Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 www.seahawks.com/news/2017/01/03/seahawks-veterans-who-have-played-elsewhere-remind-teammates-postseason-%E2%80%9C-not-given%E2%80%9D

Egy seahawks.com írás arról, hogy mit éreznek azok a veterán játékosok, akik más csapatokkal nem jártak (sokszor) a PO-ban, mit jelent nekik az, hogy az év ezen szakaszában még meccsre kell készülni.

“It’s definitely exciting,” Reece said. “I really can’t put it into words. I’m not trying to savor it too much, because I know we’re going to go on a special run here and it’s going to extend deep into this postseason. That’s what I’m excited for. I tell a lot of these young guys, ‘Man, don’t take it for granted. Let’s put all the work in that we can to make it successful. Because I worked nine years to get to this first one.’ A lot of guys who have been here for three years or four years or even five years, that’s all they know. They expect to go to the postseason. I’m making sure they understand that’s it’s not easy, it’s not a given, so be happy that you made it to this point, but let’s make sure we take full advantage of it and get as far as we can.”
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hester in da house. Legalább nem Shermant zúzzák le return közben.
 www.instagram.com/p/BO1AWTMDNAy/
Matthew99
nagyszerű ez is, lényeg h ne ejtse el a labdát és vigye el az első gunnerig, és kickoffoknál maradjon touchbacken (ez esélytelen 😀 )
braxa88
Ha csak egy olyat szalad mint Harvin a SB-on már jó lesz.
garrett27
Így van, és a SB-on fusson egy olyat 😀 😀
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Hester in da house. Legalább nem Shermant zúzzák le return közben.
 www.instagram.com/p/BO1AWTMDNAy/
Matthew99
nagyszerű ez is, lényeg h ne ejtse el a labdát és vigye el az első gunnerig, és kickoffoknál maradjon touchbacken (ez esélytelen 😀 )
braxa88
Ha csak egy olyat szalad mint Harvin a SB-on már jó lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Hester in da house. Legalább nem Shermant zúzzák le return közben.
 www.instagram.com/p/BO1AWTMDNAy/
Matthew99
nagyszerű ez is, lényeg h ne ejtse el a labdát és vigye el az első gunnerig, és kickoffoknál maradjon touchbacken (ez esélytelen 😀 )
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hester in da house. Legalább nem Shermant zúzzák le return közben.
 www.instagram.com/p/BO1AWTMDNAy/
Matthew99
Na erre kíváncsi leszek 😊
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Hester in da house. Legalább nem Shermant zúzzák le return közben.
 www.instagram.com/p/BO1AWTMDNAy/

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
a LS IRen!
braxa88
Tyler Ott a helyettese.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
a LS IRen!
több mint 9 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Itt egy érdekes cikk arról, hogy a támadófal technikájából már a játék előtt meg lehet mondani, hogy passz vagy futás jön-e. (Nem értek az O-falhoz, de mindenképpen érdekes olvasmány képekkel alátámasztva)

 www.hawkblogger.com/2017/01/seahawks-tipping-plays.html
undisputedly
futásnál lent a kéz, passznál meg nem, fel sem tűnt😀
Oszi
De ezt nem is ertem. Szerintem elkepzelhetetlen, hogy ilyen szinten ezt nem veszik eszre az edzok, meg senki a csapatnal. Egyszeruen ilyen nevetseges hibat meg a magyar divizio kettoben sem csinalnak, ugyhogy lehet, hogy direkt eljatszotta ezt a Seahawks, hogy azt gondolja az ellen, hogy aaaa de konnyu olvasni, aztan majd jol megszopatjuk oket.

