Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mekkora lenne már ha olyan postseason lenne mint a 2014-es?😊 Nyernénk most a vikings ellen és a packers a redskins ellen majd az arizona ellen, de akkor nekünk gyűrni kell a panthers-t😀
több mint 8 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Lynch (Ab) 'Ready to Go' for Sunday vs. MIN
Tyler Conway

http://seahawks.hu
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
idén is folytatódik:
(Director of Player Personnel) Trent Kirchner lehet a Lions GM.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
offense: total: 4., futás: 3., passz: 20.
defense: total: 2., futás: 1., passz: 2.
elég menő 😊
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Lockett holtversenyben hozta rookiek között a legtöbb elkapott TD-t Cooperrel. Csak ugye volt neki még két visszahordott TD-je is 😊

Szerkesztette: rantotthus
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akartak ők menni az elején, hiszen a Panthers meccs párhuzamosan ment, és akkor még nem dőlt el ott semmi. Csakhogy megléptünk 10-0-ra, aztán a TD-jük után ismét feltettük a 7 pontot, náluk punt, ott már szerintem érezték, hogy kicsit takarékra kellene tenni a dolgokat. Jobbak voltunk egyértelműen a játék minden elemében. És idén a két meccset tekintve 68-45 körüli pontkülönbség van a javunkra.

Ezzel együtt is a PO az már más kávéház, bőven benne van, hogy következő találkozóra lesz egy 6-3 vagy akár egy 40-38. Amit pozitívumként értékelek, hogy ellenük mindkét meccsen 30+ pontot tettünk fel, mert habár nagyon jó a D#, de passrushban nem igen tudtak alkotni, még ellenünk sem.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként mennyire játszott a Cards szerintetek "takarékon"? Mármint Palmer lecseréléséig, mert utána nyilván egyértelmű.
Így valódi tét nélkül (Panthers nem volt esélyes, hogy veszít), az elején azért 100%-ra pörögtek?
funkyparduc
az arcokon nagyon az jött le h nem értik mi történik, miért nem megy nekik a játék. akartak ők nyerni, csak nem jött össze.

legkedvencebb az volt mikor 2.negyed végén volt 2 Cards drive mindkettő 3&out, és mindegyik palmer passzjáték volt(mind a 6 play), mégse tudtak előremenni.


Coolearie hszét nem tudom hova tenni (mint általában)
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Egyébként mennyire játszott a Cards szerintetek "takarékon"? Mármint Palmer lecseréléséig, mert utána nyilván egyértelmű.
Így valódi tét nélkül (Panthers nem volt esélyes, hogy veszít), az elején azért 100%-ra pörögtek?
funkyparduc
Szerintem úgy voltak vele, hogy a további meneteléshez az alap már megvan, csak éljük túl ezt a meccset.
Mint minden csapat, ezt tette volna. Ti is ezt csináltátok szerintem, ugyanis a Rams ne mtudott vólna nagyon beleszólni, mert ha megvan nekik a W, attól független ti mentek tovább.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."
undisputedly
Nyilván minden edző mást emel ki, a múlt héten Arians meg a TD-punt arányunktól élvezett el. Nincs olyan hogy legfontosabb stat, a maga kategóriájában mindegyik az 😊
csongi
Háááát azért ez számomra elég komoly stat és erre minden csapat büszke lehet. A mi TD-Punt arányunk pillanatnyi statisztika.... a Hox D statja pedig egy konstans eredmény ami elég komoly védelmi dominanciát jelent és ez az egyik ami biztosítja hosszú távon az eredményességet egy esetlegesen alacsonyabb teljesítményt nyujtó O mellett is.
silent7939
Így igaz! PC filozófiája arra épül, hogy beton védelem legyen, ez a statisztika méltó szobra a víziójának (ma már másodszor használom ezt a kifejezést 😛 ). Egy ennyire kompetitív ligában, ahol az elmúlt években mindenki a védelmünket elemezte, ráadásul a harmadik DC van a csapatnál ebben a 4 évben... Ehhez őrült nagy szakmai tudás, felkészültség, megfelelő scouting, játékosok és szerencse kell. Meglepne, ha rövid időn belül utánunk csinálná valaki.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."
undisputedly
Nyilván minden edző mást emel ki, a múlt héten Arians meg a TD-punt arányunktól élvezett el. Nincs olyan hogy legfontosabb stat, a maga kategóriájában mindegyik az 😊
csongi
Háááát azért ez számomra elég komoly stat és erre minden csapat büszke lehet. A mi TD-Punt arányunk pillanatnyi statisztika.... a Hox D statja pedig egy konstans eredmény ami elég komoly védelmi dominanciát jelent és ez az egyik ami biztosítja hosszú távon az eredményességet egy esetlegesen alacsonyabb teljesítményt nyujtó O mellett is.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."
undisputedly
Nyilván minden edző mást emel ki, a múlt héten Arians meg a TD-punt arányunktól élvezett el. Nincs olyan hogy legfontosabb stat, a maga kategóriájában mindegyik az 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs, valamit elfelejtettem, ami szerintem szintén NFL rekord 😊

