akármit, ez a 0-3 egyértelműen a hidegnek tudható be (nem az, hogy a Vikes vezet, hanem a lowscore)
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tipp: 24-13 Hawks siker 😊
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hát nem az a meccs lesz mint a múltkori... szerintem 1 labdabirtokláson belül lesz a különbség. Go Hawks.

Akarok egy Newton-Wilson meccset. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bailey es Jeanpuerre személyében elég két OL a keretbe, ráadásul ők ketten lefednek 5 OL posztot.

Már izgulok, Go Hawks!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az mondjuk érdekes, hogy Glowinski inaktív...
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
#‎Seahawks‬ Inactives:

CB Tye Smith
RB Marshawn Lynch
LB Kevin Pierre-Louis
G Mark Glowinski
C/G Kristjan Sokoli
TE Luke Willson
DT A.J. Francis
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nyugi melegszik még az -17-re is. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jelenleg -23 fok van Minneapolisban, 15 km/h széllel.
Nadal17
Ejha.... Ez baromi hideg. Volt szerencsem ilyen idoben sielni..... Haaat mit mondjak, nem tul komfortos
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sweezy vagy Glowinski játszik?
mustaine
valszg sweezy
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Jelenleg -23 fok van Minneapolisban, 15 km/h széllel.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sweezy vagy Glowinski játszik?

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12424792_943754339012163_1400952619_n.jpg?stp=c192.0.576.576a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=emar8anYW2gQ7kNvgFpYqM3&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDB04SpLiqcH09Gt8oYI2yyMmQEWh_4IWI9m2UDldI74g&oe=663742DA
Clint Gresham on Instagram: "It's the day before!!! Got a chance to go by the stadium today. That cold ain't nothin! #seavsmin #nflplayoffs"
2,563 likes, 64 comments - gresh49 on January 9, 2016: "It's the day before!!! Got a chance to go by the stadium today. That cold ain't nothin! #seavsmin #nflplayoffs".


Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.
Fucu
mikor láttál utoljára Seahawks meccset?
braxa88
múlt héten egy félidőt. 😊 De picit túloztam, a hidegben szerintem az elején tényleg több lesz a futás.
Fucu
azt nem vitatom 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.
Fucu
mikor láttál utoljára Seahawks meccset?
braxa88
múlt héten egy félidőt. 😊 De picit túloztam, a hidegben szerintem az elején tényleg több lesz a futás.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.
Fucu
mikor láttál utoljára Seahawks meccset?
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nem is tudom, de van egy olyan érzésem hogy részünkről a passz játék lesz ,,erőltetve".. Lynch-ért meg kár. :/
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch out. Remélem látjuk még a playoffban..
CSABI27
Nem tudom, péntek reggel Carroll még azt nyilatkozta, hogy játszani fog, erre el sem utazik. Nem lehet, hogy kevés beetetés is van a dologban, hogy Lynch ellen készüljön az ellenfél? Számomra nehéz elképzelni, hogy egy ilyen fontos meccs előtt az egyik kulcsjátékosnak ne lennének az egész rehabilitációs folyamat alatt képben a pontos állapotáról, különösen egy teljes heti normál edzésmunka után. De lehet csak üldözési mánia 😊
Nadal17
Két lehetőség van.

1. Ahogyan írjátok, csalikent dobtuk be a lehetőséget, hogy játszani fog.

2. Raserult pénteken.

Nyilván az 1. opció lenne a nekünk kevésbé rossz, de még akkor is ott a kérdés, hogy ha esetleg tovább mennénk, jatszhatna-e (mondjuk a Panthers ellen amúgy is nehéz futni).

CMike kell megoldja, mert BB többet fut oldalra, mint előre
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na ez nekem kurvavaratlan
Na mindegy Michael megoldja
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Lynch out. Remélem látjuk még a playoffban..
CSABI27
Nem tudom, péntek reggel Carroll még azt nyilatkozta, hogy játszani fog, erre el sem utazik. Nem lehet, hogy kevés beetetés is van a dologban, hogy Lynch ellen készüljön az ellenfél? Számomra nehéz elképzelni, hogy egy ilyen fontos meccs előtt az egyik kulcsjátékosnak ne lennének az egész rehabilitációs folyamat alatt képben a pontos állapotáról, különösen egy teljes heti normál edzésmunka után. De lehet csak üldözési mánia 😊
több mint 8 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Lynch out. Remélem látjuk még a playoffban..