Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A giants keresett meg minket, mi pedig azt mondtuk, hogy ninvs ilyen szándékunk.
A hírek erről szóltak. Legalábbis a jelen állás szerint nem.áruljuk.
undisputedly
PC azt mondta rádióinterjúban, hogy úgy kezelik, mintha sérült lenne, és azért nem játszana.
tejbegrrr!!!
És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy ha visszatér milyen formában lesz. Szerintem az igazi lecke az lenne neki, ha visszajönne de tényleg nem játszatnák. Na az lenne az igazi értékcsökkenés a számára.
garrett27
Igen, tavaly láttuk, hogy sérülten/formán kívül azért nem pótolhatatlan, de ha visszatér és nem kap plusz pénzt, sőt, talán még a büntetés egy részét érvényesítjük is, akkor nem hiszem, hogy tovább büntetik.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
A giants keresett meg minket, mi pedig azt mondtuk, hogy ninvs ilyen szándékunk.
A hírek erről szóltak. Legalábbis a jelen állás szerint nem.áruljuk.
undisputedly
PC azt mondta rádióinterjúban, hogy úgy kezelik, mintha sérült lenne, és azért nem játszana.
tejbegrrr!!!
És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy ha visszatér milyen formában lesz. Szerintem az igazi lecke az lenne neki, ha visszajönne de tényleg nem játszatnák. Na az lenne az igazi értékcsökkenés a számára.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A 10. PS egy rookie DE, Robert Thomas (Arkansas).

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A giants keresett meg minket, mi pedig azt mondtuk, hogy ninvs ilyen szándékunk.
A hírek erről szóltak. Legalábbis a jelen állás szerint nem.áruljuk.
undisputedly
PC azt mondta rádióinterjúban, hogy úgy kezelik, mintha sérült lenne, és azért nem játszana.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Azzal finanszírozhatatlan adósságba verné magát Kancellár.
Plusz, ha egyáltalán nem jelentkezik egy évben játékra, akkor az a szerződés szempontjából nem számít szerződéses évnek.

Szóval vagy év közben határidő előtt jelentkezik, vagy tolódik a 3 év amíg nálunk vannak a jogai.Közben pedig gyűjti a büntetést és esik el a meccspénztől, ami sok-sok millió /game.

Azt is mondhatja, hogy jelentkezik,de közli a stábbal, hogy nem hajlandó szerelni stbstb, így papíron nem szedi a büntetést és nyilván nem is állítjuk be.
undisputedly
Köszi, nem tudtam, hogy ez így megy (menne). Akkor ez az opció nem játszik. Sőt, ha így megy tovább, akkor Kam kerül lassan kényszerhelyzetbe, és el kell döntenie, hogy egyáltalán játszani akar-e, mert ha sokáig folytatja, akkor a karrierje is veszélybe kerülhet.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Dahl-t leigazolta a Giants. Akkor ezek szerint nem sikerült semmit kihozni a Chancellor ugyből.(?)
Coolearie
Az Eagles is akart cserélni állítólag, de elvileg továbbra sem eladó. A végén még az lesz, hogy három évig holdoutol, aztán free agent lesz. 😊
Aguirre
Azzal finanszírozhatatlan adósságba verné magát Kancellár.
Plusz, ha egyáltalán nem jelentkezik egy évben játékra, akkor az a szerződés szempontjából nem számít szerződéses évnek.

Szóval vagy év közben határidő előtt jelentkezik, vagy tolódik a 3 év amíg nálunk vannak a jogai.Közben pedig gyűjti a büntetést és esik el a meccspénztől, ami sok-sok millió /game.

Azt is mondhatja, hogy jelentkezik,de közli a stábbal, hogy nem hajlandó szerelni stbstb, így papíron nem szedi a büntetést és nyilván nem is állítjuk be.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Dahl-t leigazolta a Giants. Akkor ezek szerint nem sikerült semmit kihozni a Chancellor ugyből.(?)
Coolearie
Az Eagles is akart cserélni állítólag, de elvileg továbbra sem eladó. A végén még az lesz, hogy három évig holdoutol, aztán free agent lesz. 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A giants keresett meg minket, mi pedig azt mondtuk, hogy ninvs ilyen szándékunk.
A hírek erről szóltak. Legalábbis a jelen állás szerint nem.áruljuk.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Dahl-t leigazolta a Giants. Akkor ezek szerint nem sikerült semmit kihozni a Chancellor ugyből.(?)

Szerkesztette: Coolearie
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. Plusz ugye a Falcons is lehet wildcard esélyes)
undisputedly
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. wildcard esélyes)
undisputedly
Annyian visszavonultak, hogy rögbisekkel kell feltölteni a rostert.
Nadal17
Te most tényleg kivetted a kontextusból a mondandómat, és úgy idézted? 😀
undisputedly
Bocs, nem hagyhattam ki 😀
Nadal17
én jót röhögtem mindenesetre

több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. Plusz ugye a Falcons is lehet wildcard esélyes)
undisputedly
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. wildcard esélyes)
undisputedly
Annyian visszavonultak, hogy rögbisekkel kell feltölteni a rostert.
Nadal17
Te most tényleg kivetted a kontextusból a mondandómat, és úgy idézted? 😀
undisputedly
Bocs, nem hagyhattam ki 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. Plusz ugye a Falcons is lehet wildcard esélyes)
undisputedly
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. wildcard esélyes)
undisputedly
Annyian visszavonultak, hogy rögbisekkel kell feltölteni a rostert.
Nadal17
Te most tényleg kivetted a kontextusból a mondandómat, és úgy idézted? 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. wildcard esélyes)
undisputedly
Annyian visszavonultak, hogy rögbisekkel kell feltölteni a rostert.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ha elcsereljuk, ugyanúgy megkapja a nagyobb pénzt. Az sem megoldás. Vagy velünk, vagy visszavonul.
undisputedly
Mi lenne ha eltradelnénk és az új csapatában folytatná a holdoutot... 😊
Aguirre
Mondjuk menne a Saintshez Ungerért?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
@Helm