Negyedik (4.!) éve miénk a legjobb scoring D# a ligában! Wooohooooo!

Példátlan 😊

There's one measurement in the NFL. It's points. And for the fourth consecutive year, the Seahawks have allowed fewer of them than any team in the league.

"That's the stat," coach Pete Carroll said afterward. "That's the one that all of the stats, that's the one that takes the most, and demonstrates the most. That's what we're really proud of ...."

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Wilson-é lett a legjobb passer rating az alapszakaszban 110,1-el. A második Dalton 106,2-vel, majd Palmer 104,6-al.

Amúgy:

Wilson: 68,1% pontosság, 4024 yard, 8,3y/dobás, 251,5y/meccs, 34-7 TD-INT arány, 110,1 passer rating.

Newton: 59,8% pontosság, 3837 yard, 7,8y/dobás, 240y/meccs, 35-10 TD-INT arány, 99,4 passer rating.

És mégis utóbbiről beszélnek, mint MVP 😕 .
Duff
Tavaly Romonak volt 112es ratingje, egy passz híján 70%kal. Nyilván a hype dönt az MVPről, nem a statisztika.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Igaz, megnéztem a transaction historyt.

Pár szó WC ellenfelekről:

Amikor a három lehetséges csapat (GB; MIN; WAS) közül kellett választani akkor a követelményrendszer nálam úgy nézett ki, hogy lehetőleg ne legyen jó run D#, ne legyen jó elkapó TE és ne legyen speedster WR.

Az aktuális forma és a fentiek alapján nekem a GB tetszett volna legjobban. WR poszt lyukas lett náluk, nincs jó elkapó TE, a védelmük sem túl acélos.

Az utána következő csapat a Vikings, akiknek ugyan kiemelkedő védelmük van, de Teddy egyelőre csak gamemanager. 100 yardokat passzol egy meccsen. Náluk az O# = AP, akit pár hete nulláztunk. Habár biztos vagyok benne, hogy sokat tanultak a meccsből, és most kiélezett csata lesz. Növeli az esélyeiket, hogy remek edzőjük van. (Nem mintha a miénk ne lenne az 😊 )

Akiket legkevésbé kívántam volna ellenfélnek, az a Redskins. Speedster WR (D-Jax), 2. számú elkapó is jó (Garcon), kiemelkedő elkapó TE (Reed) és minden kezd összeállni. Plusz ugye egy szántóföldön játszanak, a sérülésveszély mindig benne van (3 évvel ezelőtti meccs ahol Clem és RG3 lement a pályáról).

Összességében tehát a kisebbik rosszat kaptuk szerintem, jó esélyeink vannak, de nem szabad lebecsülni a Vikingeket, jól edzett csapat a legtöbb futott yardot szerző futóval és mobilis Qb-val, a védelmük epdig képes megállítani a jó támadó egységeket is, és most ugye egészségesek leszenk, Barr is visszatért elvileg.
undisputedly
Barr is, Smith is, Joseph is gondolom már aktív lesz.
Nagyon jo az a D#
Viszont ha a mi futás vedelmünk ugy nyomja mint az elmult időszakban akkor mi vagyunk a kiemelkedő esélyesek (persze 3rd downoknal nem kéne ugy bénázni mint tegnap a cards td drivejaban. De az csak 1druve volt)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igaz, megnéztem a transaction historyt.

