Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
braxa88
Biztos takarékon fogják játszatni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az elkapók közül viszont nem tudom van-e olyan aki nem kesztyűzik? Szerintem nincs. Látva a múltkori kisfilmet a mai kesztűk képességeiről, ezen nem is csodálkozom 😊
[/quote]https://m.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdEW41Ezojg
Floyd is kesztyű nélkül mutatta be a hét egyik elkapását asszem ő pl mindig kesztyű nélkül tolja máskor is láttam már így játszani.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sose figyeltem külön ezt (de úgy rémlik régebben több ilyen volt), itt azt írják van néhány játékos, aki kesztyű nélkül játszik (játszott).
Aguirre
 celebritiesfans.s3-website-us-west-2.amazonaws.com/media-celebs/pictures/shaun_alexander.jpg

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
Golf áramlat, lol, na de mindegy, van ám magyar nyelvű wiki oldal is, ráadásul ott még szerepel is, hogy december, januárban 2-3 fok szokott lenni, pluszban. XD

 hu.wikipedia.org/wiki/Seattle

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Sose figyeltem külön ezt (de úgy rémlik régebben több ilyen volt), itt azt írják van néhány játékos, aki kesztyű nélkül játszik (játszott).
 www.reddit.com/r/nfl/comments/3notk0/is_there_any_current_wide_receivers_who_dont_wear/
 www.stack.com/a/athletes-who-dont-wear-gloves
Pl. Dallas Clark, Eric Berry, Eric Weddle, Ryan Clark - jó WR-ek közül utoljára talán Tim Brown,
de régebben volt olyan meccs, ahol pl. AP is kesztyű nélkül játszott.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
 hu.wikipedia.org/wiki/Golf-áramlat
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
nem a golf
de seattleben nem nagyon van -20. egyértelműen szar lesz ez nekünk (is), de meg kell vele birkozni.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Mínusz 20 fok?! Hát az kemény lesz... főleg ha lesz mellé egy kis szél is.
Nem is tudom hirtelen, hogy ilyen hidegre fel lehet-e készülni. Lehet, hogy hűtőházban kellene edzeni a héten?!

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vasárnap tértünk ugye vissza a vesztes SB helyszínére, Bevell milyen játékot hívott első playre? persze h ezt:
 cdn.streamable.com/video/mp4/5gen.mp4
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztosan jelent valami előnyt, mert Manning a műtétje óta hidegben kesztűben nyomta. (Tavaly óta konstansan, de előtte csak hidegben.)

Az elkapók közül viszont nem tudom van-e olyan aki nem kesztyűzik? Szerintem nincs. Látva a múltkori kisfilmet a mai kesztűk képességeiről, ezen nem is csodálkozom 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
Toca
Akkor biztosan valami évtizedes emlekkep zavart be.
undisputedly
Azt hiszem egyedül ő tolja kesztyűben az NFL-ben, ezt szokta meg, próbálta nélküle de nem ment. Mondjuk nem tudom -20-nál mennyi előnyt jelent.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
Toca
Akkor biztosan valami évtizedes emlekkep zavart be.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cary Williamst leigazolta a Washington. 😊
tejbegrrr!!!
A GB tovabb is ment akkor, felesleges lejatszani.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Egy kedves barátom ot él már egy ideje, szerinte nem a hideg a legnagyobb gond, hanem ami gyakran vele jár, ilyen k*rva csípős szél, amiben a -20 fok is -40-nek tűnik. Kicsit reménykedem, hogy ilyen lesz az idő.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Cary Williamst leigazolta a Washington. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Tori Black is nagyon lelkes volt. 😊
https://pbs.twimg.com/media/CX1ET7tUQAAmkbt.jpg

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mekkora lenne már ha olyan postseason lenne mint a 2014-es?😊 Nyernénk most a vikings ellen és a packers a redskins ellen majd az arizona ellen, de akkor nekünk gyűrni kell a panthers-t😀
Oszi
A Packers inkább csak ne nyerjen az Arizona ellen. 😊