Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Annira nincs nehéz dolgotok, de ahhoz nem a mostani formát kell hoznotok szerintem. (nem meg az ipszilon lol)

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jövő évi ellenfelek

Hazai 2016: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams

Idegenben 2016: New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, New England Patriots, New York Jets, Green Bay Packers, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams

Ez amúgy most nem is tűnik annyira nehéz sorsolásnak, de nyilván most semmi sem jelent.
Duff
Hááát könnyűnek sem mondanám 😊
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Jövő évi ellenfelek

Hazai 2016: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams

Idegenben 2016: New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, New England Patriots, New York Jets, Green Bay Packers, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams

Ez amúgy most nem is tűnik annyira nehéz sorsolásnak, de nyilván most semmi sem jelent.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Bevell-nek jár a pacsi😊 (nem hittem hogy mondok ilyet) Na de megyünk Vikings-hez, félünk?
Oszi
Az Wagnerék meccse lehet. Ha fogják AP-t, akkor nyerhetünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Cards legyalulja a Packers-t, mi kilátástalan meccsen kikapunk a Rams-től, ezek után 36-6 idegenben. Akkor most mi van? Viszonylag nyugodtan ültem le a meccset nézni, gondoltam csak nagy alázás ne legyen, erre lett, csak nem úgy. Ha pedig valaki a meccs előtt azt mondja nekem, hogy Coffman, Tukuafu és Brown is szerez TD-t, azt simán nem normálisnak titulálom.
Szóval fasza kis gála meccs lett a nagy félelemből. Mindez úgy, hogy nincs Lynch, Rawls, Graham, Willson, Okung, Kancellár. Mondjuk ehhez kellett egy eléggé fogalmatlan Cards, de ez nem von le semmit a győzelem értékéből. Innentől pedig bármi lehet.
garrett27
Nem mentegetőzésből mondom, de nekem volt egy olyan érzésem, hogy tegnap a Cards játékosok nagyja egyszerűen fejben már nem volt ott a meccsen, látszott hogy a tét nélküliség kurvára megölte a motivációt. Palmer pl. szerintem élete egyik legrosszabb meccsét nyomta. A szezon legrosszabb produkciója volt a tegnapi. A lényeg, hogy nem volt sérülés egyik oldalon sem.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Bevell-nek jár a pacsi😊 (nem hittem hogy mondok ilyet) Na de megyünk Vikings-hez, félünk?
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A Cards legyalulja a Packers-t, mi kilátástalan meccsen kikapunk a Rams-től, ezek után 36-6 idegenben. Akkor most mi van? Viszonylag nyugodtan ültem le a meccset nézni, gondoltam csak nagy alázás ne legyen, erre lett, csak nem úgy. Ha pedig valaki a meccs előtt azt mondja nekem, hogy Coffman, Tukuafu és Brown is szerez TD-t, azt simán nem normálisnak titulálom.
Szóval fasza kis gála meccs lett a nagy félelemből. Mindez úgy, hogy nincs Lynch, Rawls, Graham, Willson, Okung, Kancellár. Mondjuk ehhez kellett egy eléggé fogalmatlan Cards, de ez nem von le semmit a győzelem értékéből. Innentől pedig bármi lehet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gratula srácok.... Tényleg gála meccs volt csak nem mi gáláztunk most hanem ti 😊
A konf döntőn találkozunk ha minden jól megy. Bár addig le kell nyomnotok a Vikingst és a Pantherst idegenben 😊

Szerkesztette: silent7939
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 3.bp.blogspot.com/-U2nBKw_FNj4/Tv-s5eLeEdI/AAAAAAAAA74/W5_P1Gt7mRE/s640/louisville+cardinal+casket.jpg
endorphyn
ő Cardinal Bird, a Louisville mascotja és szerencsére ép egészségnek örvend 8)
baggio
Nem baj, az a madár örvendetes állapotban van. De nekem ez itt és most megint a Cardinals madara és ezt nem lehetett nem betenni újra 😊

Szerkesztette: endorphyn

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 3.bp.blogspot.com/-U2nBKw_FNj4/Tv-s5eLeEdI/AAAAAAAAA74/W5_P1Gt7mRE/s640/louisville+cardinal+casket.jpg
endorphyn
ő Cardinal Bird, a Louisville mascotja és szerencsére ép egészségnek örvend 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Helyre lett rakva a Cards 😊
braxa88
az idei egyetlen tétmeccsünkön mi nyertünk 😛 amúgy grat, legközelebb mi nyerünk!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Helyre lett rakva a Cards 😊
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nos, fölényesen nyertünk. Jó lenne ezt a formát továbbvinni. Nagyobb sérülés nem volt hálIstennek és talán nem mutattunk meg mindent. Go Hawks!

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak RW maradjon életben emögött a fal mögött a Cards ellen.
rantotthus
Maximum 1 félidőt játszatnám, ha nagy a nyomás, akkor csak 1 negyedet. Nekünk semmi tétje nincs ennek a meccsnek azon kívül, hogy Washingtonba, vagy a Minn/GB egyikéhez megyünk. A régóta futó sorozataink (min 100 futott yard; x mérkőzésen birtokoltuk az előnyt) már megszakadtak, szóval tényleg csak arra kellene vigyázni, hogy ne sérüljön meg senki.