Pár szó WC ellenfelekről:

Amikor a három lehetséges csapat (GB; MIN; WAS) közül kellett választani akkor a követelményrendszer nálam úgy nézett ki, hogy lehetőleg ne legyen jó run D#, ne legyen jó elkapó TE és ne legyen speedster WR.

Az aktuális forma és a fentiek alapján nekem a GB tetszett volna legjobban. WR poszt lyukas lett náluk, nincs jó elkapó TE, a védelmük sem túl acélos.

Az utána következő csapat a Vikings, akiknek ugyan kiemelkedő védelmük van, de Teddy egyelőre csak gamemanager. 100 yardokat passzol egy meccsen. Náluk az O# = AP, akit pár hete nulláztunk. Habár biztos vagyok benne, hogy sokat tanultak a meccsből, és most kiélezett csata lesz. Növeli az esélyeiket, hogy remek edzőjük van. (Nem mintha a miénk ne lenne az 😊 )

Akiket legkevésbé kívántam volna ellenfélnek, az a Redskins. Speedster WR (D-Jax), 2. számú elkapó is jó (Garcon), kiemelkedő elkapó TE (Reed) és minden kezd összeállni. Plusz ugye egy szántóföldön játszanak, a sérülésveszély mindig benne van (3 évvel ezelőtti meccs ahol Clem és RG3 lement a pályáról).

Összességében tehát a kisebbik rosszat kaptuk szerintem, jó esélyeink vannak, de nem szabad lebecsülni a Vikingeket, jól edzett csapat a legtöbb futott yardot szerző futóval és mobilis Qb-val, a védelmük epdig képes megállítani a jó támadó egységeket is, és most ugye egészségesek leszenk, Barr is visszatért elvileg.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Brown TDjet nézzétek meg és ott figyeljetek Glowinskit
Amugy lehet h a tegnapi falunk lesz a jövő évi kezdő, hiszen okung es sweezey is ufa lesz
Nem volt rossz a fal, 1-2x persze volt nyomás Wilsonon.

Coffman ügyes volt, de azért ő ennyi nem több. Pár rövid passzsl meg lehet találni+red zoneban.

Michael-Lynch páros jo lesz a POra, csak Brownt nem kéne erőltetni, tegnap is többet futott oldalra mint előre

Vikings verhető, örülök h nem a redskins ellen kell jatszani ők nagyon elkapták a ritmust

Aki nem Newtont tartja MVPnek az iden nem látott panthers meccset.
Wilson persze jobb qb. De az év első felé ben csak közepes volt.

Wilson rekordjaihoz Hassi is gratulált twitteren
Rég volt ekkora kedvenc sportolóm mint Wilson 😊

Ui.:Tukuafut nem tettük ki a keretszűkitésnél
braxa88
Lehet többet kellene táncolnia meg vigyorognia RW-nak az MVP-hez, de akkor tuti vinnék doppingtesztre mint anno Maradonát, amikor a VB-n a gólja után belevicsorgott a kamerába.
Szóval RW nem az a fajta. Cam nekem is sok, de vitathatatlanul óriási szezonja van. Csakhogy! Innentől már nem lehet hibázni. 1 rossz meccs és leves a szezon. Az pedig könnyen összejöhet bárkinél.
Ettől függetlenül RW a legjobb QB nálam.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brown TDjet nézzétek meg és ott figyeljetek Glowinskit
Amugy lehet h a tegnapi falunk lesz a jövő évi kezdő, hiszen okung es sweezey is ufa lesz
Nem volt rossz a fal, 1-2x persze volt nyomás Wilsonon.

Coffman ügyes volt, de azért ő ennyi nem több. Pár rövid passzsl meg lehet találni+red zoneban.

Michael-Lynch páros jo lesz a POra, csak Brownt nem kéne erőltetni, tegnap is többet futott oldalra mint előre

Vikings verhető, örülök h nem a redskins ellen kell jatszani ők nagyon elkapták a ritmust

Aki nem Newtont tartja MVPnek az iden nem látott panthers meccset.
Wilson persze jobb qb. De az év első felé ben csak közepes volt.

