Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
Toca
Akkor biztosan valami évtizedes emlekkep zavart be.
undisputedly
Azt hiszem egyedül ő tolja kesztyűben az NFL-ben, ezt szokta meg, próbálta nélküle de nem ment. Mondjuk nem tudom -20-nál mennyi előnyt jelent.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
Toca
Akkor biztosan valami évtizedes emlekkep zavart be.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cary Williamst leigazolta a Washington. 😊
tejbegrrr!!!
A GB tovabb is ment akkor, felesleges lejatszani.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Egy kedves barátom ot él már egy ideje, szerinte nem a hideg a legnagyobb gond, hanem ami gyakran vele jár, ilyen k*rva csípős szél, amiben a -20 fok is -40-nek tűnik. Kicsit reménykedem, hogy ilyen lesz az idő.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Cary Williamst leigazolta a Washington. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Tori Black is nagyon lelkes volt. 😊
https://pbs.twimg.com/media/CX1ET7tUQAAmkbt.jpg

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mekkora lenne már ha olyan postseason lenne mint a 2014-es?😊 Nyernénk most a vikings ellen és a packers a redskins ellen majd az arizona ellen, de akkor nekünk gyűrni kell a panthers-t😀
Oszi
A Packers inkább csak ne nyerjen az Arizona ellen. 😊
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mekkora lenne már ha olyan postseason lenne mint a 2014-es?😊 Nyernénk most a vikings ellen és a packers a redskins ellen majd az arizona ellen, de akkor nekünk gyűrni kell a panthers-t😀
több mint 8 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Lynch (Ab) 'Ready to Go' for Sunday vs. MIN
Tyler Conway

http://seahawks.hu
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
idén is folytatódik:
(Director of Player Personnel) Trent Kirchner lehet a Lions GM.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
offense: total: 4., futás: 3., passz: 20.
defense: total: 2., futás: 1., passz: 2.
elég menő 😊
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Lockett holtversenyben hozta rookiek között a legtöbb elkapott TD-t Cooperrel. Csak ugye volt neki még két visszahordott TD-je is 😊

Szerkesztette: rantotthus
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akartak ők menni az elején, hiszen a Panthers meccs párhuzamosan ment, és akkor még nem dőlt el ott semmi. Csakhogy megléptünk 10-0-ra, aztán a TD-jük után ismét feltettük a 7 pontot, náluk punt, ott már szerintem érezték, hogy kicsit takarékra kellene tenni a dolgokat. Jobbak voltunk egyértelműen a játék minden elemében. És idén a két meccset tekintve 68-45 körüli pontkülönbség van a javunkra.

Ezzel együtt is a PO az már más kávéház, bőven benne van, hogy következő találkozóra lesz egy 6-3 vagy akár egy 40-38. Amit pozitívumként értékelek, hogy ellenük mindkét meccsen 30+ pontot tettünk fel, mert habár nagyon jó a D#, de passrushban nem igen tudtak alkotni, még ellenünk sem.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként mennyire játszott a Cards szerintetek "takarékon"? Mármint Palmer lecseréléséig, mert utána nyilván egyértelmű.
Így valódi tét nélkül (Panthers nem volt esélyes, hogy veszít), az elején azért 100%-ra pörögtek?
funkyparduc
az arcokon nagyon az jött le h nem értik mi történik, miért nem megy nekik a játék. akartak ők nyerni, csak nem jött össze.

legkedvencebb az volt mikor 2.negyed végén volt 2 Cards drive mindkettő 3&out, és mindegyik palmer passzjáték volt(mind a 6 play), mégse tudtak előremenni.


Coolearie hszét nem tudom hova tenni (mint általában)
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Egyébként mennyire játszott a Cards szerintetek "takarékon"? Mármint Palmer lecseréléséig, mert utána nyilván egyértelmű.
Így valódi tét nélkül (Panthers nem volt esélyes, hogy veszít), az elején azért 100%-ra pörögtek?
funkyparduc
Szerintem úgy voltak vele, hogy a további meneteléshez az alap már megvan, csak éljük túl ezt a meccset.
Mint minden csapat, ezt tette volna. Ti is ezt csináltátok szerintem, ugyanis a Rams ne mtudott vólna nagyon beleszólni, mert ha megvan nekik a W, attól független ti mentek tovább.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."
undisputedly
Nyilván minden edző mást emel ki, a múlt héten Arians meg a TD-punt arányunktól élvezett el. Nincs olyan hogy legfontosabb stat, a maga kategóriájában mindegyik az 😊
csongi
Háááát azért ez számomra elég komoly stat és erre minden csapat büszke lehet. A mi TD-Punt arányunk pillanatnyi statisztika.... a Hox D statja pedig egy konstans eredmény ami elég komoly védelmi dominanciát jelent és ez az egyik ami biztosítja hosszú távon az eredményességet egy esetlegesen alacsonyabb teljesítményt nyujtó O mellett is.
silent7939
Így igaz! PC filozófiája arra épül, hogy beton védelem legyen, ez a statisztika méltó szobra a víziójának (ma már másodszor használom ezt a kifejezést 😛 ). Egy ennyire kompetitív ligában, ahol az elmúlt években mindenki a védelmünket elemezte, ráadásul a harmadik DC van a csapatnál ebben a 4 évben... Ehhez őrült nagy szakmai tudás, felkészültség, megfelelő scouting, játékosok és szerencse kell. Meglepne, ha rövid időn belül utánunk csinálná valaki.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."
undisputedly
Nyilván minden edző mást emel ki, a múlt héten Arians meg a TD-punt arányunktól élvezett el. Nincs olyan hogy legfontosabb stat, a maga kategóriájában mindegyik az 😊
csongi
Háááát azért ez számomra elég komoly stat és erre minden csapat büszke lehet. A mi TD-Punt arányunk pillanatnyi statisztika.... a Hox D statja pedig egy konstans eredmény ami elég komoly védelmi dominanciát jelent és ez az egyik ami biztosítja hosszú távon az eredményességet egy esetlegesen alacsonyabb teljesítményt nyujtó O mellett is.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."
undisputedly
Nyilván minden edző mást emel ki, a múlt héten Arians meg a TD-punt arányunktól élvezett el. Nincs olyan hogy legfontosabb stat, a maga kategóriájában mindegyik az 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."

Szerkesztette: undisputedly