Ráadásul nekünk az is mindegy, hogy a Panthers vagy a Cards lesz-e a #1 seed.
undisputedly
Nálunk is csak az 1. seed a kérdés, de nincs nagy esélye, hogy a Bucs nyer a Panthers ellen, szal sok tét tényleg nincs. A cseréket kéne összeereszteni mindkét oldalon, amolyan szezonzáró buli jelleggel 😊
csongi
A többiek meg közben remélik hogy szétverjük egymást és jöhetnek a rokkantkocsik a PO-ra. Tényleg nem kéne, még ha nem is híresek a meccseink a nagy haverságról.
garrett27
Ráadásul a sérülésveszélyen kívül is van egy faktor ami azt diktálja, hogy ne égjünk üzemi hőfokon, ez pedig a tény, hogy rájátszás előtt nem kellene újból reprezentálnunk a playbookot, és hogy bizonyos felállásokra hogyan reagálunk. Egyrészt lehetséges forgatókönyv, hogy játszunk még a Cardinalsszal, ha tovább megyünk, másrészt a többi csapat is nyilván kivideózza a meccset.

Runheavy O# stratégiára és basic(ebb) routokra számítok, akárkik is lesznek.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Csak RW maradjon életben emögött a fal mögött a Cards ellen.
rantotthus
Maximum 1 félidőt játszatnám, ha nagy a nyomás, akkor csak 1 negyedet. Nekünk semmi tétje nincs ennek a meccsnek azon kívül, hogy Washingtonba, vagy a Minn/GB egyikéhez megyünk. A régóta futó sorozataink (min 100 futott yard; x mérkőzésen birtokoltuk az előnyt) már megszakadtak, szóval tényleg csak arra kellene vigyázni, hogy ne sérüljön meg senki.

Ráadásul nekünk az is mindegy, hogy a Panthers vagy a Cards lesz-e a #1 seed.
undisputedly
Nálunk is csak az 1. seed a kérdés, de nincs nagy esélye, hogy a Bucs nyer a Panthers ellen, szal sok tét tényleg nincs. A cseréket kéne összeereszteni mindkét oldalon, amolyan szezonzáró buli jelleggel 😊
csongi
A többiek meg közben remélik hogy szétverjük egymást és jöhetnek a rokkantkocsik a PO-ra. Tényleg nem kéne, még ha nem is híresek a meccseink a nagy haverságról.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csak RW maradjon életben emögött a fal mögött a Cards ellen.
rantotthus
Maximum 1 félidőt játszatnám, ha nagy a nyomás, akkor csak 1 negyedet. Nekünk semmi tétje nincs ennek a meccsnek azon kívül, hogy Washingtonba, vagy a Minn/GB egyikéhez megyünk. A régóta futó sorozataink (min 100 futott yard; x mérkőzésen birtokoltuk az előnyt) már megszakadtak, szóval tényleg csak arra kellene vigyázni, hogy ne sérüljön meg senki.

Ráadásul nekünk az is mindegy, hogy a Panthers vagy a Cards lesz-e a #1 seed.
undisputedly
Nálunk is csak az 1. seed a kérdés, de nincs nagy esélye, hogy a Bucs nyer a Panthers ellen, szal sok tét tényleg nincs. A cseréket kéne összeereszteni mindkét oldalon, amolyan szezonzáró buli jelleggel 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak RW maradjon életben emögött a fal mögött a Cards ellen.
rantotthus
Maximum 1 félidőt játszatnám, ha nagy a nyomás, akkor csak 1 negyedet. Nekünk semmi tétje nincs ennek a meccsnek azon kívül, hogy Washingtonba, vagy a Minn/GB egyikéhez megyünk. A régóta futó sorozataink (min 100 futott yard; x mérkőzésen birtokoltuk az előnyt) már megszakadtak, szóval tényleg csak arra kellene vigyázni, hogy ne sérüljön meg senki.

Ráadásul nekünk az is mindegy, hogy a Panthers vagy a Cards lesz-e a #1 seed.
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Csak RW maradjon életben emögött a fal mögött a Cards ellen.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung, Sweezy, Lynch, Willson sem játszhat vasárnap
Chancellor és Hill kérdéses
OL:Bailey, Britt, Lewis, Jeanpierre vagy Glowinski, Gilliam. szép..

bő egy hét és PO. össze kéne drótozni lassan mindenkit.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
The Packers and Vikings would have a better chance to make the NFC Championship Game if they lose on Sunday night, according to FPI projections. The key is that the winner has a good chance of meeting the Seahawks in the NFC wild-card round.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Lynch új kocsija:  dailysnark.com/marshawn-lynch-buys-custom-bestrode-jeep-insane/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Boldog Új Évet Minden Hawks Fannak!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Oké, erről teljesen lemaradtam...

 www.seahawks.com/news/2015/12/30/former-seahawks-d-lineman-red-bryant-playing-huge-arizona-cardinals
undisputedly
Jaja, Redding és Rucker sérülésekor érkezett és négy nappal a leigazolása után már meccsen játszott ráadásul nagyon jól. Azóta is a rotáció tagja.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Oké, erről teljesen lemaradtam...

 www.seahawks.com/news/2015/12/30/former-seahawks-d-lineman-red-bryant-playing-huge-arizona-cardinals