Wilson rekordjaihoz Hassi is gratulált twitteren
Rég volt ekkora kedvenc sportolóm mint Wilson 😊

Ui.:Tukuafut nem tettük ki a keretszűkitésnél

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Szerk: Glowinskiről mi a vélemény? És Coffmanról?
undisputedly
Szerintem jó volt mindkettő, főleg Glowinski. Felőlem maradhatna is Sweezy helyett, pass protectionben sokkal jobbnak tűnt és CM 45 yardos futásánál is ő blokkolta a falembert, ami lehetővé tette a nagy játékot. Ha csak a meccsenkénti 1-1 false startot és holdingot megspóroljuk vele, nyert ügy. Coffman is jól mozgott, TE poszton túl sokat nem lehet válogatni, McCoy és Graham is IR-en van. Én megtartanám.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Előre a Gyűrűért 😊
undisputedly
Amúgy nem értem, hogy ilyen számok alapján miért Cam Newtonról beszélünk, mint MVP, de nem is az a lényeg, hanem sokkal inkább az, hogy ha az Eagles nem nyerhet SB-t, akkor legalább ti tegyétek meg 😀

Ja és a felsorolásodból egy nagyon fontos, univerzális játékos kimaradt, de majd beszéljünk róla, amikor megint TD-t szerez 😉
MirrMurr
Russell volt a legjobb irányító idén, a ratingje is mutatja, viszont a legértékesebb játékos Newton. Ugyanannyi érv van mellette is, mint ellene. Newton remek játékos, aki remek csapatot vezetett majdnem tökéletes alapszakasz mérlegig. Felőlem kaphatja a címet, őszintén mondom. Amúgy sem tudnám felsorolni az elmúlt 5 év MVP cím birtokosait, kb annyi maradt meg, hogy tavaly ellopták Wattól.

Igen, Tukuafu, nagyon szimpatikus játékos. Már tavaly is itt volt, idén nem élte meg a kezdő rostert,de aztán hamar visszaigazoltuk. Tegnap Bryce TD-jénél egy az egyben kiütötte a Cardinals LB-ét. Aztán ugye a szezonban első elkapását bevitte TD-re. És amit nem láttunk tegnap, de a védőfalban is fel szokott tűnni rotációban néha, és nem tolja rosszul 😀

Csodálom a sokszínű játékosokba szerelmes Patiots nem igazolta le amikor kitettük 😀

Szerk: Glowinskiről mi a vélemény? És Coffmanról?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Előre a Gyűrűért 😊
undisputedly
Amúgy nem értem, hogy ilyen számok alapján miért Cam Newtonról beszélünk, mint MVP, de nem is az a lényeg, hanem sokkal inkább az, hogy ha az Eagles nem nyerhet SB-t, akkor legalább ti tegyétek meg 😀

Ja és a felsorolásodból egy nagyon fontos, univerzális játékos kimaradt, de majd beszéljünk róla, amikor megint TD-t szerez 😉
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson-é lett a legjobb passer rating az alapszakaszban 110,1-el. A második Dalton 106,2-vel, majd Palmer 104,6-al.

Amúgy:

Wilson: 68,1% pontosság, 4024 yard, 8,3y/dobás, 251,5y/meccs, 34-7 TD-INT arány, 110,1 passer rating.

Newton: 59,8% pontosság, 3837 yard, 7,8y/dobás, 240y/meccs, 35-10 TD-INT arány, 99,4 passer rating.

És mégis utóbbiről beszélnek, mint MVP 😕 .
Duff
Newton lábon is kihordott több TD-t is. Amúgy meg kit érdekel az MVP cím? Inkább a PO win és a gyűrű 😊
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Wilson-é lett a legjobb passer rating az alapszakaszban 110,1-el. A második Dalton 106,2-vel, majd Palmer 104,6-al.

Amúgy:

Wilson: 68,1% pontosság, 4024 yard, 8,3y/dobás, 251,5y/meccs, 34-7 TD-INT arány, 110,1 passer rating.