Ez kb olyan mintha minden passz elott RW tapsolna egyet, futas elott meg csettintene, es megse venne eszre az edzo.
sebidani1990
Ezek gondolom egyértelmű passz szituk voltak, 3.downok pl. Az ilyen esetekben azért elég sok edzőnél 2pontos feállásban vannak a OLemberek, az OTk biztos.
braxa88
Kicsit ehhez kapcsolodoan egy nagyon erdekes cikk:
 archive.advancedfootballanalytics.com/2008/08/play-calling-on-3rd-and-short-part-1.html

Sosem ertettem, hogy miert hivnak annyi pass playt 3rd downban, nyilvan 5-6-7+ yard folott logikusabbnak tunik, de rendszeresen hivnak 3&2-nel is passzt. Es ez a cikk meg alatamasztja, hogy abszolute nem hatekonyabb. Velemeny?
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Itt egy érdekes cikk arról, hogy a támadófal technikájából már a játék előtt meg lehet mondani, hogy passz vagy futás jön-e. (Nem értek az O-falhoz, de mindenképpen érdekes olvasmány képekkel alátámasztva)

 www.hawkblogger.com/2017/01/seahawks-tipping-plays.html
undisputedly
futásnál lent a kéz, passznál meg nem, fel sem tűnt😀
Oszi
De ezt nem is ertem. Szerintem elkepzelhetetlen, hogy ilyen szinten ezt nem veszik eszre az edzok, meg senki a csapatnal. Egyszeruen ilyen nevetseges hibat meg a magyar divizio kettoben sem csinalnak, ugyhogy lehet, hogy direkt eljatszotta ezt a Seahawks, hogy azt gondolja az ellen, hogy aaaa de konnyu olvasni, aztan majd jol megszopatjuk oket.

Ez kb olyan mintha minden passz elott RW tapsolna egyet, futas elott meg csettintene, es megse venne eszre az edzo.
sebidani1990
Ezek gondolom egyértelmű passz szituk voltak, 3.downok pl. Az ilyen esetekben azért elég sok edzőnél 2pontos feállásban vannak a OLemberek, az OTk biztos.
több mint 9 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Itt egy érdekes cikk arról, hogy a támadófal technikájából már a játék előtt meg lehet mondani, hogy passz vagy futás jön-e. (Nem értek az O-falhoz, de mindenképpen érdekes olvasmány képekkel alátámasztva)

 www.hawkblogger.com/2017/01/seahawks-tipping-plays.html
undisputedly
futásnál lent a kéz, passznál meg nem, fel sem tűnt😀
Oszi
De ezt nem is ertem. Szerintem elkepzelhetetlen, hogy ilyen szinten ezt nem veszik eszre az edzok, meg senki a csapatnal. Egyszeruen ilyen nevetseges hibat meg a magyar divizio kettoben sem csinalnak, ugyhogy lehet, hogy direkt eljatszotta ezt a Seahawks, hogy azt gondolja az ellen, hogy aaaa de konnyu olvasni, aztan majd jol megszopatjuk oket.

Ez kb olyan mintha minden passz elott RW tapsolna egyet, futas elott meg csettintene, es megse venne eszre az edzo.
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Itt egy érdekes cikk arról, hogy a támadófal technikájából már a játék előtt meg lehet mondani, hogy passz vagy futás jön-e. (Nem értek az O-falhoz, de mindenképpen érdekes olvasmány képekkel alátámasztva)

 www.hawkblogger.com/2017/01/seahawks-tipping-plays.html
undisputedly
futásnál lent a kéz, passznál meg nem, fel sem tűnt😀
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
last 3 games -Thomas Rawls has rushed for 56 yards on 37 carries(1.5 YPC) and over the same 3 games Alex Collins has gone for 21 carries and 106 yards (5.1 YPC)
Fogadok a Lions ellen még mindig Rawls kezd, hogy egyből 3. és hosszúakkal kísérletezhessünk.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Itt egy érdekes cikk arról, hogy a támadófal technikájából már a játék előtt meg lehet mondani, hogy passz vagy futás jön-e. (Nem értek az O-falhoz, de mindenképpen érdekes olvasmány képekkel alátámasztva)