AFC

Pats
Miami
Ravens (Steelerst sem szabad lebecsülni, tavaly náluk volt a legjobb Qb-Rb-Wr hármas a ligában)
Colts
San Diego/Broncos (KC-nél ugye a Qb a kérdés)

NFC

Dallas (javult a védelem tavalyhoz képest)
Philly (Bradfordtól legalább várható olyan játék, mint Folestól)
Packers
Detroit/Vikings
Cards
Hawks
(9ersről senki sem tudja, hogy mit hoz. Annyit nemgyengültek azért. Plusz ugye a Falcons is lehet wildcard esélyes)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha elcsereljuk, ugyanúgy megkapja a nagyobb pénzt. Az sem megoldás. Vagy velünk, vagy visszavonul.
undisputedly
Mi lenne ha eltradelnénk és az új csapatában folytatná a holdoutot... 😊
Aguirre
Ha valaki elviszi, azzal rögtön bankot is fog robbantani Kam. 😊 Reméljük a Colts lesz az.

több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ha elcsereljuk, ugyanúgy megkapja a nagyobb pénzt. Az sem megoldás. Vagy velünk, vagy visszavonul.
undisputedly
Mi lenne ha eltradelnénk és az új csapatában folytatná a holdoutot... 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ha elcsereljuk, ugyanúgy megkapja a nagyobb pénzt. Az sem megoldás. Vagy velünk, vagy visszavonul.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Akkor most már igazából csak a Kancellár kérdés maradt nyitva. Nagyon szurkolok hogy ne engedjük el, mert kérőből nincs hiány azt látom.
garrett27
Még néhány óra és bejelentik, hogy egy 5. körös cetliért eltrédeltük a Toronto Argonautshoz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
ez még csak 7 név, 10fős lesz a PS
braxa88
+ 2 CB a hírek szerint: Kevin Short (Chiefs), Justin Coleman (Vikings, Patriots).

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
PS
TE RaShaun Allen, OL Will Pericak, LB Eric Pinkins, OT Terry Poole, WR Kevin Smith, RB Rod Smith, WR Kasen Williams
azért vagy 3 névnek örülök...
SeaSzilaHawk
ez még csak 7 név, 10fős lesz a PS
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
PS
TE RaShaun Allen, OL Will Pericak, LB Eric Pinkins, OT Terry Poole, WR Kevin Smith, RB Rod Smith, WR Kasen Williams
azért vagy 3 névnek örülök...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én még a tippelősdihez szólnék hozzá. Az meglep, hogy az AFC-ben kb senki sem írta, pedig szerintem kb a Ravens az egyik legesélyesebb, nem a PO-ra, hanem a konferenciadöntőre is akár.
A Colts simán nyeri a divízióját, szerintem mi is hozzuk az AFC Eastet (meglepő tipp), a Broncos még így is kiemelkedik sajnos a Westből. Houstonban nincs irányító, és egyelőre futó, pedig őket bírnám, a Steelers védelme érdekes lehet, de a támadósor karmol majd, ott is kinézek egy sima PO-t, meg a Ravensnek is. Sőt, igazából a Bengalsnak is benne van. Én azt nem látom, hogy tőlünk három csapat PO-ba mehetne, de kettő talán.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Akkor most már igazából csak a Kancellár kérdés maradt nyitva. Nagyon szurkolok hogy ne engedjük el, mert kérőből nincs hiány azt látom.
garrett27
Oh, hogyne....az igazán perverz az a csávó volt, aki egyszerre látta szívesen Phillyben, és Giantsben (ugye a klasszikus után... Jól játszott a Milan, de érthetetlen módon kikapott DEPORTIVOBAN!!!!!)

Szerintem berak valaki egy 2. kört és olyan könnyű szívvel fogjuk elengedni, mint a héliummal töltött banános kotton.

Most tényleg...
1.) én egyetértek Undival ha megemelik a bérét, felrobbanhat az öltöző. Iszonyú fontos a jelenléte a pályán, és én imádom, de még a védelemben is vannak előtte olyanok, akik nem kaptak ilyen pénzt a pozijuk relatív fontosságához mérten.
2.) Nem volt korrekt, amit csinált. Akkor sem, ha a csapat két igazi elméleti fizikusa: Irvin, és Baldvin így is gondolják;
3.) Ha visszajön, most fog csatlakozni a csapathoz, új DC alatt -bár 3 éve első alkalommal nem váltottunk sémát látszólag- tök fogalmatlan lesz. Láttuk őt tavaly fogalmatlanul játszani -jó nem volt Wagner sem, ha jól emlékszem, de nagyon fájt.
4. Sérülés???
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Akkor most már igazából csak a Kancellár kérdés maradt nyitva. Nagyon szurkolok hogy ne engedjük el, mert kérőből nincs hiány azt látom.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.