Newton: 59,8% pontosság, 3837 yard, 7,8y/dobás, 240y/meccs, 35-10 TD-INT arány, 99,4 passer rating.

És mégis utóbbiről beszélnek, mint MVP 😕 .
Duff
A 15-1 az 15-1... 😊

több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Wilson-é lett a legjobb passer rating az alapszakaszban 110,1-el. A második Dalton 106,2-vel, majd Palmer 104,6-al.

Amúgy:

Wilson: 68,1% pontosság, 4024 yard, 8,3y/dobás, 251,5y/meccs, 34-7 TD-INT arány, 110,1 passer rating.

Newton: 59,8% pontosság, 3837 yard, 7,8y/dobás, 240y/meccs, 35-10 TD-INT arány, 99,4 passer rating.

És mégis utóbbiről beszélnek, mint MVP 😕 .
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kíváncsi vagyok kinek az ötlete volt, hogy Lockett-ért adjunk egy halom picket. Mert hogy az év ötlete volt!!! Nagyon jó a srác. Gyors, jó a keze és nincs üvegből.
Remélem Rawls csonka szezonja nem csak egy kilengés volt és tudja hozni a mutatott formáját, ráadásul Krisztina is kezd magára találni. A Lynch-Rawls-Michael futó trió, ha össze tud állni bármelyik védelem ellen halálos.
Corner fronton kezd javulni a helyzet, Lane lassan leszedi magáról a rozsdát, Shead pedig egyre jobb, bár ő SS, de máshol is használható. ET idén kicsit halványabb volt, de ő azért még mindig ET (5 INT).
RW pedig hihetetlen. Ennyi ütést kihordani lábon! Amikor pedig elhalt a futójáték, akkor elkezdett passzolni, és nem is akárhogyan. Még hogy nem franchize QB!
Baldwin az év másik felfedezettje nálam, tényleg elit elkapó lett belőle.
Ha pedig egyszer tényleg lesz egy normális, nem összedrótozott O falunk, akkor határ a csillagos ég.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elérkeztünk az alapszakasz végéhez, egy nagyon hullámvasút jellegű szezonban, a legfőbb csoportriválist hazai pályáján kitömve, és ismét meg lett a 10 győzelem!

Sorozatban 4. éve szereztünk 10+ győzelmet, és zsinórban a 4. évben is a rájátszásba jutottunk, mindeközben sikerült megugranunk az évtizedes dominanciához szükséges következő evolúciós lépcsőfokot, avagy idén igazi ligaelit frencsájz Qb vált Wilsonból 😊

Jómagam év elején rengeteget kritizáltam -valljuk be többnyire jogosan-, de amikor már nem engedhetett meg a csapat több hibát, egész egyszerűen a hátára vette a csapatot és átmasírozott a ligán. Nálam Russ az idei év legjobb irányítója 😊

A számai:

68.1% pontosság ; 4,024 yard ; 34 TD-8 INT; 110.1-es rating ;553 futott yard.

Idén szemtanúi lehettünk annak, hogy a már-már legendásan erős passzvédekezésünk eltűnik a süllyesztőben, és egy erős O# által vezetett csapattá értünk a szezon végére.

Lockett személyében a jövő egyik nagy WR sztárját sikerült draftolni, Clark mutatott jeleket ami alapján okkal hihetjük, hogy 10+ sackes játékos válhat belőle, Baldwin pedig csatlakozott a szűk elithez elkapó poszton.

Lynch ugyan kihagyta a szezon nagyrészét, de megtaláltuk a helyettesét Rawls személyében, aki a sérüléséig a liga legjobb futója volt 😊

Jövőre egy Baldwin-Jimmy Graham- Lockett- Rawls-Russ skill player sor megállíthatatlan lesz, és ehhez vegyük hozzá, hogy a védelem idén is Top3, habár nem annyira domináns, de így is ligaelit 😊

Akármi is lesz a rájátszásban, ez egy fordulatokkal teli, élvezetes szezon volt, és sikerült meglépni azt a szintet, ami ahhoz kell, hogy minden évben számoljanak velünk amíg Russ irányít 😊

Előre a Gyűrűért 😊

Szerkesztette: undisputedly