 www.hawkblogger.com/2017/01/seahawks-tipping-plays.html
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.
empty taxi
És ez mit jelent? Most nyerünk Lombardit v. nem?
BigBaltazar
 i0.wp.com/i.imgur.com/azBhD9l.gif
empty taxi
😊 Csak arra szerettem volna utalni, hogy semmi jelentősége nincs milyen statokkal megyünk a PO-ba. Lásd 2011 01.08.-án egy 7-9 el PO-ba jutott csapat elbúcsúztatta az éppen aktuális bajnokot.
BigBaltazar
Nyilvan elofordul az ilyen is, de azert ha a nagy atlagot veszed, nem az a jellemzo. Szoval lehet ilyenekkel peldalozni, de attol meg az a valoszinu, hogy egy 7-9 csapat nem veri a legjobbat. Ez teny.
sebidani1990
Igen, ez igaz. Általában a jobb csapat megveri a gyengébbiket. Én csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy azoknak a statisztikáknak amit Te és Braxa leírtatok a PO-ban nagyon kevés jelentősége van. Itt egy mérkőzésen dől el csapat sorsa. Nem pedig egy 16 meccsből álló sorozaton. És én itt le is zártam ezt. Ha valakinek még mindig nem világos akkor ne haragudjon rám a hiba nem az Ő készülékében van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.
empty taxi
És ez mit jelent? Most nyerünk Lombardit v. nem?
BigBaltazar
 i0.wp.com/i.imgur.com/azBhD9l.gif
empty taxi
😊 Csak arra szerettem volna utalni, hogy semmi jelentősége nincs milyen statokkal megyünk a PO-ba. Lásd 2011 01.08.-án egy 7-9 el PO-ba jutott csapat elbúcsúztatta az éppen aktuális bajnokot.
BigBaltazar
Nyilvan elofordul az ilyen is, de azert ha a nagy atlagot veszed, nem az a jellemzo. Szoval lehet ilyenekkel peldalozni, de attol meg az a valoszinu, hogy egy 7-9 csapat nem veri a legjobbat. Ez teny.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.
empty taxi
És ez mit jelent? Most nyerünk Lombardit v. nem?
BigBaltazar
 i0.wp.com/i.imgur.com/azBhD9l.gif
empty taxi
😊 Csak arra szerettem volna utalni, hogy semmi jelentősége nincs milyen statokkal megyünk a PO-ba. Lásd 2011 01.08.-án egy 7-9 el PO-ba jutott csapat elbúcsúztatta az éppen aktuális bajnokot.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Vielelen Dank 😊

Drága Topic tagok!

Elhagytam a várost (Jenőt).
Új főhadiszállásom van, Münchenbe költöztem.
Üdv.
TGA
 www.google.co.uk/maps/place/Jenő,+Hungary/@47.1025492,18.2257621,13z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4769f21446e31747:0x400c4290c1eca40!8m2!3d47.1047531!4d18.2453199
petey
😊 😊 😊

Ne cukkoljál az elszúrt életemmel. Én ennél egy sokkal unalmasabb helyet hagyok el, ahol még falunapok, és traktormajális sincs.

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.
empty taxi
És ez mit jelent? Most nyerünk Lombardit v. nem?
BigBaltazar
Ha a tavalyi Broncosból indulunk ki akkor igen...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.
empty taxi
És ez mit jelent? Most nyerünk Lombardit v. nem?
BigBaltazar
 i0.wp.com/i.imgur.com/azBhD9l.gif


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.
empty taxi
És ez mit jelent? Most nyerünk Lombardit v. nem?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?
BigBaltazar
Annyiban h látszik (az egyébként nagyjából nyilvánvaló dolog), hogy a támadósorotok a PO-mezőny 2. felébe tartozik, a védelmetek pedig az egyik legjobb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Vielelen Dank 😊

Drága Topic tagok!

Elhagytam a várost (Jenőt).
Új főhadiszállásom van, Münchenbe költöztem.
Üdv.
TGA
 www.google.co.uk/maps/place/Jenő,+Hungary/@47.1025492,18.2257621,13z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4769f21446e31747:0x400c4290c1eca40!8m2!3d47.1047531!4d18.2453199

több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A 12 playoff csapat kozul a fobb O kategorian beluli helyezesunk:

total yards (7)
pass yards (5)
rush yards (10)
points (9)
allowed sacks (12)
giveaways (9)
sebidani1990
defense:

total yards (2)
pass yards (2)
rush yards (4)
points (2)
sacks (1)
braxa88
Van ennek valami jelentősége?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Vielelen Dank 😊

Drága Topic tagok!

Elhagytam a várost (Jenőt).
Új főhadiszállásom van, Münchenbe költöztem.
Üdv.

Sending out an S.O.S